Final Fantasy XI

Elakadtál? Titkokra vagy kíváncsi? Végigjátszások, küldetésleírások, segítségkérés. Új: Final Fantasy XIII!
Akira
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2005. ápr.. 28. 14:37
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Akira »

És hogyan lehet kalózszerverre bejelentkezni a Ragnarokban? Még csak töltöm le ( aranyosak a képek, tetszik a stílusa), szóval nem tudom hogy néz ki az account-felület!

Nefrit
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 809
Csatlakozott: 2004. okt.. 24. 21:45
Tartózkodási hely: Ahol épp vagyok ;)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nefrit »

Le kell tölteni egy klienst amivel az adott szerverhez lehet kapcsolódni. Ha az is megvan, utána kb. 10 perc a regisztráció, meg a karakter alkotás, és már lehet is gémelni.

Akira
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2005. ápr.. 28. 14:37
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Akira »

Azt a klienst töltöm, amelyiket az angol honlapon találtam. Melyik kell a kalózszerverhz? Honnan töltöm le? Ez 1 gigás, amit most töltök... :?

Nefrit
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 809
Csatlakozott: 2004. okt.. 24. 21:45
Tartózkodási hely: Ahol épp vagyok ;)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nefrit »

3 fájl kell.
Rag_setup kb. 1giga
Sak_setup 1 giga körül van ez is
meg az adott szerverhez kapcsolódó kliens.
Ha lennvan a 2 nagy fájl, szólj, és adok címet, ahol fennvan a kliens.

Akira
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2005. ápr.. 28. 14:37
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Akira »

Ok, köszi. Amit most töltök az a ragnarok_ep10_ENG.exe
Nem tudom ez milehet. Ha majd lejön, akkor kiderül! :)

Na lejött. Telepítettem a programot, vártam 10 percet, amíg a program frissítette magát a legújabb patchekkel, és bejön a főképernyő, ahol kér egy ID-t meg egy passwordot. Ez jó így a kalózváltozathoz, vagy nem? &|

Nekem az egész egy nagy file volt. A 2 nagyfile-os verziót hol találom meg? Én a hivatalos honlapról töltöttem... !ill

Nefrit
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 809
Csatlakozott: 2004. okt.. 24. 21:45
Tartózkodási hely: Ahol épp vagyok ;)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nefrit »

Privátban küldök a címet.

Penge444
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2006. feb.. 28. 16:53
Tartózkodási hely: Tolna Megye
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Penge444 »

Bocsesz valaki tudna segíteni!!!!
Tudnátok mondani egy két servert ahová feljelenkezhetnék és tudnátok segíteni hogy hogy lehet beléptetni a játékot a szerverre!!!
Ha tudtok segíteni akkor írjatok erre az email címmre antalj444@freemail.hu !!! Előre is köszi!!!

Nefrit
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 809
Csatlakozott: 2004. okt.. 24. 21:45
Tartózkodási hely: Ahol épp vagyok ;)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nefrit »

Melyik játékra gondolsz, csakmert az FFXI-en kívül volt már szó még 1-2ről?
Ha FFXI, akkor nézd végig a topikot, volt már ilyesmiről szó.

X-master
The Satan
Hozzászólások: 1218
Csatlakozott: 2005. márc.. 13. 12:17
Tartózkodási hely: Ott!

Hozzászólás Szerző: X-master »

Ha valaki kíváncsi képekre a játékból, egy fórumon belüli téma csak ezzel foglalkozik, ahol már 2004 óta gyűlnek a képek, szóval van rengeteg :)
itt a link

Avatar
banix
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2006. jan.. 31. 17:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Hozzászólás Szerző: banix »

ööö hát kereskedelmi forgalomban már sztem nem kaphato pc dome online shop ja irt nekem visza hogy a magyországi forgalmazo leszedte a listárol hát nagyábol ennyi szal ha alaki megunta vagy már nem érdekli annyira vagy csak ugy igazán szolhatna mert átvenném a polcon porosodo ff11 online játékát :D

crazy_tom0326
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2006. márc.. 18. 13:17
Tartózkodási hely: Keszthely
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: crazy_tom0326 »

Hello mindenkinek!Nagyon tetszik az oldal+lenne egy kérdésem!Nemsokára szülinapom és szeretnék rá vmi eredeti játékot,és RPG-ket nézegetek!Már rég kiakartam próbálni az FF-t csak nem találtam róla semmi videot,egyebet!Most láttam egy ilyet,de elsőre nem igazán nyerte el a tetszésemet!Vki tudna adni róla vmi infót,hogy mi a történet,mit kell benne csinálni,fegyverek stb.!Előre is kösz

***
Látom hétvége ellenére nem sokan vagytok a fórumon! &| Most töltöm le az FF 12 demoját!Kiváncsi vagyok,hogy milyen lesz!Vagy tudtok vmi olyan már játékot ajánlani ami jó?Gondolok itt ilyen WoW,Fable szerű játékokra!Előre is kösz

Nefrit
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 809
Csatlakozott: 2004. okt.. 24. 21:45
Tartózkodási hely: Ahol épp vagyok ;)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nefrit »

Hello, azt nem írtad, milyen géped van. Pc, vagy valamilyen konzol?
FF-et eredetiben itthon nemsokat lehet kapni, talán az FFX-et, vagy FFX-2őt PS2-re. Többi részt inkább használtan lehet megszerezni. Pc-re meg csak a 7-8 és a 11 (online) jelent meg.
Említetted a WoW-ot, az is online. Sajna az FFXI-hez hasonlóan, mindkettő havidíjas, tehát miután megvetted, még havonta kb. 10 dollár-t kell fizetni hogy játszhass.

crazy_tom0326
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2006. márc.. 18. 13:17
Tartózkodási hely: Keszthely
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: crazy_tom0326 »

Nefrit írta:Hello, azt nem írtad, milyen géped van. Pc, vagy valamilyen konzol?
FF-et eredetiben itthon nemsokat lehet kapni, talán az FFX-et, vagy FFX-2őt PS2-re. Többi részt inkább használtan lehet megszerezni. Pc-re meg csak a 7-8 és a 11 (online) jelent meg.
Említetted a WoW-ot, az is online. Sajna az FFXI-hez hasonlóan, mindkettő havidíjas, tehát miután megvetted, még havonta kb. 10 dollár-t kell fizetni hogy játszhass.
Hello,Pc van de van Game Cube-om is!Bár szerintem biztos,hogy van ilyen szerver ahova fellehet reggelni,hogy tudjál játszani(ha nem akarsz havídíjat fizetni,a WoW-nál is van)!És mennyi be kerül egy ilyen game gondolok itt a legújabb(nem kieg.)részre?És hol lehet venni,bizots,hogy lehet vhol nem csak használtba(vagy ennyire nem ismert játék ez)? :? Lécci adjon vki róla vmi ismertetőt(mit kell csinálni+fegyverek,képességek,ugy általánosságba!

Nefrit
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 809
Csatlakozott: 2004. okt.. 24. 21:45
Tartózkodási hely: Ahol épp vagyok ;)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nefrit »

Hátha az FFXI-re gondolsz, akkor ott eredetit kell venned (10-12ezer ft kb.), mert nincs tört szervere, se külföldi, se magyar.
Ha még nem játszottál MMORPG-vel (FFXI is az, meg WoW), akkor nézz el ide. :)

Ja és, amit csinálni kell (mmorpg-k nagyrészére igaz):
Készítesz egy karaktert, és azzal járod a világot, fejlődsz, más játékosokkal partiban, vagy egyedül. Vannak eventek (különféle események. pl. miniháború, párviadal, vagy amit a játékosok kitalálnak).

crazy_tom0326
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2006. márc.. 18. 13:17
Tartózkodási hely: Keszthely
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: crazy_tom0326 »

Értelek!Mondjuk az,hogy eredeti vagy nem az nem gond,csak havonta nem akarok érte fizetni!És milyen fegyverek vannak benne?Mert általában pisztolyt láttam az illető kezében!SZal csak ugy tudok játszani,ha megveszem eredetiben és fizeetek havonta?Huhh..akkor szerintem ennyi volt nekem az FF! :( :(

Most néztem torrenten fent van az FF 12 PS2-es verzióba 3.32Gb,de ha nincsen külfüldön sem tört szerver akkor ,nem töltöm le!Amugy a demohoz is kell net?Biztos,hogy vhol vmi ilyen szerver,biztos kell neki lenni! :S

Nefrit
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 809
Csatlakozott: 2004. okt.. 24. 21:45
Tartózkodási hely: Ahol épp vagyok ;)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nefrit »

FF12 nem online, így net sem kell hozzá, max a letöltéshez :D

crazy_tom0326
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2006. márc.. 18. 13:17
Tartózkodási hely: Keszthely
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: crazy_tom0326 »

Nefrit írta:FF12 nem online, így net sem kell hozzá, max a letöltéshez :D
Ennek nagyon örülök! 8) Nem vagyok járatos multiban,mert amiben eddig jáccani akrtam az sose jött össze!Ez a FF12 milyen időben játszodik?Középkoz,az űrben,jővőben vagy hol?Meg pls már a fegyverekről vmit!Illetve hol lehet beszerezni?CD Galaxis,576 Kbyte,gamestar vagy hol?

Nefrit
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 809
Csatlakozott: 2004. okt.. 24. 21:45
Tartózkodási hely: Ahol épp vagyok ;)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nefrit »

Nézd végig a híreinket, alul lehet lapozni is, van info az FF12ről. Végülis ilyen középkori hangulatú világban játszódik, de vannak puskák is, meg mágia.
Megvenni még nemigen tudod, mert még nem jelent meg.

swalow
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2006. márc.. 28. 22:12

Hozzászólás Szerző: swalow »

Hello van itt olyan játékos aki jáca az ff XI

mert jo jöne 1-kis segitség

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Jelenleg is épp Merma becserkészésén (volt FFXI-guru) dolgozok, de még nem tudtam elérni :(

swalow
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2006. márc.. 28. 22:12

Hozzászólás Szerző: swalow »

De van itt olyan aki jáca az ffXI legyen legaláb 1-ember!!!
na mindegy kár.

L

Hozzászólás Szerző: L »

Szerintem tudok segíteni ^^ Mi a problem?

swalow
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2006. márc.. 28. 22:12

Hozzászólás Szerző: swalow »

na midegy azé elmondom mi a problémám.
akarakternek lehet fejleszteni dolgokat de még nem jötem rá hogy kelll ilyen PL:alchemista vagy kovácsmeg stb képeség hogykel :shock:
nem tutok szerezni egy rövid le irást nkem nagyon jo jöne. 8)

Lin

Hozzászólás Szerző: Lin »

Kiválasztod a neked tetsző craftot, elmész a megfelelő guildbe. Megkereset a guild master npc-t, beszélsz vele, az megkérdezi akarsz-e csatlakozni. Igent mondasz akkor szövegel egy sort és ad egy kristályt ^^ Igazából erre nincs kifejezetten szükség, de egy ingyen kristály mindig jól jön :P
Ezután beszélsz a guildes npc-kkel és recepteket kérdezgetsz tőlük, vagy célszerűbb neten utána nézni a listának (pl http://www.allakhazam.com), és nekiállhatsz craftolni. Érdemes olyat választani ami úgy 3-5 max 8 szinttel van a szinted fölött, és utána sorozatgyártás. Ahogy craftolsz a skilled is növekedni fog szépen lassan. Minden 10 szint útán vissza kell menned a guild masterhez aki ad egy "vizsgafeladatot" amit ha lecraftolsz és odatrade-eled neki kapsz új craft rankot és tovább fejlődhetsz. Tehát ha eléred a lvl10-et (aztán 20-30-40 stb) ne felejtsd el ezt megtenni mert sok pénzt lehet így elszórni feleslegesen.

Egyébként Swalow melyik szerveren vagy? Nem akarsz Remora-ra költözni? ott már összegyűlt egy "nagyobbacska" társaság magyarokból, mindig szívesen látjuk az újakat, segítünk is, és mégiscsak jobb magyarokkal játszani ^^

swalow
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2006. márc.. 28. 22:12

Hozzászólás Szerző: swalow »

Asuran vok de ha elmondod hogyan kell szervert váltani ugy hogy ne fizesek és akarim is át menyen ako jo azonal :P