Vendégkönyv

Minden FFCenterrel kapcsolatos tudnivaló, bejelentés
corey

Re: Vendégkönyv

Hozzászólás Szerző: corey »

Hi!
Azt szeretném megkérdezni, hogy honnan tudom letölteni az FF XII-t? Nagyon fontos lenne:)

Avatar
Symbol
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2009. ápr.. 21. 6:31
Tartózkodási hely: Celldömölk,Vas megye,Magyarország

Re: Vendégkönyv

Hozzászólás Szerző: Symbol »

Kicsit több színt kéne vinni a fórumba.
(szó szerint)

Avatar
Polesz
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009. dec.. 8. 17:18
Tartózkodási hely: othon

Re: Vendégkönyv

Hozzászólás Szerző: Polesz »

szerintem nem csak 1 hónapba egyszer kéne feljárni

Avatar
Lighting
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2008. nov.. 28. 20:53
Tartózkodási hely: Budapest, Pest megye, Hungary
Kapcsolat:

Re: Vendégkönyv

Hozzászólás Szerző: Lighting »

Polesz írta:szerintem nem csak 1 hónapba egyszer kéne feljárni
xĐ Ebbe a hónapban ez 5. h. feljöttem XD
De téll valami szint kéne még vinni a fórumba :)

Avatar
Polesz
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009. dec.. 8. 17:18
Tartózkodási hely: othon

Re: Vendégkönyv

Hozzászólás Szerző: Polesz »

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
:2guns: :2guns: :2guns:
:idea: :angyal: :idea:
:alien:
:twisted:

Avatar
SatouHebi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2007. szept.. 3. 11:40
Tartózkodási hely: Destiny Island-en

Re: Vendégkönyv

Hozzászólás Szerző: SatouHebi »

egy kérés/kérdés/javaslat:
nem csináltok ilyen mini chatet? mivel látom mindig mindenki feljön körülnéz nem postol aztán lép. abba mondjuk belehetne pötyögni hogy hello itt voltam.
hm?:P

Avatar
Lighting
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2008. nov.. 28. 20:53
Tartózkodási hely: Budapest, Pest megye, Hungary
Kapcsolat:

Re: Vendégkönyv

Hozzászólás Szerző: Lighting »

SatouHebi írta:egy kérés/kérdés/javaslat:
nem csináltok ilyen mini chatet? mivel látom mindig mindenki feljön körülnéz nem postol aztán lép. abba mondjuk belehetne pötyögni hogy hello itt voltam.
hm?:P
Wííííííííí igazadvan! xĐ Az jóó lenne ^^ :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Vendégkönyv

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Hmmm érdekes, régebben volt ilyen chatboxunk, de kb két éve egy fórumátalakításnál elmaradt a visszarakása, és azóta teljesen elfelejtettem :huh:
Pedig bal oldalt ez az üres csík többek között annak lett kihagyva.

Szóval igazából semmi akadálya hogy beüzemeljünk egyet hamarosan :yes:

Avatar
Darten
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2007. ápr.. 13. 21:02
Tartózkodási hely: Ahol sötét van és nincs meleg

Hozzászólás Szerző: Darten »

Na, az nekem is hiányzott! Azt hittem, valami technikai oka van, hogy nincs, vagy csak engem érdekel.

Avatar
SatouHebi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2007. szept.. 3. 11:40
Tartózkodási hely: Destiny Island-en

Re: Vendégkönyv

Hozzászólás Szerző: SatouHebi »

hajrá Emtrexx amint lesz időd kérjük szépen :afro: :1eye:

Avatar
Robbie
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010. júl.. 26. 19:57
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: Vendégkönyv

Hozzászólás Szerző: Robbie »

Szerintem egy jó nagy alakítás jót tenne az oldalnak hamarosan úgyis megjelenik nem egy FF játék így talán hírekben is többre lenne szükség :D :D Ha valamiben kellene segíteni segítenék nyugodtan :)

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Vendégkönyv

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Sajnos nekem egyre inkább kiesik a kezemből a kapa (több más oldallal is foglalkozok meg képregényeket készítek meg minden, szóval nem nagyon van tervben átalakítás, sajna).

Segítség viszont jöhet, hírbeküldőktől kezdve adminon át webdizájnerig mindent keresünk :)

Avatar
Robbie
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010. júl.. 26. 19:57
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: Vendégkönyv

Hozzászólás Szerző: Robbie »

Emtrexx írta:Sajnos nekem egyre inkább kiesik a kezemből a kapa (több más oldallal is foglalkozok meg képregényeket készítek meg minden, szóval nem nagyon van tervben átalakítás, sajna).

Segítség viszont jöhet, hírbeküldőktől kezdve adminon át webdizájnerig mindent keresünk :)
Ezt megértem.. én tényleg tudok segíteni mert jelenleg "sok" szabad idővel rendelkezem nemrég alakítottuk át az oldalunkat így már csak cikkezni és moderátorozni kell..:D
De ha még is lenne valamilyen nagy átalakítás én arra gondolnék hogy nem ezt a blog szerű vonalat kéne követni hanem minden résznek lenne menüje és abban is külön-külön kis menük(Történet,Szereplők,Végigjátszás,letöltés,adott rész galériájának a linkje stb stb..)
Kingdom Hearts részleget is létre lehetne hozni..
Letöltés is jó lenne de nemfeltétlenül kell persze ezis a megfelelő tárhellyel lehetséges..
Hír írásban segítek természetesen és a fent olvasottakban is ha arról lenne szó :D :D

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Vendégkönyv

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Robbie írta:De ha még is lenne valamilyen nagy átalakítás én arra gondolnék hogy nem ezt a blog szerű vonalat kéne követn
Nemár, én ezen a szerkezeten "nőttem fel", ezt szoktam meg, úgyhogy el a kezekkel :1eye:
Amúgy is az FFCenter zsír, csak kevesen írnak.

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Vendégkönyv

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Azért lett blogos alapja, mert így meg tudtuk oldani, hogy a fórumba való bejelentkezés után oda is lehessen rögtön kommentelni (amely funkción a honlapok jelentős hányada egyébként megbukik). Persze a blogos alapot is meg lehet úgy csinálni hogy ne látszódjon rajta hogy blogos alap, de csak eddig jutottunk.
Letöltések számára sajnos nálunk nem lesz hely, mert már így is elég szűkösen vagyunk :(

Avatar
Symbol
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2009. ápr.. 21. 6:31
Tartózkodási hely: Celldömölk,Vas megye,Magyarország

Re: Vendégkönyv

Hozzászólás Szerző: Symbol »

Ez van.

Avatar
Robbie
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010. júl.. 26. 19:57
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: Vendégkönyv

Hozzászólás Szerző: Robbie »

Emtrexx írta:Azért lett blogos alapja, mert így meg tudtuk oldani, hogy a fórumba való bejelentkezés után oda is lehessen rögtön kommentelni (amely funkción a honlapok jelentős hányada egyébként megbukik). Persze a blogos alapot is meg lehet úgy csinálni hogy ne látszódjon rajta hogy blogos alap, de csak eddig jutottunk.
Letöltések számára sajnos nálunk nem lesz hely, mert már így is elég szűkösen vagyunk :(
Drupal,joomla ezeken is meglehet csinálni azt hiszem a phpBB fórumot hogy össze legyen kötve. :)
Vannak ingyenes tárhelyek ahova fellehet tölteni legális tartalmat azt hiszem van is egy tárhely reklámmentes 2GB...
Természetesen hatalmas fejfájásokat okozna így minden alakítása....de akkor a WP-t kellene olyasmire formálni, tartalom feltöltésében segítenék és szerintem több fórum tag is részese lenne az oldal fejlődésében.

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Vendégkönyv

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

No kérem. Igen erősen valószínű hogy a képtárat meg fogjuk szűntetni.

Esetleg ha bárki úgy érzi hogy szerinte szükség lenne rá a továbbiakban is, akkor "szóljon most, vagy hallgasson mindörökre" :)
Továbbá jöhet mindenféle vélemény & ötlet a dologgal kapcsolatban, ha van.

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

MIÉRT?

Hozzászólás Szerző: olf »

Szerintem szükség van rá a továbbiakban is. Könnyű, egyszerű föltölteni a fórumon közölni kívánt képeket, és biztosított a megmaradása, ráadásul "közel" van a fórumhoz. Mi szól ellene, hogy maradjon?

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Vendégkönyv

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Mi szól ellene, hogy maradjon?
Hát több dolog is. Például hogy frissíteni kellene (lásd a hibaüzenetet a tetején). Továbbá hogy annak ellenére, hogy félelmetesen kihasználnatlan, a tárhelyünk legnagyobb részét az foglalja el. Aminek nem sok értelme van, lévén hogy az elmúlt 1 évben pl mindössze 18 képet töltöttek fel felhasználók, és csomó kép van amit két év alatt csupán 10-20 ember nézett meg.

Persze elképzelhető egy olyan megoldás is, hogy csak a nem saját képeket szedjük le (külső fanartok, játékok képei), amiket neten itt-ott ígyis-úgyis megtalálni. Majd megnézem hogy pontosan mi mennyi helyet foglal.

Avatar
Sanyi
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1079
Csatlakozott: 2007. jan.. 29. 22:15
Tartózkodási hely: London

Re: MIÉRT?

Hozzászólás Szerző: Sanyi »

olf írta:Szerintem szükség van rá a továbbiakban is. Könnyű, egyszerű föltölteni a fórumon közölni kívánt képeket, és biztosított a megmaradása, ráadásul "közel" van a fórumhoz. Mi szól ellene, hogy maradjon?
szerintem is jó dolog a képtár és szükség van rá vagyis nem ment életet csak azért , jó dolog :wink: és az lenne kérdésem hogy az miért van ha egy topicból vissza akarok menni fórum főoldalára akkor újra bekell jelentkeznem ?

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Vendégkönyv

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

miért van ha egy topicból vissza akarok menni fórum főoldalára akkor újra bekell jelentkeznem ?
No ez már egészen biztosan megjavult :yes:
A képtár és a híroldal viszont mostantól nem érhető el.

Az lenne a kérdésem, hogy van-e ötletetek, hogyan lehetne esetleg megtölteni élettel a fórumot?
Már régebben is felmerült a kérdés, hogy szövetkeznünk kellene valamelyik másik animés/mangás/játékos/filmes/akármilyen fórummal, és összeolvasztva működni tovább. Ti jó ötletnek tartjátok? Esetleg van ötletetek, hogy mely ilyen fórumok jöhetnének szóba?

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Vendégkönyv

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Én már megszoktam a családias hangulatot, és szerintem csak zavarna a sok FF zero anime-rajongó kislány :nyuszi: (tudom, csúnya előítéletes vagyok)

Lehetne sok helyen reklámozni, bár az is lehet, hogy FF rajongó nincs már a földön, de ettől függetlenül maradjon meg a fórum annak ami már évek óta: FFCenter-nek.

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Vendégkönyv

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Hát reklámozni nem nagyon van mivel, mert épp most lettek kiiktatva azok a részlegeink, ahol tartalmak voltak, egy fórum maga meg nem olyan extra dolog amit nagyon lehet reklámozni, mivel beszélgetni már bárhol tud az ember :) Pláne hogy mostanában boldog-boldogtalan fórumokat csinál.

Avatar
mufurcka
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2009. okt.. 20. 10:49
Tartózkodási hely: Érd, a lehetőségek városa...

Re: Vendégkönyv

Hozzászólás Szerző: mufurcka »

lehet, hogy sok fórum van, viszont magyar ff rajongó annál kevesebb.
szerintem azért nem lenne jó az összevonás, mert ha mondjuk menne valami anime szövetkezés, akkor valóban csak az lenne a végeredmény, hogy maga az oldal lényege elveszne. animerajongó kiscsaj most rengeteg van, fél perc alatt berajzanák az egész oldalt, viszont maga az ff fórum rész ugyanúgy lassan indulna be, inkább az anime topikok mennének... vagy elterjednének a "te melyik ff-es pasi testrészét szereted a legjobban és szerinted melyik pózban a legelőnyösebb a kulcscsontjának fénybeli tükröződése?"

én is a reklámra voksolok. persze a kivitelezéshez nem értek, csak az arcom nagy :P