Final Fantasy XII boss-ok, esper-ek, és hunt-ok

Elakadtál? Titkokra vagy kíváncsi? Végigjátszások, küldetésleírások, segítségkérés. Új: Final Fantasy XIII!
adam0707
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2007. jún.. 5. 19:53
Tartózkodási hely: tatabánya

KÖSSZ

Hozzászólás Szerző: adam0707 »

KÖSZZ KASZÁS MEG PROBÁLOM ÖLNI A MAGIC POT-OT

bocs a kifejezésért :oops: :oops:

DE EZ HÜLYESÉG ANNYI LEHETETLEN AKKOR LEHETETLEN LE GYÖZNI ÉS AZ OGEMGA MKII 12000000
12 millio??

Avatar
Kaszás
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 865
Csatlakozott: 2007. máj.. 15. 11:36
Tartózkodási hely: Travian 6-os szerever:)

Re: KÖSSZ

Hozzászólás Szerző: Kaszás »

adam0707 írta:

DE EZ HÜLYESÉG ANNYI LEHETETLEN AKKOR LEHETETLEN LE GYÖZNI ÉS AZ OGEMGA MKII 12000000
12 millio??
Nem lehetetlen legyőzni, hiszen már sokan megtették. Csak idő kérdése, mert sokáig tart. És igen Omegának annyi az élete.

adam0707
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2007. jún.. 5. 19:53
Tartózkodási hely: tatabánya

KASZÁS!

Hozzászólás Szerző: adam0707 »

HA A MOSTANI FEGYVERZETEMMEL KÜZDENÉK OMEGA ELLEN AKKOR 2500 SZOR KÉNE MEGÜTNÖM

IGAZAD VOLT KASZÁS

DE ÉN OLYAN GYENGE VAGYOK MINT TÉLEN A FALEVÉL

KASZÁS HA TUDSZ ADNI TANÁCSOT HOGY SZERELJEM FEL MAGAM VAGY VALAMI
AKKOR TEDD MEG

MEG AZ EXCALIBUL IS HUMBUG TÖBB MINT 21X PROBÁLTAM FEL SZEDNI DE MINDIG VAGY AD GILT VAGY KNOCT RUST-OT

MEG A ZODAIC SPEAR AZZAL TALÁN LENNE ESÉLYEM DE MIT TEGEK?

VAAN=ULTIMA BLADE
ASHE=SAVE THE QVEEN
PENELO= -:-
BALTHIER= -:-
FRAN= -:-
BASCH= -:-

EZ A JEL -:- ANNYIT TESZ HOGY UGYAN AZ

NA SZOVAL A SEGITSÉGEDET KÉREM MEGINT XXXX ED SZER
DE MOST HA TUDSZ IRJAD LE AMI TUDSZ A LEGJOBATT ÉN MEG MEG PROBÁLOM BE SZEREZNI

VAGY A SAJÁTODAT MOND EL NEKED UGYIS MINDENBÖL A LEG TÖKÉLETESEBB

MERT AKI ENNYIT TUD AZ TUTI HOGY ELÉG TAPASZTALT A JÁTÉKBA

SZERINTEM EGY KÉT HONAP MULVA TE LESZEL AZ FFCENTER BÖLCSE MEG JUMBO CACTUAR

EZT NÉZE MEG MINDENKI http://www.youtube.com/watch?v=8-3DmUTwIWo&NR=1

Avatar
Kaszás
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 865
Csatlakozott: 2007. máj.. 15. 11:36
Tartózkodási hely: Travian 6-os szerever:)

Hozzászólás Szerző: Kaszás »

Adam!
Először itt a Zodiak Spear, ami szerintem már neked nem fog összejönni:(.

"Ha valaki meg akarja szerezni a legerősebb fegyvert, ezeket a ládákat NE NYISSA KI!!!!!!!
1. Lowtown - South Sprawl, az öreg Dalan házával szemben;
2. Rabanastre Royal Palace - Cellar, EGYIKET SEM a területen!
3. Nalbina Fortess - Confiscatory, ahol visszakapod a felszerelésedet, EGYIKET SEM a területen!
4. Phon Coast - The Vaddu Strand, a keleti végén, ahol a sorba rendezett 16 láda van NE NYÚLJ HOZZÁJUK!

Utána Necroholban, egészen pontosan a Cloister of Highborn részen, lesz egy szoba, ahol ismét 16 láda van, sorba rendezve. Ahogy belépsz, a bejárattól nézve az első sor, második oszlop (Z) :
x x x x
x x x x
x x x x
x Z x x
.....l....
Bejárat
A Z-vel jelölt ládát nyisd ki ELŐSZŐR, máris a tiéd."

Yiazmat ellen a legjobb fegyver állítólag: Yagyu Darkblade (Bombshell-től) és Genji Gloves (Gilgamestől lehet lopni.)
Az excaliburt meg hiába is szerzed meg az gyógyítja Yiazmatot. De egyébként ott van csak be kell rakni Accessories-ba a Diamond Armlet-et.
VAGY A SAJÁTODAT MOND EL NEKED UGYIS MINDENBÖL A LEG TÖKÉLETESEBB

MERT AKI ENNYIT TUD AZ TUTI HOGY ELÉG TAPASZTALT A JÁTÉKBA
Erre meg csak annyit mondhatok, hogy nekem sincs meg minden fegyver, én közel se a leghatékonyabb eszközökkel győztem le.
SZERINTEM EGY KÉT HONAP MULVA TE LESZEL AZ FFCENTER BÖLCSE MEG JUMBO CACTUAR
Nem szándékozok bölcsé válni, mégkevésbé Jumbo Cactuar-rá.

adam0707
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2007. jún.. 5. 19:53
Tartózkodási hely: tatabánya

Hozzászólás Szerző: adam0707 »

kaszás

és a tournesoul-al mi a helyzett az nem gyenge viszont az nem gyogyitja a yazmat-ot vagy az omegát

VAGY NEM IGY VAN?
------------------------------------------------------------------------------------------------
mert nekem csak 1 esper kel hogy meg szerezemm a THE SUNFLOWER-hez
az utolso 3xempyreal soul

a zodairk tól

nem tudsz ajánlani egy espert pl:chaos azt is régota ki akarom nyirni de sehol sincs bajos a megtalálása mert a többi esperhez kell ez a tizedik esperem

meg a HUNT=bloodwing,fafnir ixion ez a három kell hogy meg tudjam (KISÉRELNI) ölni yazmatot

HA TUDSZ MINDENRE SEGITSÉGET LÉTSZI SEGITS

(filo) még mindig nincs meg lowtown-ba

Avatar
Kaszás
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 865
Csatlakozott: 2007. máj.. 15. 11:36
Tartózkodási hely: Travian 6-os szerever:)

Hozzászólás Szerző: Kaszás »

Adam!

Chuchulan:
- zárd be a 11, és a 4-es kaput
- menj a No.4 Cloaca Spur-ra és aktiváld az 1-es kapcsolót.
- menj vissza és nyisd ki a 11, és a 4-es kaput, majd zár be a 10, és 3-as kapukat.
- menj a No.3 Cloaca Spur-ra és itt is aktiváld az 1-es kapcsolót.
- vissza középre, nyisd ki a 10-est és zárd be a 4-es kaput.
Most már meg tudod közelíteni a No. 1 Cloaca területet ahol chuchulain van.


Itt van Fafnir, kövesd az útvonalat, mert akkor biztos esni fog a hó.:http://twobrothersandasister.com/wp-con ... ob/30a.jpg
Csak akkor jön elő, ha esik a hó. Készűlj fel nem lesz egy könnyű menet.

Ixion
Pharos at Ridorana, Subterra, Penumbra/Umbra/Abyssal
Itt bármikor megjelenhet, nem kell semmi extrát csinálni érte. Amikor meg fog jelenni akkor nem támadnak be a kisebb ellenfelek azon a szinten és abból lehet tudni, hogy ott van ( nekem legalábbis így volt). Ha támadnak akkor menj egy másik szintre a liftel biztos megjelenik előbb-utóbb.

Bloodwing
Barheim Passage, West Annex? Before Terminal No.7
Neki is csak meg kell jelennie nincs semmi különlegesség hogy ott legyen.

adam0707
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2007. jún.. 5. 19:53
Tartózkodási hely: tatabánya

Hozzászólás Szerző: adam0707 »

KÖSSZ KASZÁS a ixion és a fafnir de a bloodwing-hez kell a barhelm passege kulcs
(barhelm key) azt tudom mert van videom és a (csocsuan) átszurt feju nagy zöld dög

na azt rég legyöztem a chaos az az egyetlen ami szoba jöhet mert a többi kettöhöz kell a tiz esper és ez az egyetlen ami szoba jöhet és neked hála le is tudom gyözni mert meg montad necrhol of nabadius ba a kulcsöt köci

Avatar
Kaszás
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 865
Csatlakozott: 2007. máj.. 15. 11:36
Tartózkodási hely: Travian 6-os szerever:)

Hozzászólás Szerző: Kaszás »

adam0707 írta:de a bloodwing-hez kell a barhelm passege kulcs
(barhelm key) azt tudom mert van videom és a (csocsuan) átszurt feju nagy zöld dög

na azt rég legyöztem
Sorry igazad van Chuchulant benéztem, de itt van akkor a kulcs Bahreim-hez:

Dantro az Estersandben van a második helyszínen Rabanastre-tól.A felesége meg a faluban a folyóparton.Először Dantro megbíz hogy vigyél el valamit az asszonynak,Azt hiszem a kaktuszos hunt után.Na azt elviszed akkor a felesége mondja hogy van a házban egy beteg utazó neki kellene összeszedni komponenseket a gyógyszerhez hogy meggyógyuljon.ezután szép sorban egyenként elmondja mit hozzál neki.Tudni fogod hol keresd mert az más színnel van a szövegben,meg az is hogy mit mert az is ki van emelve.Na ezeket szépen sorban elviszed neki.Nehezebb csak az amikor át tudsz kelni a folyón és a kaktuszok keresik a fiukat,addig nem engedik el a túszokat amíg nincs meg.visszamész a déli partra beszélsz Dantro feleségével aki elmondja hogy biztosan azt a kaktuszt keresik akit leabáltál a hunton.Na ugye ez baj mert azt már felhasználta gyógyszernek,de a virágját kidobta a ház mögé.odamész a ház mögé nyomsz egy x-et a piros virág mellett.Ekkor kiugrik egy kaktusz a földből és követ.Na ez nem ugyanaz a katusz ez egy másik ami kihajtott a virágból de meg kell próbálnod megtéveszteni a kaktuszokat az északi parton.Irány át a folyón odaviszed a nagy kaktusz elé akik örülnek és haleluja.A kompos gyerek apja szabad és tovább tudsz menni az estersand legtávolabbi pontjába ahol az uccsó gyógyszerkomponens van.elviszed Dantro nejének és mondja hogy ok Most már csak várni kell amíg az utazó meggyógyul.Vársz egy kicsit (vagy kimész a faluból és vissza) viszamész a ház mögé,ott a felépült utazó aki elmondja hogy a bahreim passage-ban keresett kincset vagy mit és találkozott valami durva szörnnyel(hunt)aki leabálta és itt ébredt a házban.majd átadja a kulcsot!

Írta : Red 13

F@ Tippje : Gyószer összetevők helyei.

1; Dantro felesége előtt a vízparton valamelyik stég mellett.
2; DE/ Outpost részlegben valamelyik ház mellett egy hordó tetején.
3; Hajózz át a vizen, menj át a sivatagon a DE/ Broken sands nevű hely közepére,
ott keress egy fehéren virágzó fát.

adam0707
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2007. jún.. 5. 19:53
Tartózkodási hely: tatabánya

helo

Hozzászólás Szerző: adam0707 »

AZ IGAZSÁG NEM '" ESPER VAN HANEM TIZEN HÁROM MERT NEKEM MÉG KETTÖ KELL A TIZEN KETTÖ HÖZ

1. zodaic
2.chaos

ÉS A 13. a ZARHELL=barhelm pasegében

Avatar
Gagazet
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2006. dec.. 19. 11:36
Tartózkodási hely: Nagykőrös

Hozzászólás Szerző: Gagazet »

vhol olvastam 12millio HP-t neki mondanám hogyí az semmi Yizamatnak 50milkója van!!
(de lehet hogy már tudja)

Avatar
Sanyi
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1079
Csatlakozott: 2007. jan.. 29. 22:15
Tartózkodási hely: London

Hozzászólás Szerző: Sanyi »

nem zalera az a barheime esper?és még mindig zoldiark az uccsó.adam legyőzted furyt és humbabát?még kell hozzá Wraith , White Mousse és Orthros huntok és medálok.boccs ha már egyszer ez le van írva :wink:

Avatar
vossler
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2007. ápr.. 7. 13:19

Hozzászólás Szerző: vossler »

de igen a Zalera ha jól :oops:

king__
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2008. márc.. 19. 12:05

-

Hozzászólás Szerző: king__ »

Sziasztok!

Légyszi segítsetek nekem abban,hogy hol találom meg a Lindwyrm nevezetű dögöt,mert eddig még mindíg nem sikerült,pedig leírás alapján is próbálkoztam,de nem volt ott,és emelett még a Behenot king se nem akar nekem megjelenni:( és már csak ezek vannak(remélem)
Ezenkivül valaki megtudná nekem mondani azt,hogy hogyan lehet megszerezni azt a bizonyos "csipogós" kardot:Tolo Sword,ami a játékban szerintem teljesen más néven van,de végülis ez mindegy. Mikor lehet a bangáknál ezt megvenni?Mennyi trophy-t kell hozzá gyűjtenem,és az mindegy,hogy melyikeket?
És a Chaos nevezetű esper-nél is sikerült elakadnom: - Nabreus Deadlanden beszélj Oltros ügyfelével, válaszd a 2-es opciót (kapsz 1 Fragment-et).-na ez meg kicsoda,a többit asszem sikeresen megcsináltam.
Légyszi segítsetek.
Előre is köszi mindenkinek

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Gergő »

- Truth Shrouded in Mist - ( Behemoth King ) -
Found: The Feywood, The Edge of Reason
*Kill all enemies in the Ice Field of Clearsight and The Edge of Reason
first, then he appears near the gate to Giruvegan
Client: Koqmihn (Rabanastre Lowtown, Dalan's House)
Bounty: 250 gil, Bacchus's Wine x2....amikor mentél Giruveganba és ott volt az a két helyszín ugye? nah ott kell a két kis területet megtisztítani a kis drága szörnyektől és a második területen fog megjelenni szerintem ....

- Old Legends, Decaying Bonds - ( Lindwyrm ) -
Found: Tchita Uplands, Garden of Life's Circle
*Must be cloudy when entering the Uplands, leave the Uplands entirely
and come back if it's not cloudy
Client: Fermon (Old Archades, Alley of Muted Sighs)
Bounty: 4200 gil, Barrel Coat, Hi-Ether... nah erre meg már nem is emlékszem már annyira talán annyi hogy esős időben jön elő ... de az se biztos hogy jóra gondolok XD ...fordítsd le ezt a kis szöveget már ha angolos vagy XD én németes ....ezért használok én angol-magyar szótárt XD ha már van nete az embernek használja ki nem ??? XD

Tolo swordhoz ki kell nyírni Omegát meg Yiamatot, és ezeket ha kinyírod kapsz valami cuccost nah és ez után irány horgászni és a legnehezebb szinten ki kell valamit fogni hogy mit azt ne kérdezd mert nem tudom XD meg lényegtelen míg ki nem kinyírtad a két drágaságot XD és ha ezek megvannak el kell adni a bazárban a 3 cuccost és elég borsos áron meg tudod venni ha jól emlékszem, de ha nem akkor a kedves fórumos társaim javítsanak ki :D

Chaos esper hát erre meg már nem is emlékszem de ha nagyon érdekel akkor tudom ajánlani ezt az oldalt itt mindent megtalálsz 8) :http://www.gamefaqs.com/... remélem tudtam valamiben segíteni !!! :wink:

Jos

Re: Final Fantasy XII boss-ok, esper-ek, és hunt-ok

Hozzászólás Szerző: Jos »

Szevasztok!
Sorry a zavarásért.
Én volnák az a JOS aki az FF XII leírását merte megalkotni.
Látogassátok meg honlapomat és simán lehúzhatjátok a legjobb (Álatam) leírásokat.
http://www.fantasy-rpg.hu

Plucky
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2008. máj.. 31. 8:15

Re: Final Fantasy XII boss-ok, esper-ek, és hunt-ok

Hozzászólás Szerző: Plucky »

Hello!
Vki segítsen,mert nem találom gilgamesht!Egyszer már legyőztem,de most hol kell lennie? megvan a site 11 key is de nem találom....lécci segítsen vki

Plucky
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2008. máj.. 31. 8:15

Re: Final Fantasy XII boss-ok, esper-ek, és hunt-ok

Hozzászólás Szerző: Plucky »

Közben megtaláltam,inkább azt kérdezném hogy hogy lehet legyőzni????

adam0707
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2007. jún.. 5. 19:53
Tartózkodási hely: tatabánya

Re: Final Fantasy XII boss-ok, esper-ek, és hunt-ok

Hozzászólás Szerző: adam0707 »

torunesoul megszerzéséhez hüyle vagyok xD
segitsetek :D

(léci :) )

Avatar
Sanyi
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1079
Csatlakozott: 2007. jan.. 29. 22:15
Tartózkodási hely: London

Re: Final Fantasy XII boss-ok, esper-ek, és hunt-ok

Hozzászólás Szerző: Sanyi »

A tournesoulhoz szükséges:3 geemsteel,3 empyreal soul,3 serpentarius.
Geemsteelhez ezeket kell eladnod a bazárba:
hell-gate flame (2),scarletite (1), damascus steel (2).
Itt szerezheted meg:hell-gate flame:cerberus ejti el ha levered(freywood,a lángoló fejű kutya)
scarletite:emeralditán ejti el ha levered.(nabreus dreadlands,a nagy teknős)
én pecázással szereztem sokat,a lord of river szinten.
damascus steel:bune ejti el pharosba a preumbra szinten.(liften lefelé az 1 szint)

Empyreal soulhoz ezeket kell eladnod a bazárba:high arcana (1),soul powder(1),wagrod's band (2).
Itt szerezheted meg:high arcana:szintén a bazárba kell eladni hozzá cuccokat:
arcana(10),soul of themasa (1),freysone(1).
Itt szerezheted meg:arcana:nekem harcok során folyton elejtik a szörnyek.
soul of themasa:oversoul ejti el ha levered(necrohol of nabudis)
freystone:el kell lopni az elementál szörnyektől(pl.dark elementál,necrohol nabudis)ezek azok a fénylő,álltalában jóságos szörnyek az adott helyen,sok helyen elő szoktak fordulni.
soul powder:Étem ejti el,ha levered(Henne mines titkos része,zodiark esper elötti rész) wagrod's band:leynir ejti el,ha levered(nabreus deadlands,a lószerű lény)

Serpentariushoz ezeket kell eladnod a bazárba:high arcana(1),snake skin(4),serpent eye (2).
Itt szerezheted meg:high arcana:ua. mint az empyreal soulnál.
snake skin:el kell lopni wildsnake-töl,vagy elejti (giza plains,száraz időbe jelenik meg, a tábor utáni helyen,a mentőkristálynál menj ki,és az utáni területen van)
serpent eye:basilisk ejti el. (freywood,giruvegan elötti két területen található,teleportálj giruveganba,es gyere vissza ki a nagy kapun.)

Ha megszerezted a 3 geemsteelt,3 serpentariust,és a 3 empyreal soult,akkor azt újra add el a bazárba ée tied a kard.de 600000 gilbe fog fájni.Serpentariust még kapsz ha megvan mind a 13 esper(montblanc). :wink:

Avatar
SavUdvar
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2006. ápr.. 24. 9:28
Tartózkodási hely: Mezőtúr

Re: Final Fantasy XII boss-ok, esper-ek, és hunt-ok

Hozzászólás Szerző: SavUdvar »

Tournesoul fegyfegyver van valaki akinek 2 van belőle?
Éen eladtam megint a hozzávalókat mert szerettem volna belőle mégeggyet, de nem kaptam meg.
Ezért is kérdeztem.
A másik Rod of Faity bot ezt elméletileg úgy kéne felvenni, hogy King Behemot hunt legyen meg visszamenni Mt. Bur-Omisace-ba és megviszgálni a sárkányfelyet, de hiába vizsgálom semmi nem történik. Valamit ír zárójelbe pontosan nemtudom. Szóval akiken megvan írja már le hogy mit kéne ott csinálni.

Avatar
DoT
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2008. jún.. 15. 16:25

Re: Final Fantasy XII boss-ok, esper-ek, és hunt-ok

Hozzászólás Szerző: DoT »

Hali!Én eddig úgy tudtam,hogy 12 esper van,de hát most mégis inkább 13??!!na nem baj lécci mondjátok már ti melyik espert kinek adtátok,nekem még nincs meg mind,csak 8,abbol is csak hatot adtam oda,megvárom hogy mind meglesz majd utána szétosztom :wink:
De eddig:Vaan:Belias
Balthier:Adramelech
Fran:Zeromus
Basch:Shemhazai(és azt már tom,hogy ő kapja majd Chuchulainnt)
Ashe:Zalera
Penelo:Mateus
És most megvan Famrit és Hashmal.majd :2guns: :twisted: :P indulok Chaos-ért.....az a nyúl,asszem Fury a neve,na az erős,mert nem gondoltam hogy egy ilyen kicsi szörny is főszörny lehet........Jah és akkor a Nechrohol of Nabudis-nak nincs mentőkristálya?az naon fain lesz na majd lesz ami lesz drukkoljatok nekem

Avatar
Sanyi
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1079
Csatlakozott: 2007. jan.. 29. 22:15
Tartózkodási hely: London

Re: Final Fantasy XII boss-ok, esper-ek, és hunt-ok

Hozzászólás Szerző: Sanyi »

http://www.gamefaqs.com/console/ps2/file/459841/45482
nabudis map és ign 13 esper van 5üt történet szerint kapsz meg többi 8at meg kell találni :wink:

Avatar
DoT
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2008. jún.. 15. 16:25

Re: Final Fantasy XII boss-ok, esper-ek, és hunt-ok

Hozzászólás Szerző: DoT »

Köszi!jah és kellenek valamilyen medálok.úgy kezdődik hogy orthros ügyfelével beszéljek a nabreus deadlands-ban....és válaszzam a 2.opciót...stb...nah hát akkor mért is ne akadjunk el az elején?Nabreus deadlands melyik területén van orthros ügyfele?

Dwayne Johnson
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2008. júl.. 31. 22:24

Re:

Hozzászólás Szerző: Dwayne Johnson »

Gagazet írta:Bomb King kifogott rajtam vki segítene?
Próbáld meg az immobilezt az öszzesen de a bomb kingre nem fog hatni viszont a kicsik addig nem mozdulnak,rakj be sok védelmet(nem muszály) és használj bubblet(övet vagy varáslatott
(dark ) övet muthru basarnál tusz venni)

Dwayne Johnson
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2008. júl.. 31. 22:24

Re: Final Fantasy XII boss-ok, esper-ek, és hunt-ok

Hozzászólás Szerző: Dwayne Johnson »

Én láttam a neten eygy 99 HITES MIST COMBOT :nyál:
Az igen Yazmat ra küldte

http://www.youtube.com/watch?v=GLH4-58kYs8