Final Fantasy VII / VIII / IX

Elakadtál? Titkokra vagy kíváncsi? Végigjátszások, küldetésleírások, segítségkérés. Új: Final Fantasy XIII!
Kele
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006. aug.. 22. 22:36
Tartózkodási hely: Szolnok, Miskolc

Hozzászólás Szerző: Kele »

Köszi szépen!!!

És azt is meg tudnád mondani, hogy melyik szigeten van a kártyakirálynő? Valami olyasmit olvastam, hogy ami a Ragnarokkal szemben van. Ez az lenne ami a nagy sivatag, és Esthar között van? A neve: Minde Island. Én ezen kerestem, de sehol sincs :(

Mart1031y
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2006. szept.. 24. 7:42
Tartózkodási hely: 2072 Zsámbék

Hozzászólás Szerző: Mart1031y »

Az FF8-ban Timber felett (északra) van egy tó. Ebbe a tóba benyúlik egy félsziget. Ha a félszigetre kimegyek és a partra állok (asszem nyugat felé) és kattintok (nálam "X" gomb), akkor két választás jön elő. Az egyiknél valami öregember arra kér, hogy Mr. Monkey-t (ha jól emlékszem) keressem meg az erdőben. A problémám: sok erdő van körülötte, de egyikben sem találtam. Tipp? (Fejből írtam, ha valamit elírta, szóljatok. Köszi.)

Avatar
Gandalf
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2006. ápr.. 10. 10:14
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gandalf »

lécci segitsetek

Miking
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2006. szept.. 9. 19:44

Hozzászólás Szerző: Miking »

Gandalf: A lunar harp felül van, azt hiszem közel a bal alsó részhez, (de amúgy ott már könnyen ki lehet találni hogy hova néz a 3 fickó)

Avatar
Gandalf
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2006. ápr.. 10. 10:14
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gandalf »

:cry2: de mindig más felénéznek

Garott
Titkos karakter
Hozzászólások: 614
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 20:47
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Garott »

Ha mindig más felé néznek akkor ott gond van. Keresés előtt ugye ki kell választani, hogy mit akarsz keresni és ott mindenképpen a Lunar Harp-ot válaszd, különben nem tudod megtalálni. Ez után könnyen meglessz, mert ez az a tárgy, amit a legkönnyebben ad oda a gép.

Miking
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2006. szept.. 9. 19:44

Hozzászólás Szerző: Miking »

Ugye tudod hogy a nézésük irányának metszetében kell keresned?

Avatar
Gandalf
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2006. ápr.. 10. 10:14
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gandalf »

:ver: ha el olvastad volna az elözö oldalt akkortudnád lécci segitsen már valaki
már filcel is meg rajzoltam de semmi hogyan álitsam be a munkásokat ??? mindig csak egy potiont találtam
HELP :hiszti:

Garott
Titkos karakter
Hozzászólások: 614
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 20:47
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Garott »

Gandalf:
Még mindig azt hiszem, hogy rosszul csinálod, mert mlékeim szerint, amikor a Lunar Harp-ot keresed, akkor semmi mást nem találhatsz, csak azt, ezért ha Potiont találsz akkor rosz a keresésed. Amikor erre a területre bejössz, akkor lent az emberrel beszélsz azért, hogy kereshess. Ott ki kell választani azt, hogy a Lunar Harp-ot akarod megtalálni, tehát csakis ebben az esetben lessz ott!!! De ha jól csinálod, akkor ezen a területen keresd:
Kép
Az X-a helye!!!!!
Kicsit részletesebben: Amikor beszélsz a széken ülő fickóval, ő először megkérdezi, hogy akarsz-e keresni? a válasz: Start diggin'. Utána megkérdezi, hogy milyen értékű tárgyat akarsz keresni (három lehetőség van: Lunar Harp, Good treasure, Normal treasure): itt a válasz Lunar Harp. Ezután a négyzettel (pc-nél nemtom mi) rakj le három embert felülre. Majd kiválasztod a Done-t. Ekkor még egy még egy négyzet és robbantanak. Majd ekkor mind a jó irányba néz. Odamész a nézésük keresztmetszetére és négyzet. Ekkor ásás és másnap kideül, hogy van-e valami amit találtál.

Avatar
Zizz
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2004. dec.. 3. 19:18
Tartózkodási hely: Érd/Baja
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zizz »

Mart1031y írta:Az FF8-ban Timber felett (északra) van egy tó. Ebbe a tóba benyúlik egy félsziget. Ha a félszigetre kimegyek és a partra állok (asszem nyugat felé) és kattintok (nálam "X" gomb), akkor két választás jön elő. Az egyiknél valami öregember arra kér, hogy Mr. Monkey-t (ha jól emlékszem) keressem meg az erdőben. A problémám: sok erdő van körülötte, de egyikben sem találtam. Tipp? (Fejből írtam, ha valamit elírta, szóljatok. Köszi.)
Mr. Monkey a tótól legészakabbra fekvő erdőben van, ami a Dolletbe vezető hegyszoros elött terül el. (Sokáig kell kóvályogni az erdőben X-eket nyomogatva)
Sztem töltsd le egy leírást a gamefaqs.com-ról, azokban részletesen le van írva!

Mart1031y
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2006. szept.. 24. 7:42
Tartózkodási hely: 2072 Zsámbék

Hozzászólás Szerző: Mart1031y »

Köszi Zizz! :D :D :D

Avatar
Gagazet
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2006. dec.. 19. 11:36
Tartózkodási hely: Nagykőrös

Hozzászólás Szerző: Gagazet »

hellosztok nem akar vki eladni egy PC-re való ff-et?? egyik barátomnak kéne!
köszi :idea:

Sztivi
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2006. okt.. 1. 22:30
Tartózkodási hely: bp

Hozzászólás Szerző: Sztivi »

szevasztok!ki tudja mire lehetnek jók a ff7ben a battle arenaban a final attack megszerzése után
ugyanabban a csatában újraindulva nyerhető autograph,combat diary és a gambler.
a másik a harc képernyőn található nevek melletti két csík felette barrier felirat mit jelent mit csinál mire lehet jó???

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Reggel eszembe jutott hogy kéne kicsit ff8-azni.Na,ezt meg is tettem.
Szoval eszembe jutott egy kérdés:A timber maniac(bocs de nem tom hogy kell irni :oops: )-ok mire valók????

Sztivi
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2006. okt.. 1. 22:30
Tartózkodási hely: bp

Hozzászólás Szerző: Sztivi »

mégegy eszembe jutott:(ff7)
costa del solban a csávó aki árul egy villát 300000gil-ért.ha megveszem mi történik.
vagyis megvettem amire kaptam cloud villát.ezzel mihez lehet kezdeni?vagy hol találom?

Avatar
Sabin
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1452
Csatlakozott: 2006. jan.. 18. 18:49
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Sabin »

itt bármikor ingyen aludhatsz ezentúl!

Sztivi
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2006. okt.. 1. 22:30
Tartózkodási hely: bp

Hozzászólás Szerző: Sztivi »

aha.hát az nem sok szart ér.köszi
és a másik két kérdésem esetleg...?

Bölény
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2007. jan.. 13. 11:26

Hozzászólás Szerző: Bölény »

Szevasztok!
Nekem eredetibe van meg az FF8 és megpróbálom fölrekni a magyarosítást, de csak az első introig jut utána lefagy. Xp vel van gond? Mert már játszottam vele magyarosítva milleneummal és működött, csak most nem akar és angolul nem az igazi.

Avatar
Gagazet
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2006. dec.. 19. 11:36
Tartózkodási hely: Nagykőrös

Hozzászólás Szerző: Gagazet »

senkinek sincs eladó pc -re ff?

Mart1031y
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2006. szept.. 24. 7:42
Tartózkodási hely: 2072 Zsámbék

Hozzászólás Szerző: Mart1031y »

Xp alatt nekem futott a FF8 régebben. De tegnap feltettem és nem ment. Mivel leszedem hozzá egy magyarosítást, ami kikerüli a Garden.exe fittatási hibát. De a kezdő video nem töltődött be. Először a magyarosítást szedtem le (így sem futott), majd a codec-pack-omat. Sajna így sem megy. Próbálkoztam a kompatibilitással is, de nem vezetett célra. A játék nem tölti be a kezdő videót, csak egy fekete képernyőt. Ötlet?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mart1031y 2007. jan.. 14. 11:57-kor.

Avatar
Gandalf
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2006. ápr.. 10. 10:14
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

b

Hozzászólás Szerző: Gandalf »

:shock: köszönöm szépen a segitséget még
egy kérdésem lenne nem tudja véletlenül azt a kódot amivel felehet éleszteni Aeris-t ???,

Avatar
Sabin
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1452
Csatlakozott: 2006. jan.. 18. 18:49
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Sabin »

nincs semmiféle kód,sehogy nem lehet feléleszteni aerist

Mart1031y
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2006. szept.. 24. 7:42
Tartózkodási hely: 2072 Zsámbék

Hozzászólás Szerző: Mart1031y »

Na úgy néz ki, hogy a problémám megoldódott. (Valószínüleg az első CD-m ((nem tudom hogyn)) de megsérűlt másolás közben (vinyóról-vinyóra)).

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Re: b

Hozzászólás Szerző: Azureus »

Gandalf írta: egy kérdésem lenne nem tudja véletlenül azt a kódot amivel felehet éleszteni Aeris-t ???,
Erre jön az a mondat, hogy Aerith-t nem lehet feléleszteni, Leo-t nem lehet a csapatba tenni, és Sephiroth nem fog az melletted harcolni.
Egyébként Gameshark-kal vagy hasonló programokkal be lehet tenni a csapatba de ezesetben legjobb esetben is csak 3 lépésenkét gof lefagyni.

Sztivi
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2006. okt.. 1. 22:30
Tartózkodási hely: bp

Hozzászólás Szerző: Sztivi »

szevasztok!ki tudja mire lehetnek jók a ff7ben a battle arenaban a final attack megszerzése után
ugyanabban a csatában újraindulva nyerhető autograph,combat diary és a gambler.
a másik a harc képernyőn található nevek melletti két csík felette barrier felirat mit jelent mit csinál mire lehet jó???