FFVII: Advent Children

Általános beszélgetés megjelent, vagy megjelenés előtt álló Final Fantasy részekről

Hogy tetszett a film?

Hát, ez eszméletlenül jó!
39
55%
Jó film!
21
30%
Nem tetszik túlzottan.
4
6%
Még nem láttam.
7
10%
 
Szavazatok száma: 71

Avatar
Jumbo Cactuar
.:Guardian Force:.
.:Guardian Force:.
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2004. okt.. 25. 5:51
Tartózkodási hely: FFCenter

FFVII: Advent Children

Hozzászólás Szerző: Jumbo Cactuar »

Itt megvitathatjátok a filmmel kapcsolatos gondolataitokat, hogy mit vártok ettől a filmtől, hogy tetszenek az új/átdolgozott szereplők... stb. Írjátok le, ha hallottatok vagy olvastatok valami érdekes hírt vagy pletykát a filmről. Tegyétek közzé, ha találtok valami érdekes képet.
S közben mindenki számolhatja a hátralévő napokat, mert nemsokára végre jön az Advent Children! :)

Figyelem!
Első hivatalos vetítés: 2005. augusztus 31. (Velence)
Hivatalos japán mozipremier: 2005. szeptember 8.
Japán dvd premier: 2005. szeptember 14.
Magyar dvd premier: 2006. május 3.

Beszámoló a velencei vetítésről: itt! (Ne olvasd el ha nem akarod lelőni a poént!)

Az Advent Children hivatalos angol nyelvű honlapja:
http://na.square-enix.com/dvd/ff7ac/
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Jumbo Cactuar 2007. feb.. 19. 23:04-kor.

Avatar
MoonDragon
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1056
Csatlakozott: 2004. nov.. 29. 22:55
Tartózkodási hely: Sopron

Hozzászólás Szerző: MoonDragon »

Nos én úgy tudom a film megjelenése: április vége május eleje! :) De ez még változhat! Ilyen filmnél szerintem soha nem lehetünk biztossak a megjelenésben! :D
Annyi tuti, hogy nagyon jó film lesz! :)
Aki látta a videókat/képeket a filmről az tippelhet ki a fehér csukjás alak! :) Még én se tudom...Nekem is csak tippem van. :p
De ha valaki tudja irja meg! 8)

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

MoonDragon írta:Aki látta a videókat/képeket a filmről az tippelhet ki a fehér csukjás alak! Még én se tudom...Nekem is csak tippem van.
Erről jut eszembe: a VII játékban kik azok a csuklyás alakok?
Amikor először láttam AC előzetest, azt hittem ez a csuklyás fickó is közülük való.

Avatar
kite
Androgün
Hozzászólások: 987
Csatlakozott: 2004. dec.. 2. 22:07
Tartózkodási hely: Zimbabwe

Hozzászólás Szerző: kite »

akik minden áron reunionálni akarnak? nem tom, már nem emlékszem, de asszem ők a klónok... vagy nem tom. csak, hogy mindenáron reunionálni akarnak :)
az én tippem meg asszem tudjátok :D de senki nem tudja amúgy, hogy ki ő. viszont igen érdekes elméletek vannak :D

Nefrit
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 809
Csatlakozott: 2004. okt.. 24. 21:45
Tartózkodási hely: Ahol épp vagyok ;)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nefrit »

Hát már én is régen játszottam az FFVII-el, de ha jól emlékszem a csuklyások, Sephiroth klónjai.
Az AC-ból meg, én Aeris-re leszek nagyon kíváncsi, pl. az arcára. Meg Zack-re is, bár szerintem az kb. ugyanaz lesz, mint ami a játékban is benne volt.

Visszatérve a Weapon-GF vitához, ha jól emlékszem, a négyből ugye kettőt kellett elpusztítani, kettő pedig szorgalmi feladat volt. Na most a képen a Ruby nem lehet, mert nem hasonlít rá, max az óceánban úszkáló, de annak meg ugye leszakította a fejét a Makó ágyú. Akkor hogy is van ez?

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

kite írta:akik minden áron reunionálni akarnak?
Aranyosak voltak, nem? :D
Nefrit írta:ha jól emlékszem a csuklyások, Sephiroth klónjai.
Hmmm... és puszta véletlen volna, hogy az AC rejtélyes figurája pont ugyanígy néz ki? :?
Most már tényleg nagyon kíváncsi vagyok ki lesz az :D

Egyébként Aeris szerintem tuti hogy csak visszaemlékezésben fog megjelenni. Ha megfigyelitek, abban a jelenetben, ahol Clouddal együtt állnak a mezőn, Cloud mintha fiatalabbnak nézne ki mint a többi jelenetben !dodge

Avatar
MoonDragon
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1056
Csatlakozott: 2004. nov.. 29. 22:55
Tartózkodási hely: Sopron

Hozzászólás Szerző: MoonDragon »

Emtrexxel egyet értek!Szerintem az álom lesz! :)
Nefrit!!Aries nem kérdés! Szép, és ártatlan arca lesz!! :)

Avatar
kite
Androgün
Hozzászólások: 987
Csatlakozott: 2004. dec.. 2. 22:07
Tartózkodási hely: Zimbabwe

Hozzászólás Szerző: kite »

szerintem sem hozzák vissza Aerist. de a square-nek mániája a mező? :)
szvsz nem sok köze van a kapucninak a reunionálókhoz, ha meg van azt is be tudom építeni az elméletembe és most már FF7 szintű összeesküvés elméletem van :D

Avatar
kite
Androgün
Hozzászólások: 987
Csatlakozott: 2004. dec.. 2. 22:07
Tartózkodási hely: Zimbabwe

Hozzászólás Szerző: kite »

nos szóval, aki kíváncsi a karakterekről egy kis "portré filmre"(meg rájuk japánul :) ) az zarándokoljon el a http://www.square-enix.co.jp/dvd/ff7ac/ címre, és ott a karakterek részleg. bár asszem mind ismeritek :D csak most vplt frissítés :)

Avatar
MoonDragon
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1056
Csatlakozott: 2004. nov.. 29. 22:55
Tartózkodási hely: Sopron

Hozzászólás Szerző: MoonDragon »

Váó!!!Tök jó link!! !amazed
De persze a csukjás hapsi nincs benne!! :)

Yuber
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 428
Csatlakozott: 2005. jan.. 4. 4:42
Tartózkodási hely: Bp

Hozzászólás Szerző: Yuber »

Végre külön téma ennek is, így nem kell a Spoilereket kiírni. :p vagy azért legyünk óvatosak? :)

Nektek kik a szimpi karakterek benne? Nekem Yuffie, nagyon kawaii lett, és Tifa, nagyon dögös. :D

Aeris emlékként fog visszatérni, mint ahogy sztem Zack is... kévéve ha ő a... :D

Nefrit: Milyen képre gondolsz? AC-ben Bahamut lesz, Weaponről nem tudok.

Avatar
MoonDragon
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1056
Csatlakozott: 2004. nov.. 29. 22:55
Tartózkodási hely: Sopron

Hozzászólás Szerző: MoonDragon »

Tfia szerintem is nagyon jól lett!!! !amazed
Én a szereplők mellet még arra leszek kiváncsi, hogy a harcok, és varázslatok milyenek lesznek!!! 8)

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Én is a harcokra vagyok nagyon kíváncsi! Végre egy jó kis anime-beütésű animációs film - nagyon várom már hogy lássam milyenek lesznek a mozgások.
Én tanultam 3D animációt-készítést is, és művelem is egy bizonyos alapszinten a dolgot, ezért marhára kiváncsi vagyok, hogy hogyan fogják megcsinálni ezt a filmet.
A szereplők meg a sztori nálam jelenleg háttérbe is van szorítva 8)
Bár Tifa tényleg nagyon jó lett, de Yuffie nekem nem tetszik (az alapján a fél másodperces jelenet alapján amit eddig láthattunk belőle :) )

Nefrit
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 809
Csatlakozott: 2004. okt.. 24. 21:45
Tartózkodási hely: Ahol épp vagyok ;)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nefrit »

Yuber írta:Aeris emlékként fog visszatérni, mint ahogy sztem Zack is... kivéve ha ő a... :D

Nefrit: Milyen képre gondolsz? AC-ben Bahamut lesz, Weaponről nem tudok.
Mind Aeris, mind Zack, álomban vagy visszatekintésben fog szerepelni (szerintem), ennek igen egyszerű okát látom, mégpedig hogy mindketten halottak több mint 2 éve. Zack-et maga Cloud temette el Midgartól nem messze, Aeris meg ugye az Ancient-ek városában van (mindkét jelenet benne van a játékban). Arról nem is beszélve, hogy elég furcsa lenne, ha a Turk-ök Zack-nek dolgoznának.

Az Advent Children-es hírben lévő képekre gondolok. Azt meg hogy mért nem lehet Weapon, azt fentebb leírtam.

Rain
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2005. jan.. 11. 14:27
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Rain »

1 a lényeg hogy nagyon zsír lesz.. ezt így látatlanba is megmondhatom...

Garott
Titkos karakter
Hozzászólások: 614
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 20:47
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Garott »

A Weapon summon vitáről csak annyit, hogy bár szerintem az egy summon azért előfordulhat, hogy Weapon, hisz attól, hogy megöltük mindet a játékban, a Bolygó készíthetett magának újjakat az előzőkből felszabaduló energiából.

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Egyébként ha jól láttam ezekből a bigyókból több is van, bár lehet hogy nem mind ugyanolyan mint az a nagyobb a képen. Külföldi lapokon egyszerűen csak "monsternek" hívták őket.

Nefrit
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 809
Csatlakozott: 2004. okt.. 24. 21:45
Tartózkodási hely: Ahol épp vagyok ;)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nefrit »

Garott írta:A Weapon summon vitáről csak annyit, hogy bár szerintem az egy summon azért előfordulhat, hogy Weapon, hisz attól, hogy megöltük mindet a játékban, a Bolygó készíthetett magának újjakat az előzőkből felszabaduló energiából.
Ebben lehet valami, de... ide summonálom magamat :)
Nefrit írta:Mint írtam a hír hozzászólásában, szerintem Bahamut lehet a képen. Ezt több okból feltételezem. Az egyik, hogy nézzétek meg az AC trailert, abban látszik, hogy Kadaj idézi (summon-álja) meg.
A másik, hogy a Weapon-ök szabad akaratú lények (tehát nem irányíthatóak), amiket a bolygó alkotott (négy van, mint a négy elem, tűz-víz-föld-levegő). Feladatuk a planéta védelmezése. Lényegében a bolygó védelmi fegyverei (weapon-ok).

Persze biztosan majd csak a filmből derül ki, mi is az igazság.

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Csak úgy mellékesen:
Kép
8) Ez már vagy egy hónapja itt van a vinyómon (csak mosr leltem rá újból :D ). Valamelyik nagy FF-oldalon találtam. Szerintem lezárja a vitát :D

Yuber
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 428
Csatlakozott: 2005. jan.. 4. 4:42
Tartózkodási hely: Bp

Hozzászólás Szerző: Yuber »

Bahamut az, mint már mondtam. :)

Turning to face the person in the wheelchair, Kadaj gathers light into his hand. Once it’s engulfed by it, he releases that power into the sky!

It is then absorbed by the clouds, and from the vacancy amongst them, like spilling over, lumps of clouds begin to slowly fall. Those who noticed the lumps, as they gaze upon them, ‘that thing’ can be seen encircled by what looks like threads of lights.

The threads of light then molds up something, and what appears next turns out to be none other than Bahamut! Before they even had the chance to recognize what it is they’re looking at, the people who bore witness to this spectacle have become Bahamut’s first victims.

Next, when Bahamut has determined Denzel as its next target, a metal hand descends upon Denzel’s shoulder from behind after having caught up to him.

As you look at the artificial metal arm, its shape changes from inside to become multiple Gatling guns and fires a rain of bullets at Bahamut!

Barret: Don’t tell me that something’s happened to Marlene, now. Huuuhn?!

Even as he’s saying that, he’s never halt his barrage of assault towards Bahamut.
And then from beside him, the red beast, Red XIII, jumps forth like a whirlwind. With his superior bounding ability, he leaps and springs upon Bahamut, biting at it with his powerful jaws.

;)

Avatar
kite
Androgün
Hozzászólások: 987
Csatlakozott: 2004. dec.. 2. 22:07
Tartózkodási hely: Zimbabwe

Hozzászólás Szerző: kite »

Nefrit én elméletben meg tudtam oldani, hogy Zack feltámadjon és ahogy így gondolkodtam kihoztam egy FF7 szintű összeesküvést :D
szvsz Sephiroth van megcsinálva hihetetlen jól... az a vigyor :D

Sigride
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2004. dec.. 22. 0:29
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sigride »

Reno-t szerintem nagyon jól eltalálták...
Sephiroth-ot meg amúgy sem lehet felülmúlni :)

Nefrit
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 809
Csatlakozott: 2004. okt.. 24. 21:45
Tartózkodási hely: Ahol épp vagyok ;)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nefrit »

Na én meg a félnapos áramszünet alatt töprengtem egy keveset, és megvilágosodtam! Mégpedig azzal a kérdéssel kapcsolatban, hogy ki is ül a kerekesszékben.
A válasz pedig: Cait Sith :p

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Lehet :D

Egyébként íme Mr. Wheelz egy kis világosítás után:
Kép
Segít valamit valakinek? :)

Avatar
kite
Androgün
Hozzászólások: 987
Csatlakozott: 2004. dec.. 2. 22:07
Tartózkodási hely: Zimbabwe

Hozzászólás Szerző: kite »

hát nemigazán. mivel ff7-ben mindenkinek kalapács keze volt és háromszög alakú feje, így nehéz megkülönböztetni őket upgradélt változatban :) de sztem akkor is Zack :D