Segítség - Ha nem érted miről szól az Advent Children

Általános beszélgetés megjelent, vagy megjelenés előtt álló Final Fantasy részekről
Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

Nézd meg a "letöltések" témákat... klikk

Laura7
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2007. jún.. 23. 18:38
Tartózkodási hely: Bekecs

Hozzászólás Szerző: Laura7 »

Thank you!

Vendég

Re: Segítség - Ha nem érted miről szól az Advent Children

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Én vissza szeretnék kanyarodni Kadajék bandájáhozXD Szerintetek miért Ő(mármint Kadaj) a főnök? Miért nem Yazoo avgy Loz? Nem érem be annyival, hogy "Mert ő a legambíciózusabb és mert egy komplett őrült." vagy "Hiszen Sephiroth 2!" vaaagy "Csak mert." :D Ennél "kicsit" részletesebb elemzést szeretnék kapni...

Amúgy még avval nem vagyok tisztában, hogy akkor most milyen következtetésre jutottatok? Sephirothszal kapcsolatban. Ember, lélek, Jenova vagy valami más?

Ettől eltérve, van még kérdésem, például: Cloudot miért is nem vették fel SOLDIERnek? És Zacknek a makotól volt olyan(szép xd) kék a szeme, nem?; aztán a Szöszibe is nyomtak jó sokat, ahogy olvastam, de nála nem láttam-nagyon- változást...
Genesisbe adagoltak Jenova sejteket? Vagy belé csak makot nyomtak? JA és. Miért pont 1 szárnyú angyalok? Miért egy szárny? xD És Angealé miért fehér?:D
Genesisnek és Sephirothnak mi köze van egymáshoz?^^ Mármint haverilag, mert ezt... nem tudtam kihámozni a videokból, amiket megnéztem.
Gongaga hol van? XD Ez ugye nem derül ki a játékból, vagy mégis?:D(MÉG nem játszottam rajta, de már folyamatban van a beszerzése)

Magához a Játékhoz(a 7.) visszatérve, ööö, hát... Nem akarok komplett idiótának tűnni, de azt min adták ki? És ha nem szeretném végigjátszani, hol tudnám megnézni? (Csak a története érdekel... vagyis...inkább csak az)

Hogy vannak sorrendbe?^^ Crisis Core, Last Order, FF7, Advent Children és a DoC? Vagy ez teljes mértékben pocsék megállapítás?

Kösz, hogy végig olvastátok...^^" Azért remélem kapok választ és nem néztek hülyének.XD