Final Fantasy Dissidia és Duodecim végigjátszás / segítség

Elakadtál? Titkokra vagy kíváncsi? Végigjátszások, küldetésleírások, segítségkérés. Új: Final Fantasy XIII!
Avatar
abydos
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2011. aug.. 1. 22:32
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Final Fantasy Dissidia és Duodecim végigjátszás / segítség

Hozzászólás Szerző: abydos »

Bátorkodtam megnyitni a topicot a Dissidia játékokhoz, azoknak a végigjátszásához és egyéb segítségnyújtáshoz.

Kezdem is: Duodecimben chapter 8-nál tartok. Icipicit elakadtam, bár erre a játékra ez jellemző nálam. Lightninggal kell legyőznöm Warrior of Light-ot. De 8 szinttel erősebb nálam illetve minden támadása gyorsabb mint az enyém és folyton dodge-ol. Valaki, aki át jutott rajta, valami tipp vagy konfig, ami jó lenne ellene? Commandóban próbálom, úgy tűnik hiába, ha az EX módot összeszedem akkor is csak minimális életet veszít.

Avatar
mufurcka
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2009. okt.. 20. 10:49
Tartózkodási hely: Érd, a lehetőségek városa...

Re: Final Fantasy Dissidia és Duodecim végigjátszás / segíts

Hozzászólás Szerző: mufurcka »

jutubon próbáltál már valami jó kis videót nézni?
nekem néha szokott segíteni

Avatar
abydos
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2011. aug.. 1. 22:32
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Final Fantasy Dissidia és Duodecim végigjátszás / segíts

Hozzászólás Szerző: abydos »

mufurcka írta:jutubon próbáltál már valami jó kis videót nézni?
nekem néha szokott segíteni
Dissidia játék esetében szerintem ez nem megoldás :D Gondolom még nincs meg a PSP-d így nem ismered, de bunyós játék, olyan mintha Azazel-t (Tekken) legyőzősét néznéd videóban, azt amikor odajutsz, agyonver :D Szóval nekem a háttér kellene, milyen Summonnal vagy megvásárolható cuccal, védelemre vagy támadásra gyúrjak-e rá ellene és főképp milyen támadásokkal próbálkozzak, ugyanis a Bravery-met ő pár másodperc alatt 0-ra redukálja én pedig csak karcolom őt :( Skill-t nem használhatok ellene.. Nehéz ügy :D

Avatar
abydos
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2011. aug.. 1. 22:32
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Final Fantasy Dissidia és Duodecim végigjátszás / segíts

Hozzászólás Szerző: abydos »

Szerkesztés gombot nem találok, de jó hírem van magamnak, legyőztem! :D Rengeteg kín és szenvedés után! Bravery módban a valamelyik gömb alakú támadással mindig dodge-ra kényszerítettem így viszont nagy ritkán volt esélyem, hogy HP támadást vigyek be.

Avatar
mufurcka
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2009. okt.. 20. 10:49
Tartózkodási hely: Érd, a lehetőségek városa...

Re: Final Fantasy Dissidia és Duodecim végigjátszás / segíts

Hozzászólás Szerző: mufurcka »

hát nem tudom, nekem mindig segít verekedősöknél is, ha nézek valami taktikát. cuccot pedig általában szoktak mutatni ilyen videókban...

Avatar
abydos
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2011. aug.. 1. 22:32
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Final Fantasy Dissidia és Duodecim végigjátszás / segíts

Hozzászólás Szerző: abydos »

Nekem nem szokott összejönni az olyan :D Az a "baj", hogy túl RPG-s a játék, ha a csatát látom, lehet nem elég, mert lehet az a játékos akinek a videóját nézem máshogyan fejlődött és sokkal nagyobb a sebzése mint nekem :D