Final Fantasy VII / VIII / IX

Elakadtál? Titkokra vagy kíváncsi? Végigjátszások, küldetésleírások, segítségkérés. Új: Final Fantasy XIII!
Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Lécci nekem is válaszoljatok! :|

Kampi
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2007. jan.. 14. 17:04
Tartózkodási hely: szigetszentmiklós

Hozzászólás Szerző: Kampi »

Sziasztok!
Kérlek segítsetek, nemtudom megszerezni a Final Fantasy 9-ben Zidane legerősebb fegyverét az Ultima Weapont! Hol találom meg ezt! Úgy tudom egy kincsben is meglehet találni, de a véletlenek folytán azt se találom!!!
Előre is köszi!

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Akmal: asszem gyakorlati hasznuk nincs, viszont minél többet szedsz össze, a Gardenben a számítógépedben annyival több cikket olvashatsz Laguna kalandjairól. (Selphie magánoldalán vannak kigyűjtögetve a Lagunás újságcikkek.)

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Köszi!

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Kampi írta:Kérlek segítsetek, nemtudom megszerezni a Final Fantasy 9-ben Zidane legerősebb fegyverét az Ultima Weapont! Hol találom meg ezt!
A negyedik CD-n kell járnod, és kell hogy legyen egy repülő chocobo-d. Továbbá szükséged van egy "dead pepper" nevű tárgyra. Menj vissza a chocoboval a Shimmering island helyére, ott használd a dead peppert és megkapod a fegyvert. (Hogy a sziget helyén belül pontosan hol is, arról itt találsz egy pontos leírást (angol) -> link
Úgy tudom egy kincsben is meglehet találni, de a véletlenek folytán azt se találom!!!
Ezt nem igazán értem... :nyomoz:

Avatar
Gandalf
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2006. ápr.. 10. 10:14
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gandalf »

Hali igen megint én kérek segitséget arra lennék kiváncsi hogy a limiteket hogy és hol lehet a leg jobban fejleszteni ?
mert Could -al a 3 limit szinten vagyok a de a 2 es egyet nem tanultmeg mit csináljak 2 cd vagyok

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Hozzászólás Szerző: Azureus »

Bárhol ahol gyorsan nő a limited. Fogalmam sincs miből lehet de tegyél rá Fury-t ha tudsz, akkor gyorsabban nő a limit és még erősebb is lesz.

Avatar
Edy
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2005. máj.. 21. 2:14
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Edy »

A limitek így fejlődnek:
-ugye a Lv1 első megvan alapból. Használd ezt csatában 8 alkalommal, és megkapod a másodikat
-Lv2 elsőt úgy kapod meg, ha legyőzöl 80 ellent az adott karakterrel. Csak akkor érvényes egy győzelem, ha az adott karakter csapása végez az ellennel. Mivel Vincentnek csak 4 féle limitje van, elég, ha vele 60 ellent győzöl le.
-Lv2 másodikért használd a Lv2 elsőt 6x
-Lv3 elsőért újra 80, avagy 60 ellent kell legyőzni.
-Lv3 másodikért használd a Lv3 elsőt 4x
-Lv4-hez Limit manual kell, ami minden karakternél máshogy szerezhető meg. Ezt még én sem tudtam befejezni (gépújratelepítés és időhiány miatt), úgyhogy ne tőlem várjátok az infót :D Cait Sith-nek meg ugye összességében csak 2 limitje van, de hirtelen nem jut eszembe, hogy szerzed meg..

Ha jól emlékszem így működik, de lehet néhol elírtam a számadatot, ha igen bocsi.

Avatar
Gandalf
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2006. ápr.. 10. 10:14
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gandalf »

köszike :shock:

Mart1031y
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2006. szept.. 24. 7:42
Tartózkodási hely: 2072 Zsámbék

Hozzászólás Szerző: Mart1031y »

Na emberek akinek megvan az FF7, annak érdemes elnéznie a http://www.ff7hun.extra.hu honlapra ahonnan néhány napon belül le lehet tölteni a játék magyarosítását.

Avatar
Gagazet
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2006. dec.. 19. 11:36
Tartózkodási hely: Nagykőrös

Hozzászólás Szerző: Gagazet »

Mart1031y írta:Na emberek akinek megvan az FF7, annak érdemes elnéznie a http://www.ff7hun.extra.hu honlapra ahonnan néhány napon belül le lehet tölteni a játék magyarosítását.

a magyarosítás az megy az angol verzió nélkül ?? vagy nem? :| :|

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Természetesen fenn kell lennie a gépeden az angolnak, és arra telepíted a magyarítást. (Nem mintha fordító lennék, csak így logikus.)

Mart1031y
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2006. szept.. 24. 7:42
Tartózkodási hely: 2072 Zsámbék

Hozzászólás Szerző: Mart1031y »

Szükséged van a játékra és kész. (Legalább is szerintem.)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mart1031y 2007. jan.. 18. 20:01-kor.

Avatar
Gagazet
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2006. dec.. 19. 11:36
Tartózkodási hely: Nagykőrös

Hozzászólás Szerző: Gagazet »

köszi :D

Kampi
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2007. jan.. 14. 17:04
Tartózkodási hely: szigetszentmiklós

Hozzászólás Szerző: Kampi »

Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni az FF9-hez! Megtaláltam eddig 12 csillagjegyet elmentem trenoba a csillagjegyes halkirálynő(?) höz, és visszaadta az összes csillagjegyet! Most mit tegyek? Köszönöm előre is!

Avatar
Gagazet
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2006. dec.. 19. 11:36
Tartózkodási hely: Nagykőrös

Hozzászólás Szerző: Gagazet »

Helló!

Én most a shinra villánál járok és a széfes dologban kéne segítség. Hol találom a 3. szám kulcsot megvannak a számok de nem nyílik a széf segítenétek nekem ebben? :wink:

Avatar
Jumbo Cactuar
.:Guardian Force:.
.:Guardian Force:.
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2004. okt.. 25. 5:51
Tartózkodási hely: FFCenter

Hozzászólás Szerző: Jumbo Cactuar »

Az újratelepítettem-nemindulel-kilép-lefagy-feketeképernyő problémákat áthelyeztem ebbe a témába: link mert azok nem a végigjátszásokhoz tartoznak!

dr.house
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2007. jan.. 21. 17:10
Tartózkodási hely: Kecskemét

sziasztok

Hozzászólás Szerző: dr.house »

Én ott vok elakadva hogy amikor kijövök a rádió toronyból (1cd) (seed vizsga) Akkor jön nekem egy robot amit ha leütök egy szintig ugye javítja magát... Gondolom mindenki vágja miről van szó! Ugye mielött gyógyítja magát mondja hogy elfuthatok és kiírja szinesen ezt a két gombot C, Z! Nah én mind kettőt nyomogatom mint a vadállat de nem menekül el!! Hogy tudok elfutni? Előre is köszöm

Avatar
Sabin
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1452
Csatlakozott: 2006. jan.. 18. 18:49
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Sabin »

úgy h a 2 gombot folyamatosan nyomod amig el nem menekülnek

dr.house
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2007. jan.. 21. 17:10
Tartózkodási hely: Kecskemét

Hozzászólás Szerző: dr.house »

Sabin írta:úgy h a 2 gombot folyamatosan nyomod amig el nem menekülnek
próbálom!

Vendég

még valami :P

Hozzászólás Szerző: Vendég »

jah és még valami zellnél van valami speckó gondolom.. mert támadásnál kiírja hogy oldalra oldalra és d meg ilyenek de nekem nem jönnek be... Vagy hülyén értelmeztem ezt a dolog? :P Köszönöm türelmeteket a lámaságomhoz :D

Avatar
Edy
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2005. máj.. 21. 2:14
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Edy »

Ne a C Z-t hanem a C Y-t nyomd folyamatosan. Angol billentyűzetkiosztáson a Z és az Y fel van cserélve.
Zellnél pedig egyszerűbb ha a Statusz menüjében automatikusra állítod a limitjét. Legalábbis addig, ameddig nem tanul meg jobb támadásokat.

dr.house
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2007. jan.. 21. 17:10
Tartózkodási hely: Kecskemét

Magic?

Hozzászólás Szerző: dr.house »

Sziasztok!

Sikerült megoldani a problémámat és elfutottam a robot elől! :P Viszont most bementem a traning centerbe a tanárnő kérésére és elkezdte magyarázni hogy hogy tudom berakni a sleepes dologt nah és egy árva sleepes dolgot nem találtam nincs is ilyen varázslatom :( Valaki segítsem hogy hogy tudom megoldani! Előre is köszi!

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Re: Magic?

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

dr.house írta:Sziasztok!

Sikerült megoldani a problémámat és elfutottam a robot elől! :P Viszont most bementem a traning centerbe a tanárnő kérésére és elkezdte magyarázni hogy hogy tudom berakni a sleepes dologt nah és egy árva sleepes dolgot nem találtam nincs is ilyen varázslatom :( Valaki segítsem hogy hogy tudom megoldani! Előre is köszi!
Jaaaj.... Szóval abban a bizonyos training centerben vannak kicsi szörnyecskék. Nem tudom, mi a nevük, de ilyen hűsevő növényre hasonlítanak és hosszú csápjaik vannak. Tőlük lehet eldrawolni a silence varázslattal egyetemben.
De amúgy neked nem muszáj pont azt a varázslatot betenni. Az csak egy példa (felteszem a ability-t magyarázta)

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Ha emlékeim nem csalnak, a játéknak ennél a részénél először nekem sem volt meg az az ability, amiről a "tanárnő" beszél, tehát én se tudtam berakni a Sleep varázslatokat oda. De ez ne is aggasszon; itt csupán csak azért van róla szó, hogy a későbbiekben tudd mire jó, nem kell most rögtön használni. Sőt, még ha be is raknád a Sleep varázslatokat, akkor sincs túl sok esélye hogy műküdni is fog a T-rex ellen. Legalábbis nekem nem működött a második végigjátszásom alkalmával, amikor már harcoltam annyit, hogy ki tudjon fejlődni az a képesség, amiről Quistis beszél.

Ha Sleep varázslataid nincsenek, akkor draw-olj párat azoktól a csápos növényektől, amik a training centerben is mindig megtámadnak.

***

Hopp, Zorgánuszvaránusz megelőzött :)