Final Fantasy VII / VIII / IX

Elakadtál? Titkokra vagy kíváncsi? Végigjátszások, küldetésleírások, segítségkérés. Új: Final Fantasy XIII!
Avatar
tritto
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4928
Csatlakozott: 2006. jún.. 22. 9:49
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Hozzászólás Szerző: tritto »

Na ez a különbség köztünk, nekem még eszembe se jutott, hogy linket küldjek. :D

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Szerintem a Lionheartot úgy lehet a legkönnyebben behozni, hogy nem veszed meg az összes javítását Squall gunblade-jének, hanem csak az utolsót. :D
Rinoa Limit Breakjeit, se fejlesztettem ki mindet, hogy az Invisible Moon vagy a Whising Star gyakrabban jöjjön be.

Avatar
DaeusEx
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2006. ápr.. 24. 12:23
Tartózkodási hely: dgtlwrld
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DaeusEx »

A Lionhartot én is próbáltam már úgy boostolni, de nekem megadta az összes többit is... :/ semmivel sem jött be gyakrabban. a wishing star meg még rosszabb... invicible moont csatánként 2x3xor is behozza... de a winshinget 20ból 1xer ha mákom van (unalmamban ahhoz kötött h mikor mentek, aztán letettem róla mikor majdnem tejesen lealáztak island closest to hell-en)
viszont ha már megvan Lionheart nem is olyan jó a játék XD mondom most először powerezek kicsit aztán kinyírom ultimát és omegát, de mikor ultima 1 Lionheart után kidőlt (tartott vagy 1 percig a csata)... kicsit elgondolkoddtam a powerezés fogalmán... XD

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

DaeusEx:Ja azé durva volt omega 10 perc alatt.Azota vigyázok a tápolással :D .......XD

Avatar
DaeusEx
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2006. ápr.. 24. 12:23
Tartózkodási hely: dgtlwrld
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DaeusEx »

Mostantól én is fogok, de ezután igen gyorsan ráuntam XD majd pár hét múlva ha megint rámtör az FFezhetnék

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

Az a Lionheart az mi :?: Squall-nak egyik képessége :?:

Avatar
DaeusEx
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2006. ápr.. 24. 12:23
Tartózkodási hely: dgtlwrld
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DaeusEx »

utolsó limit breakje.

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

én nem nagyon értem ezt a játékot most a 2. cd végén vagyok, de a limit break csak akkor jön be ha lemegy nagyon a party tag hp-ja ugye :?:

Avatar
DaeusEx
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2006. ápr.. 24. 12:23
Tartózkodási hely: dgtlwrld
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DaeusEx »

esélyed van h bejöjjön a limit, minél kisebb a hp annál több. ha már sárga, akkor 70-80% h megkapod. (full hpn is be lehet hozni csak iszonyat nagy mák kel hozzá [2xer már sikerült, aura nélkül persze])

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

jaja már csináltam én is ilyet Squall-al, de valami triggert írt ki én meg nyomtam valmit és csinált egy király cuccost :D :D :D Meg Rinoá-nak az Angelo-os képességek

Avatar
DaeusEx
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2006. ápr.. 24. 12:23
Tartózkodási hely: dgtlwrld
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DaeusEx »

akkor kell nyomkodni pc-n az E-t (def.) psn meg nemtom ^^" 50 vagy 100% növeli a sebzést. bár a Lionheart a legerősebb nekem a rough divide teccik a legjobban, mindíg Mikoto jut eszembe róla a Mai-HiME-ből XD

Avatar
tritto
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4928
Csatlakozott: 2006. jún.. 22. 9:49
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Hozzászólás Szerző: tritto »

Tod a triger, azt jelenti, hogy "ravasz" és mivel gunblade-ed van, tehát puskakardo, vagy pisztolykardod, ha meghúzod a ravaszt, akkor lő is támadás közben, így többet sebez, azért írja ki, hogy triger, hogy húzd meg a rvaszt és ezzel többet sebezzél. Egyébként a trigert azt sima támadás közben is kell nyomni, mert akkor is többet sebzel vele.

Avatar
DaeusEx
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2006. ápr.. 24. 12:23
Tartózkodási hely: dgtlwrld
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DaeusEx »

Minden nap tanul vmi újat az ember XD sima támadáskor mikor? oO ez új pedig már párszor végigvittem ^^"

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

Arra gondolsz tritto hogy nyomkodom az E betűt és akkor vagdossa, mint állat :?:

Avatar
tritto
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4928
Csatlakozott: 2006. jún.. 22. 9:49
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Hozzászólás Szerző: tritto »

Arra gondolok, hogy amikor ütsz, pont az ütés pillanatában, mind a limitnél, mind a sima attacknál meg kell nyomni pont jó időben a triger-t és akkor nagyobbat sebez. De ugyanugy csak annyit üt mint alapból(limitnél) csak több a sebzés).

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

jaja sikerült mikor meghúzza a ravaszt Squall akkor van egy kisebb robbanás :D :shock:

Kele
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006. aug.. 22. 22:36
Tartózkodási hely: Szolnok, Miskolc

Hozzászólás Szerző: Kele »

Squallnál mindig a vágás megkezdés pillanatában kell megnyomni. Legalábbis úgy emlékszem. Egyébként a többi kari esetén is be lehet hozni egy ilyen extra ütést, csak másoknál nehezebb. Úgy figyeltem meg, hogy mindig a támadás megkezdésének pillanatában kell ezt nyomni. Nekem már mindenkivel sikerült csinálno. squall után talán Rinoának a legkönnyebb (az ellövés pillanata), és Quistisnek pedig a legnehezebb. Azért ha ütök, én mindig nyomom az "E"-t, aztán vagy bejön, vagy nem :D

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Kele írta:Squallnál mindig a vágás megkezdés pillanatában kell megnyomni. Legalábbis úgy emlékszem. Egyébként a többi kari esetén is be lehet hozni egy ilyen extra ütést, csak másoknál nehezebb. Úgy figyeltem meg, hogy mindig a támadás megkezdésének pillanatában kell ezt nyomni. Nekem már mindenkivel sikerült csinálno. squall után talán Rinoának a legkönnyebb (az ellövés pillanata), és Quistisnek pedig a legnehezebb. Azért ha ütök, én mindig nyomom az "E"-t, aztán vagy bejön, vagy nem :D
Mi van??? Egyedül Squall-nál van ilyen gunblade-s játék, Quisty-nél csak szimplán benyomsz egy varázslatot azt csá, Rinoánál meg véletlenszerűen jönnek a dolgok.

Kele
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006. aug.. 22. 22:36
Tartózkodási hely: Szolnok, Miskolc

Hozzászólás Szerző: Kele »

Én nem a Limit-brake-ről beszélek, hanem csak egy sima ütésnek a megtápolásáról. Az igeni működik mindenkinél. Próbáld csak ki. Igaz egy kicsit nehéz behozni, de lehetséges :)

hyawata
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2006. feb.. 27. 17:59

FFVIII. Help

Hozzászólás Szerző: hyawata »

Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy mikor már a negyedik Cd-ben vagyunk, nem találjuk a kártyakirálynőt. Valaki tudna segíteni hogy hol van? Köszi

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

hyawata: ezen az oldalon felülről az 1-6. hozzászólásban nagyjából le van írva
(Érdemes a fórum kereső funkcióját is használni néha, elég sok minden le lett már írva itt az ilyen régi részekkel kapcsolatban :yes: )

hyawata
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2006. feb.. 27. 17:59

FFVIII. Help

Hozzászólás Szerző: hyawata »

Köszi, de pont ezt a helyet nem találom, ami a képen van. Elmentünk a Ragnarokkal szembeni kis szigetre ahogy le is volt írva, de az a sziget nem is hasonlított a képre, és akármennyit szaladgáltunk kártyakirálynőt nem találtunk.. :(

*Dóri*
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2006. dec.. 13. 14:14
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: *Dóri* »

A 8-hoz van magyarítás?

szerk: ja megvan :D unokahugiknak viszem ajándékba a játékot, csak ők még nem tudnak angolul. :)

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

Megcsináltam a Final Fantasy VIII-ban 2. CD-t úúúú de ügyi vok hehe lol. Lassan haladok, pl egy csomó ideig nem találtam Trabia Gardent.

hyawata
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2006. feb.. 27. 17:59

Hozzászólás Szerző: hyawata »

Sziasztok!

Na nagynehezen megszereztem az összes kártyát, bár a kártyakirálynő színét sem láttam. Nekem a Ragnarokon adta be az egyik csajszi. Most egy másik gondom van. Nem találom Catopeblastot Ultimecia kastélyában. A többiek megvannak de én koporsókat nem találok. Meg egy kulcsot ad a hosszú folyosón, amit szintén nem tudom mire való. Valakli tud segíteni? Ja, és Omegától kiakadtam. Köszi!