Crisis Core Final Fantasy VII

Általános beszélgetés megjelent, vagy megjelenés előtt álló Final Fantasy részekről
Avatar
zitawolf
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2010. jan.. 6. 14:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Crisis Core Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: zitawolf »

Köszike! :D

Avatar
tritto
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4926
Csatlakozott: 2006. jún.. 22. 9:49
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Crisis Core Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: tritto »

Szereztem PSP emulátort most már csak valami olyan formátum kéne, amit az le is tud játszani. Ha jól tudom, akkor .rom fájlnak kéne lennie. Nincs valakinek valami tippje, hogy a Crisis Core-t honnan lehetne ilyen módon megszerezni? (természetesen PC akarom játszani, de ez gondolom a fentiekből átjött :alien: )

Avatar
Cortez
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2006. szept.. 22. 23:24
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Crisis Core Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: Cortez »

Azért a ROMban nem lennék biztos, egy átlagos PSP játék ugyanis 700-800 mega körül mozog, a Crisis Core pedig 1,8 giga, ami ROMban igen furán nézne ki. Gondolom, hogy ISOban kell egyébként, mint a többi PS emulátornál. Csodára azért ne számíts, az eddig megjelent címek közül a CC meg a God of War veszi leginkább igénybe a marokgépet, emulátornál pedig az is csoda, ha elindul. YouTube videókat nézve 20-30 FPS a max, amit ki tudsz hozni a gépedből.

Avatar
tritto
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4926
Csatlakozott: 2006. jún.. 22. 9:49
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Crisis Core Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: tritto »

Iso-kat már találtam, meg egy Rom-ot is, ami 1,1Gb majd meglátom melyik hogyan müxik, csak idő kérdése. Bár nem vagyok egy nagy emulátoros, elolvastam a PSP emul readme-jét azt írja, hogy van egy game mappa abba rakjam be a rom file-t. Na most mi van akkor, ha a rom nem lesz jó, akkor az iso-t rakjam a helyére? Vagy írjam ki az iso-t és próbáljam bemountolni a game mappába?

Sepi
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. jan.. 4. 14:57
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Crisis Core Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: Sepi »

Sziasztok! Valaki meg tudja mondani mikor kapom meg az alábbi képességeket: Matériákhoz item fusionálás és a break damage limitet és a break hp limitet hol vagy hogyan tudom megszerezni???

Előre is köszi :D

Avatar
Cortez
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2006. szept.. 22. 23:24
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Crisis Core Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: Cortez »

Sepi írta:Sziasztok! Valaki meg tudja mondani mikor kapom meg az alábbi képességeket: Matériákhoz item fusionálás és a break damage limitet és a break hp limitet hol vagy hogyan tudom megszerezni???

Előre is köszi :D
Relatíve későn. Az item fusiont a 7-2-1-es misszió után kapod meg, a Genji Armorhoz az összes DMW portrét meg kell szerezned (summonoknál és a chocobo módban is legalább egyszer mindenkinek be kell pörögnie), a Genji Glove-ot pedig a 9-6-4 mission egyik kincsesládájában találod meg.

Sepi
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. jan.. 4. 14:57
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Crisis Core Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: Sepi »

okés köszi :D de akkor még egy kérdés a Phoenix summon melyik missionba van?
és a széfhez amelyikbe a cactuar van hol vagy hogyan tudom megszerezni a kódot?

Avatar
Cortez
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2006. szept.. 22. 23:24
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Crisis Core Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: Cortez »

Sepi írta:okés köszi :D de akkor még egy kérdés a Phoenix summon melyik missionba van?
és a széfhez amelyikbe a cactuar van hol vagy hogyan tudom megszerezni a kódot?
Cactuarnál a kulcslyukaknál kell kukucskálnod és számolni bizonyos dolgokat :D Ez a legidegesítőbb sidequest a játékban, de nem annyira vészes összehozni. Négy számot kell megjegyezned.
Az elsőt a második emeleten lévő jobb felső szobában tudhatod meg, számold meg a könyveket a szobában.
A második asszem a hallból nyíló szoba, itt a bombokat vagy miket kell megszámolni (ilyen labdaszerű valamik, sztem tudod, mire gondolok)
A harmadik szám a második emeleten lévő bal oldali szobából nyerhető, az almák és a dobozos kólák számát add össze.
Az uccsót szintén a főhallból éred el, a nyugati részen, a székeket számold össze.

Phoenixet szintén itt, Nibelheimben tudod megszerezni, csekkold a víztornyot a téren, ott lesz a matéria :)

Sepi
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. jan.. 4. 14:57
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Crisis Core Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: Sepi »

okés köszi szépen :D

Sepi
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. jan.. 4. 14:57
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Crisis Core Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: Sepi »

most vagy a cactuar-os résznél a phoenix már megvan de a széf nem akar kinyílni:S
azokat a könyveket kell megszámolni amik elvannak dőlve vagy le vannak esve vagy mindet?

Avatar
Darten
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2007. ápr.. 13. 21:02
Tartózkodási hely: Ahol sötét van és nincs meleg

Hozzászólás Szerző: Darten »

Ugyan még soha egy képkockát sem láttam ebből a játékból, de a kérdésedből arra következtetek, hogy vannak eldőlt könyvek is a szobában (X darab), és vannak álló könyvek (Y darab). Gondolom, a számot esetleg felírod egy papírra.
Javaslat kérdés formájában: Mi van, ha megszámolod X-et is, Y-t is, meg össze is adod őket, felírod ezeket a számokat (szóval jó nagy papír kell, nehogy ne férjen ki), odamész a széfhez, és kipróbálod mindhárom számot?
Ez így nem jó?

Sepi
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. jan.. 4. 14:57
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Crisis Core Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: Sepi »

meg van már megcsináltam :D de azér köszi

csak most egy másik probléma elszaladt de nem tom hova... valaki esteleg tudja hogy a cactuar a széfből hova szalad :D ??
vagy nem kell megkeresni és úgy is be adja a DMW-be vagy a küldetésekhez egy idő után???

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

"...ak láthatók, szép nagy betűkkel szedve: NE ESS PÁNIKBA!"

Hozzászólás Szerző: olf »

Valaki esetleg nem tudja, hogy kell irányítani a játékot? Az elején kiírja, hogy nyomjam meg az X-et, ha meg akarok vizsgálni dolgokat, és menjek az analóg karral. A problémám ott lenne, hogy nem találom ezeket a gombokat! :cry2: Sőt, magát a PSP-t sem találom! De ha megtalálnám is, fogalmam sem lenne, mire jó! A neve angolul Hordozható JátékÁllomás, de ez vajon azt jelentené, hogy ez amolyan játékgép? Játszani kell rajta? Segítsetek, azt hogyan kell? Azt olvastam egy fórumon, hogyha egyszer rossz helyen nézed meg a Cactuart, akkor a játék letörli a mentéseidet! :shock: De az a problémám, hogy nem tudom, hogyan törli le. Segítsetek pls!
:D :D :D És egyébként nem ide írok először, elolvastam egy végigjátszást, és azt írja, hogy keresd meg a kaktuszt. De nem tudom, hogyan "keressem" meg. Szerintetek ezt hogyan értette vajon? :) :( És azt is még írta, hogy utána videóbejátszás jön, csak azt nem tudom (ez az utolsó kérdés télleg), hogy mi van abban a bejátszásban. Elmondaná valaki? :twisted: :!: :evil: 8) (ezt csak azér mer kúl gém)

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: "...ak láthatók, szép nagy betűkkel szedve: NE ESS PÁNIKBA!"

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

olf írta:Valaki esetleg nem tudja, hogy kell irányítani a játékot? Az elején kiírja, hogy nyomjam meg az X-et, ha meg akarok vizsgálni dolgokat, és menjek az analóg karral. A problémám ott lenne, hogy nem találom ezeket a gombokat! :cry2: Sőt, magát a PSP-t sem találom!
Na, itt már dőltem :doki: XD

Avatar
Darten
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2007. ápr.. 13. 21:02
Tartózkodási hely: Ahol sötét van és nincs meleg

Hozzászólás Szerző: Darten »

Én azt hallottam, valami trollt kell keresni. Én már megtaláltam ;)

Nandor
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2010. júl.. 7. 1:26

Re: Crisis Core Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: Nandor »

A vége egy kicsit nem világos: a turks- ok akartak levadszni Zack-ékat. Akkor Cloud miért nem állt bosszút? Illetve Lizarddal ( shinra vezetője) és cissnei-vel mi lett, nem látom őket az AC- ben. Kösz.

Avatar
Symbol
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2009. ápr.. 21. 6:31
Tartózkodási hely: Celldömölk,Vas megye,Magyarország

Re: Crisis Core Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: Symbol »

:!: S-P-O-I-L-E-R :!:

Nandor
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2010. júl.. 7. 1:26

Re: Crisis Core Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: Nandor »

ok, bocs szoval valaki tudja?

Sepi
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. jan.. 4. 14:57
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Crisis Core Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: Sepi »

hali! kiszabadítottam a cactuart a széfből és nem adja be a missziók közé pedig már a játék végén járok és van még egy pár küldetés amit be se adott. Például a 2-1-6-os missziót se pedig azon kívül már mind megcsináltam akkor a 4-3-ből is csak az első kettőt adta be a 6-os ból csak a lookinf for items és a zack the treasure hunter-t adta be a többit nem. Akkor a Zack the materia hunterból a másodikat be se adta pedig az összes többi kész van...ezek miért vannak nem értem :?
ha valaki tud segítsen köszi

Avatar
Cortez
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2006. szept.. 22. 23:24
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Crisis Core Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: Cortez »

Ezeket sajnos már nem tudod megcsinálni. Vannak olyan missziók, melyek aktiválásához valamit csinálnod kell egy megadott chapteren belül. A 2-1-6-os és a 4-3-on belüli missziókat pl. a hatodik fejezetben lehet aktiválni, amikor különböző Shinrás dolgozókkal beszélsz. Ergo vagy újrakezded a játékot, ha az összes missziót meg akarod csinálni, vagy amiket tudsz megcsinálsz, a többivel pedig nem foglalkozol.

Sepi
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. jan.. 4. 14:57
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Crisis Core Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: Sepi »

oksa köszi amúgy sejtettem én is. a cactuarral mi van? mér nem adta be a missziók közé pedig kiszedtem a széfből és el szaladt...
ja és Minervát csak úgy adja be ha megvan csinálva az összes küldetés?

Nandor
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2010. júl.. 7. 1:26

Re: Crisis Core Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: Nandor »

Nem feltétlen kell újrakezdeni a játékot, Savedata-kat le lehet szedni a netről, felrakod memkaridra és el van intézve. Én is volt hogy elakadtam más játékban leszedtem a hozzátartozó savedata-t és el volt intézve, csak a lénye4g, hogy kompatibilis verzió legyen adj meg minél több infot a játékodról pl (USA, Jap) stb.

Sepi
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. jan.. 4. 14:57
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Crisis Core Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: Sepi »

Hali valaki tudja minervának mennyi hp-ja van?

és h a cactuar-t mér nem kaptam meg pedig ki szabadítottam a széfből
előre is köszi

Avatar
nihlatak
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2008. ápr.. 19. 19:07
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Crisis Core Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: nihlatak »

minerva ellen akkor harcolhatsz ha az osszes kuldetes kesz van
hogy mennyi hp-je van nem tudom en nem tudtam megolni de ugy emlekszek itt irjak:
www.gamefaqs.com de nemi angol tudas kell hozza
a cactuarra meg nem emlekszek pontosan de ugy remlik az egyik kuldetesbe volt benne
nekem az osszes summon megvolt

Avatar
zitawolf
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2010. jan.. 6. 14:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Crisis Core Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: zitawolf »

Nekem lenne egy kérdésem.
Van az a szőke szemüveges pasi az elején. Az az igazgató nevezetű pasas. Szóval vele mi si lesz? Nekem ez nem olyan világos...