Final Fantasy VII / VIII / IX

Elakadtál? Titkokra vagy kíváncsi? Végigjátszások, küldetésleírások, segítségkérés. Új: Final Fantasy XIII!
Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Zorgi: ez az a rész, mikor Riona belekerül Adelba, és ő is ellenséges célponttá válik, de nem szabad megölni. Még az Idő Összenyomás(Time Compression) előtti közvetlen harc.

Avatar
Gandalf
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2006. ápr.. 10. 10:14
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gandalf »

Hali nekem is kéne egy kis segitség most csináltam meg a Final Fantasy VII ben a tengeralatt járos részt és most a tenger alatt vagyok és van ott egy zöld undok nagy szőrny próbáltam meg őlni de nem megy mert 9999 eseket tud sebezni ha meg erőlteti magát,hogy öljem meg ?amikor kezdek rögtön meg öli az egyi emberemet aki általában középen van aki Tiafa szokott lenni általába meg van a leg erőseb materiám mivel már őssze raktam az arany cohobot és fel is vettem de nem tudom használni a materiát ,?????? mert meg halok mire sikerülne egyszer sikerült 3 szor lehivni neki őket de nem halt meg csak ki aluttak a vállán a kis lámpák valaki segitsen tudom hogy késöbb kell meg ölni de én most akarom ugy iritál a ott a vizben és bosszút akarok álnim mert nagyon kegyetlen és gonosz mert amit belépek a harcba félpec alat megől de ha mázlim van akkor kb képt percig élet ben tudok maradni lécci segitsetek lécci :cry2:

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

kult: jaaa, bocsi, kicsit elnéztem. XD

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Gandalf: az egy igazán húzós és nehéz harc. Az ellenség az Emerald Weapon, a második legerősebb ellenség a VII-ben. Egyáltalán nem muszáj kinyírni (vagyis később igen, de ott sokkal gyengébb lesz), de ha mindenképp el akarsz vele bánni, akkor igazán jól fel kell készülnöd. Esetleg tanulmányozz róla videókat youtube-on, vagy dolgozz ki valami saját stratégiát. Nekem eszembe sem jutott kinyírni! :P

Garott
Titkos karakter
Hozzászólások: 614
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 20:47
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Garott »

Én a VII-ben mindkét Weapont kinyírtam, és ez még nem túl nehéz. Addig biztos ne menj oda, amíg legalább a 70-80. szint környékén nem vagy, de az se árt, ha a maxon vagy. Vincentet ne vidd, mert ő a limit használata után használhatatlan lesz. Nem árt, ha a KOTR-ot legalább 3-szor meg tudod idézni, és le tudod másolni. Minden ember Max HP-n és MP-n legyen. Aztán használgass KOTR-t és Bahamut Zero-t, és ha megszerezted Cloud utolsó limitjét, akkor azt is.

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Ehehz még annyit, hogy Cid végső limitje is hasznos lehet, a Highwind.

Avatar
Gandalf
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2006. ápr.. 10. 10:14
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gandalf »

Kőszike amint hazajutok a koleszból rögtön eltángálom a kis drágát és én adigg nem megyek tovább mig megnem őlöm ezt akis cafatot majd leirom hogy ha öszejön és sikerül legyőznöm és azt is hogy hogyan tetem el láb alól és hogyan csináltam belőle hal eledelt :wink:
drukoljatok nekem oks ? :wink:
legyetek jók :wink:

Avatar
Peti
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2007. máj.. 20. 13:46
Tartózkodási hely: Szombathely

Hozzászólás Szerző: Peti »

halihó!na szóval csak azt akarom kérdezni,hogy a shell a az mire jó?és a shield az egy varázslaz?ha igen,hol kell megszerezni?ja ás még az a sok ammo az mire jó? :?: :?: :?:

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Peti írta:halihó!na szóval csak azt akarom kérdezni,hogy a shell a az mire jó?és a shield az egy varázslaz?ha igen,hol kell megszerezni?ja ás még az a sok ammo az mire jó? :?: :?: :?:
Csak megszokásból: CUCC ! XD (osztálytársamtól ragadt rám :) ) Amugy a shellel feleannyit hatnak rád a varázslatok a shield (ha ez a protect) -el meg a fizikai CUCC-ok hatnak rád feleannyit. Drawwal kell megszerezni. az ammokat meg Irvin limitbreakjével tudod hasznositani.(legerösebb a pulse ammo amit energy crystal-bol nyersz)

Avatar
Peti
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2007. máj.. 20. 13:46
Tartózkodási hely: Szombathely

Hozzászólás Szerző: Peti »

danke schön mindenkinek!szóvan a schield az az a protect másik neve???

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Valaki tuda tippet adni a tengeralatt járós küldihez, mert gépen kegyetlenül ****

Avatar
Amarevia
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2006. márc.. 28. 7:04
Tartózkodási hely: Central City
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amarevia »

Pontosan melyik részéhez? Ez az az időlimites minijáték, amikor utol kell érni és le kell lőni a másik tengeralattjárót X perc alatt? (Régen játszottam már vele...)
Azt én úgy oldottam meg, h el se indultam, hanem kapásból elkezdtem rá lőni, mint az állat, és így kb. 2-3 másodperc alatt leszedtem... XD

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Akkor jó, mert az :) Csak valami baja van és kidob, ha belépek a játékba. :brühühü:

Avatar
Gagazet
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2006. dec.. 19. 11:36
Tartózkodási hely: Nagykőrös

Spoiler!!

Hozzászólás Szerző: Gagazet »

Final Fantasy IX -et keresek eredetiben ha vkinek van és eladná írjon nekem árat is.

Köv. címre: grunt2@freemail.hu

Előre is köszi Gagazet. :D

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Peti: a Shieldet nem tudom pontosan, de úgy hallottam, hogy a fizikai sebzést nullázza egy karakteren.
A Protect az Protect.

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

olf írta:Peti: a Shieldet nem tudom pontosan, de úgy hallottam, hogy a fizikai sebzést nullázza egy karakteren.
A Protect az Protect.
Ezt nem is tudtam! :shock: Honnan lehet shieldet szerezni :?: Amugy meg az hogy lehet hogy kb 9-szer vittem végig és még nem találkoztam vele :?
---...EDIT...---
A 8-ban vagy a 7-ben? Mert a 7-ben megvan csak nem használtam.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára akmal888 2007. máj.. 27. 0:01-kor.

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Csak az utolsó helyszínen lehet fölszedni, és legalább második szintre kell fejleszteni, hogy használhasd. Egy ilyen amfiteátrumra hasonlító teremben van, ha jól emlékszem, a képernyő tetején, valami lombok takarásában.

Avatar
Peti
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2007. máj.. 20. 13:46
Tartózkodási hely: Szombathely

Hozzászólás Szerző: Peti »

sziasztok!na azt akarom kérdezni kedves barátaim hogy valaki eltudná mondani hogy a moombát és a minimogot és a Pupu cardot hogy lehet megszerezni?jah,és valaki lenne kedves egy msn címet megadni? köszi

Avatar
Neo Bahamut
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 967
Csatlakozott: 2007. máj.. 13. 22:18
Tartózkodási hely: Gensokyo
Kapcsolat:

-.-

Hozzászólás Szerző: Neo Bahamut »

Szoval ha valaki tudna nekem segiteni mert a leirásban amit leszedtem nincs benne az arany chocobo tenyésztés(egyébként a ff7-ről van szo) .nah az kéne ha valaki tudna ajánlani egy oldalt ahol leszedhetem vagy elküldené az e-mail cimemre azt nagyon megköszönném:email cimem:patrik000@citromail.hu


előre is kössz :wink: :wink: :wink: :wink: :roll: :roll:

peti .adelt tök könnyű legyőzni nah amilyen taktikát használtam az ez:rinoára egy jo kis regen azt attol gyogyul ha cvéletlenül adel szivná az erejét 2. squall :nyom egy triple-t valakire. az az ember nyom a másik 3ra: azt aura,haste ,shell,protect,.és addig ütöd az adelt ameddig meg nem purcan :o :o :o

Avatar
Neo Bahamut
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 967
Csatlakozott: 2007. máj.. 13. 22:18
Tartózkodási hely: Gensokyo
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Neo Bahamut »

most más témávaal jövök csak annyit kérdeznék h a ff-ben hol lehet time materiat szerezni???? lécci valki irja le:D:D:D:D:D

Avatar
Sabin
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1452
Csatlakozott: 2006. jan.. 18. 18:49
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Sabin »

Nem kötelező szétfloodolni a fórumot.

Avatar
Neo Bahamut
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 967
Csatlakozott: 2007. máj.. 13. 22:18
Tartózkodási hely: Gensokyo
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Neo Bahamut »

bocs csak a suliba voltam a könyvtárba azt ha megnyomok akkor 1000 mp mulva válszol ezért lett ilyen :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: de.......bocs

zsirmo
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2007. jún.. 6. 22:27
Tartózkodási hely: Nőtincs
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: zsirmo »

Sziasztok!

Anno FF8-hoz volt egy leirásom(nem a cheatcodex féle) , azt keresem.
A leírás nagyon részletes volt, az elején kitért az irányításra is, és a történetet is leírta(magyarul persze :) )!

Ha valakinek megvan, az légyszi küldje el nekem!

Köszi Zsirmo

Avatar
Neo Bahamut
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 967
Csatlakozott: 2007. máj.. 13. 22:18
Tartózkodási hely: Gensokyo
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Neo Bahamut »

:cry2: Kéne egy kicsi segitség...az a helyzet hogy a final fantasy 7-be a 3.- cd-n vagyok. NA a lényeg ugyebár van 2 weapont a ruby és az emerald na a emerald ok de a ruby azz :cry2: :cry2: :cry2: nem találom sehol....megnéztem (ahol eredetileg lennie kéne )Gold sauser-nél de semmi hire ..ha valaki tudja hogy ennek mi lehet az oka az létszives irja le ide



Üdvözlet:Bahamut

Avatar
Sabin
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1452
Csatlakozott: 2006. jan.. 18. 18:49
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Sabin »

Annyi, hogy le kell szállnod a léghajóval a sivatag felett és megtámad. De vigyázz, nagyon szívós