Final Fantasy XII boss-ok, esper-ek, és hunt-ok

Elakadtál? Titkokra vagy kíváncsi? Végigjátszások, küldetésleírások, segítségkérés. Új: Final Fantasy XIII!
Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Most győztem le őket 38as körül...
Úgy vettem észre, visszatérnek néha valami okból. Én azt csináltam, hogy egyenként csaptam le őket, illetve a főkarival folyamatosan Esunáztam, meg gyógyítottam. Meg bevédtem őket kiegészítőkkel. Nem árt távolsági fegyvereket használni, mert gyorsan rohangásznak a tökfejek. A végén, lehetőleg, amikor sok van egy helyen, egy jó kis Quickening-parádé, és annyi is nekik.

Avatar
SavUdvar
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2006. ápr.. 24. 9:28
Tartózkodási hely: Mezőtúr

Hozzászólás Szerző: SavUdvar »

Én 60-as szint fölött vertem le őket. Igaz szemetek voltak, de utána még lesz egy sokkal szemetebb főellenség.

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

60? Neked aztán van erőd! (mármint előtte ülni és monoton püfölni a gombokat órákig)
Kire gondoltál, mint erősebb? Cidre? Az lósz@r se volt...

Avatar
vossler
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2007. ápr.. 7. 13:19

Hozzászólás Szerző: vossler »

Én már a feywoodban tartok a rafflaiset nagyon nehéz volt kinyifantani de végül sikerült és most probálok tovább jutni :)

Avatar
SavUdvar
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2006. ápr.. 24. 9:28
Tartózkodási hely: Mezőtúr

Hozzászólás Szerző: SavUdvar »

olf írta:60? Neked aztán van erőd! (mármint előtte ülni és monoton püfölni a gombokat órákig)
Kire gondoltál, mint erősebb? Cidre? Az lósz@r se volt...

Ha jól emlékszem a nevére Ahriman. Sokkal szemetebb volt, mert ahogy az energiája fogyott egyre több volt belőle nekem a végén 6 db volt, és előszeretettel küldte a buzitó varázslatokat pl Disable amit én a legjobban utálok.

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Jaaa... A végefelé bele kell quickeningelni az arcába, mikor elkezdene osztódni, meg szivatni. Még épp időben észbe kaptam, mielőtt nagyon lestrapálta volna a csapatomat. Bár ez a taktika eddig mindenkinél bevált. Elkezded ütni, és a végén, mikor már szívósodik (mert mindegyik azt csinálja...), beleereszted az összes Mp-det.

Avatar
vossler
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2007. ápr.. 7. 13:19

Hozzászólás Szerző: vossler »

olf írta:Jaaa... A végefelé bele kell quickeningelni az arcába, mikor elkezdene osztódni, meg szivatni. Még épp időben észbe kaptam, mielőtt nagyon lestrapálta volna a csapatomat. Bár ez a taktika eddig mindenkinél bevált. Elkezded ütni, és a végén, mikor már szívósodik (mert mindegyik azt csinálja...), beleereszted az összes Mp-det.
Én csak ütöttem amig meg nem halt :)

Roch

eltévettem

Hozzászólás Szerző: Roch »

Hello,tudna vki segiteni?

ott tartok az FFXII -ben hogy meg kell keresni azt a Myjr-t vagy kit.Eh...Franc népének a vezetőjét.
Attam már potiont a katonáknak és most van ingyen chocobo és vmien lábnyomokat kell kerseni.Na itt mit kéne csinálni,vki tud segiteni?

Avatar
Kaszás
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 865
Csatlakozott: 2007. máj.. 15. 11:36
Tartózkodási hely: Travian 6-os szerever:)

Re: eltévettem

Hozzászólás Szerző: Kaszás »

Roch írta:Hello,tudna vki segiteni?

ott tartok az FFXII -ben hogy meg kell keresni azt a Myjr-t vagy kit.Eh...Franc népének a vezetőjét.
Attam már potiont a katonáknak és most van ingyen chocobo és vmien lábnyomokat kell kerseni.Na itt mit kéne csinálni,vki tud segiteni?
Cső!
Amikor a két katonátol megkaptad a chochobot, elhagyod azt a terletet és rögtön balra lesznek a lábnyomok. Azt hiszem a fűben áll is ott egy másik chochobo ahol át kell menni. (Ezt a lapot ritkán használják, gyere a másikra oda sűrűbben járnak)

Avatar
raziel5
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2007. júl.. 7. 16:35
Tartózkodási hely: pont ott

Hozzászólás Szerző: raziel5 »

hi!!!
visszatérve az előző oldalra nkem 1szer sikerült 21 hitet csinálni, és 1szer 20-at!!!!
Valaki elment már eddig?? Itt van a feketelyuk, nagyon odavág!!!

seanthomas

Ne is mondd

Hozzászólás Szerző: seanthomas »

Ne is mondd! Én meg akarom szerezni az összes entry-t a sky pirates den-be, ehhez az is hozzátartozott hogy csináljam meg az összes ilyen concurrence-t. Egyikkel se volt gond, de egy órán át tartott mire sikerült megcsinálnom a fekete lyukat, méghozzá úgy, hogy volt 12 db 1-es szintű mistem, 11 db 2-es szintű és csak a legvégére sikerült még a 4 db 3-as szintű mist :shock: De azé jó buli volt :D :D
Az összesen: 12+11+4=27 8) [/b]

Avatar
raziel5
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2007. júl.. 7. 16:35
Tartózkodási hely: pont ott

Hozzászólás Szerző: raziel5 »

Azt jól össze hoztad!!!!!!!!!!
Nagy részt nekem is 1-es és 2-es szintő varázslataim vótak; de össze jött!!!!!!!!!!

és arra figyeltem fel hogyha 1 esperrel harcolsz és ő nagy varászlat ként elektromosságot köld rád( lázsd:Adrammelech; asszem nem biztos!!) és netán nked is az jön ki a mistek után akkor nem vesz le neki életet!!

seanthomas
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2007. júl.. 8. 19:44
Tartózkodási hely: Szentendre

Hozzászólás Szerző: seanthomas »

Akkor gondolom Zodiark ellen se lenne jó ötlet kihozni a fekete lyukat :D

Avatar
raziel5
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2007. júl.. 7. 16:35
Tartózkodási hely: pont ott

Hozzászólás Szerző: raziel5 »

Lehetséges!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
De mondom erre csak most figyeltem fel Adrammelechnél majdnem lekaptam beleküldtem az elektromosságot és nem ment le az élete!
PRÓBÁLD/PRÓBÁLJÁTOK KI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ( ha akarod/akarjátok)

Avatar
raziel5
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2007. júl.. 7. 16:35
Tartózkodási hely: pont ott

Hozzászólás Szerző: raziel5 »

nem tudtok valamit Hashmal (föld isten) egyszerűbb legyőzésére??

seanthomas
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2007. júl.. 8. 19:44
Tartózkodási hely: Szentendre

Hozzászólás Szerző: seanthomas »

De igen. Ha a float varázsigét használod, az nagyon sokat segít, mert immunis leszel a föld támadásokra. Valamint javaslom hogy használj gambitet a disease ellen. Most egyszerre csak ennyi :wink:

Avatar
raziel5
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2007. júl.. 7. 16:35
Tartózkodási hely: pont ott

Hozzászólás Szerző: raziel5 »

Kössz ezt megfogadom!!!!!!!!!!!!!!

Vendég

Re: final fantasy XII boss-ok , esper-ek,és hunt-ok legyőzé

Hozzászólás Szerző: Vendég »

vossler írta:segít mindenki egymásnak a megtalálásban és legyőzésben.
nos ha igen akkor léci mond meg nekem hogy kell megszerezni omegát? :wink:

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég »

olf írta:60? Neked aztán van erőd! (mármint előtte ülni és monoton püfölni a gombokat órákig)
Kire gondoltál, mint erősebb? Cidre? Az lósz@r se volt...

képzeldel hogy nekem 3 karim 95-ös a többi 99 ezt kapd ki és mindenkinek ultia waepons :P

Avatar
Kaszás
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 865
Csatlakozott: 2007. máj.. 15. 11:36
Tartózkodási hely: Travian 6-os szerever:)

Hozzászólás Szerző: Kaszás »

Omegát megszerezni?
Max legyőzni!
Csak a megtalálásban tudok neked segíteni, kiiktatni neked kell!
http://www.gamefaqs.com/console/ps2/file/459841/46722

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

raziel5 írta:Lehetséges!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
De mondom erre csak most figyeltem fel Adrammelechnél majdnem lekaptam beleküldtem az elektromosságot és nem ment le az élete!
PRÓBÁLD/PRÓBÁLJÁTOK KI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ( ha akarod/akarjátok)
Talán mert villámszörny? Hmm? :roll:

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég »

vossler írta:
szputnyik írta:Viszont ako szerintem kevesebb off is kéne, vagy nemtom...
rendszerezni kéne és egy postba gyűjteni az infókat, és akko minden egy helyen van, mert egyszer ez a topic is olyan nagy lesz mint a másik FF XII-es...
57 oldalon szerinted könnyeb megkeresni az adatokat :?:
nem

Avatar
vossler
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2007. ápr.. 7. 13:19

Hozzászólás Szerző: vossler »

raziel5 írta:Azt jól össze hoztad!!!!!!!!!!
Nagy részt nekem is 1-es és 2-es szintő varázslataim vótak; de össze jött!!!!!!!!!!

és arra figyeltem fel hogyha 1 esperrel harcolsz és ő nagy varászlat ként elektromosságot köld rád( lázsd:Adrammelech; asszem nem biztos!!) és netán nked is az jön ki a mistek után akkor nem vesz le neki életet!!
De levesz

adam0707
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2007. jún.. 5. 19:53
Tartózkodási hely: tatabánya

hello

Hozzászólás Szerző: adam0707 »

:fejlecsap: ezt szeretném a pilaster hunt-al csinálni de nem tudom erösebb mint a legföbb fö ellenség meg majd a yazmat 600000-életpontal és tul sok de én nekem még négy huntot kell megcsinálni hogy mehessek yazmat ellen de addig el kéne jutni NA MEG A LEHETETLEN LE gYÖZNI :::MAGICK POT a neve rendes kis szörny de nagyon nehéz le ütni segitsetek ha valaki le ütötte agyon tanácsot hol lehete meg találni???

:ridorana catarak után a templom alján penumbra-ba és umbra-ba van na segitsetek mert velem mindig ezt csinálja :tüzel:SZTÁN :nyomi: UTÁNA meg :angyal: ennyi

NA LÉCI SEGITSETEK ELÖRE is köszy

Avatar
Kaszás
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 865
Csatlakozott: 2007. máj.. 15. 11:36
Tartózkodási hely: Travian 6-os szerever:)

Hozzászólás Szerző: Kaszás »

A Magic Pot-ot a telekinézis technikával tudod megsebezni.
És lehet, hogy ez a hír nem fog jól esni de Yiazmat-nak az élete 50 milla, ha nem gyógyít magán. Ha gyógyít akkor kb. 60 millkó.