Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Elakadtál? Titkokra vagy kíváncsi? Végigjátszások, küldetésleírások, segítségkérés. Új: Final Fantasy XIII!
Sepi
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. jan.. 4. 14:57
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: Sepi »

hm... az kár pedig tuti jó kis fegyver :D

Sepi
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. jan.. 4. 14:57
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: Sepi »

Lenne egy kérdésem ti hallotatok már arról a rank-ról hogy Order of Ambrosia :?: :?: :?: :?: :?: :?: Ha igen miket kell megcsinálnom h megkapjam :?: :?: :twisted:

Avatar
Bangaa
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2009. jan.. 15. 17:43
Tartózkodási hely: Save Crystal

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: Bangaa »

Sepi írta:hm... az kár pedig tuti jó kis fegyver :D
Meglehet, a játékot úgy kezdtem ismételten, hogy kihagytam eme fegyver felvételének lehetőségét... :mrgreen: (minek az?)
Sepi írta:Lenne egy kérdésem ti hallotatok már arról a rank-ról hogy Order of Ambrosia :?: :?: :?: :?: :?: :?: Ha igen miket kell megcsinálnom h megkapjam :?: :?: :twisted:
Ezt nem értem... Megizélték a micsodának a hogyiishijjákját? :P

Avatar
Kaszás
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 865
Csatlakozott: 2007. máj.. 15. 11:36
Tartózkodási hely: Travian 6-os szerever:)

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: Kaszás »

Sepi írta:Lenne egy kérdésem ti hallotatok már arról a rank-ról hogy Order of Ambrosia :?: :?: :?: :?: :?: :?: Ha igen miket kell megcsinálnom h megkapjam :?: :?: :twisted:
Persze :oops:

Taron írása:

"

ki kell csontozni a clan primert a menüben:Dminden sky pirate's den figura,a bestiary-ban minden szörny legyen benne(a need oszlop számait nem fontos teljesíteni elég ha benne van a lény)és a hunt catalog is fullos legyen,ja meg 1milla klán pont(de ez nem para).elsőre nem tűnik nehéznek de járj utána hogy pl mi kell a teljes sky pirate's den-hez,elég szopatós."

Avatar
Bangaa
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2009. jan.. 15. 17:43
Tartózkodási hely: Save Crystal

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: Bangaa »

Miket nem tudok meg! :D Akkor írd már meg légyszíves, hogy az mi? Mire jó? Vagy képességet ad? :)

Avatar
Bangaa
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2009. jan.. 15. 17:43
Tartózkodási hely: Save Crystal

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: Bangaa »

Ja, ha esetleg valaki tudja a kijutást Crystal Grande-ról, szívesen olvasnám sorait... Vagy emlékeit. :?: :szemöldök:
Sepi, ha először játszol vele, szerintem tegyél egy biztonságos mentést Ultima esper előtt, már ha meg óhajtod szerezni.. Mert úgy járhatsz, ahogy én. :vár: De ha kijutsz onnan, megköszönném beírt jegyzeted, térképed. Most "száguldok" a végkifejletre, persze Mob Hunt (amit csak lehet), és a nem kötelező esper-ek közül is jópárat (amit lehet) megszerzek Ultima nélkül, valamint a mellékjátékok javarészét is kihagyom.(horgászat, versenyfutás...) :( Jelenleg Belias van meg, és a következő uticélom Giza Plains-en keresztül Land of Garif. Hosszú út áll még előttem? :mrgreen:
Szóval tényleg örülnék egy kis help-ért, mert a játékot végigviszem, csak nem mindegy a tudat. :1eye:

Avatar
Sanyi
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1079
Csatlakozott: 2007. jan.. 29. 22:15
Tartózkodási hely: London

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: Sanyi »

http://www.gamefaqs.com/console/ps2/file/459841/46722
tessék giruvegán térkép én ezel csinálam meg, remélem egyről besélünk :wink:

Sepi
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. jan.. 4. 14:57
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: Sepi »

Kaszás írta:
Sepi írta:Lenne egy kérdésem ti hallotatok már arról a rank-ról hogy Order of Ambrosia :?: :?: :?: :?: :?: :?: Ha igen miket kell megcsinálnom h megkapjam :?: :?: :twisted:
Persze :oops:

Taron írása:

"

ki kell csontozni a clan primert a menüben:Dminden sky pirate's den figura,a bestiary-ban minden szörny legyen benne(a need oszlop számait nem fontos teljesíteni elég ha benne van a lény)és a hunt catalog is fullos legyen,ja meg 1milla klán pont(de ez nem para).elsőre nem tűnik nehéznek de járj utána hogy pl mi kell a teljes sky pirate's den-hez,elég szopatós."
Köszi :mrgreen:

Sepi
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. jan.. 4. 14:57
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: Sepi »

Ultimával még várok míg nem lesz mindenki 70-es remélem annyi elég lesz utána kicsit megvariálom a gambit rendszert és lezúzom :mrgreen: :twisted: :twisted: :2guns:

Sepi
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. jan.. 4. 14:57
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: Sepi »

Sanyi írta:http://www.gamefaqs.com/console/ps2/file/459841/46722
tessék giruvegán térkép én ezel csinálam meg, remélem egyről besélünk :wink:
ÚÚ ez a térkép ez jó :D :mrgreen:

Avatar
Bangaa
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2009. jan.. 15. 17:43
Tartózkodási hely: Save Crystal

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: Bangaa »

Köszi, Sanyi. :) Ez lényegesebben egyszerűbb térkép, mint amit én rajzolgattam az ottani bóklászásom közben, ezt holnap ki is próbálom a régi mentésemből, mert 224 óra az mégis elég méreg, ha sutba kellett volna dobnom. :D
Sepi írta:Ultimával még várok míg nem lesz mindenki 70-es remélem annyi elég lesz utána kicsit megvariálom a gambit rendszert és lezúzom :mrgreen: :twisted: :twisted: :2guns:
Kb. annyi kell mindenkinek. Az első alkalommal benyakaltam, s csak a 2. küzdelem volt sikeres, miután átigazgattam a Gambit-ot Ultimához. A történet érdekessége, hogy a vereség után, átvariálgattam, mentettem, majd elmentem, mert dolgom volt. Hazafele a keresztfiammal jöttem, ki szeretett volna játszani. Mondtam neki, hogy játszhat, ha legyőzi nekem Ultimát. Persze nem nagyon örült neki, mert nem rajong a FF sorozatért, a XII-vel meg egyáltalán nem játszott még. De lenyomta 32 perc alatt! Azt megkérdezte, hogy elmentse-e. Mondtam neki, meg ne próbáld! :mrgreen: Így mikor szabad lett a gép, lenyomtam én is, 28 perc alatt, LV.69-en. 8)

Sepi
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. jan.. 4. 14:57
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: Sepi »

Bangaa írta:Köszi, Sanyi. :) Ez lényegesebben egyszerűbb térkép, mint amit én rajzolgattam az ottani bóklászásom közben, ezt holnap ki is próbálom a régi mentésemből, mert 224 óra az mégis elég méreg, ha sutba kellett volna dobnom. :D
Sepi írta:Ultimával még várok míg nem lesz mindenki 70-es remélem annyi elég lesz utána kicsit megvariálom a gambit rendszert és lezúzom :mrgreen: :twisted: :twisted: :2guns:
Kb. annyi kell mindenkinek. Az első alkalommal benyakaltam, s csak a 2. küzdelem volt sikeres, miután átigazgattam a Gambit-ot Ultimához. A történet érdekessége, hogy a vereség után, átvariálgattam, mentettem, majd elmentem, mert dolgom volt. Hazafele a keresztfiammal jöttem, ki szeretett volna játszani. Mondtam neki, hogy játszhat, ha legyőzi nekem Ultimát. Persze nem nagyon örült neki, mert nem rajong a FF sorozatért, a XII-vel meg egyáltalán nem játszott még. De lenyomta 32 perc alatt! Azt megkérdezte, hogy elmentse-e. Mondtam neki, meg ne próbáld! :mrgreen: Így mikor szabad lett a gép, lenyomtam én is, 28 perc alatt, LV.69-en. 8)


Az szép :mrgreen: Remélem nekem is menni fog:D

Sepi
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. jan.. 4. 14:57
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: Sepi »

Ja amúgy kérdezni akartam hogy a mob hunt ba a Death Gaze az radnom h mikor jön elő vagy valahogy elő kell csalogatni esetleg beszélni valakivel mert már nagyon unom hogy utazgatok az airshippen és sehol semmi :evil: :evil: :evil: :evil: má vagy 30ezer gil elköltöttem és semmi :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Ha valaki tud valamit írjon pls :angyal:

Előre is köszi :mrgreen:

Avatar
Bangaa
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2009. jan.. 15. 17:43
Tartózkodási hely: Save Crystal

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: Bangaa »

Sepi írta:Ja amúgy kérdezni akartam hogy a mob hunt ba a Death Gaze az radnom h mikor jön elő vagy valahogy elő kell csalogatni esetleg beszélni valakivel mert már nagyon unom hogy utazgatok az airshippen és sehol semmi :evil: :evil: :evil: :evil: má vagy 30ezer gil elköltöttem és semmi :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Ha valaki tud valamit írjon pls :angyal:

Előre is köszi :mrgreen:
Nem tudom, mikor találod meg, talán függ, melyik állomási ügyféllel beszéltél. Szerintem random az egész, nekem azért elsőre bejött.. Átkutattál mindent? Hajó tetejét is? :) Amúgy hagyd későbbre, egy Mob Hunt miatt vesztegelsz, akkor rendkívül unalmassá válik a sztori... :) (később utazgatsz, és nem teleportálsz, csak ötlet)
Én pedig befejeztem. Nagy nehezen kitaláltam Crystal Grande-ról, és az első dolgom volt, hogy betámadjak a "végső helyre". :wink: Letojtam, hogy 69-70 volt az LV.-m, majd csak legyőzöm... Valahogy megszenvedtem, de 26 perc alatt másvilágra küldtem a végső főellenség utolsó formáját. Tudom, sok, csak már feleslegesen kínlódtam. Bent maradt két esper, de azokat semmire nem használtam, külön élményért meg kínlódjon aki akar. :mrgreen:
Köszi, Sanyi.

Avatar
Sanyi
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1079
Csatlakozott: 2007. jan.. 29. 22:15
Tartózkodási hely: London

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: Sanyi »

Ott az a feladat hogy beszélni kell a fiuval aki adja a huntot, minden ilyen állomásnál addig míg a szövegének a vége meg nem változik és akkor vegyél egy nem privát jegyet :wink:

Sepi
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. jan.. 4. 14:57
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: Sepi »

Sanyi írta:Ott az a feladat hogy beszélni kell a fiuval aki adja a huntot, minden ilyen állomásnál addig míg a szövegének a vége meg nem változik és akkor vegyél egy nem privát jegyet :wink:

Okés értem köszi a segítséget :mrgreen:

Sepi
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. jan.. 4. 14:57
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: Sepi »

Bangaa írta:
Sepi írta:Ja amúgy kérdezni akartam hogy a mob hunt ba a Death Gaze az radnom h mikor jön elő vagy valahogy elő kell csalogatni esetleg beszélni valakivel mert már nagyon unom hogy utazgatok az airshippen és sehol semmi :evil: :evil: :evil: :evil: má vagy 30ezer gil elköltöttem és semmi :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Ha valaki tud valamit írjon pls :angyal:

Előre is köszi :mrgreen:
Nem tudom, mikor találod meg, talán függ, melyik állomási ügyféllel beszéltél. Szerintem random az egész, nekem azért elsőre bejött.. Átkutattál mindent? Hajó tetejét is? :) Amúgy hagyd későbbre, egy Mob Hunt miatt vesztegelsz, akkor rendkívül unalmassá válik a sztori... :) (később utazgatsz, és nem teleportálsz, csak ötlet)
Én pedig befejeztem. Nagy nehezen kitaláltam Crystal Grande-ról, és az első dolgom volt, hogy betámadjak a "végső helyre". :wink: Letojtam, hogy 69-70 volt az LV.-m, majd csak legyőzöm... Valahogy megszenvedtem, de 26 perc alatt másvilágra küldtem a végső főellenség utolsó formáját. Tudom, sok, csak már feleslegesen kínlódtam. Bent maradt két esper, de azokat semmire nem használtam, külön élményért meg kínlódjon aki akar. :mrgreen:
Köszi, Sanyi.


Utolsó pálya előtt vagyok és szeretném megcsinálni 100%-os ra de egy valamit már elszúrtam a Zodiac Spear-t és így úgy vagyok vele h akkor azon kívül mindent megcsinálok már csak 2 esper van hátra akit meg kell szereznem meg a mob hunt ból a death gaze meg a darknes god no meg persze doom dragon king behemot és az utolsó ...... amit még nem tom h csinálok meg :twisted: meg szeretném elérni az order of ambrosia rankot szal még van mit tennem :D :D :D :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Sepi
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. jan.. 4. 14:57
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: Sepi »

De legalább addig se unatkozok 8) 8) :mrgreen:

Avatar
Bangaa
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2009. jan.. 15. 17:43
Tartózkodási hely: Save Crystal

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: Bangaa »

Sepi, valóban lesz még dolgod, mert Mob Hunt-ból van még egy jópár(össz. 45 van), melyet nem írtál még le, de nyílván sort kerítesz rájuk is... Olyan 40 körül lehet most neked? :wink: Rare Monster minden szörnyét is levadászod(abból 80 szörny van)? Minden mellékküldetést(horgászat, borospalack, versenyfutás, cockatrice-ok megkeresése, a hét lányka, a viera szerelme, meg még a fene tudja, ami nem jut eszembe) is megcsinálsz? Csak hogy 100%-os legyél.. 8)

Sepi
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. jan.. 4. 14:57
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: Sepi »

A verseny futást szerintem ki hagyom mert az unalmas de a többit meg akarom csinálni mob hunt ból meg már csak 5 szörny van hátra asszem amiket az előbb leírtam :D lassan elkezdem csinálgatni a rare monster játokot is am meg egy pár mini game már kész van :D :D

Én ilyen kitartó típus vagyok :D :D :D 8) 8)

De utána biztos vagyok benne hogy egy jó darabig nem veszem elő a játékot :twisted: :twisted:

Avatar
Bangaa
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2009. jan.. 15. 17:43
Tartózkodási hely: Save Crystal

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: Bangaa »

Csak Mob Hunt-nak nem írtad pl. Yiazmat-ot. :wink: De sok sikert majd Omega-hoz is. :mrgreen:

Sepi
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. jan.. 4. 14:57
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: Sepi »

Bangaa írta:Csak Mob Hunt-nak nem írtad pl. Yiazmat-ot. :wink: De sok sikert majd Omega-hoz is. :mrgreen:

Fő a pozitív hozzá állás Le durrantom mindet :twisted: :twisted: :2guns: :mrgreen: :mrgreen:

Sepi
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. jan.. 4. 14:57
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: Sepi »

De amúgy most death gaze re vadászok de nem akara elő jönni de ha csak egyszer is találkozok vele MEGKESERÍTEM A HÁTRA LÉVŐ ÉLETÉT örömmel fogom kínozni :twisted: :twisted: :twisted: :2guns: :mrgreen: :mrgreen:

Sepi
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. jan.. 4. 14:57
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: Sepi »

Am meik espert nehezebb leütni Ultimát vagy Zodiarkot????? :mrgreen:

Avatar
Sanyi
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1079
Csatlakozott: 2007. jan.. 29. 22:15
Tartózkodási hely: London

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: Sanyi »

death gaze nálam is nehezen jött elő de kitartás zoldiarc sztem egyértelműen erősebb :wink: