A fórum története, vélemények az oldalról

Amiknek nem nagyon van közük az FF-hez és már nem is aktuálisak
Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Köszi szépen, igyekszünk nem megszűntetni :)

Avatar
tidus9
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006. márc.. 18. 14:15
Tartózkodási hely: Hardstyle land
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: tidus9 »

ha nem így lesz ahogy te mondtad akkor én fölgyújtom a gépet

Avatar
drizzt
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2006. ápr.. 29. 0:18
Tartózkodási hely: az opreációs rendszereken túl
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: drizzt »

Emtrexx írta:Sajna nem csak te, at ATW halódik elég rendesen mostanság :evil: De ha marad a mostani elég szép látogatottság-emelkedés, akkor megyünk szépen saját fizetős tárhelyre :yes:
Lehet, hogy az ATW haldoklik, de még mindig biztonságosabb mint az UW. Én ott már hallottam egy párszor, hogy hasonló fórummotorok mySQL adatbázisa megsérült és az egész oldalnak annyi lett. A biztonság kedvéért itt is érdemes néha lementeni a dolgokat, mert akkor még mindig vissza lehet állítani egy régebbi állaptot. Gondolom ti is jobban örülnétek, ha csak pár napi írás veszne el, azért még talán a gépet sem kell majd felgyújtani. :wink:

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Igen, rendszeresen mentünk, de az ingyenes tárhelyszolgáltatók még ebben is megnehezítik a dolgot: fix időkeret van amit adatbáziskimentésre lehet fordítani, és ha már túl sok adat van, akkor nem lehet kimenteni az időkereten belül, hanem fel kell darabolni az adatbázist :? Mintha szándékosan azt akarnák, hogy bizonyos méret feletti fórumok ne legyenek a tárhelyeiken... :(

Avatar
drizzt
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2006. ápr.. 29. 0:18
Tartózkodási hely: az opreációs rendszereken túl
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: drizzt »

Gondolom itt az időtúllépésre gondolsz. Egyébként ezt a szolgáltatók nem csak a fórumos tárhelyeknél szokták megjátszani. Az egyik kedvencem a gigabájtos méretű e-mail címek (nevet nem akarok mondani) reklámozása és hogy több 100 Mb-os adatokat lehet küldeni rajtuk. De próbáljon meg valaki egy filmet feltölteni, még az egy százalékot sem éri el, már a korábban említett hibaüzenetet kapjuk. :(

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Igen, az időtúllépésre gondolok :) Ezt is hogy miért találták ki? :?

Hú hát ez a gigabájtos postafiók már alapból gyanús szerintem, én ki se próbálnám :) Max ha se a DC-zés se a felftp-zés nem megoldható.

Avatar
Amarevia
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2006. márc.. 28. 7:04
Tartózkodási hely: Central City
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amarevia »

Az miért van, hogy Internet Explorer alatt néha középre ugrálnak a topikcímek, amikor rájuk szeretnék kattintani? :D
Firefox-szal ezt nem tapasztaltam.

Én egyszer egy 12 MB-os videót akartam föltenni (nem elküldeni) egy olyan helyre, ahol 20 MB volt a korlát, töltötte 99%-ig, aztán kiírta, hogy "Your file is too big". Gondolom, túl lassú a netem, és túlléptem az időt... De az is lehet, hogy csak megint én voltam a hülye... :oops:

Avatar
drizzt
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2006. ápr.. 29. 0:18
Tartózkodási hely: az opreációs rendszereken túl
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: drizzt »

Amarevia írta:Én egyszer egy 12 MB-os videót akartam föltenni (nem elküldeni) egy olyan helyre, ahol 20 MB volt a korlát, töltötte 99%-ig, aztán kiírta, hogy "Your file is too big". Gondolom, túl lassú a netem, és túlléptem az időt... De az is lehet, hogy csak megint én voltam a hülye... :oops:
Egy 20 Mb-s postafióknál, általában maximum 5Mb-s e-mail-eket lehet elküldeni. Az egésszel csak az a baj, hogy amikor elindítod a fájl feltöltését, akkor a rendszer még nem tudja mekkora lesz. Persze meg lehetne becsülni előre mekkora lesz az egész, de a szolgáltatókatókat nem igazán érdekli ez. Inkább hagyák, hogy feltöltsd és utána valami hibaüzenetet adnak.
Amit írtál, hogy 99%-ig felment, az tulajdonképpen teljes terjedelmében felért, csak a rendszer ekkor értékelte ki a fájl méretét.

Időtúllépés tényleg akkor szokott előfordulni, ha lassú a neted (de ebben az esetben nem ez történt), de a szolgáltatók szándékosan olyan kevés időt engedélyeznek. :( Szemetek!

Chrono
Lámairtó
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2004. dec.. 29. 2:45
Tartózkodási hely: Szlovákia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Chrono »

Amarevia írta:Az miért van, hogy Internet Explorer alatt néha középre ugrálnak a topikcímek, amikor rájuk szeretnék kattintani? :D
Firefox-szal ezt nem tapasztaltam.

Én egyszer egy 12 MB-os videót akartam föltenni (nem elküldeni) egy olyan helyre, ahol 20 MB volt a korlát, töltötte 99%-ig, aztán kiírta, hogy "Your file is too big". Gondolom, túl lassú a netem, és túlléptem az időt... De az is lehet, hogy csak megint én voltam a hülye... :oops:

1. mert rossz az explorer :P

2. az nem a te hibád hanem a szolgáltatóé (mármint aki az oldalt csinálja)

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

A középre csúszás talán azért lehet, mert néha 1-2 parancsot elfelejt betölteni a böngésző (gyakran előfordul ha túl bonyolult az oldal). Frissítés után általában megjavul. Viszont ugyanez megvan Firefoxnál is, csak ott nem a témák címei szoktak nem megfelelő formában megjelenni, hanem alul a témajelzés-magyarázat szokott néha szétesni, szóval senki se istenítse nekem itt a Firefoxot XD

Avatar
DaeusEx
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2006. ápr.. 24. 12:23
Tartózkodási hely: dgtlwrld
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DaeusEx »

Húú, még nem is véleményeztem az oldalt... Nah szal:
Sztem nagyon jó, főleg ezzel a gill rendszerrel :) De ezzel kapcsolatban van egy kérdésem is: csak én vagyok vak, vagy tényleg csak a hozzászólásokban lehet megnézni mennyi gillem van? Sztem ki lehetne rakni a főoldalra az üzenetek száma alá :) (bár mondjuk ez nem nagy dolog, nem halok bele ha nem lessz :) )
Csak egy gondom van a designel... hogy sok benne a fehér és a monitorom remeg meg sípol tőle :/ de ez egyéni probléma, és ennek ellenére is it lógok ha tehetem :mrgreen:
Csak így tovább!
Az atw meg olyan amilyen, szal várjuk az ffportal.hu-t :)

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

DaeusEx írta:tényleg csak a hozzászólásokban lehet megnézni mennyi gillem van? Sztem ki lehetne rakni a főoldalra az üzenetek száma alá :)
A főoldalra? :shock: Úgyérted, a profilba, igaz? Vagy hová?

Ami a túl sok fehéret illeti: van egy visszatérő ismerősöm aki folyton nyaggat hogy cseréljem le a dizájnt, úgyhogy előbb-utóbb lehet hogy sikerrel is fog járni, szóval addig türelem :D :D

A többi megjegyzésért pedig köszi szépen :sirály:

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Nekem van egy (szerintem) tök jó elképzelésem. De addig nem mondok semmit, amíg minimum egy ilyen oldalt össze nem tudok dobni. :D

Avatar
DaeusEx
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2006. ápr.. 24. 12:23
Tartózkodási hely: dgtlwrld
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DaeusEx »

Akár a profilba is jó lenne.
A főoldalt meg úgy értem, hogy ha van acc-od akkor ha be vagy jelentkezve akkor ki van írva hogy van e privát üzeneted, egy linkben a menüsor (profil, p.ü) alatt, pl az alá gondoltam... ott jól látható lenne.

Mok
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2006. márc.. 22. 15:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mok »

Nekem van oldalam, de nincs hozzá fórum rendes... Majd ha lesz elég elgatározásom meg szellem meg humorom meg ichletem meg mindenem...

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Akkor a várható készenléti idő : 9999. január 17. XD

Chrono
Lámairtó
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2004. dec.. 29. 2:45
Tartózkodási hely: Szlovákia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Chrono »

sztem a főoldalon lehetne a top3 gil-man vagy vmi ilyesmi :P

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Akkor az egész átmenne zsebpénz-gyűjtő akcióba. XD

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Hozzászólás Szerző: Azureus »

És baj az? Legalább kiéleződnének az ellentétek és megtudnánk ki milyen is valójában. XD (Én például gonosz és zsugori :P )

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Hát...ahogy gondoljátok. XD

Mok
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2006. márc.. 22. 15:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mok »

De annak nem lenne sok értelme mert mindenki olyan gigahosszú postokat írna, mint állat

És ugye az nem is lenne baj hogy valaki nem ilyen egymondatos hülyeségeket írna, mint én,
abban se lenne sok mondanivaló, annyi mint az egymondatosban, csak a franc se olvassa majd el,
Erre példa most ez a hozzászólás mert most tökre belejöttem az írásba
Azt is leírom hogy ez is csak egy mondat mert csak egy pont van benne és sok enter,
Na de kinek volt az jó hogy ennyi badarságot összehordok, max nekem, mert jön a gil
Sőt, ha vastag dőlt aláhúzott betűkkel írok több lesz a pénz is.
:D

Chrono
Lámairtó
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2004. dec.. 29. 2:45
Tartózkodási hely: Szlovákia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Chrono »

látjátok ezért jó az ha valaki szinessel ír :)

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Oh, anyám! Mi lesz itt. :D Nekem mindegy, mert már két napja nem kapok pénzt a hozzászólásaimért. :cry:

Avatar
Zizz
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2004. dec.. 3. 19:18
Tartózkodási hely: Érd/Baja
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zizz »

Azureus írta:És baj az? Legalább kiéleződnének az ellentétek és megtudnánk ki milyen is valójában. XD (Én például gonosz és zsugori :P )
Ez már el let játszva a PC Dome FF topicjában, és a legkevésbé se mondhatnám, hogy jó mulatság. Tanúlságképen olvassatok bele: 3. éves HSZ-EKBE: http://www.pcdome.hu/forum/forum.php?ac ... 10&tid=270

Avatar
Zid
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. júl.. 9. 15:54
Tartózkodási hely: Suckron
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zid »

Chrono írta:sztem a főoldalon lehetne a top3 gil-man vagy vmi ilyesmi :P
Inkább Top10 hsz-men 8)

Lezárt