Hírek

Minden FFCenterrel kapcsolatos tudnivaló, bejelentés
Avatar
tritto
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4926
Csatlakozott: 2006. jún.. 22. 9:49
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Hírek ^_^

Hozzászólás Szerző: tritto »

Az már lassan fonetikusan is kiolvasható lenne :D

Avatar
Amarevia
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2006. márc.. 28. 7:04
Tartózkodási hely: Central City
Kapcsolat:

Versus??

Hozzászólás Szerző: Amarevia »

Helló mindenki! Jöttem érdeklődni hogy akkor most a Versus XIII az így el is lett felejtve a Square Enix által vagy esetleg már kiadták, csak én nem tudok róla? 8D "Csak" 6 éve volt, hogy először bemutatták az E3-on...

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Hírek ^_^

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Versussal még mindig semmi.

Avatar
Lighting
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2008. nov.. 28. 20:53
Tartózkodási hely: Budapest, Pest megye, Hungary
Kapcsolat:

Re: Versus??

Hozzászólás Szerző: Lighting »

Amarevia írta:Helló mindenki! Jöttem érdeklődni hogy akkor most a Versus XIII az így el is lett felejtve a Square Enix által vagy esetleg már kiadták, csak én nem tudok róla? 8D "Csak" 6 éve volt, hogy először bemutatták az E3-on...
Azóta idén kidobtak egy videot ahol ujra dizájnolták a karikat.. de szerintem készitik csak "nagy dobás" akar lenni ...valahol ezt olvastam

Avatar
mufurcka
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2009. okt.. 20. 10:49
Tartózkodási hely: Érd, a lehetőségek városa...

Re: Versus??

Hozzászólás Szerző: mufurcka »

Lighting írta:
Amarevia írta:Helló mindenki! Jöttem érdeklődni hogy akkor most a Versus XIII az így el is lett felejtve a Square Enix által vagy esetleg már kiadták, csak én nem tudok róla? 8D "Csak" 6 éve volt, hogy először bemutatták az E3-on...
Azóta idén kidobtak egy videot ahol ujra dizájnolták a karikat.. de szerintem készitik csak "nagy dobás" akar lenni ...valahol ezt olvastam
csak nehogy úgy legyen nagy technikai dobás, mint a diablo
no de, elméletileg a kingdom heartsos csapat dolgozik rajta, amiből pedig nagyon promózzák az új részt ds-re (kérdem én, van egyáltalán valakinek DS-e??)
minden esetre remélem, hogy most már villantanak valamit, mert hiába szeretem a kh-t is, ha abból is csak ezeket a rip-offokat spammolják a nagy szériaszámok helyett.
egy normális játékot legyen szíves produkálni, kedves tetsuya bácsi...

Urria
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2012. feb.. 25. 21:12

Re: Hírek ^_^

Hozzászólás Szerző: Urria »

Mi a baj a diabloval?

Avatar
mufurcka
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2009. okt.. 20. 10:49
Tartózkodási hely: Érd, a lehetőségek városa...

Re: Hírek ^_^

Hozzászólás Szerző: mufurcka »

Azon kívül, hogy mennyit kellett várni rá és ehhez képest teljesen értetlenül állok felette, semmi.
A grafika nem szép és rengeteg régi ötletből nyúl maga a játék.
Ami speciel nem lenne baj, elvégre egyáltalán nem tetszene, ha más lenne mint egy klasszik Diablo, viszont amit műveltek vele, az felveti a kreativitás totális hiányát.
Act I = Diablo
Act II = Diablo 2
Act III = LoD Expansion
Egyedül az utolsó Actnál nem éreztem úgy, hogy egy fokkal szebb grafikával újra játszom az első két részt. Magában a játékmenetben pedig rengeteg a WoW-os elem.
Hangsúlyozom, ez szerintem nem kifejezetten baj, viszont érthetetlen, miért is kellett erre a játékra ennyit várni, amikor semmit nem mutat a bele fektetett időből.
Lehetne gyanakodni a sztorira, de az sem éppenséggel egy Stephen King regény. Főleg a vége, ami aztán az összes átlagos hálivúdi szuperprodukciót hozza tokkal vonóval.
Ennek ellenére már majd 90 órám van a kis wizardomban, szóval nem lehet azt mondani, hogy rühellem a játékot, viszont erősen el kellett vonatkoztatnom tőle, hogy ez egy Diablo.
Ha viszont elvonatkoztatok ettől a névtől, akkor már csak egy átlagos cucc marad, ami elszórakoztat, de nem töröm magam, hogy minél inkább kimaxoljam.
Amúgy pedig a legbrutálisabb és legamatőrebb dolog a Diabloval, valamint a Blizzardal kapcsolatban úgy általában, ami abszolút kimeríti a szégyen fogalmát, hogy a megjelenés után leálltak a szerverek és senki sem tudott játszani, miután megvette a játékot. És a legszebb az egészben, hogy még mindig naponta ír ki hibaüzeneteket a játék.
Őszintén szólva fogalmam sincs, mit műveltek ezek X éven keresztül játékfejlesztés címe alatt. Lehet Diablo2-vel játszottak hálózatban valami piszkos alagsori pincében.

Urria
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2012. feb.. 25. 21:12

Re: Hírek ^_^

Hozzászólás Szerző: Urria »

Hát a játékra való várakozás hosszúságát én sem értem.Bár engem sokkal jobban bosszantott a játék indulásakor a szerverek vacakolása-ami azóta is tart.Én anual pass-osként május 14-én éjfél előtt izgatottan vártam a headstartot,hát nem kellett volna.Katasztrófa volt.Az azért kicsit dühítő,hogy egy annyi "online-os tapasztalattal" rendelkező cég,mint a Blizzard ezt nem tudta megoldani.Főleg úgy ,hogy számra tudták mennyi ember fog ráugrani a szerverekre éjfélkor.
A játékkal magával nincs bajom.Az előző részekkel én nem játszottam,így újdonságként hatott minden Act.
Ha egy játékfejlesztő cég előző munkáiból "lop",vagy ötletet merít szerintem az nem gond,hiszen a Square is ezt csinálja az FF szériával(szörnyek,idézhető lények,tárgyak,szereplők nevei,stb.)
A lényeg,hogy az adott dolgot tovább tudja csiszolni,szépíteni,esetleg új jelentéstartalommal felruházni,megújítani.

Avatar
mufurcka
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2009. okt.. 20. 10:49
Tartózkodási hely: Érd, a lehetőségek városa...

Re: Hírek ^_^

Hozzászólás Szerző: mufurcka »

igen, egy ilyen brand, mint a Blizzard, ha máshogy nem is, legalább elméleti síkon azt gondolná az ember, hogy képben van az online játékok működésével egy ilyen szolid kis név után, mint a WoW.
Ez számomra olyan szinten a felháborító és szégyenteljes kategóriába esett, hogy teljesen ledöbbentem felette. Ráadásul nem kevés hardcore Diablo-fan ismerősöm készült rá az indulásra, akik még egy nap után sem tudtak bejutni. Kínos :D
A lopással nekem sincs bajom, de ez olyan mintha egy egészen picit alakítgatva eladták volna kb ugyanazt a játékot (bár szerintem a régi Diablo-hangulata sincs már meg). A pályák szinte ugyanazok, ergo itt nem igazán újítottak rajta, tényleg csak maga a csiszolás, mint olyan maradt meg.
Amúgy szerintem jó kis játék, leginkább pedig ott rontották el, hogy ennyit kellett rá várni. Olyan elvárásokat teremtettek magukkal szemben, aminek már képtelenség lett volna megfelelni. Ha ezt pár évvel a második rész után adták volna ki, sokkal nagyobb sikert érhetett volna el. Így csak egy kis Diablo ízesítésű butított Warcraft lett belőle.

Urria
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2012. feb.. 25. 21:12

Re: Hírek ^_^

Hozzászólás Szerző: Urria »

Ez a "Diablo ízesítésű,butított Wow" ez nagyon tetszik! :) Ezzel maximálisan egyetértek!
Ha már hírek topic,új FF-ről van valakinek valami infója?

Avatar
mufurcka
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2009. okt.. 20. 10:49
Tartózkodási hely: Érd, a lehetőségek városa...

Re: Hírek ^_^

Hozzászólás Szerző: mufurcka »

én csak egy technical demoról tudok :D
viszont az elég jól néz ki, szóval a square-nél még mindig értenek hozzá...
csak ne rángatnák úgy a kamerát és ehelyett inkább foglalkozhatnának a versussal, amiben bármelyik cg átvezető így fog kb kinézni xd
http://www.youtube.com/watch?v=UVX0OUO9ptU

amúgy azt hallottam, hogy a 13-2 DLC befejezést kap???
valaki nyugtasson meg, hogy nem, mert akkor bizony nagyon ideges leszek

Tomi
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2011. nov.. 18. 13:50
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Hírek ^_^

Hozzászólás Szerző: Tomi »

Sziasztok!
A FFX HD-ről van pontos megjelenési dátum? Az eredetit kétszer végigjátszottam, de most ki is szeretném maxolni, az elmaradt. Jó lenne egy ribbonos pajzzsal aprítani omega ruins-ban. :evil: A trófeák miatt talán nem hagynám félbe a farmolást, mint korábban.

Avatar
mufurcka
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2009. okt.. 20. 10:49
Tartózkodási hely: Érd, a lehetőségek városa...

Re: Hírek ^_^

Hozzászólás Szerző: mufurcka »

én speciel semmit sem tudok róla, de remélem, hogy tegnapelőtt xd

Urria
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2012. feb.. 25. 21:12

Re: Hírek ^_^

Hozzászólás Szerző: Urria »

Trófeák :) Említettem én már azt másik topikban ,hogy milyen jó lenne,ha a régi FF részeket kiadnák (achievement)trófea rendszerrel.PL a FFX-et,ami az egyik legjobb(ha nem a legjobb)rész.
Szerezd meg az összes aeont,vagy győzd le Penance-t.Esetleg maxold ki a shpere gridet.Hej,de jó lenne!Attól félek ez csak egy szép álom marad!

Avatar
mufurcka
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2009. okt.. 20. 10:49
Tartózkodási hely: Érd, a lehetőségek városa...

Re: Hírek ^_^

Hozzászólás Szerző: mufurcka »

Jaj, tényleg azt láttam, még ki is fejtettem a véleményemet a dologgal kapcsolatban :D
Amúgy szerintem nem annyira sci-fi a gondolat. Ha megjelenik HD-ben, biztos lesznek plusz kioldható acsik. És simán megjelenhetnek még így régi játékok, ha már PSP-re is előkaparták az Originst

Urria
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2012. feb.. 25. 21:12

Re: Hírek ^_^

Hozzászólás Szerző: Urria »

Ne haragudj Mufurcka,de valamiért elsiklott a figyelmem a másik fórumtéma felett :cry2: Siettem ,vagy kevés időm volt,de valamiért kimaradt.Még jó,hogy most megemlítetted!Javaslom,térjünk vissza abba a topicba,hagyjuk meg a hírek helyét a híreknek :D Ott válaszolok!

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Hírek ^_^

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

A Square-Enix a Final Fantasy 25. születésnapja alkalmából összehozott rendezvényen bejelentette a FF XIII és XIII-2 folytatását melynek címe: Lightning Returns : Final Fantasy XIII

Annyit tudni, hogy a történet 10 nappal a világ vége előtt fog játszódni, mielőtt a Doomsday Clock lejár. (Majora's Mask utalás talán?-Akmal) Lightning játszható szereplő lesz (talán az egyetlen ? -Akmal)egy akciósabb harcrendszerrel, ls nagy szerepe lesz a karakter (ek?) személyre szabhatóságának ruha és fegyver terén.

Városokat ígérnek, bár még nem tudni milyen formában, viszont stílusként az európai-gótikus-cyberpunk vonalat jelölték meg.

További részleteket 3 napon belűlre ígérnek.

http://www.youtube.com/watch?v=WD54oDFN ... ure=relmfu

basch
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4129
Csatlakozott: 2010. máj.. 4. 6:16

Re: Hírek ^_^

Hozzászólás Szerző: basch »

Most komolyan ennyire jó a 13 hogy már a 3. játékot adják ki róla? :shock:

Avatar
mufurcka
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2009. okt.. 20. 10:49
Tartózkodási hely: Érd, a lehetőségek városa...

Re: Hírek ^_^

Hozzászólás Szerző: mufurcka »

ezen én is gondolkodtam... mintha legalábbis ez lenne az új zászlóshajójuk. vagy csak szimplán a készítők durván belezuhantak a lightningba

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Hírek ^_^

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Basch: Nem, sőt, a 13 az eddigi legszarabb, abból meg nem lehet várat építeni, ettől bűzlik a Square.

basch
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4129
Csatlakozott: 2010. máj.. 4. 6:16

Re: Hírek ^_^

Hozzászólás Szerző: basch »

Szóval a square azért büdös,mert sz*arból építenek várat..értem XD
Félretéve a viccet,én szívesebben nézném végig az összes részt a filmvásznon ,minthogy igénytelenül elkészített játékkal játsszak :2guns:
Most hogy a nyáron a FF3 kivételével (androidos verziót akarom kipróbálni) kijátszottam 1-6 ig mindet + a tactics advence-t és már alapból ki játszottam régebben a 8-12 ig már csak az újra kiadások maradtak :cry2:

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Hírek ^_^

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Parasite Eve széria, Chrono Cross, Chrono Trigger, Xenogears, Vagrant Story csak hogy pár régebbi, de szórakoztató játékot mondjak :D

basch
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4129
Csatlakozott: 2010. máj.. 4. 6:16

Re: Hírek ^_^

Hozzászólás Szerző: basch »

Végül is már mind1,holnap suli :D

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Hírek ^_^

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Fuck the System, nemcsak, hogy suli, de érettségi is :( FÚÚÚÚÚÚJ

Avatar
tritto
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4926
Csatlakozott: 2006. jún.. 22. 9:49
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Hírek ^_^

Hozzászólás Szerző: tritto »

Milyen érettségi lesz szptemberben? :?: