Final Fantasy VII / VIII / IX

Elakadtál? Titkokra vagy kíváncsi? Végigjátszások, küldetésleírások, segítségkérés. Új: Final Fantasy XIII!
Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

dr.house írta:oxi próóbálkozok! :P De hogy ezek a komák hol vannak az még rejtély... :P
Ha nem gond az angol szöveg, akkor van itt egy kimerítő hosszúságú leírás: link Ebben aztán minden benne van amit csak el lehet mondani erről a részről. Keress rá a szörnyek neveire :yes:
jah és ha elhagytam egy két GF megszerzős helyet akkor azt már benyeltem és nem tom megszerezni mi? :S
Az attól függ melyek azok. PL Pandemonium-ot, Cerberust vagy Carbucle-t ugye úgy tudod megszerezni, hogy draw-olod egy adott főellenségtől. Ezek a főellenségek nem lesznek többé, rehát ezek a GF-ek ugrottak (illetve a játék végén, az utolsó helyszínen megszerezheted még őket, de akkor már egy kicsit késő lesz).
Sok másikat viszont gyakorlatilag bármikor megszerezheted a játék második felében (Tonberry King, Jumbo Cactuar, Bahamut, Eden stb).
Mellesleg véleményem szerint nem kell túlzottan elkeseredni, ha valamelyiket elhagytad, a játék végefelé az utolsó harcokban úgysem tudod hasznukat venni, amiknek pedig mégis, azokat általában el sem tudod kerülni (gondoskodtak róla a készítők).

dr.house
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2007. jan.. 21. 17:10
Tartózkodási hely: Kecskemét

GOD = Emtrexx :)

Hozzászólás Szerző: dr.house »

Kismillió hála!

Avatar
Edy
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2005. máj.. 21. 2:14
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Edy »

Emtrexx írta:
jah és ha elhagytam egy két GF megszerzős helyet akkor azt már benyeltem és nem tom megszerezni mi? :S
Az attól függ melyek azok. PL Pandemonium-ot, Cerberust vagy Carbucle-t ugye úgy tudod megszerezni, hogy draw-olod egy adott főellenségtől. Ezek a főellenségek nem lesznek többé, rehát ezek a GF-ek ugrottak (illetve a játék végén, az utolsó helyszínen megszerezheted még őket, de akkor már egy kicsit késő lesz).
Sok másikat viszont gyakorlatilag bármikor megszerezheted a játék második felében (Tonberry King, Jumbo Cactuar, Bahamut, Eden stb).
Mellesleg véleményem szerint nem kell túlzottan elkeseredni, ha valamelyiket elhagytad, a játék végefelé az utolsó harcokban úgysem tudod hasznukat venni, amiknek pedig mégis, azokat általában el sem tudod kerülni (gondoskodtak róla a készítők).
Így van, mellesleg Ultimecia Castle-ben amúgyis mindet drawolni lehet az ellenektől, amit esetleg kihagytál ;)

Mart1031y
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2006. szept.. 24. 7:42
Tartózkodási hely: 2072 Zsámbék

Hozzászólás Szerző: Mart1031y »

A Girl Next Door (?) című újságot hol lehet megszerezni?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Mart1031y 2007. feb.. 1. 20:29-kor.

dr.house
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2007. jan.. 21. 17:10
Tartózkodási hely: Kecskemét

és ismét re thx

Hozzászólás Szerző: dr.house »

Ohh már nagyon haladok... Köszi mindenkinek.. Most hogy mászkáltam tök sokat a gardennel bementem az IDs kardos helyre valamilyen sír tudjátok! :P nah ott legyőztem a szobrot kinyitottam a gátat és bekapcsoltam a fogaskereket, de hogy a monitoron az újlenyomatomon kivül semmi vonal nincs főleg a térképen az tuti... Hogy tudom megszerezni a GFet? Merre menjek? :) Köszke :P

Mart1031y
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2006. szept.. 24. 7:42
Tartózkodási hely: 2072 Zsámbék

Hozzászólás Szerző: Mart1031y »

Lejött egy híd a főbejárattal szemben. Ha belépsz az útvesztőbe, akkor csak menj egyenesen előre. Át a hídon és ott lesznek a Testvérek (Brothers) GF, akiket harcban kell legyőzni.

Avatar
Gagazet
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2006. dec.. 19. 11:36
Tartózkodási hely: Nagykőrös

Hozzászólás Szerző: Gagazet »

sziasztok nincs vkinek eladó ff ix-e ha van akkor árral együtt ha lehetne (másolt is jó ps 1-re) köszi gagazet :D

Avatar
Sabin
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1452
Csatlakozott: 2006. jan.. 18. 18:49
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Sabin »

Sabin írta:Kis technikai problémám van a FFVII psx verziójával. Epsxe 1.5el nyomom, és most tartok a 2.cd-n ott ahol Bugenhagennel visszatérünk az Ancient citybe és miután elindította a vízesést, vissza kell ugye menni a kristályhoz. Na én visszamegyek, de nincs semmi csak fekete képernyő, nyomogatom a gombokat de nem történik semmi. mi legyen?
nem tud valaki segíteni? :(

dr.house
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2007. jan.. 21. 17:10
Tartózkodási hely: Kecskemét

Hozzászólás Szerző: dr.house »

Mart1031y írta:Lejött egy híd a főbejárattal szemben. Ha belépsz az útvesztőbe, akkor csak menj egyenesen előre. Át a hídon és ott lesznek a Testvérek (Brothers) GF, akiket harcban kell legyőzni.
oxi és a probléma megoldva :P lassan már érik nektek egy egy üveg pezsgő :D

Avatar
Edy
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2005. máj.. 21. 2:14
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Edy »

Mart1031y írta:A Girl Next Door (?) című újságot hol lehet megszerezni?
Timberben a Timber Maniacs épületben lesd körül a bejáratnál található újságkupacokat.

dr.house
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2007. jan.. 21. 17:10
Tartózkodási hely: Kecskemét

hmmm gondolom örültök nekem :P

Hozzászólás Szerző: dr.house »

Sziasztok!

Ismét én. :P A fehér seed hajót hol találom.. Nyomja itt a rizsád edea hogy északkeletre valamilyen c alakú öbölbe.. De nem találom.. Valaki tud valami pontosabb leírást adni? :) Előre is köszi

Garott
Titkos karakter
Hozzászólások: 614
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 20:47
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Garott »

Kép
Itt a white Seed Ship jelzi a helyet.

dr.house
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2007. jan.. 21. 17:10
Tartózkodási hely: Kecskemét

Hozzászólás Szerző: dr.house »

Garott írta: Itt a white Seed Ship jelzi a helyet.
Ohh nagy FFesek minden tiszteletem a tietek! :D :wink:

Owen_eX
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2006. szept.. 7. 21:30
Tartózkodási hely: Beaverfieldmarketplace
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Owen_eX »

Lenne egy kis gondom... Letöltöttem a Final Fantasy IX-hez tartozó cuccokat, ami az első oldalon található...
Viszotn két pdf filet nem tud megnyit az Adobe Acrobat Reader-em...

Fegyverek, Felszerelések, Képességek (c) Odel
Tippek, trükkök (c) Odel

Ha valaki tud, plíz segítsen... Azt írja ki, hogy a file sérült, és nem sikerült a javítása... Adobe Acrobat Reader 6.0-val próbálkoztam...

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Mind a két fájl rendben van (nekem az Acrobat Reader 6 megnyitja), viszont meglehetősen nagyok (10+ MB). Talán próbáld meg előbb lementeni őket, és onnan megnyitni.

Avatar
Sabin
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1452
Csatlakozott: 2006. jan.. 18. 18:49
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Sabin »

Sabin írta:
Sabin írta:Kis technikai problémám van a FFVII psx verziójával. Epsxe 1.5el nyomom, és most tartok a 2.cd-n ott ahol Bugenhagennel visszatérünk az Ancient citybe és miután elindította a vízesést, vissza kell ugye menni a kristályhoz. Na én visszamegyek, de nincs semmi csak fekete képernyő, nyomogatom a gombokat de nem történik semmi. mi legyen?
nem tud valaki segíteni? :(
légyszi valaki adjon ötletet mit csináljak :(

Avatar
Sabin
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1452
Csatlakozott: 2006. jan.. 18. 18:49
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Sabin »

Sabin írta:
Sabin írta:
Sabin írta:Kis technikai problémám van a FFVII psx verziójával. Epsxe 1.5el nyomom, és most tartok a 2.cd-n ott ahol Bugenhagennel visszatérünk az Ancient citybe és miután elindította a vízesést, vissza kell ugye menni a kristályhoz. Na én visszamegyek, de nincs semmi csak fekete képernyő, nyomogatom a gombokat de nem történik semmi. mi legyen?
nem tud valaki segíteni? :(
légyszi valaki adjon ötletet mit csináljak :(
Jó, akkor valaki nem tudná felrakni valahova a FFVII 2. cd-jét .iso-ban?

Avatar
Lionheart
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2006. márc.. 30. 20:55
Tartózkodási hely: Tolna

Hozzászólás Szerző: Lionheart »

tehát a psx-es FFVII 2. Cd-je kell igaz?

csak .iso-ban lenne jó ?

Avatar
Sabin
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1452
Csatlakozott: 2006. jan.. 18. 18:49
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Sabin »

nem, jó lesz bármilyen más cd kép file-ban. a lényeg h az epsxe tudja emulálni :D

Avatar
Gandalf
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2006. ápr.. 10. 10:14
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gandalf »

HELLO mindenkinek kéne nekem megint egyki segitsé szóval a Final Fantasy 7 ben nem tudom megszeresniMidgar
kulcsát hol keresem tudna valaki képet mutatni lécci + még Couldnak l4 Omnislash nevü limitjét megszerzni egyszerüen nemtudok 32000 pontot megszerezni mitcsináljak
lécci segitsetek :!:

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Az elsőre most így nem tudok válaszolni. Bone Village-ben kell ásatni, de fogalmam nincs már, hol. A végigjátszásban benne van.
A második kérdésre nincs válasz. Csináld meg! :) Próbálj meg egy tápos karaktert használni, rakj rá Ribbont, és mindenféle hasznos matériát, plusz készítsd elő a tárgylistát gyógyszerekkel. Kipörgetésnél próbálj meg minél rosszabbat kihozni, úgy jár érte több és több pont.

Avatar
Gandalf
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2006. ápr.. 10. 10:14
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gandalf »

köszi de a végigjátszásban nincsen leirva hogy hol kell ásni az nincs

Wolf
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2007. feb.. 19. 16:58
Tartózkodási hely: otthon

Hozzászólás Szerző: Wolf »

Sztivi írta:csaó!az ff7-ben az arany chokobot próbálom összehozni.a kék és zöld különböző neműek megvannak.felfejlesztettem őket a osztályosra.vissza a farmra...pároztatnám őket,de a kis csávó nem engedi vmiért.azt emlegeti hogy akik már voltak pároztatva meg még valamelyikek nem pároztathatóak....mit ronthattam el?
Hi mndenki!Nekem ehhez lenne 1 kérdésem:
Milyen Gomb kombinációval kell megetetni a Chocobo-kat a FFVII-ben? :(

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Wolf írta:
Sztivi írta:csaó!az ff7-ben az arany chokobot próbálom összehozni.a kék és zöld különböző neműek megvannak.felfejlesztettem őket a osztályosra.vissza a farmra...pároztatnám őket,de a kis csávó nem engedi vmiért.azt emlegeti hogy akik már voltak pároztatva meg még valamelyikek nem pároztathatóak....mit ronthattam el?
Hi mndenki!Nekem ehhez lenne 1 kérdésem:
Milyen Gomb kombinációval kell megetetni a Chocobo-kat a FFVII-ben? :(
Hát ehez asztán nagy angoltudás kell! :P Még én is megtom csinálni (pedig nincs valami nagy angoltudásom) :roll: Amugy chocobot fogtál már :?: :!:

Avatar
Gandalf
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2006. ápr.. 10. 10:14
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gandalf »

Gandalf írta:HELLO mindenkinek kéne nekem megint egyki segitsé szóval a Final Fantasy 7 ben nem tudom megszeresniMidgar
kulcsát hol keresem tudna valaki képet mutatni lécci + még Couldnak l4 Omnislash nevü limitjét megszerzni egyszerüen nemtudok 32000 pontot megszerezni mitcsináljak
lécci segitsetek :!:
lécci segitsen már valaki help :o