Final Fantasy VII / VIII / IX

Elakadtál? Titkokra vagy kíváncsi? Végigjátszások, küldetésleírások, segítségkérés. Új: Final Fantasy XIII!
András

Hozzászólás Szerző: András »

Van egy eladó Ps1-m eredeti Final Fantasy VII-el!!!Ha valakinek kell írjon nyugodtan

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
A francba h másra akarom költeni a karácsonyi pénzem.....

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Csak az ff7 mennyibe kerül? XD

András

Hozzászólás Szerző: András »

Mér szerinted mennyibe???

Chrono
Lámairtó
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2004. dec.. 29. 2:45
Tartózkodási hely: Szlovákia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Chrono »

Valaki nagyon sürgősen mondja meg hogy hogy kell abból a íííííííííÁááá Ancient Forestból felszedni azt a úúúúúúúúúúúááááááííííííí Ragnarokot...vagy mit (cloud fegyvere). Az utolsóelőtti buíííííííéééééúúú helyen nemtok továbbjütni amikor azt a redvás bogarat be kell dugni abba a nyűves fába és elugrik az a görcsös béka...ott mi a p... kell csinálni??????????????

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Na mi az, leszoktál a káromkodásról? :D Ezt nem hagyhattam szó nélkül, még úgy sem, hogy nem ismerem kívülről az Ancient Forestet... Bogárra már nem is emlékszem, csak békára. A végigjátszást tudom csak adni:

"Menj a legfelső ágra, és haladj jobbra, ezután vedd az irányt a törött ághoz. Itt Cloud három rózsaszín liánon is átugrik. Innen délre egy újabb zsákot találhatsz, amiben a Typoon matéria van. Menj vissza a liánokon, majd válaszd az alsó utat, ami a levelek mögött a földre vezet (jobbra tart ez az út is). Mikor megérkeztél a földre, vegyél fel egy békát. A jobb oldaladon két zsák is található. Mássz fel a mögöttük található párkányra, és innen engedd el a békát. Menj át a darázsfészket tartalmazó párkányra, és vedd fel azt. Dobd le a földre, majd lent közelítsd meg a virágot, amibe bele kell dobnod a darázsfészket (ehhez persze a földön is fel kell venned :)).

Vedd fel a kis békát, és menj el a virág mögött. Állj meg a bal párkányon, engedd el a békát, ami a közeli zsákba ugrik. Ugorj át a túloldalra. Balra vegyél fel egy újabb kis békát, amit a faodúba rakva egy nagy békára cserélhetsz. Vedd fel, és menj vissza (rakd a nagy békát a zsákba, ugorj át, és várd meg, hogy kiugorjon melléd). Vedd fel ismét, majd menj a leg-jobboldalon található párkányra, és itt engedd el. A zsákon várd meg, míg a béka elő nem bújik, amivel a túloldalra katapultál téged. Egy barlang bejárata előtt találod magad."

Majd kinézed, hol tartasz. :) Egyébként a Ragnarokot korábban lehet felszedni, ha jól emlékszem, itt az Apocalypse van. (ami amúgy az egyik kedvenc kardom az FF-ből)

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Final Fantasy VII / VIII / IX

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Chrono, ez aztán a szép hozzászólás! XO
Egyébként az Ancient Forest engem is kikészített, de nem a békák, hanem amiatt a sok röpködő zöldség miatt, amik folyamatosan elugráltak a támadásaim elől. Aztán meguntam és mindegyik fű Ultima-t kapott XD

Apocalypse? Hmmm...Az nem az a kard aminek olyan tiri-tarka gumicukor szerű izék vannak a markolatán?
Vagy keverem valamivel? :P

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Re: Final Fantasy VII / VIII / IX

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Asszem az. Aminek csak 3, nem összekötött slotja van és triplázó. :nyuszi:

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Re: Final Fantasy VII / VIII / IX

Hozzászólás Szerző: olf »

Aham, és szép piros és giccses és ez brutálisan néz ki. :D

Chrono
Lámairtó
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2004. dec.. 29. 2:45
Tartózkodási hely: Szlovákia
Kapcsolat:

Re: Final Fantasy VII / VIII / IX

Hozzászólás Szerző: Chrono »

az igen... a ragnarok a 2. cd legvégén van, összekevertem...

tegnap éjszaka összeszedtem 3000 GP-t az aranyfaxban...megvettem a 3 ?????????-les itemet. rájöttem h 2 szart se ér. aztán elmentem a battle squareba hogy szerezzek elegendő BP-t a W-Summon materiára...nem nagyon ment a harc, sokszor meghaltam...majd egyszer mikor jött az a *censored* hajó, és és gyakorlatilag Pre-emptive attackkal kidobott a csatából (ez az egyik támadása) és meghaltam, ráordítottam a notebookra. és úgy látszik a játék nagyon megijedhetett mivel hibaüzenettel leállt...oda a 3000 GP-m is...............................

Chrono
Lámairtó
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2004. dec.. 29. 2:45
Tartózkodási hely: Szlovákia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Chrono »

Emerald kinyírva :twisted: Ilyen karikkal mentem neki, és elsőre sikerült 9 perc alatt 8)

Kép

szerk: miért van az h Cloud és Red ultima weaponja is 9000 körül sebez, Vincenté meg 3000 körül (mondjuk arra már rájöttem h minél kisebb Cloud HP-je annál kevesebbet sebez, és minél kevesebb Red MP-je ő is annál kevesebbet sebez az ultima weaponnal, szal gondolom Vincentnél is van vmi összefüggés.)
szerk2: nincs valahol HP+ materia??...vagy olyan csak a 8ban volt? mert emlékszek h régen max HP-vel nyonultam
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chrono 2008. jan.. 3. 16:32-kor.

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Most nem mondod h nem 9999-es HP-val ikerült megöldnöd? :shock: :shock: :shock: Vagy az Emerald a történet szerinti Weapon?

(nekem a legmagasabb szintű karim is csak 86-os volt :1eye: )

Chrono
Lámairtó
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2004. dec.. 29. 2:45
Tartózkodási hely: Szlovákia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Chrono »

Emerald a víz alatti zöld, azért írtam 8 percet, mert számolt vissza (elfelejtettem berakni az underwater materiát :P) és 11 perc körül ért véget a harc

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Hát gratulálok :) :taps: :éljenz: Én mindig elkerültem azt a weapont, mert az underwater materia-ig valahogy sose jutottam el. Csak a Ruby-vel próbálkoztam, de mivel a KOTR nem volt maxon, ezért a Quadra-KOTR kombináció nem működött. Meg hát a cd-m is az utolsókat rúgta, szal... :hát:

Chrono
Lámairtó
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2004. dec.. 29. 2:45
Tartózkodási hely: Szlovákia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Chrono »

pedig ő a gyengébb :)

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Chrono írta:nincs valahol HP+ materia??...vagy olyan csak a 8ban volt? mert emlékszek h régen max
De, a Cosmo Canyon-ban lehet beőle vásárolni. Ha jól emlékszem nem is olyan drága.

Hmm. Ezekkel a Weapon-ökkel nekem nem volt türelmem szórakozni XO Arra viszont emlékszem, hogy amikor egyszer nekimentem Emerald-nak, anyám is leült mellém, erre amikor kinyúvadt a parti, mondja, hogy "Nem is gondoltam volna, hogy ilyen nehéz ez a játék :O" :D

A karakterek nálam is max. 91-es szintűek lehettek (a francnak volt kedve órákig tápolni -.-).
Te viszont ügyes és kitartó vagy, Chrono! :mrgreen:

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Vincentnek van erősebb fegyvere is mint az Ultima weaponja, az a vicces. Szal érdemesebb átváltani Cidre.

Chrono
Lámairtó
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2004. dec.. 29. 2:45
Tartózkodási hely: Szlovákia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Chrono »

Vincentnek a 66 -> 99 re való feltápolása kb 4-5 órát vett igénybe. Vincentnek a Limitje is rossz, de nembaj ez is elég volt Emeraldhoz 8) Next: Ruby Weapon 8)

Chrono
Lámairtó
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2004. dec.. 29. 2:45
Tartózkodási hely: Szlovákia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Chrono »

Rubynak is vége...nem is volt nehéz :? Ráadásul még unalmas is volt. Emerald sokkal izgalmasabb. Aztán meg találkoztam egy jó nagy buggal XD Kinyírom Rubyt, meghal meg minden a zene tovább megy, Cloud ATB-je tovább töltődik XD a harcnak nincs vége, támadni senkit nemtok...szal nagyon fasza...Aztán megelégeltem nyomtam egy Exit magic-et és vége a harcnak Ruby nincs a sivatagban tehát mégis halott, viszont az érte járó EXP-t/AP-t nem kaptam meg :evil:

Rájöttem hogy van neki egy gyenge pontja és úgy nagyon könnyű megölni, már-már túl könnyű...Ja meg a youtuben nézegettem videókat és arra is rájöttem h Vincenttel 1 lövéssel meg lehet ölni Emeraldot :?

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

1 lövés???? :shock: Leírnád spoilerbe ezeket a dolgokat, ha szépen megkérlek? Csak mert nagyon érdekel.

Chrono
Lámairtó
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2004. dec.. 29. 2:45
Tartózkodási hely: Szlovákia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Chrono »

Emerald vs. Vincent: Amint említettem az előbb, Vincent Death Penealty-jának az erőssége is függ vmitől. Minél több ellenfélt ölsz meg ezzel a fegyverrel, annál erősebb lesz maga a fegyver. Namost a FF7 programozásánál hexadecimális (16-os számrendszer) kódolást használtak, amiben a legnagyobb érték az FFFF (10-es számrendszerben 65535). A lényeg most jön, miután megöltél a Death Penealty-val 65536 ellenséget, gyakorlatilag a program túlcsordul és innentől kezdve nem képes tovább helyesen kiszámolni az okozott sebzést. Igy elég egyetlen lövés Vincent-től a Death Penealty-val és Emerald meghal. Videó: http://www.youtube.com/watch?v=1ovxL1wdjtI" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Hmmm... a poén h még értettem belőle valamit XD Köszönöm szépen a választ :)

Generationx

FINAL FANTASY 7-8 BONTATLAN!

Hozzászólás Szerző: Generationx »

Hali!
Érdekel valakit bontatlan,celofános Final Fantasy 7,illetve 8 Playstation 1-re?
Ha igen akkor írjatok nekem:generation_x@freemail.hu
Vagy Vetrára is feltettem őket!
Üdv!

BordiXIII

Hozzászólás Szerző: BordiXIII »

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Leszedtem a FF8at, de nem akar elindulni, mindíg kéri az 1es lemezt, pedig az van benne. 4es cd-n találtam 1 exe fájlt(crack?) azzal felülírtam és ugyanúgy kéri. Install cd-n van még FF8B és FF8CR.exe fájlok. FF8CR megnyitásakor cracking in progress-t ír ki és az FF8B fájl mérete folyamatosan nő. 300megánál megúntam és kiléptem. Megkéne várnom?

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Hozzászólás Szerző: mahdi »

BordiXIII írta:Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Leszedtem a FF8at, de nem akar elindulni, mindíg kéri az 1es lemezt, pedig az van benne. 4es cd-n találtam 1 exe fájlt(crack?) azzal felülírtam és ugyanúgy kéri. Install cd-n van még FF8B és FF8CR.exe fájlok. FF8CR megnyitásakor cracking in progress-t ír ki és az FF8B fájl mérete folyamatosan nő. 300megánál megúntam és kiléptem. Megkéne várnom?
Gondolom virtuális meghajtódban van csak benn a cd, és nem írtad ki. Ennek két megoldása van. Vagy kiírod a 4 cd közül mindíg az aktuálisat, amivel játszanál, vagy sajátgépre jobb egérgomb, tulajdonságok, Hardver, eszközkezelő, és a meghajtóknál tiltasd le, vagy teljesen távolíttasd el az összes meghajtót, azon kívül, amibe éppen az FF8 képfájlját mountoiltad be.
Így menni fog! :wink: