Final Fantasy X / X-2 végigjátszás

Elakadtál? Titkokra vagy kíváncsi? Végigjátszások, küldetésleírások, segítségkérés. Új: Final Fantasy XIII!
Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Köszi!

hyawata
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2006. feb.. 27. 17:59

Hozzászólás Szerző: hyawata »

Sziasztok!

A FF X-2-vel van gondom. A Via Infinitoban a 100. szinten vegyok de nem bírok az öreggel. Ti hogyan győztétek le? Mire megmozdulnék, már le is csapott. Köszi!

hyawata
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2006. feb.. 27. 17:59

Hozzászólás Szerző: hyawata »

Azóta is szenvedek Tremával teljesen sikertelenül. Ha valaki olvassa, segítsen légyszi!!! Kösz!

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Esetleg ha mondanál egy szintet, meg hogy a fejelsztéseid milyenek. És egyáltalán, hogyan csap le? Death-szel? Varázslattal vagy fizikai támadással? (nekem sajna nem siekrült odáig eljutnom, mert rossz a cd-m)

hyawata
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2006. feb.. 27. 17:59

Hozzászólás Szerző: hyawata »

Szia!

A plus játékban vagyok már. Valószínűleg én vagyok a béna. 71-74 LV szinten vannak a karik. Az a gáz, hogy Trema előtt egy Ultimát kell legyőzni, utána meg nem lehet váltani. HA 9999-re turbózom a hp-t berserkerrel, Tremát nem tudom legyőzni mert attakol és baromi gyors. Cat nip mind a 3-nál van de ha trigger happyval megyek, a hp jóval kevesebb lesz. Igaz ez nem számít, mert tizenezreket üt. Sem a protect sem a hastega nem ér sokat. Szükségem lenne az auto life képességre de azt nem tudom előhívni. Hiába rakom be a Supreme light GG-t, nincs auto life. 9999-nél meg nem tudok több Hp-t csinálni. 2 dressem hiányzik, de egy csomó 100%-on van. /gunner, samurai, berserker, dark knight, songstress, trainer, white mage, warrior/ És itt megáll a tudományom.

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Az auto-life-hoz van egy kis 'kapu', amin ha áthaladsz két ruhaváltás között, akkor lesz meg:
Nodes: 5 Supreme Light

Found in Chapter(s): 5

Location: Obtain all 10 Crimson Spheres and enter Den of Woe in Mushroom Rock; defeat all bosses in Den of Woe to obtain this GG.


Instant Abilities: Use White Magic abilities.
Granted Abilities: Auto-Life, Holy.

Én New Game Plus nélkül álltam 86-os szinten, hála a Thunder Plains-alagútjáiank.(miket össze nem szenvedtem ott és még nincs kész) Többet nem tudok ajánlani.

hyawata
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2006. feb.. 27. 17:59

Hozzászólás Szerző: hyawata »

Köszi a segítséget! A Suprene light dressem megvan, be is van töltve de nemhogy auto lifet de még holyt sem tudok csinálni vele. Valamit elcseszhettem. A Thunder barlang az nagyon gáz. főleg, hogy a hörcsögöm angoltudásával vetekszik az enyém. Így nem egészen értem, hogy mit és hogyan kell csinálni, hogy megnyíljanak a folyosók. Egy-két dolgot nem tudtam megcsinálni és így nem lett meg a 100%-om. Ez bosszant. A chocobot nem tudtam elkapni, a lövészversenyt nem tudtam megnyerni, a 400 publikálást meg meguntam. Nem mindenhol műkszik a kamera sem. 93%-os lett a vége. Sokat segített ez a fórum, elsőre csak 82% lett. Az auto liféhez van valami tipped?

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Az előbb mondtam:
AZ auto-lifehoz ruhát kell váltanod, hogy megszerezd. Tudod vannak azok a színes kis körök, amiken ha átmész(vagy is ruhát váltasz, mert két dressphere között van), akkor megkapod a képességet.

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

hyawata:nekem 1.végigjátszásra 94% lett :P

hyawata
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2006. feb.. 27. 17:59

Hozzászólás Szerző: hyawata »

Köszi a segítséget! Nagyon ügyesek vagytok, nekem mentségemre szolgáljon, hogy már anyukaként kezdtem el játszani. Ezért vannak dolgok amiket nehezebben értek meg. :oops: De nagyon aranyosak vagytok, hogy segítetek. Nekem nagyon jó kikapcsolódást és szórakozást jelent a játék, ami szerintem nincs korhoz kötve. Azért más "butaságokat" is kérdezhetek? :wink:

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Sziasztok!Az ffx-hez kéne segitség?calm landson vagyok(ezután a mt gagzetbe kell menni)és ott van egy barlang ahol yoimbot lehet felvenni!Na az lenne a kérdésem hogy tudok gyorsan pénzt szerezni mert nagyon kevés van(120000 amikor 250000-t kér)Segitségeteket elöre is köszönöm!

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Hozzászólás Szerző: Azureus »

Gyorsan pénzt szerezni az Omega Ruins-ban lehet.
Ne törődj még Yojimbo-val. Ha most el kezdenél pénzt gyűjteni a következő főellenségeket 3-4 ütésre ölnéd és akkor oda lenne az élvezet. Egyébként meg annyira szerintem nem jó hogy ennyit foglalkozz vele. Majd az Omega Ruins-ban kb 10 perc alatt meglesz a pénz.

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

hát gagzet ben szímúr-nak elég sok hp-ja van szal nem árt yoimbo :)

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Hozzászólás Szerző: Azureus »

Sokra nem mész egy Yojimbo-val ha nincs pénzed. És nem hiszem hogy összegyűjtesz annyit, hogy simán megvedd és még beleférjen egy csomó támadás. Mellesleg mivel Seymour legtöbb támadása nem fizikai Yojimbo 100-as Eva-ja sokat nem ér. És ha mire megszerzni a pénzt minden értéke 255 körül lenne.

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

nekem volt már olyan hogy egymés után 5 aeon overdrive tök véletlenül leszedte seymour gagzet-be mer bejött yunával az overdrive meg feltöltöttem

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

És omega ruinson kivül??? (mivel még nincs meg a cid hajója)Azt meg nem hinném hogy az értékek 255 körül lennének me nincs a sphere griden annyi node hogy feltoljam öket(+ alig van egy két key spherem)És én hülye mikor Kimharival végigértem a fejlesztésen elkeztem menni Yunaén és Kimharibol egy értéktelen sz@r lett me se mágiába se fizikailag nem jo!(max a limit break)A többi emberem meg nem valami jo csak Auron a hp-ja miatt(4500)És Yuna black magicja amit Lulutól tanult meg(firaga=4500 sebzés)Ha tudtok fejlesztésügyileg segiteni akkor nagyon kérlek szépen titeket segitsetek!

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Hozzászólás Szerző: Azureus »

Segítség a fejlesztésben: Kimarhit ne használd. Egy roncs. Az ember azt hinné legalább erős fizikai támadó, de csak közepes. Mágiája szintén szörnyű. Sok mindent megtanulhat az igaz de használni nem fogja tudni őket. Tényleg csak a Blue Magic-je a jó az viszont nagyon.

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

szerintem a legnagyobb fizikai ereje auron-nak van kimarhi-nak csak az aqua beath a jó
4500 hp-ja van auron-nak akmal. sztem az sok mer mikor én voltam calm lands ban akkor nekem csak 3900 hp-volt de mágis tele nyomtam seymour-t reflect-el és simán kinyírta magát :D

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Köszi a tanácsokat!
A fejlesztéshez még jöhetnek tanácsok bőven me nem tom mihez fogok kezdeni a key spherek nélkül!Megugye nemsokára jön majd Yunalesca!De lécci a inkább a fejlesztéshez segitsetek!!!!!!!

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

a mentési pont szerint én calm lands-ban 4 órát töltöttem fejlesztéssel. megért mert így defender x meg az utána lévő erős elleneket egyszerűbb volt kinyírni :D :D

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Köszi de én a sphere griden való fejlesztéshez kértem tanácsot!de legalább tudom mennyi idöt érdemes fejleszteni!azé köszi!Jöhetnek még a sphere grides tanácsok!

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

abilityi sphere mana sphere és power sphere mindig legyen ezek a leg leg fontosabbak :!: :!:

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Oksa!Ezek vannak dögivel!És hol találok key sphereket?Jöhetnek még a tanácsok!

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

key sphere titkos ládákban vagy boss-ok megölése után kaphatsz

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

OK