Final Fantasy XII boss-ok, esper-ek, és hunt-ok

Elakadtál? Titkokra vagy kíváncsi? Végigjátszások, küldetésleírások, segítségkérés. Új: Final Fantasy XIII!
Avatar
Gagazet
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2006. dec.. 19. 11:36
Tartózkodási hely: Nagykőrös

Re: Final Fantasy XII boss-ok, esper-ek, és hunt-ok

Hozzászólás Szerző: Gagazet »

Garudánhoz én csak is vizet használnék és a blind az jó öltet a bow és gunokhoz lenne egy két h. szólásom én 1kezes vmivel és pajzsal mennék akkkor egy csomót fel tudsz fogni az ütéseiből én ezt a startégiát használva 13-ason leütöttem xDDD am nem egy nehéz ellenfél de ah ezzel nem tudsz elbánnai akkor jobb ha táplosz m,ég egy kicist az embereiddel... ez most nem bántás remélem nem annak veszed am én Balthiert ajánlanám azzal menj!!!!! :D :D

Avatar
SatouHebi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2007. szept.. 3. 11:40
Tartózkodási hely: Destiny Island-en

Re: Final Fantasy XII boss-ok, esper-ek, és hunt-ok

Hozzászólás Szerző: SatouHebi »

visszakutyagolsz teleport pointhoz visszamész rabanastre be, veszel nyilat basch nak és őt meg frant és baltit rakod be..

Avatar
vossler
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2007. ápr.. 7. 13:19

Re: Final Fantasy XII boss-ok, esper-ek, és hunt-ok

Hozzászólás Szerző: vossler »

Hello!
Az utolsó bossnál járok és ha megölöm a boss után még huntolhatok(még nincsenek készen a huntok) :?:

(előre is köszönöm)

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Azon a mentésen már nem. A játék véget ér. De bármikor visszatöltheted az előtte lévő állást...

Avatar
vossler
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2007. ápr.. 7. 13:19

Re: Final Fantasy XII boss-ok, esper-ek, és hunt-ok

Hozzászólás Szerző: vossler »

Kösz :tiszteletem: :tiszteletem:

basch
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4129
Csatlakozott: 2010. máj.. 4. 6:16

Re: Final Fantasy XII boss-ok, esper-ek, és hunt-ok

Hozzászólás Szerző: basch »

na!
hát én könnyen legyőztem exodust,zeromust,zalerát,addramanchert, :D
de valamiért nem bírok chuclihernel :x :cry2: :evil: :shock:
és így állok:
vaan:61 lv
basch:70 lv
ashe: 61 lv
seeeeeeeeeeegíííííííííííííítsetek

basch
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4129
Csatlakozott: 2010. máj.. 4. 6:16

Re: Final Fantasy XII boss-ok, esper-ek, és hunt-ok

Hozzászólás Szerző: basch »

megoldódott,kinyírbáltam :D
annyi volt hogy ashe-t kiállítottam és cak bascal és vaannal öltem és amikor mérgezett ashét beállítottam és kigyógyítottam a többieket. 8)

basch
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4129
Csatlakozott: 2010. máj.. 4. 6:16

Re: Final Fantasy XII boss-ok, esper-ek, és hunt-ok

Hozzászólás Szerző: basch »

na már meg ultima okoz gondot ha nem gond segítenétek valami titokkal vagy valami gyengéjével?
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :cry2: :cry2: :| :| :angyal: :angyal: :x

Avatar
Gagazet
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2006. dec.. 19. 11:36
Tartózkodási hely: Nagykőrös

Re: Final Fantasy XII boss-ok, esper-ek, és hunt-ok

Hozzászólás Szerző: Gagazet »

Ultimánál nincs semmi titok de ha visszaolvasol akkor találni fogsz valamit, ha ebbe a topic-ba nem akkor a a FF XII-ben... van egy honlap ami nagyon jó csak nem tudom fejből a nevét vmi twobrotherandsister.com vagy mi keress rá nagyon jhó és mindenben segít Remélem tudtam segíteni...



Ui messziről támadd és ha támad akkor FUSS!!!! :D :D

nmiklos82
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010. okt.. 26. 17:14

Re: Final Fantasy XII boss-ok, esper-ek, és hunt-ok

Hozzászólás Szerző: nmiklos82 »

Heloztok
meg tudná nekem valaki mondani, hogy hogy lehet legyözni a Zodiac/Elidibus - The King Of Commandment espert mert egy idő után immunis lessz a támadásra és a varázslat meg gyógyítja előre is köszi a segítséget.

Avatar
Amarevia
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2006. márc.. 28. 7:04
Tartózkodási hely: Central City
Kapcsolat:

Re: Final Fantasy XII boss-ok, esper-ek, és hunt-ok

Hozzászólás Szerző: Amarevia »

"Zodiac/Elidibus - The King Of Commandment:
Megtalálási hely: Henne Mines
Miután megszereztél 10 Espert, és Mind Flare-t is elintézted a Mob Hunt-ban, irány Land of Garif, ahol Geomancertől (szemben az árussal), kapsz egy információt. Teleportálj vissza Henne bányába, a mentési kristályhoz.
A keleti kapun keresztül lépj be, és kövesd az utat a titkos területre, ha teheted, ne harcolj, mert elég erős ellenfelek lesznek, mentési kristály pedig nem található több a bányában. Mielőtt találkoznál vele, használd a Bubble varázslatot magadon, valamint a Bubble Cloint karkötőt is rakd be (megduplázzák a HP-t). Készíts sok-sok Phoenix Downt az újraélesztéshez!
Támadásai:
- Darkja, mindenkire, ami halált is okozhat.
- Vanish Ray.
- Faith, Collapse.
Szintenkénti támadása (minden 4., 3., 2.):
- LV4: Mindenkit alapállapotba redukál.
- LV3: Disable.
- LV2: Sleep.
Használd a Dispelt, Faith-ot, és Brave-t sűrűn!"

Forrás: http://kodkukac.konzolozz.hu/e107_plugi ... content.86

Ennyi. Nem játszottam a játékkal, csak beírtam gúgliba. Amúgy egy külföldi végigjátszás a következő taktikát ajánlja (a végigjátszások alapján arra következtettem, hogy Zodiac/Elidibus valószínűleg azonos lehet Zodiarkkal):

Használj Black Mask-okat és Demon Shield-eket, bár ezek sem tudják kivédeni az instant kill és a Blind támadásokat. Idézd meg Shemhazai-t és próbáld meg a Soul Purge-t használni Zodiark Darkja támadása előtt. Legyen nálad jó sok Pheasant Netsuke + Phoenix Down, hogy föltámaszthasd az embereidet.
Mikor Zodiarknak kevés HP-ja lesz, immunis lesz a fizikai támadások ellen és a varázslatok ellen is, DE a varázslatok ellen nem védi magát folyamatosan. A fegyverhasználóidat cseréld le varázslókra és bombázd Flare-rel és Scathe-vel! De csak óvatosan, Reflect-et is használhat! Ha ez megtörténik, adj Opal Ring-et a varázslóidnak! A Dispel újra ellenállóvá teszi Zodiarkot a varázslatokkal szemben.

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Zodiark

Hozzászólás Szerző: olf »

Talán az egyetlen igazi kemény csata a XII-ben. :wink:
Benn egy csontiktól hemzsegő barlang mélyén csövel, talán mentési pont se nagyon van a környéken, iszonyat sok élete van, naggggyon brutálisan gyilkolja le a karaktereket, néha egyszercsak immunissá válik mindenre (!), és mikor épp nem, akkor is kénytelen vagy folyamatosan gyógyítani, hogy túléld. Sokszor volt, hogy a hat kariból csak 1-2 volt életben.

Avatar
seymour
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1241
Csatlakozott: 2011. máj.. 28. 18:43
Tartózkodási hely: Nagykőrös

Re: Final Fantasy XII boss-ok, esper-ek, és hunt-ok

Hozzászólás Szerző: seymour »

de ha már megszerezted jól jöhet a végső támadása a final eclipse. zodiark csak akkor csinálja, ha az idézőjén petrify státusz van. nagyon látványos támadás, 50000-et sebez