Final Fantasy XIII

Általános beszélgetés megjelent, vagy megjelenés előtt álló Final Fantasy részekről
Avatar
Bangaa
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2009. jan.. 15. 17:43
Tartózkodási hely: Save Crystal

Re: Final Fantasy XIII

Hozzászólás Szerző: Bangaa »

Hát igen... Elmondhatom, hogy több szoftver közül ezt várom a leginkább. :wink:

Avatar
Bangaa
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2009. jan.. 15. 17:43
Tartózkodási hely: Save Crystal

Re: Final Fantasy XIII

Hozzászólás Szerző: Bangaa »

SatouHebi írta:http://www.square-enix.co.jp/fabula/ff13/
trailer gombra katt
végre HANGOKKAL trailer
Most szeretném kérni előre, hogy ha valakinek van szerencséje elsőként játszani vele, mert megvette, akkor néhány szót írjon a tapasztalatairól.. Mindenképpen megveszem én is, de a negatív és pozitív arányokat szívesen követem, míg a játékhoz nem jutok. 8)

Avatar
SatouHebi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2007. szept.. 3. 11:40
Tartózkodási hely: Destiny Island-en

Re: Final Fantasy XIII

Hozzászólás Szerző: SatouHebi »

amint kijön ps3 ra azonnal..de nem lenne jo ötlet ..szoval Emtrexx!! nem akartok tartani majd launch party t ? :roll: :afro: :1eye:

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Final Fantasy XIII

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Wow, ez egészen remek ötlet lenne. De alighanem hozzád kellene mennünk, mert nem sok emberről tudok akinek van Ps3-ja :D
(Persze addig még lehet)

Avatar
SatouHebi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2007. szept.. 3. 11:40
Tartózkodási hely: Destiny Island-en

Re: Final Fantasy XIII

Hozzászólás Szerző: SatouHebi »

hát lehet hogysokan úgy lesznek hogy csak azért vesznek boxit, avagy ps3at mert jön az ff :) anno nekm is az fontos szempont volt...hogyha kijön legyen ugye :P aztán csúszik a megjelenés :(

Avatar
Bangaa
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2009. jan.. 15. 17:43
Tartózkodási hely: Save Crystal

Re: Final Fantasy XIII

Hozzászólás Szerző: Bangaa »

Mondjuk én a késői megjelenést nem bánom, mert csak a szívem fájna. :D Persze részvétem,mert neked meg hiába van konzolod.. De még az is elképzelhető, hogy előbb lesz meg nekem ez a játék, mint a hozzávaló konzol. :mrgreen:

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Final Fantasy XIII

Hozzászólás Szerző: Gergő »

SatouHebi írta:hát lehet hogysokan úgy lesznek hogy csak azért vesznek boxit, avagy ps3at mert jön az ff :)

Én is gyűjtöttem és spóroltam mint állat hogy vegyek egy ps3at mert jön az ffXIII XD már alig hiányzott belőle erre jött a csúszás XD de mondtam magamba most már ha megvan rá a lóvé akkor megveszem XD hát így lett, azóta meg beszereztem pár durva játékot 8) most már arra gyűjtök hogy mire jön az ff addigra legyen egy full hd tvém XD meglesz 2010 ig lazán szerintem de utána remélem már nem fogják 2011re halasztani XD

Avatar
amy black
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2008. máj.. 14. 17:28
Tartózkodási hely: Black Mage Village

Re: Final Fantasy XIII

Hozzászólás Szerző: amy black »

Egy hír:
Final Fantasy XIII - 2010 végén Európában
A tizenharmadik Final Fantasy epizód munkálatait producerként koordináló Yoshinori Kitase szeretné lerövidíteni az amerikai és európai verziók lokalizációs feladatait és minden eddig megjelent Final Fantasy játéknál gyorsabban szétszórni a nagyvilágban. Tradicionálisan Amerikában hat hónappal, míg Európában körülbelül egy évvel később kerülnek forgalomba a Final Fantasy folytatások

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Final Fantasy XIII

Hozzászólás Szerző: Gergő »

http://www.computerandvideogames.com/ar ... ?id=220373 -----> tudják hogy kell kínozni az embereket :cry2: ez a két trailer nagyon durva .... és mikor fog már kijönni jobb bele se gondolni :cry2:

Havver
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2007. feb.. 17. 10:26

Re: Final Fantasy XIII

Hozzászólás Szerző: Havver »

amy black írta:Egy hír:
Final Fantasy XIII - 2010 végén Európában
A tizenharmadik Final Fantasy epizód munkálatait producerként koordináló Yoshinori Kitase szeretné lerövidíteni az amerikai és európai verziók lokalizációs feladatait és minden eddig megjelent Final Fantasy játéknál gyorsabban szétszórni a nagyvilágban. Tradicionálisan Amerikában hat hónappal, míg Európában körülbelül egy évvel később kerülnek forgalomba a Final Fantasy folytatások

Azt mondták hogy nem lesz egy év halasztás az Eus és Japán megjelenés között. Amúgy elvben az amerikai megjelenés már 2010 tavaszán meglesz. Sztem az eus nyáron jön majd.

Avatar
Leon
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2006. aug.. 19. 22:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Final Fantasy XIII

Hozzászólás Szerző: Leon »

Mi meg majd rendelünk Amerikai verziót :3 PS3 régiómentes :D

Valaki kátta a TGS09-es FFXIII trailert?
http://www.gametrailers.com/video/tgs-0 ... playerfeat
Érdekes lesz majd a summon XD
És valahogy úgy érzem ebben is beteljesületlen szerelem lesz :3

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Final Fantasy XIII

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Azt hiszem ez a trailer vissza adott minden reményt, és taláán az FF a 10 rész után elvesztett ereje visszatér.Ez valami csoda trailer :1eye: (csak kicsit hatásvadász, dehát japóó, mit várunk tőle...most pont ilyenre vanszükségünk...szerintem :P )

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Re: Final Fantasy XIII

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Én viszont csalódtam. A summonoknál erőteljes transformers érzésem volt. Ráadásul szerintem csúnyák voltak :S Túlcsicsázottak vagy nem tudom. Lehet, hogy csak meg kell szoknom a világot, de ez a trailer valahogy nem adta vissza azt a 'istenem, istenem, kell ez a játék, ebben a világban akarok élni, baromi jó minden'. Csomó poént lelőttek, amit majd az angol trailerből meg is fogunk tudni. A zene nem jött be. Valahogy... semmilyen. És a Square-től nem vártam volna, hogy ennyire hatás vadász. Legalább Serah(vagy kicsoda) külsejét ne lőtték volna le, és azt, hogy Snow-val olyan 'jól' kijöttek.


Adjanak valami hírt inkább a Versusról.

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Final Fantasy XIII

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Hű, nekem viszont bejön. Örülök hogy lesz benne érzelem meg minden rendesen, végre nem csak harcokról szól egy előzetes :)

Transformers-hatás: hát, pár éve már eléggé divat lett az átalakulgatás, ha megfigyeled egy csomó reklámban is átalakul már a reklám tárgya valamiből valamivé (mobiltelefonok pl szinte mindig - nem értem miért... pusztán mert azt hiszik úgy jobban mutat?)

A zene kicsit olyan lett mint az X-2 címdala nem?

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Final Fantasy XIII

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Emtrexx írta:(... pusztán mert azt hiszik úgy jobban mutat?)
Gondlom...szerintem nem is az, hogy túlcsicsázott, hanem elüt az eddigi "summon" elképzelésektől...szerintem legalábbis eddig a summonok javarészt (azon kívül h látványelem, meg jókat sebzettek)isteni lények voltak, akik segítettek , ez így túl materiális. Viszont a látvány végre "rendes" FF-es (kiv.:summon), csilivili fentezi-szkifi keverék, mint a 6-7-8-10ben, ennek örülök :D A zene meg majd eldől játék közben :)

Avatar
Symbol
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2009. ápr.. 21. 6:31
Tartózkodási hely: Celldömölk,Vas megye,Magyarország

Re: Final Fantasy XIII

Hozzászólás Szerző: Symbol »

sztem tök jó kis trailer volt.
épp annyit mutatott meg a játékból amennyit kell.

Avatar
Leon
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2006. aug.. 19. 22:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Final Fantasy XIII

Hozzászólás Szerző: Leon »

Én is úgy érzem, többet láttunk, mint amennyit kellett volna.. Kicsit hosszú volt, a közepe már-már "uncsi" XD
Az átalakulós summon... hát.. lazának laza, de nem FF ^^"
És tényleg... egy trailerhez képest, túl sok poént lőttek le.. ^^"

Én a gameplayből mutattam volna és pár CG-t, mint bevágást kis blurrel...

Avatar
Amarevia
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2006. márc.. 28. 7:04
Tartózkodási hely: Central City
Kapcsolat:

Re: Final Fantasy XIII

Hozzászólás Szerző: Amarevia »

Nekem nagyon tetszett az új trailer. :wáá:
A poénokat csak nyugodtan lőjék le, én úgyse fogok ezzel a játékkal játszani. XD
Bár nekem is jobban bejöttek a klasszikus mitológia lény summonok, akik a földből nőttek ki vagy az égből ereszkedtek le harc közben, de ez a modern scifisebb jellegű megoldás sem rossz.

Avatar
Darten
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2007. ápr.. 13. 21:02
Tartózkodási hely: Ahol sötét van és nincs meleg

Hozzászólás Szerző: Darten »

Nos, én is megnéztem ezt a trailert.

Az még ugye semmit nem jelent, hogy elragadó, ezzel a zenével, ezekkel az arckifejezésekkel, drámával, hiszen egy trailert azért meg lehet rendezni a játék legyszebb pillanataiból, mint ahogy például az FFXII-nek is jó trailere volt, aztán igen sokak szerint nincs túl sok störténete.

Nekem például olyasmik tűntek fel, mintha próbálna visszatérni nem hogy a X-es gyökerekhez, hanem még hátrébb is. Feka férfi karakter például, csak nekem jutott azonnal Barret eszembe?
Meg ez a sok-sok beszéd, kissé kezdett unalmassá válni, persze csak azért, mert nem tudok japánul egy mukkot sem. Viszont nekem is nagyon úgy tűnt, így értetlenben is, hogy... Egészen véletlenül nem mesélte el nekünk a háromnegyed sztorit ez a kis hét perc? Angolul meg se fogom nézni, inkább a játékban derüljenek ki a dolgok.

Vannak benne sci-fi rohamosztagosok, nekik Darth Commanderük, transformer summonok, ja, ez így igencsak gépes lesz, de én már megszoktam az FF-ben a gépeket, azért nem mindegyik tiszta kardos-középkoros klasszikus fantasy, sőt.

Grafikailag természetesen egyre szebb minden, bár ugye a gameplay VS a filmek kinézete még mindig ég és föld. Na meg szépek benne a lányok. (:

A harcról meg az jutott eszembe, hogy mintha kezdene grandiásodni a dolog. Lehet, hogy csak a látszad, de nekem ezek a levegőben való támadások, futkosó karakterek a harctéren... Grandia. Ezt nem panaszképpen mondom, nekem eddig az a harcrendszer jött be a legjobban (sorry, FF :D)

Még egy dolog, ami miatt kissé aggódok: A játék összetettsége. Úgy néz ki nekem, hogy ahányszor grafikailag fejlődik a sorozat, annyiszor lesz kevésbé összetett. Jó, én nagyon szerettem a X-et, de az olyan volt, mintha egy jó filmet vagy sorozatot néztem volna, nem is volt más gameplay nagyon, csak a harc. Nagyon kíváncsi vagyok, mikor fogunk ilyen remek grafikájú játékokkal visszatérni a VI vagy a VII csapatrakosgatós különválós keresgélős szintjére. Mert mostanában úgy tűnik, a grafikai motor lefoglalja a projektek túlnyomó részét.

Na, ennyit fűznék hozzá.

(És most OFF megkérdezem még egyszer, ha hosszút írtok, nektek nincs ez a probléma, hogy ugrál a ** görgetősáv, és nem látjátok, mit írtok? Már máshol is említettem, írtó idegesítő. Nem lehet utánanézni, kijavítani, ilyesmi? Nem értek hozzá, csak úgy érzem, mintha azért idegesítene az oldal, mert nem tetszik neki, hogy sokat írok.)

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Final Fantasy XIII

Hozzászólás Szerző: Gergő »

Kiderült végre a kiderülni való XD 2010.03.09. és itthon is lesz FFXIII juhiiii ! és e gyönyörű topic újra szárnyalni fog :D ....csak nehogy az a márcus majd szeptember 3 legyen XD .... am grafikával kapcsoltba nem tudom lehet én vagyok mostanában nagyon grafika igényes de a tgs-en bemutatott videó elején az víz akar lenni ? mert ha igen akkor az nagyon nem szép szerintem XD de nekem mondjuk ez semmit nem ront a játékon tutti vétel lesz még lehet hogy valami special editiont is be fogok vállalni XD

Avatar
SatouHebi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2007. szept.. 3. 11:40
Tartózkodási hely: Destiny Island-en

Re: Final Fantasy XIII

Hozzászólás Szerző: SatouHebi »

visszaszámolás indul :afro:
amúgy szerintem páran elájultak mikor a pasi mondta hogy "hát énsem tudom mikor jelenik meg" és akkkor TING!! ott a dátum... húúúúúúúúú megállt a szívem majdnem..
launch party majd? :roll:

Avatar
Amarevia
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2006. márc.. 28. 7:04
Tartózkodási hely: Central City
Kapcsolat:

Re: Final Fantasy XIII

Hozzászólás Szerző: Amarevia »

Kell valakinek a 7 perces 2009-es TGS trailer angol felirattal avi formátumban? 8D
Egyébként van már azóta mégegy újabb trailer a Square Enix honlapján, azt láttátok?

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Nekem jöhet

Hozzászólás Szerző: olf »

Amarevia írta:Kell valakinek a 7 perces 2009-es TGS trailer angol felirattal avi formátumban? 8D
Nekem jöhet!
Amarevia írta:Egyébként van már azóta mégegy újabb trailer a Square Enix honlapján, azt láttátok?
A legalább nyolc hivatalos oldal közül melyiken? :alien:

Avatar
Amarevia
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2006. márc.. 28. 7:04
Tartózkodási hely: Central City
Kapcsolat:

Re: Nekem jöhet

Hozzászólás Szerző: Amarevia »

olf írta:Nekem jöhet!
Na akkor dáunlód linkü
olf írta:A legalább nyolc hivatalos oldal közül melyiken? :alien:
ittni :nyuszi:
Nekem a sötéthajú csaj tetszik belőle. 8D

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Final Fantasy XIII

Hozzászólás Szerző: Axel »

Valószínű dobozkép. :D

Vélemények??? :D