Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Elakadtál? Titkokra vagy kíváncsi? Végigjátszások, küldetésleírások, segítségkérés. Új: Final Fantasy XIII!
Bahamuth

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: Bahamuth »

Ultima: ezt a dögöt meg találtak,de Ancient City Of Giruvegen (Crystal Grande)-ből nem tudok ki jutni.
Aki tud segiteni az írjon,legyen szives.
Előre is köszönöm :-)

Avatar
Kaszás
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 865
Csatlakozott: 2007. máj.. 15. 11:36
Tartózkodási hely: Travian 6-os szerever:)

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: Kaszás »

Bahamuth írta:Ultima: ezt a dögöt meg találtak,de Ancient City Of Giruvegen (Crystal Grande)-ből nem tudok ki jutni.
Aki tud segiteni az írjon,legyen szives.
Előre is köszönöm :-)
http://system.bloger.cz/img/users/finfa ... rystal.png :ördög:

Bahamuth

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: Bahamuth »

Köszönöm,örök hálám.

Avatar
Sanyi
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1079
Csatlakozott: 2007. jan.. 29. 22:15
Tartózkodási hely: London

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: Sanyi »

háát kAszit is látni erre fele :wink:

ogrish

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: ogrish »

Valaki tudna egy linket adni honnan tudnám letölteni ff12 cg animációit?A segítséget előre is köszönöm!

NMiklos
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2007. jan.. 7. 21:08

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: NMiklos »

Heloztok! megtudná nekem valaki mondani, hogy a blou battle (levelet) hol találom nabreus deadlandsben.

MegaBomb

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: MegaBomb »

sziasztok most Tomb of Raithwall-nál tartok.Megtudnátok mondani milyen messze van innen a Tchita uplands?Ja egyébként van 1 tippem:az elején a játéknak miután vissza küldted a gyereket(meg megszerezted a sunstone-t asszem') mennyetek Dalmasca Westersand-ba(1 ső térkép) aztán északra ha jól emlékszem.Át a következő térképre itt maradjatok mert megjelenik 1 Dustia nevű dög.nem tudnád kinyírni ezért dobj rá phoenix downt(igen,élőhalott ezért ez feltámasztja és megöli(ez most elég hülyén hangzik asszem').Kapsz:1000+EXP-et és 3 lp-t.Tipp:miután leverted marha gyorsan menny az előző térképre(Dalmasca Westersand 1-ső térkép)különben nem lesz belőle több :( .Ja meg vegyél annyi phoenix downt ehhez amennyit csak tudsz.Nekem elfogyott úgyhogy lvl. 12-nél megálltam a játék elején.

MegaBomb

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: MegaBomb »

a seeq azok a lények amikből a bagamnan is áll?

XXXIstikeXXX
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009. jan.. 2. 22:35

Re: Hírek ^_^

Hozzászólás Szerző: XXXIstikeXXX »

Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni,mégpedig abban,hogy a Finale Fantasy XII-ben,a The Stilshrine of Miriam(Miriam templomban) hogyan kell tovább menni,mert odáig eljutok,hogy berakom azt a kristályt az oltárba,és nem történik semmi,és ha valaki tudja,akkor írjon már levelet,vagy hozzászólást!
Előre is köszönöm: XXXIstikeXXX

Avatar
DoT
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2008. jún.. 15. 16:25

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: DoT »

NMiklos írta:Heloztok! megtudná nekem valaki mondani, hogy a blou battle (levelet) hol találom nabreus deadlandsben.
http://img.photobucket.com/albums/v515/ ... ottle1.jpg Tessék :wink:
MegaBomb írta:sziasztok most Tomb of Raithwall-nál tartok.Megtudnátok mondani milyen messze van innen a Tchita uplands?
Hát...szörnyen messze :shock:
A Tomb of Raithwall nyugaton van,a Tchita uplands északon,és ha még csak ott tartassz akkor nem is lennél elég fejlett,és nem is tudsz egyenlőre odamenni. :?
MegaBomb írta:a seeq azok a lények amikből a bagamnan is áll?
A Seeq az egy másik lény,Bagamnan pedig Bangaa volt.

Vayne
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009. jan.. 3. 16:40

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: Vayne »

A Henne-Mines-ben vagyok a mentési (teleport) kristálytól északra és Kelet felé akarok tovább menni, de azt irja jelenleg zárva van :( !!Hogy juthatok át???fontos lenne :)

Sepi

EXP

Hozzászólás Szerző: Sepi »

Sziasztok lenne egy kérdésem hol lehet a legjobban és a lehető legrövidebb idő alatt fejlődni a játékba???

Avatar
DoT
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2008. jún.. 15. 16:25

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: DoT »

Vayne írta:A Henne-Mines-ben vagyok a mentési (teleport) kristálytól északra és Kelet felé akarok tovább menni, de azt irja jelenleg zárva van :( !!Hogy juthatok át???fontos lenne :)
Ha már van 10 Espered,és végeztél azokkal a vadászatokkal amiket a Jaharás emberek adnak(nemtudok fogalmazni xD)akkor beszélj a Jaharában Geomancerrel,és megnyitja a keleti részt.Ehh.
Sepi írta:Sziasztok lenne egy kérdésem hol lehet a legjobban és a lehető legrövidebb idő alatt fejlődni a játékba???
A Henne Mines keleti részében. x.X

Sepi

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: Sepi »

Köszi szépe:)

Sziasztok lenne egy másik kérdésem is! Ott járok h kinyírtam Berga Judget MT.Bour-Omisace templomában és letöltöttem ezt a linket ami a végigjátszást tartalmazza és abba az van írva h kapok egy hajót ha kimegyek és lesz egy horgonyjel a mentő kristályok mellet! de én se hajót se horgonyt nem találtam miért van ez????

Vayne
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009. jan.. 3. 16:40

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: Vayne »

köszi szépen :P !!

Lenne még 1 kérdésem. A Rare monster játékban nem kell egymás után legyőzni a szörnyeket (kissé rossz fogalmazás xD) ugye?? Csak azért mert kaptam egy végigjátszást és ott sorba vannak beszámozva (1-80) de meg akartam valamelyiket keresni ami nem az elején van (mert jó cuccot dob el) és nem találom akármit csinálok!! :x (pedig mindent megpróbáltam)

Jah és Ultimát 85 lvl-en könnyedén lefogom verni??

Avatar
DoT
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2008. jún.. 15. 16:25

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: DoT »

Sepi írta:Sziasztok lenne egy másik kérdésem is! Ott járok h kinyírtam Berga Judget MT.Bour-Omisace templomában és letöltöttem ezt a linket ami a végigjátszást tartalmazza és abba az van írva h kapok egy hajót ha kimegyek és lesz egy horgonyjel a mentő kristályok mellet! de én se hajót se horgonyt nem találtam miért van ez????
Nem minden mentőkristálynál van horgony. :)
Vayne írta:Lenne még 1 kérdésem. A Rare monster játékban nem kell egymás után legyőzni a szörnyeket (kissé rossz fogalmazás xD) ugye?? Csak azért mert kaptam egy végigjátszást és ott sorba vannak beszámozva (1-80) de meg akartam valamelyiket keresni ami nem az elején van (mert jó cuccot dob el) és nem találom akármit csinálok!! :x (pedig mindent megpróbáltam)

Jah és Ultimát 85 lvl-en könnyedén lefogom verni??
Nem kell sorban ölni őket,és nem minden rare monster jön elő elsőre,volt amelyikkel én is sokat szívtam.
Ultimához szerintem mehetsz,én még nem voltam lvl 85ös amikor levertem. ;)
Persze nem lesz könnyű.:)

Vayne
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009. jan.. 3. 16:40

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: Vayne »

Kissé idétlen kérdés, de miért nem látom az ellenfeleim HP-ját és azt hogy milyen lvl-en van és a csapdákat :?: :?: :o (csak akkor ha megidézek egy esper-t) :1eye:

Sepi
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. jan.. 4. 14:57
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: Sepi »

Köszi szépen:)! :mrgreen:

MegaBomb

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: MegaBomb »

hát ja mongyuk most már tovább jutottam éppen visszavittem Mjrn-t de most az a kis zavaró tényező van hogy Walesi bárdokat kell tanulnom ugyhogy ha feleltem meg ünneplem azzal hogy előre megyek úgy mt bur omic akármi ig(jóvanna még nem tom hogy irják mer nem néztem soxor)

ja egyébként kössz Dot csak a piásüveg kereséshez kellett volna és hát a csávó aki írta a véigjátszást(csak mellék feladatoknál nézek bele)...hát kicsit hülyén írta na mind1 így legalább nekem is jutott vmi kis kaland ebből a mfeladatból

Avatar
DoT
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2008. jún.. 15. 16:25

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: DoT »

Vayne írta:Kissé idétlen kérdés, de miért nem látom az ellenfeleim HP-ját és azt hogy milyen lvl-en van és a csapdákat :?: :?: :o (csak akkor ha megidézek egy esper-t) :1eye:
Hát erre még nem figyeltem szóval nemtudom...nem lehet hogy nem volt rajtad Libra?O.o
Sepi írta:Köszi szépen:)! :mrgreen:
Ugyanmár ezért vagyok itt. :)
MegaBomb írta:hát ja mongyuk most már tovább jutottam éppen visszavittem Mjrn-t de most az a kis zavaró tényező van hogy Walesi bárdokat kell tanulnom ugyhogy ha feleltem meg ünneplem azzal hogy előre megyek úgy mt bur omic akármi ig(jóvanna még nem tom hogy irják mer nem néztem soxor)
A walesi bárdok nem olyan nehéz...én tavaly tanultam psezés közben xD
MegaBomb írta:ja egyébként kössz Dot csak a piásüveg kereséshez kellett volna és hát a csávó aki írta a véigjátszást(csak mellék feladatoknál nézek bele)...hát kicsit hülyén írta na mind1 így legalább nekem is jutott vmi kis kaland ebből a mfeladatból
A végigjátszás nekem sem volt mindig érthető. :)

Vayne
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009. jan.. 3. 16:40

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: Vayne »

Jah de xDxD!! :D
már rájöttem köszi szépen :P

Épp megakarom szerezni a 10. esperemet Cuchrain-t.Megcsináltam mindent csak a kapcsolgatnom kell azokat az izéket(xD). Felkapcsoltam a 3. a 10. és utána azt mondja Délnyugaton kapcsold fel az 1.-est. Na most ezt hol találom, a legdélebbi területtöl (ahol megöltem White moose-t) eggyel nyugatra??? :1eye: Nem nagyon értem pontosan

Jah és a zodiac spear-t miért nem lehet az ancient of giruvegan (Great Cystal-on) megtalálni!!(mert egy térképp szerint 90% esélyem van arra hogy ott megtalálom Ultima elötti részen)

Avatar
DoT
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2008. jún.. 15. 16:25

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: DoT »

Vayne írta:Épp megakarom szerezni a 10. esperemet Cuchrain-t.Megcsináltam mindent csak a kapcsolgatnom kell azokat az izéket(xD). Felkapcsoltam a 3. a 10. és utána azt mondja Délnyugaton kapcsold fel az 1.-est. Na most ezt hol találom, a legdélebbi területtöl (ahol megöltem White moose-t) eggyel nyugatra??? :1eye: Nem nagyon értem pontosan

Jah és a zodiac spear-t miért nem lehet az ancient of giruvegan (Great Cystal-on) megtalálni!!(mert egy térképp szerint 90% esélyem van arra hogy ott megtalálom Ultima elötti részen)
Nemm,hanem a kapcsolgatós rész alatti déli.
Amúúgy a zodiac spearről nemtudok.O.o

Vayne
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009. jan.. 3. 16:40

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: Vayne »

Kösz megtaláltam őket!!
És le is győztem Cuchrain-t :P

Avatar
MegaBomb
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2009. jan.. 6. 17:34
Tartózkodási hely: bél szőr szaft-ban

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: MegaBomb »

na 5-ös lett hál isten.király vazze hogy az elder virm mennyiszer kitol velem.valami iszonyat ugyhogy most lvl. up hadjáratotkezdtem XD

Avatar
DoT
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2008. jún.. 15. 16:25

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: DoT »

MegaBomb írta:na 5-ös lett hál isten.király vazze hogy az elder virm mennyiszer kitol velem.valami iszonyat ugyhogy most lvl. up hadjáratotkezdtem XD
Én először kihagytam mert nagyon nem ment,rohantam tovább csináltam a főküldetést később visszajöttem és két perc alatt levertem xD