Final Fantasy XI

Elakadtál? Titkokra vagy kíváncsi? Végigjátszások, küldetésleírások, segítségkérés. Új: Final Fantasy XIII!
Avatar
Jumbo Cactuar
.:Guardian Force:.
.:Guardian Force:.
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2004. okt.. 25. 5:51
Tartózkodási hely: FFCenter

Final Fantasy XI

Hozzászólás Szerző: Jumbo Cactuar »

Élménybeszámolók, képek, segítségnyújtás

Továbbá bárminemű kérdés, kérés, óhaj, sóhaj, panasz, kifogás, nyafogás, ami csak az online játékokkal kapcsolatos :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Jumbo Cactuar 2007. aug.. 7. 9:46-kor.

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

No. Biztos tudjátok, hogy létezik egy bizonyos Benchmark program, amit ha telepítünk, teszteli, hogy mennyire futna a gépünkön az FFXI.
Hát, az a helyzet hogy nálam még csak el sem idult ez a progi 8) Lehet hogy a cirka 8 éves videókártyámat nem szereti :D

Valaki más próbálta már?

Avatar
MoonDragon
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1056
Csatlakozott: 2004. nov.. 29. 22:55
Tartózkodási hely: Sopron

Hozzászólás Szerző: MoonDragon »

Én már 2xer is!!! :)
Nálam simán fut!! :D
A konfigom: P4 celeron, 2,4 Ghz, 256mb ram, ati radeon 9600 8)
Elég jó jelenetek vannak a programban! :)

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

MoonDragon írta:Nálam simán fut!!
És konkrétan mi jelent meg? Bejárhattál néhány helyszínt?
Ha jól tudom pontokkal értékeli is a géped a progi. Te milyen eredményt kaptál?

A franc, lehet hogy vennem kell videókártyát is :@ Hogyé adják azoknak a hitvány Geforce-oknak kilóját?

Avatar
MoonDragon
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1056
Csatlakozott: 2004. nov.. 29. 22:55
Tartózkodási hely: Sopron

Hozzászólás Szerző: MoonDragon »

Neeeeee!Csak GeForcet ne vegyél!!!! :)
A pontraokra nem emlékszem, de nem járhattam ba helyszínt csak nézhettem! :)

Chrono
Lámairtó
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2004. dec.. 29. 2:45
Tartózkodási hely: Szlovákia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Chrono »

Nekem GeForce-m van..és nincs vele semmi gond :D

Ezt a progit meg meglesem :D

Avatar
Zizz
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2004. dec.. 3. 19:18
Tartózkodási hely: Érd/Baja
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zizz »

Abból a Benchmarkból már 3 különböző darab is elérhető!

Avatar
Zizz
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2004. dec.. 3. 19:18
Tartózkodási hely: Érd/Baja
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zizz »

Előre bocsájtom, hogy a shrine.atw.hu Final Fantasy XI topicja ezennel beolvad ide, lehetőleg fórumosokkal együtt, az eddig ottani 'termés', átválogatva, hogy csak az info-dús üzeneteket olvassátok:
Merma - Fri Nov 26, 2004 106 pm
Mindenkinek nagy örömére meghelent a Final Fantasy XI
Processzor: Pentium III 800 MHz - nem celeron
Memória: 128 MB
Memória ajánlott : 512 MB
Operációs rendszer: Windows 98/98SE/Me/2000/XP
CD-ROM: 7 CD-s 4+1+2 (Final Fantasy XI + Rise of Zilhart + Chains of Promothia)
Merevlemez: 6 GB
Grafika: 32 MB-os videokártya (NVIDIA GeForce, ATI RADEON 9000 vagy újabb)
Egyéb: internet kapcsolat -----> nem árt a 768kbit/s vagy 1Mbit/s
A Játék Ára : 12,000
Havidíja : 12 USD + 1 USD (Minden újonnan indított karakternél)
Fizetési ezköz : Bármely Visa vagy Mastercard! (ezeken kívül minden más dombornyomásos)
Ajánlat : Visa Elektron
Mert évi fenntartási kölcsége mindössze 900 FT

Kakaoo - Sun Dec 05, 2004 9:20 pm
Hali!
A final Fantasy nagyon szupi!!
Fontos lenne hogy magyarokkal egyutt menjunk, mert a hangulat része a folyamatos chat-elés, de asszonykám csak németül beszél........ ugy nehéz angolul vagy japánul (forditoprogi van beépitve a FFXI-be) nyomulni!!
Szóval mindenkit csak biztatni tudok mert nagyon joooooo a játék és hü maradt a Final Fantasy-k minöségéhez és játékélményéhez!!! A helyszinek hatalmasak, a lehetöségek korlátlanok.... ha a Diablo 2-re azt mondták hogy nem lehet KIJÁTSZANI akkor ezt életem végéig nyomhatnám. Az eddig vele toltött idö alatt !!30 óra játékidö!! 7. szintig sikerült eljutni! Beszéltem pár emberkével, és azt mondták hogy kb 30. szint töl lessz igazán pazar a játék!!! Van két oldal amit érdemes megnézni:
Az első a hivatalos oldal... itt élőben lehet nézni a játékot!!! Senkit ne tévesszen meg az hogyha néha kevés ember van a képeken (1500000 ember nyomja) hisz hatalmas a játéktér és sok szerver van. Egy szerveren "csak" 200000 ember lehet!!! www.playonline.com
A második meg egy ismertető a játékról: [link=http://ffxi.allakhazam.com
]ffxi.allakhazam.com[/link] Remélem sikerül kedvet csinálni pár embernek és találkozunk a játékban!!! Ha kérdésetek van itt vagy az ICQ számomon elértek!!!
Ja még valami : a játék 11990 Ft benne van a kigészitő + a legujjabb is!!!! + egy szuper kártyajáték amit a FF9-böl már részben ismerhettek (online cserebere + card shop)
30 nap ingyen
majd hitelkártya (dombornyomásos vagy electron kártya jo) 10 USD havidijj + 1USD/char
Hát ennyi lenne, remélem jöttök hamar!!!

Zizz – Mon Dec 06, 2004 3:45 pm
Kakaoo: nem írtad meg nekünk,MELYIK SZERVEREN JÁTSZOL?

Kakaoo - Mon Dec 06, 2004 5:33 pm
Hali!
Nem is igazán számit hogy melyik szerveren játszom mert át lehet menni egyikről a másikra.., de a Fenrir-en!!!
Gyertek minnél többen!!!

Defny - Tue Dec 07, 2004 10:18 pm
Hi mindenkinek!
Kakaoo asszonykája vagyok: Defny. Én játszom most a játékkal, mivel neki most nincs rá ideje. Ezért gondoltam, hogy ha már ilyen érdeklődőek vagytok, akkor irok pár sort a tapasztalataimról:
Először is az az egy hét amig a bankkártya elkészül egy örökkévaláság. Én úgy csináltattam, hogy azt mondtam a bankban: szükségem van egy bankkártyára, amivel interneten keresztül tudok vásárolni külföldi cimeken USD-ral. Erre 1 hét után kaptam meg (miután naponta zaklattam öket, hogy no mi vaaaaaaaaaan), és már mikor hazamentem használtam, pedig azt mondták, majd csak másnaptól üzemel. (Visa Electron)
Na szóval a játékról:
A játék szive-lelke a társaság. Ez itt tökéletes.Mindenki kedves, segitőkész.Nem egy Warcraft vagy egy Brood, ahol káromkodnak és belédkötnek, ahol érnek. Pl.: megyek, harcolok és egy ismeretlen játékos egyszercsak hátbagyógyit. Vagy az elején nem volt protectem, hát egy unatkozó emberke rámvarázsolt a városban... stb.
Lehetőségek százai közül lehet választani, hogy mi szeretnél lenni: beállsz a horgászokhoz vagy szakácskodsz (hátha kifőzöl valami jót)... én nememhez hüen a szupermodellséggel próbálkozom, és el kell mondanom nem könnyü.
Erről jut eszembe: számtalanszor úgy haltam már meg, hogy elbiztam magam. "Ez a szörny könnyü" és nekiestem.Na ja.Először könnyü, de ha fogyóban a mana véged. Úgyhogy vigyázat! MINDIG óvatosan! Sose lehet tudni, hányszor ütsz mellé. Menekülés? Vicc. Meg se próbáld: futsz 15 percig, majd megállsz, hogy "leráztam" és cákkkkkkk. (ja igen! Met regeneráció az nincs) Egyszer vissza is estem egy szintet, merthogy tp-t vesztessz, ha meghalsz.
Én most 7-es szintü vagyok, és sokan vannak hasonlóak. A kezdőket szivesen segitik, meg-meg szólitanak, adnak valamit. Lassú a szintlépés nagyon. 2000 pont kell a 8-as szinthez és egy ellenért kb. 40 pontot kapok.Ráadásul egy alap szörny megölése sem Diabloféle hármat ütök és vége, hanem percek ráforditásával történik.
Próbálok mihamarabb képeket csinálni a hatalmas pusztákról, ahol csorgatom a nyálam, ha elrobog mellettem egy ChoChobo-s figura.Illetve arról a rengeteg emberről, akik éppen licitálnak vagy eladnak az aukciós házban.
Előfordult már olyan is, hogy elegem lett, de másnap már alig vártam, hogy játszhasssak. Az első missiont még nem tudtam megcsinálni, olyan nehéz, ezért csak apróbb Questeket szedek fel.
Azt hiszem egyszerre elég lesz ennyi!?
Sziasztok, remélem hamarosan találkozunk a játékban!

Defny - Wed Dec 08, 2004 10:54 pm
Sziasztok!
Végre 100 után van időm leülni egy kicsit játszani, erre van Update, igy nem tudom ma élvezni a játék örömeit. (mivel 1óra mire lejön)
A karim? Elf nő, közepes mérettel. Mivel van választási lehetőséged, hogy alacsony, közepes vagy nagy legyél. A férfi elf nagyban nagyon jól néz ki, de egy nöi karakter furán néz ki, ha kimagaslik a tömegből. White mage vagyok. (lehetőségek: white, black, red mage) Első varázslata a cure a leghasznosabb, amit választhatsz. (szerintem). Ha eléred a 7-es szintet, vehetsz újabb varázslatokat: Banish, Dia, Proteckt, Poisona. Ezek pénzbe kerülnek, de mire eljutsz erre a szintre, már összegyülik annyi, hogy probléma nélkül meg tudd venni.
Ja igen! Bármikor meggondolhatod magad és válthatsz mondjuk white mage-ről blackre...
A fegyverhasználatról azt mondanám el, hogy amilyen fegyverrel küzdessz, csak az a fegyverhasználatod fejlődik. Én clubbal megyek, de tőr,ij,balta...sokminden van. A távolságit választani nem is rossz ötlet, sőt. Már gondolkoztam rajta, hogy váltok, de már elég magas szintü a fegyverhasználatom.
A kártyajátékról annyit, hogy óva intek mindenjkit, hogy emberrel játszatok, mert ezeknek már spéci lapjaik vannak és nagyon durván nyomják. Egyenlőre csak gépek ellen van esély- én úgy érzem.

Defny - Fri Dec 10, 2004 5:46 pm
Hali!!
Ha bárkji jönne játszani azért irjon egy mailt (kakaoo@freestart.hu) mielött karaktert csinál, mert legalább egy szerveren legyünk, Mi Magyarok!!!!
GYERTEK SOKAN!!!
ui.: Lassan jönnek a képek......

Defny - Sun Dec 12, 2004 2:56 pm
Sziasztok!
Valaki korábban megkérdezte, hogy nem lehet-e besokallni a játéktól. Ma eljött ez is. Ma csupán 3-szor haltunk meg Kakaooval, és igy én nem lettem 7 es szintü, Kakaoo pedig 5-röl visszaesett 3-as szintüre.
Ja igen!Az történt, hogy tiszta lappal indulva újrakezdtük a játékot egy másik szerveren, ahol már több magyar nyomja. Jó érzés a sok idegen között magyarokkal találkozni. Az elözö karakterem már annyira a szivemhez nött, hogy egy teljesen ugyanolyat csináltam. Kakaoo egy Férfi harcos elfet választott, s már kis szinten akkoát üt, mint az én kritikál sebzésem...
Na megyek vissza a játékba. Abbahagyhatatlan.

Defny - Wed Dec 22, 2004 3:30 pm
Sziasztok!
A karácsonyi őrület miatt én is- mint más- rohangálok, mint a mérgezett egér. Nincs időm, sem energiám játszani. Ha valaki tudna, akkor segitsen nekem megoldani a problémámat: Kakaooval egyetemben nem tudunk rájönni, hogyan lehetne képeket csinálni a FF- ről, mivel már próbáltuk a szokásos PrtScn gombbal,de az nem vált be. Prólátuk úgy is, hogy beirtunk különböző szövegeket: /photo...... stb variációit, de semmi. VALAKINEK VAN VALAMI ÖTLETE?? Kipróbálok én bármit, csak csinálhatnék már képeket.
A white mage karakterrel különben nagyon megfontoltan kell játszani, mert ez tipikusan olyan kari, ami csak csapatgameban erős. Kevés az élete, sosem elég a manája, de ha csapatban játszik, tápol mindenkit. Kakaoo emberkéje harcos, ő velem szemben már most sokkal erősebb, pedig 2 szinttel lejjebb jár. Szóval megfontolandó.
Most ennyi, megyek ajándékokat csomagolni. Remélem, hogy a két ünnep között sokakkal találkozhatok "Rimorában"!
Mindenkinek Békés Ünnepeket és legföképpen jó kikapcsolódást kivánok!

Merma – Wed Dec 22, 2004 69 pm
Hali!!
Nah már énis játszom és rá is jöttem hogy hogyan
Tűntesd el a paneleket : Scroll Lock és aztán nyomd a Print Screent... lehet!!
hallani is fogod a hangot hogy "klikk" és már elis készült a kép....
nade hogy hova menti, az még viccesebbb....
C:\Program Files\PlayOnline\SquareEnix\PlayOnlineViewer\pub\home01\open\ScreenShots\FinalFantasyXI
a home01 az lehet hogy nálatok más....
Felkerült az első sorozat screenshotom!!
[Megnyit]

Defny - Thu Dec 30, 2004 8:25 am
Sziasztok!
Végre sikerült időt szakitanom és leülni egy kicsit játszani, de sajnos Kakaoo nélkül, mert neki dolgoznia kell a két ünnep között is. A szintlépés valami iszonyú lassúsággal történik.
Mermával játszom együtt, ami egy élmény: ő harcos elf én white mage elf igy kiegészitjük egymást. Veszélyes helyeken járunk, hisz exp-t csak ott lehet jól kapni. Az idegörlő csak az, amikor meghalsz úgy hogy nem volt beállitva, hogy a közelben szüless újjá. Ilyenkor 20-25 percekei is gyalogolhatsz vissza.
Majd még irok,de most mennem kell. Sziasztok!

Merma - Thu Dec 30, 2004 123 pm
Minnél hamarabb szerezzétek be a jákétok, mert iszzonyat jó, és higyjétek el, bőven megéri az árát!!
A szint visszaesés tényleg rossz dolog, de nem vészes, a Homepoint kiválasztása meg tényleg félórákat takarít meg
Lizard vadászat, ez a mottó!! Sokat szenvedünk Lizardokkal, de megéri, mert elég csok EXP-ét dobnak!! Nézzétek a screenshotokat, mert van egy pár új!!
[link=http://users.atw.hu/shrine/viewtopic.php?t=27](Screen Shotok)[/link]

Defny - Sat Jan 01, 2005 6:21 pm
Sziasztok!
Hosszú ideig gondolkoztam, hogy milyen munkát is vegyek fel a FF-ben míg arra jutottam, hogy alkémista leszek. Én azért döntöttem így, mert rengeteg apró dolgot találtam már a játék során, s mivel nem tudtam, hogy mire valók csak tartogattam őket. MOst már tudom, hogy némelyikből hasznos italokat készíthetek, ezért ha már van, használom azt a sok mindent.
Valószínúleg Summoner leszek a white mage mellett, de ezen még rágódom.
Egyre nehezebb időt szakítani rá, mert sok mindent kellene csinálni, de egyszerűen nem lehet naponta nem leülni mellé játszani. Magával vonzanak a kis és nagy küldetések. Örömet okoz, ha tulajdonságom valamelyikével segíthetek másoknak, vagy ha az Aukciós házban licitálnak az én árumra. Most kezdem csak megérezni így a 9-edik szint környékén, hogy milyen összetet ez a játék, mennyi mindent ki se próbáltam még benne.
Remélem az ára nem fog visszariasztani benneteket, én azt mondom hogy megéri. Ha pedig úgy látod, hogy szűkében állsz pénznek az adott hónapban, akkor dönthetsz úgy max 3 hónapig nem játszol vele. Addig megtartják a karakteredet, csak utána törlik.
A fizetés nagyon kényelmes: pont 1 órája kaptam SMS_t a bankomtól, hogy a pénzt levették a számlámról a Blizzardosok és megérkezett Los Angelesbe.
Ha bárkinek bármi kérdése lenne, az írjon. Vagyunk elegen akik megválaszoljuk, de jobb lenne, ha többen lennénk.
Leginkább Defny és Merma üzenetei voltak kiemelve, mivel ők azok, akik már játszanak az FFXIel és élmény-beszámolókat is írtak. A többiek kérdéseket, problémákat vettettek fel többnyire.

A shrine.atw.hu - Final Fantasy Xi topicjának fórumozói: Merma, Yuber, Banyapapa, Zizz, Kakaoo, Ladislaus, Defny, Spark, SuD, csifisz

Avatar
MoonDragon
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1056
Csatlakozott: 2004. nov.. 29. 22:55
Tartózkodási hely: Sopron

Hozzászólás Szerző: MoonDragon »

Köszi Zizz!Nekem sokat segítettél! :)
Lehet hogy bele is vágok a játék megvételébe! :)
Eddig a fizetés miat gondolkodtam, de most hogy tudom, hogy hogy működik szerintem, meg veszem jövő hónapban! :)

Rain
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2005. jan.. 11. 14:27
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Rain »

Csak neten keresztül lehet vele játtszani?

Avatar
MoonDragon
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1056
Csatlakozott: 2004. nov.. 29. 22:55
Tartózkodási hely: Sopron

Hozzászólás Szerző: MoonDragon »

Igen csak net-en keresztül lehet játszani vele! :)
De szerintem ez nem is baj, és cirka fél év, ha minden igaz és jön a XII(pár csak PS2-re)! !amazed

Rain
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2005. jan.. 11. 14:27
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Rain »

Vennem kell egy ps2-őt :)

sexu
a szent
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2006. jan.. 31. 17:00
Tartózkodási hely: amerika
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sexu »

Hát ez nem semmi!!! biztos jó lehet de azért ez költséges meg időigényes muri.

És persze gondolom illegálisan megszerezni nem lehet mert azt nem engedi fel a játék onlineba.
Vagy mégis? hogyan van ez?

fú azé király lehet

Avatar
MoonDragon
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1056
Csatlakozott: 2004. nov.. 29. 22:55
Tartózkodási hely: Sopron

Hozzászólás Szerző: MoonDragon »

Bár átszámítva ft-ba havi 3000ft a havidíjja, de ennek ellenére lehet hogy megveszem, mert tuti hogy nem kidobott pénz!! :)

Merma
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2004. nov.. 17. 21:39
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Merma »

Nah hello mindenki!!!!

Akkor kezdem pár tök jó dologgal!!!

első hónap ingyenes,
második hónap : 15 dollár kereket (lásd akkori árfolyam)
minden többi hónap 12 dollár!!!! szal 2200 ft maximum!! szem bőven megéri, főlag azok után hogy már majdnem egy hónapja játszom vele!!!

Gyertek sokan, és ha megvettétek, és szeretnétek egy szerverre kerülni velünk, akkor dobjatok meg egy telefonnal : 0620 - 9971725 :)

hmmm....hmmm..... van itt egy csomo screenshot kedvcsinálóbnak!!!! : Screen Shotok
szal mindenkinek csak ajánlani tudom!!! eddíg 5 magyar van a szerveren amin mi játszunk : Remora!!!

nah egyenlőre ennyit!!!!

Ciao

Avatar
MoonDragon
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1056
Csatlakozott: 2004. nov.. 29. 22:55
Tartózkodási hely: Sopron

Hozzászólás Szerző: MoonDragon »

Nekem ha minden jól megy jövő hónapban meg lesz! :)
Akkor ha meg lesz, majd jelentkezem! :)

sexu
a szent
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2006. jan.. 31. 17:00
Tartózkodási hely: amerika
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sexu »

ja de hogy van ez a karakterválasztás vagy te magad csinálhatsz??? de hogyan???
nem nagyon ismerem az ilyen fajta online játékokat de az olyan hogy egy tök ugyanolyan emberrel is lehet te is meg más is?

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Gondolom néhány dolgot azért meg lehet változtatni a karaktereken. Pl a hajszínt biztos, azt láttam az egyik előzetesben. Bár jó lenne ha a ruhát is meg lehetne...

Egyébként ti milyen karaktert választanátok magatoknak? Én tuti hogy sima embert. Nem szimpatizálok sem az aprónépekkel, sem a hegyesfülűekkel...

Esetleg ha erre jár valaki, aki már játszik, elmesélhetné, hogy milyen karakter-lehetőségek vanna :)

Ja, és ha már írok, még egy kérdés: valami olyasféle videókártya, ami ehhez a játékhoz kell, mennyibe kerülhet ?!

Nefrit
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 809
Csatlakozott: 2004. okt.. 24. 21:45
Tartózkodási hely: Ahol épp vagyok ;)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nefrit »

Ott a kamera link, az FFXI-es hírben! Sok érdekes dolgot lehet látni. Aki játszik, még akár magát is megmutathatja a többieknek!
Mint gyakorló RPG-s, - bár nem láttam az FFXI karaktergeneráló menüjét - szerintem sokminden állítható a karakteren. Egy online játéknál, ma már úgy vélem alapkövetelmény, a karakterek minél egyedibbé tehetősége. A ruházatod beállítása gondolom nem annyira lényeg, mert úgy is változik, mikor újat öltesz magadra. Én egyébként vagy embert, vagy elf-et indítanék (sötét elf nincs? :) ). Na de várjuk az aktívan játszók véleményét, igazán ők tudnak nyilatkozni e témában.

Merma
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2004. nov.. 17. 21:39
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Merma »

Persze hogy lehet ugyanolyan karaktered mint másnak, de a ruha az asztán tényleg egyedni...16 lehetőség és kb többszáz féle ruha mindegyikhez Kéz, kar, láb, cipő, vértezet, sapka, nyaklánc, fülbevaló,. satöbbi!!!! :)

A karakter generálás meg 8*8*2*3 azaz 384 lehetséges karakter!!! külön, méret, arc, faj/nem...

Ciao :)

Avatar
MoonDragon
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1056
Csatlakozott: 2004. nov.. 29. 22:55
Tartózkodási hely: Sopron

Hozzászólás Szerző: MoonDragon »

Huh!Az állat!!! !amazed
Én is vagy ember vagy elfel mennék! :)
Ha lenne akkor fél-elf inkább!
Juj!Csak legyen meg nekem is a játék!!! 8)
Emtrexx!Mennyit szánsz rá? ?!
Az én ATI 9600-osom tavaj volt 24-25 ezer vagy mennyi! !dodge

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

MoonDragon írta:Emtrexx!Mennyit szánsz rá?
Az én ATI 9600-osom tavaj volt 24-25 ezer vagy mennyi!
Ó, hát én úgy 6000 Ft-ra gondoltam... B)
De tényleg, csak olyan kártya kellene, ami 32 megás és épphogy eldöcög rajta ez a progi. Nem kell nekem a legújabb/legjobb. Nyilván használtam veszek majd. Ajánljon már valaki valamit, légyszi! :)

Avatar
MoonDragon
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1056
Csatlakozott: 2004. nov.. 29. 22:55
Tartózkodási hely: Sopron

Hozzászólás Szerző: MoonDragon »

Hu!Akkor nem tom mit ajánljak!Nekem még meg van valahol a "régi"(2éves) GeForce 2 mx 400-as 64mb-s videókarim, de ezzel nem nagyon tudsz mit kezdeni.Csak mondtam. Talán van valaki a közeledben akinek van valamilye! :)

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

MoonDragon írta:Nekem még meg van valahol a "régi"(2éves) GeForce 2 mx 400-as 64mb-s videókarim, de ezzel nem nagyon tudsz mit kezdeni.
És miért cserélted le? :O

Nefrit: a főoldalon lévő élő FFXI videónak nincs kisebb változata, ami gyorsabban bejönne? Merthogy az ott valami 250 kbps-s és percenként egy képkockát ha látok belőle ... %-6
Én kerestem másikat de sehol sem találtam :(

Garott
Titkos karakter
Hozzászólások: 614
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 20:47
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Garott »

A francba. A PS verzió mikor fog megjelenni EU-ban. Vagy egyáltalán meg fog?