Final Fantasy XI

Elakadtál? Titkokra vagy kíváncsi? Végigjátszások, küldetésleírások, segítségkérés. Új: Final Fantasy XIII!
Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Merma írta:Jah ez így elég gyér... de gondoljatok bele, hogy maximum grafikán, csak a mostani a gépeken fut... tavaly csak a leggazdagabbak játszhatak volna vele... Amúgy azért ilyen piszok nagy a gépigénye, mert isszonyatosan nagy tereket jelenít meg... ami meg videokártyát igényel... és 9600XT alatt nem megy a may grafika.... egx 6600gt *yummi* simán elvinné, de 50,000ft kicsit súlyos egy magyar pénztárcának... :D
Ez a kartya van az ocsemnek :) Nekem is kell :wallbash:

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég »

MoonDragon írta:Én a próba programon a 3. kiadásun 2225 pontot kaptam ha jól emlékszem, és ez high grafikán volt! :)
Ez jó vagy rossz? ?! :?
honan tudom ezt a progit lehuzni?

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Hali
Azt halotam h minden uj kariet kel fizetni 1 dolart ez igaz?
Es meg azt is olvastam h ha nem vigyazol akkor a havi 12 dolar akar megtobszorozodhet, igaz ez??

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég »

szia mindeki :)

Diller: este ha hazamegyek veszek neked World Pass-t, es postolom ide ASAP.

A Bechmark progit a Playonline siterol tudod letolteni, a pontozas is ott van leirva, fejbol en sem tudom, de nem kell nagyon agrodni miatta, mert alltalaban az allitgatod attol fuggoen mit csinalsz. nagy raideknel vagy olyan exp zonaban ahol egymast tapossak a partyk ott nagy %-ban lesz lag, de azert ezt is sok minden befolyasolja, internet speed stb...
itt a link: http://dl.square-enix.co.jp/taru/FFXiB3Setup.exe

Amit hallottal az igaz. minden egyes karakterert (az elso nem szamit, az ingyen van) + 1$ kell fizetni minden honapban.
az most nem ertem mit ertesz az alatt, hogy megtobbszorozhet??? nekem eddig mindig korrektul terheltek meg a kartyamat, szal attol nem kell felni, hogy lehuznak :D

Diller
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2004. nov.. 18. 18:04
Tartózkodási hely: Pelsuc Slovakia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Diller »

Hello lehuztam a progit es lefutattam a gepen az eredmeny 3125 pont es megis rossz a grafika leci ird mar le hogyan vagy hol kell bealitani

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég »

sajna pontosan nem tudom igy fejbol megmondani. en csak a 2. benchmarkot futtattam (de valszeg a mostani 3. is ua csak mast mutogat.).
de most mar kivancsi vagyok ra en is, ha hazaertem lekapom es en is lefutttom :D kivancsi vagyok az eredmenyre

a beallitas nekem a 2nel asszem csak arra korlatozodott, hogy low vagy higy resolution, ami szerintem annyit takar, hogy:
low: 640x480 es vmi kisseb felbontasu background res
high: 1280x1024 (de lehet hogy 1024x768) es nagy background res
ami kicsit fura mert a vegso progi sokkal tobb felbontas tud screen resbol (wideaspect :D ) es a background resbol meg asszem 4 felet enged valasztani.

Diller
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2004. nov.. 18. 18:04
Tartózkodási hely: Pelsuc Slovakia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Diller »

Na de nekem a jatekba eleg rossz a grafika a program meg nagyon is szep
Szoval az lene a kerdesem h hogyn tudom bealitani a jatekba a grafika minoseget mert ez nagyon gyatra a Bechmarkhoz kepest

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Remora world Pass: 2922112136
ha menn vagy akkor /tell Leryel vagy Dadus(ez vagyok en :D )

lefuttatam a benchmarkot high-ban (no demonstration) es 2700 let az eredmeny szal a te pc-d elegge sokkal jobb :D nem lesz vele gond

a jateko beallitasait a Start Menu>Programs>Playonline>Final Fantasy XI>Final Fantasy XI Config -ban ered el. itt leget felbontasst stb. allitgatni.

Diller
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2004. nov.. 18. 18:04
Tartózkodási hely: Pelsuc Slovakia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Diller »

Koszi szepen

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég »

nincs mit :)

Merma
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2004. nov.. 17. 21:39
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Merma »

Jahaaa.... már kaptál pass-t :D Rendben akkor mégsem kell MSN-ezni... ;) Welcome to Remora

Archer
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2005. máj.. 3. 18:07
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Archer »

Hja.
Vegingenztem jopar forumot a syntetizalassal kapcsolatban. HQ-zas erdekelne.

kovetkezoket talatam ahhoz, hogy HQ legyen
- NewMoon (ez OK)
- adott egtaj fele kell nezni. (ez jogos? ha igen mely kristaly mellyik irany)
- 10-20 szint plusz
- 20-30 szint plusz
- image support kell
- darksday

(amit probaltam: darksday, +10 szint de 16-bol egy HQ sem volt :( )

Ha valaki mar fixen tud HQ-zni, akkor kerem ijra le, hogy mit hogyan kell csinalnom, hogy nekem is legalabb 60-70%-os esellyel menjen a HQ. :)

koszi

Jade
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2005. feb.. 17. 10:54
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Jade »

Ez mind így van ahogy elmondtad. De még várj pár szintet ha HQ-ra utazol +10 nem lesz elég :) meg várd ki a new moont :P
A kristályok iránya jogos, mindig fordulj az adott elemental irányába. Hogy melyik melyik azt most fejből meg nem mondom, legegyszerűbb ha éjjel felnézel az égre, és meglesed a csillagokat. A nyolc égtáj felé látni fogsz egy-egy színes csillagot, sárga, zöld, kék, lila, piros, gondolom ismerős ;) Ha nappal van akkor metalworks tetején egy mage ruhás csávó aki bármikor mutat neked egy csillagtérképet.
Plusz még van egy dolog amit kihagytál, a bútorok is adnak pluszt synthesis-re, szal nem árt a kistály elementálját erősítő bútordarabokkal teletömni a lakást :D
Hát kb ennyit tudok hozzáadni :)

Archer
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2005. máj.. 3. 18:07
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Archer »

Wooo - meg sose neztem fel az egre, csak korbe-korbe. Szoval latni ejjel az adott csillagot? :) ujbol tanultam.

- New moon kell mindenkepp? mert ma reggel FullMoon + darksday -nal probaltam, de igy sem jott ossze semmi. 8-bol 0.

A butorokat is akkor beszerzem. :)

HQ-val mindenesetre jobban jonne a piz.


mas: az LS froum linkjet megadnad, amit Dadus irt be az LS-ba, mert nem jegyeztem le

Jade
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2005. feb.. 17. 10:54
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Jade »

Csak annyira kell new moon mint darksday :) De főleg sok sok szint kell. Az elején ne várj pénzt a craftolásból mert csak vinni fogja. Ha olyan egyszerű lenne HQ-zni nem lenne olyan drága, nem igaz? ;)
Bútoroknál arra figyelj hogy egyszerre csak egy elemental érvényesülhet, szóval jól válogasd össze mire költöd a pénzt.

LS fórum: http://s7.invisionfree.com/Hungarian_Embassy/index.php

Archer
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2005. máj.. 3. 18:07
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Archer »

Cookingot treningeztem. most 49, de 60-ig szeretnem nyomni.
38-as meat mikhabot csinalok, es a hozza szukseges alapanyag 43K, eladni pedig 54K-ert tudom. szoval stackonkent 11K-t keresek rajta, es meg gyorsan meg is veszik.

Ezert szeretnek HQ-zni, mert akkor 43K-bol nem 54K, hanem legjobb esetben 108K-t csinalnek es az szep nyereseg :)

de azert a 11K is jo, csak az ember mindig tobbet akar.

----------
mas: bonecrafting es alchemy lenne a kovetkezo craft amit feltornasznek. kinek melyikre lenne igenye? mert akkor azzal kezdenem (persze miutan a cooking 58-60 megvan [ginger-cookie 58 :) ])

Jade
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2005. feb.. 17. 10:54
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Jade »

Alchemyre szavazok, potion, ether, silent oil, prism powder, csak hogy párat említsek... Ezek mindig kellenek

Archer
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2005. máj.. 3. 18:07
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Archer »

Osszeirtam Alchemy 50-ig a tervet. :) Haaat nem lesz olcso mulatsag. A fozes az egyszerubb volt. De azert belevagok. :)

26-nal Silent Oil x2
32-nel Comet x33 (Tuzijatek - ha kell amjd valakinek :) )
33-nal Prism Powder x8

ha tudom csinalni a fentieket, akkor szolok. :)

Archer
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2005. máj.. 3. 18:07
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Archer »

csinaltam jopar screenshot ot jatek kozben, de nem talalom, hova rakta ... valaki meg tudja mondani az eleresi utvonalat? vagy csak kozelito utiranyt adni? :?

Jade
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2005. feb.. 17. 10:54
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Jade »

C:\Program Files\PlayOnline\SquareEnix\PlayOnlineViewer\pub\home01\open\ScreenShots\FinalFantasyXI

Merma
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2004. nov.. 17. 21:39
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Merma »

Yo Skacok! Jelentek befejeztem :D Kicsit már sokk volt! Most hogy 1-2 hétig nemjátszottam, egy ideig elvonási ünetek voltak, de aztán rájöttem hogy jokkal mozgalmasabb az életem így.. szal :)

ELADO FFXI 9,000 ért :) Ha kell kapsz ingyen lvl 40 SAM karaktert, bár sztem hülyeség lenne...

De attól még a game elado 7 CD, eredeti, és műxik :)

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Uhh.... Merma, azért számíthatunk rá hogy néha még elnézel ebbe a témába segíteni ha kérdez valaki valamit? :( Szükségünk lenne mindenképp egy XI-szakértőre.

Jade
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2005. feb.. 17. 10:54
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Jade »

Hát ez kész... tegnap Liar szövegelt valami abbahagyásra kísértetiesen hasonlító szöveget most meg te... :(
Most szomorú vagyok nagyon :(

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég »

heló. amúgy Auron... vagyok, csak nem tudok belépni. Csak 1 kérdés. Kb mennyibe kerül az FFXI? mámint a fenntartása? gondolom havi valahány.... na mind1, köszi.
auron...

fr0sty
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2005. aug.. 21. 21:04
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: fr0sty »

Vendég írta:heló. amúgy Auron... vagyok, csak nem tudok belépni. Csak 1 kérdés. Kb mennyibe kerül az FFXI? mámint a fenntartása? gondolom havi valahány.... na mind1, köszi.
auron...
Az FFXI helo 11990Ft(45-50USD) lesz kb., a havidíj pedig olyan 2000-2500Ft(12USD) + 1USD (+)karinként.Az első hónap ingyenes! :shifty: