Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Elakadtál? Titkokra vagy kíváncsi? Végigjátszások, küldetésleírások, segítségkérés. Új: Final Fantasy XIII!
Avatar
Bangaa
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2009. jan.. 15. 17:43
Tartózkodási hely: Save Crystal

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: Bangaa »

Sepi írta:De amúgy most death gaze re vadászok de nem akara elő jönni de ha csak egyszer is találkozok vele MEGKESERÍTEM A HÁTRA LÉVŐ ÉLETÉT örömmel fogom kínozni :twisted: :twisted: :twisted: :2guns: :mrgreen: :mrgreen:
Nyugi, meg fog jelenni. :wink: (amúgy jószándékból írom, hogy előbb-utóbb jelezni fognak a dupla postokért...) 8)
Sanyi írta:death gaze nálam is nehezen jött elő de kitartás zoldiarc sztem egyértelműen erősebb :wink:
Én is úgy hiszem, ha majd lesz kedvem, újra kijátszom a végét mentésből, s akkor Zodiark kell még a 12 esperhez. Valószínű, hogy a Mob Hunt-okat is végigcsinálom akkor már, mert anélkül nincs Omega. :mrgreen:

Tobi

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: Tobi »

Sziasztok! A deathgaze-megjelenik, csak beszélni kell a pácienssel valamelyik aerodrome-ban! Ha azt mondja hogy most látta akkor irány repülni és megjelenik, ha nem akkor teleportálj át másikba vagy repülj és beszélj vele újra! max 1-2 próba kell! Készülj fel hogy sokáig immunis a fizikai támadásokra!!!!

Sepi
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. jan.. 4. 14:57
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: Sepi »

Kinyírtam Ultimát :twisted: és meg kell mondjam nem volt egy nagy szám... legalább is véleményem szerint elsőre kiütöttem és ráadásul elég gyorsan kicsit keményebb harcra számítottam :D De se baj majd Zodiark :wink: :mrgreen: Jah majd elfelejtettem a fishing mini gamet csinálom azok a bottle-ok hol vannak mert én csak sailka woodba találtam meg :oops: :cry2: :mrgreen: Ha valaki tudja az írjon :mrgreen: Köszi :D

Avatar
Bangaa
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2009. jan.. 15. 17:43
Tartózkodási hely: Save Crystal

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: Bangaa »

Azért érdekelt volna a küzdelem ideje... :D Hell Wyrm megvan? :wink:
Ha megvannak a "bottle-ok", itt töltheted őket:
Blue Bottle:
Irány Nabreus Deadland déli mentő kristályos területe.
Green Bottle:
Irány Salikawood, Deadlands előtti részre, ahol a középső fánál levő lakrészbe menj. (Nyílván ezt találtad meg)
Red Bottle:
Irány Mosphoran Highwaste, mentő kristályos terület. Itt az északnyugai, Wind Shinre részben keresd a levelet.
Yellow Bottle:
Irány Cerobi Steppe, a szélmalomhoz. Tekerd FEL 1, 2, 5, 7, 9-est, LE 3, 4, 6, 8, 10-est. Miután megvan, kétszer vizsgáld meg, és autómatikusan megkapod a levelet.
Black Bottle:
Irány Garamsythe Waterway, központi rész (ahol a kristály van). Menj délkeletre, ahol futkározó egereket látsz.
Kitartásod nézve szinte mindent fogsz teljesíteni. :wink:

Ropesz

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: Ropesz »

császtok vki meg tudja mondni h hogy találom meg behetoth kinget ??? kösz :angyal:

Sepi
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. jan.. 4. 14:57
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: Sepi »

Nem találom a blue és a black bootlet :evil: :evil: valmi részletesebb leírásról nem tudtok?

Avatar
Bangaa
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2009. jan.. 15. 17:43
Tartózkodási hely: Save Crystal

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: Bangaa »

Sepi írta:Nem találom a blue és a black bootlet :evil: :evil: valmi részletesebb leírásról nem tudtok?
Dehogynem tudok... :) A blue bottle az Nabreus Deadland déli mentőkristályától KELETRE van LÉGVONALBAN, egy vagy két területtel.. Ha jól emlékszem, egyik híd környékén van. 8)
A black pedig Garamsythe Waterway központi részén van, csak szaladj körbe a kis területen, s ahol az egerek futkosnak, ott keresd. :wink:

én,,,,....-----?:_Vc

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: én,,,,....-----?:_Vc »

Én gurivegannál járok,már legyőztem azt a szobrot: valami dibolos ,de nagyon erős elenfelek vannak bent és zavaros az egész hely. egyépként bascal lv 53-an vagyok,vaanal 39-en ashével 40-en,élég ez? létszives segítsetek. :cry2:

én jiuztr54ewqas

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: én jiuztr54ewqas »

segítség kéne: guriveganban vagyok de túl erősek az ellenfelek és zavaros a hely,elég ennyi szint: basc:53 vaan:39 ashe:40 :cry2: :?:

Sepi
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. jan.. 4. 14:57
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: Sepi »

Köszi Szépen :mrgreen:

Avatar
Timusz
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2008. júl.. 16. 19:43
Tartózkodási hely: valahol délen

Hozzászólás Szerző: Timusz »

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy a Stilshrine of Miriamban kellene használni a Fragment of Dawn-t a továbbjutáshoz, de ez nekem nincs meg illetve nem találom. Van egy leírásom, ami az van hogy ezt Ashe kapja meg, de kitől, hol és mikor? És ez milyen item? Key item vagy hol kell kerseni?

Előre is köszi! ^^

Avatar
Bangaa
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2009. jan.. 15. 17:43
Tartózkodási hely: Save Crystal

Re:

Hozzászólás Szerző: Bangaa »

Timusz írta:Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy a Stilshrine of Miriamban kellene használni a Fragment of Dawn-t a továbbjutáshoz, de ez nekem nincs meg illetve nem találom. Van egy leírásom, ami az van hogy ezt Ashe kapja meg, de kitől, hol és mikor? És ez milyen item? Key item vagy hol kell kerseni?

Előre is köszi! ^^
Szevasz.
Fragment of Dawn azt hiszem accessories, és Belias legyőzése után kapja Ashe. Ez szükséges Miriam területén, hogy aktíválni tudd az ottani kapcsolókat. Csatold be az irányító figurának. :)

Avatar
Timusz
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2008. júl.. 16. 19:43
Tartózkodási hely: valahol délen

Re: Re:

Hozzászólás Szerző: Timusz »

Bangaa írta:Szevasz.
Fragment of Dawn azt hiszem accessories, és Belias legyőzése után kapja Ashe. Ez szükséges Miriam területén, hogy aktíválni tudd az ottani kapcsolókat. Csatold be az irányító figurának. :)
Köszönöm a segítséget, sikerült megcsinálni! :)

Avatar
Bangaa
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2009. jan.. 15. 17:43
Tartózkodási hely: Save Crystal

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: Bangaa »

Szívesen, hosszú utad lesz még, járj jó szerencsével. 8)

Vendég

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: Vendég »

csáó deatgazet és fafnirt hol találom???

toszka

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: toszka »

csá mána sikerült egy 18 cas combo:)

Avatar
GenX
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2008. júl.. 22. 2:10

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: GenX »

Hi all!
Nem lenne kedve valakinek beszállni segíteni lefordítani a Final Fantasy 12-őt?
A következő script segítségével:
http://www.ffwa.org/ff12/script.php

Ha úgy 10-en összegyúlnénk pár hét alatt el lehetne készíteni.

Ha érdekel valakit az írjon privit! Előre is köszi!

boy-on-go
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009. szept.. 26. 13:09

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: boy-on-go »

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem.Próbáltam olvasgatni a fórumot hátha van aki már kért segítséget annál a résznél ahol én elakadtam,de nem találtam.Én a necrohol of nabudisban végigmentem de voltak olyan ajtók amiket nem tudtam kinyitni mert zárva oltak hogyan lehet azokat kinyitni,mert így a játékot sem tudom tovább vinni egy kicsit elakadtam.A játékot leirások nélkül játszom 100. óránál tartok és 50 es szinten mozognak a karaktereim tudom nem sok és biztos sok mindent kihagytam útközben,de igyekszem majd potólni.A segítséget előre is köszönöm:)

laci5586
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009. okt.. 17. 22:34

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: laci5586 »

Szevasztok. Kellene egy kis segítség. A végigjátszásban azt írja hogy a leviathan-on kellene hogy kapjak a küldetés után artifical key tárgyat amitől akár 6 csapattag is lehet egyszerre aktív. De mi van hogy ha nem kaptam ilyesmit :?: :? Hol lehetne még beszerezni ezt a tárgyat, vagy hogyan lehetne másképpen megoldani a 6 csapattagos verziót?
Előre is kösz a közremüködést :)

Avatar
Gagazet
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2006. dec.. 19. 11:36
Tartózkodási hely: Nagykőrös

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: Gagazet »

sziasztok! előszuör is nincs benne 6 cspattagos verzíó és nem tudfok olyan küldiről ami a levithianon lenne most suliba vok majd ha hazaérek megnézem de addig is ennyit tudok mondani neked.
majd írok ha hazaértem bővebben akarsz találni róla vmit akkor csdak lapozd végig a röpke 126 odlalt :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :D

Avatar
DoT
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2008. jún.. 15. 16:25

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: DoT »

boy-on-go írta:Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem.Próbáltam olvasgatni a fórumot hátha van aki már kért segítséget annál a résznél ahol én elakadtam,de nem találtam.Én a necrohol of nabudisban végigmentem de voltak olyan ajtók amiket nem tudtam kinyitni mert zárva oltak hogyan lehet azokat kinyitni,mert így a játékot sem tudom tovább vinni egy kicsit elakadtam.A játékot leirások nélkül játszom 100. óránál tartok és 50 es szinten mozognak a karaktereim tudom nem sok és biztos sok mindent kihagytam útközben,de igyekszem majd potólni.A segítséget előre is köszönöm:)

azok az ajtók majd Chaos esper megszerzéséhez lesznek szükségesek.
laci5586 írta:Szevasztok. Kellene egy kis segítség. A végigjátszásban azt írja hogy a leviathan-on kellene hogy kapjak a küldetés után artifical key tárgyat amitől akár 6 csapattag is lehet egyszerre aktív. De mi van hogy ha nem kaptam ilyesmit :?: :? Hol lehetne még beszerezni ezt a tárgyat, vagy hogyan lehetne másképpen megoldani a 6 csapattagos verziót?
Előre is kösz a közremüködést :)
sehol,egyszerre csak 3 karaktert használhatsz. : D

laci5586
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009. okt.. 17. 22:34

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: laci5586 »

Kösz szépen a segitséget gyerekek, azota már én is rájötem hogy egyszerre nem lehet 6 karakterrel mozogni, a végigjátszásban másról volt szó. Egyébként Gagazet, ha neked van valamilyen bővebb végigjátszásod az jó lenne nekem is mert az enyém csak 51 oldalas nem pedig 126. :wink:
Egyébként király ez a játék, szerintem nem fogom még egy darabig megunni. Remélem amikor kijön jövőre a FFXIII mindkét verziója sikerül beszereznem egy ps3-ast aztán jöhet a mehet. :alucard:

Avatar
DoT
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2008. jún.. 15. 16:25

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: DoT »

laci5586 írta:Kösz szépen a segitséget gyerekek, azota már én is rájötem hogy egyszerre nem lehet 6 karakterrel mozogni, a végigjátszásban másról volt szó. Egyébként Gagazet, ha neked van valamilyen bővebb végigjátszásod az jó lenne nekem is mert az enyém csak 51 oldalas nem pedig 126. :wink:
Egyébként király ez a játék, szerintem nem fogom még egy darabig megunni. Remélem amikor kijön jövőre a FFXIII mindkét verziója sikerül beszereznem egy ps3-ast aztán jöhet a mehet. :alucard:
szerintem ugyértette hogy ennek a topiknak a 126 oldalát olvasd végig.. xD

laci5586
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009. okt.. 17. 22:34

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: laci5586 »

Sziasztok. Lenne még egy kérdésem. Nem vagyok teljesen tisztába ezzel a mist knack lánccal. Mindig az r-2-t kell nyomogatni hogy többet is lehessen egymás után beküldeni. Nekem eddig max 7-es kombo sikerült. Hogy lehetne nagyobb kombokkal irtani a népet?
Ha tudtok segitsetek. Kösz előre is. 8)

kajesz
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009. okt.. 25. 22:49

Re: Final Fantasy XII végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: kajesz »

Sziasztok!Találtam a You Tuben-n egy videót.Ha valaki próbálta és bejött neki az írjon róla.Próbáltam de nekem még nem jött össze. http://www.youtube.com/watch?v=6ttyn6AZxqY