FFVII: Advent Children

Általános beszélgetés megjelent, vagy megjelenés előtt álló Final Fantasy részekről

Hogy tetszett a film?

Hát, ez eszméletlenül jó!
39
55%
Jó film!
21
30%
Nem tetszik túlzottan.
4
6%
Még nem láttam.
7
10%
 
Szavazatok száma: 71

Avatar
Cortez
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2006. szept.. 22. 23:24
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Cortez »

Emtrexx írta:Valóban befutott az AC, de az egyik rajzfilm amit rendeltem mellé szintén bizonytalan, úgyhogy most meg várhatok arra :nyuszi:
Nem állítottad be a limitet úgy, hogy mindent egyszerre hozzanak ki? Jobban jártál volna. Mit rendeltél még amúgy? Mert van egy-két film, ami bizonytalan státuszú és még a kiadónál sincs belőle... Szóval először érdemesebb tájékozódni.

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Na,én is megrendeltem az AC-t!Már nagyon várom!Remélem jövőhéten hozzák már!Köszi hogy szoltatok!

Avatar
Cortez
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2006. szept.. 22. 23:24
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Cortez »

akmal888 írta:Na,én is megrendeltem az AC-t!Már nagyon várom!Remélem jövőhéten hozzák már!Köszi hogy szoltatok!
Mivel azonnal szállítható, így valószínűleg igen :) A következő feldolgozás szerintem már csak este lesz, szóval kedd körül várhatsz rá, de azon a napon, amikor kihozzák, a futárszolgálat úgyis felhív. Engem általában mindig ébresztenek :evil:

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Szerintem engem nem tudnak ébreszteni 8) Mindig korán kelek.(5-6óra körül)

Avatar
Cortez
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2006. szept.. 22. 23:24
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Cortez »

akmal888 írta:Szerintem engem nem tudnak ébreszteni 8) Mindig korán kelek.(5-6óra körül)
Ó te jó ég :o Mondjuk én is hatkor kellek annak ellenére, hogy a gimitől 15 percre lakok, de a társaság miatt mindig hamar bemegyek :D
Engem nyáron ébresztett a futár... Épp akkor játszottam a VIII-cal, aztán hajnalig fenn voltam. A futár meg csörgött 6:30-kor :|

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Cortez írta:
akmal888 írta:Szerintem engem nem tudnak ébreszteni 8) Mindig korán kelek.(5-6óra körül)
Ó te jó ég :o Mondjuk én is hatkor kellek annak ellenére, hogy a gimitől 15 percre lakok, de a társaság miatt mindig hamar bemegyek :D
Engem nyáron ébresztett a futár... Épp akkor játszottam a VIII-cal, aztán hajnalig fenn voltam. A futár meg csörgött 6:30-kor :|
Na az sz@r!.....Amugy mondom általában korán kelek(bár lehet hogy ez a nevem miatt van.nevem:Gergő .jelentése:éberen örködő :D ) de van amikor én is sokáig alszom.Na azt utálom amikor nem magamtol kelek hanem ébresztenek!

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

OFF
Cortez írta:Nem állítottad be a limitet úgy, hogy mindent egyszerre hozzanak ki?
De, úgy állítottam be :yes:
Mit rendeltél még amúgy?
El Cid (egy spanyol rajzfilm), és a Vándorló palotát :) De gondolkoztam még a Macskafogón is, az is csak 990 :D

Avatar
Cortez
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2006. szept.. 22. 23:24
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Cortez »

Emtrexx írta:OFF
Cortez írta:Nem állítottad be a limitet úgy, hogy mindent egyszerre hozzanak ki?
De, úgy állítottam be :yes:
Mit rendeltél még amúgy?
El Cid (egy spanyol rajzfilm), és a Vándorló palotát :) De gondolkoztam még a Macskafogón is, az is csak 990 :D
Hát az El Cid BuFis DVD, nem tudom, hogy lesz-e még belőle. Vándorló palota tuti fog érkezni, Macskafogóból pedig 990 Ft-ért már a felújított, extrás változatot is meg tudod venni ;)

Avatar
Gandalf
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2006. ápr.. 10. 10:14
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

f

Hozzászólás Szerző: Gandalf »

Halcsi és már majdnem 2 hete rendeltem meg de még mindig nem hozták ki már közel állok hozzám hogy bemegyek reklamálni
a telefon ba elkültek a fenébe MERT NŐ VAGYOK !!!! hát ez már mindennek a teteje :evil:

Avatar
Cortez
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2006. szept.. 22. 23:24
Tartózkodási hely: Budapest

Re: f

Hozzászólás Szerző: Cortez »

Gandalf írta:Halcsi és már majdnem 2 hete rendeltem meg de még mindig nem hozták ki már közel állok hozzám hogy bemegyek reklamálni
a telefon ba elkültek a fenébe MERT NŐ VAGYOK !!!! hát ez már mindennek a teteje :evil:
Honnan rendelted? :|

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Kb 100X-rai újranézés után feltűnt nekem egy hiba.

Mikor Tifa és Loz harcol a templomban és Loz a falhozvágja Tifát, a virágszirmok 'szállingózni' kezdenek. De a következő képen, mikor Tifa elrugaszkodik, akkor már a virágok egyben vannak. És később is megvannak a szirmaik, mikor fekszik a füvön.

Owen_eX
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2006. szept.. 7. 21:30
Tartózkodási hely: Beaverfieldmarketplace
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Owen_eX »

Én is most rendeltem meg az AC-t... Gépen megvolt, de ez eredetiben kötelező darab :)

Hmm... Ez a virágszirmos nekem nem tűnt fel.... Mondjuk még nem is láttam 100x ;)
Na majd bevizsgálom DVD minőségben, ha megérkezik :D

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Kult, ez pont olyan, minthogy 5000-szer elverik egymást, mégse látszik semelyiken se egy karcolás, egy véraláfutás, neadjisten egy véres seb. Szóval japán idealizált világ ez.
:átváltoztat:

Avatar
Gandalf
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2006. ápr.. 10. 10:14
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gandalf »

:P valami csoda folytán végre megérkezet !!!!!

Avatar
Serena McKeenzo
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2007. jan.. 18. 17:47
Tartózkodási hely: Lifestream

Hozzászólás Szerző: Serena McKeenzo »

van benne pár hiba, bár én ezekhez vak vagyok.. mondjuk oyaln biztos nem lehet, h a háttérben elmegy egy villamos vagy ilyesmi.. De néha a dolgok átmennek egymáson (egy honlap szerint), stb. A virágszirmosra én se figyeltem fel... lehet, h ezek spéci virágok, gyorsan növesztenek új szirmokat :D hisz ezeket Aeris nevelte, nem?

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Jah, tiszta mako-kútra ültették őket, burjánzik belőlük az élet. :D

Avatar
Serena McKeenzo
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2007. jan.. 18. 17:47
Tartózkodási hely: Lifestream

Hozzászólás Szerző: Serena McKeenzo »

jaja, főleg miután az az eső is rájuk esett, jól eláztak (megj.: egy olyantól elrohadna egy norm. növény, legjobb kertészi tudásom szerint)...

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

OFF:
Cortez írta:Hát az El Cid BuFis DVD, nem tudom, hogy lesz-e még belőle. Vándorló palota tuti fog érkezni,
El Cid-jük már jött, a Vándorló palota még nem :cowboy:
Úgyhogy az AC-m még mindig vár :nyuszi:

Avatar
Edea
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006. júl.. 6. 12:26
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Edea »

Sziasztok! Érdekes ez a hibavadászat.Ezeket nem is figyeltem. Én azon gondolkodtam el többszöri végignézés után, hogy Cloud-nak tök jó térereje van, még a film elején a sivatagban is, pedig sehol nem látni egyetlen tornyot sem :)
na jó ez ízetlen volt.
Amúgy egyet kell értenem Gandalffal. Én FFVII-as órát rendeltem, de a futárnak nem volt jó,hogy kihozza, mert sokat melózom, és csak extrém időpontban vagyok otthon.Ebédszünetben lógtam ki a bolthoz, ami szerencsére nincs messze.
Amikor beléptem a boltba totál hülyének éreztem magam,furán néztek rám,persze lehet,hogy ez csak az én parám volt. Végül felmarkoltam az órát-annak ellenére,hogy csak férfi változatban kapható-csak van egy kisebb, meg egy batárabb kivitel. Aztán megkértem a Kedvesem, hogy valahogy szűkítsünk a "szíjon"(fémlapocskákból áll),mert így abszolút használhatatlan...nem mintha férfi órával nyomulnék, de visszatérve kár,hogy ránk nem gondolnak. Az ékszereket sajna nem volt alkalmam megmustrálni, mert szétkapkodták, és nem volt arról infó,hogy mikor lesz megint :(((

Silverhair Kadaj
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2007. márc.. 8. 22:25

Hozzászólás Szerző: Silverhair Kadaj »

sztem csak az a gond a filmben , hogy mindenki túl magasra ugrik és olyan mintha repülnének...a film végére gondolok mikor Cloud és Sephiroth harcol...habár Sephiroth tud repülni...asszem...

Avatar
Serena McKeenzo
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2007. jan.. 18. 17:47
Tartózkodási hely: Lifestream

Hozzászólás Szerző: Serena McKeenzo »

Hmm, érdekes volt az az ugrálos dolog. Nem tudom eldönteni tetszett-e vagy sem. Új térbe helyezte a harcot azzal, h ennyire szokatlan a terep, dinamikusabb lett tőle, de egy kicsit tényleg fura, h már szinte repülnek. Mondjuk a japánok alapból haragban vannak a gravitációval :D

Avatar
Edea
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006. júl.. 6. 12:26
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Edea »

Te jó ég! Nagyon bevittek engem az erdőbe srácok!!! megbízható infót szeretnék a Last Orderről. Én pl nem tudtam,hogy megjelent, mégis olyan infót kaptam amikor a megjelenésről érdeklődtem egy Online Shop-ban, hogy egyenlőre felejtsem el, mert MÁR nem lehet kapni, és nem tudnak arról,hogy újra megjelenne.
Tud-e valaki segíteni,hogy hol lehetne megvenni, megrendelni, érdemes-e ezzel próbálkozni, vagy tényleg nem próbálkozzak...Somebody Helpp!!!


Üdve: Edea


mail:lona@hdsnet.hu

Avatar
Edea
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006. júl.. 6. 12:26
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Edea »

To Silverhaired Kadaj: Jaj, én is úgy tudom, hogy Seph tud repülni....

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Úgy hallom, valami 1500 körüli pénzért újságosnál kapható az AC.
Sejtettem én hogy nem volt véletlen hogy az xpress.hu-n akciósan próbálták szórni 2000 körüli pénzért pár hónapja :)

Garott
Titkos karakter
Hozzászólások: 614
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 20:47
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Garott »

Az újságosnál valaki már vett FF VII-et? Mert é a múltkor azt hallottam, hogy az újágos verzión szinkron is van. Nem mintha hiányozna, de ezt meg tudná valaki erősíteni vagy cáfolni?