Crisis Core Final Fantasy VII

Általános beszélgetés megjelent, vagy megjelenés előtt álló Final Fantasy részekről
Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Crisis Core Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

ffcenter@interhost.hu :)
Végülis egyeztettetek Axellal? Nekem az sem baj, ha mindketten írtok, sőt, minél több nézőpont, annál jobb :)
Még egy apróság, ha nem túl nagy kérés: pár jellemző képet (screenshotot) tudnál keresni azokhoz a dolgokhoz, amiket megemlítesz a kritikában (4-5 képet össz-vissz)? Én találtam több képet is a játékból, de nem tudom hogy melyik hol készült és mi történik épp, mert nem játszottam vele, és csak így találomra nem akarom beszúrogatni őket.

Thnx!

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Crisis Core Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: Axel »

Boccs, hogy nem írtam. Ezen a hétenvoltam nyaralni. Amint tudom csinálom a leírást. A Screenshotokat bízd rám. :D

Avatar
Cortez
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2006. szept.. 22. 23:24
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Crisis Core Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: Cortez »

Na, az én verzióm elment, képeket mellékeltem, remélem, elegendő mennyiség a szöveg és a kép is :)

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Crisis Core Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: Axel »

Úgy látom, hogy nekem ez nem fog menni. Így a nyár végére elég sok programom van (edzés, tánc + este soha nem vagyok otthon csak ritkán). Cortez kollega gondolom remek leírással szolgál majd, ezért úgy gondolom, hogy rám már nem lesz szükség. :fütyül:
Elnézééést! ^^
Visszatérve a topic témájához: Cortez! Minerva, hogy tetszett? :D

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Crisis Core Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

No prob, Axel ;)
Sikeresen összeraktuk, már meg is tekinthető a kezdőlapon :yes:
Már csak egy kis szereplőket bemutató oldal kellene, mint amilyet Kult44 írt régebben az X-2-höz, ha esetleg valakinek lenne még kedve, ideje :fütyül:

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Crisis Core Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: Axel »

Köszönöm a megértést! Ha van valami kissebb leírás ami nem idő igényes azokban szívesen segítenék. :D Talán ha kezdődik az iskola, akkor több időm lesz. Milyen furcsa... iskola közben sok szabadidő. Tanulás... az mi? :nemangyal:

Avatar
Cortez
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2006. szept.. 22. 23:24
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Crisis Core Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: Cortez »

Axel írta:Visszatérve a topic témájához: Cortez! Minerva, hogy tetszett? :D
Kinézetre cool meg élveztem vele a csatát is, de azt hittem, keményebb ellenfél lesz. Bár lehet, hogy ha nem lvl 88-on esek neki fullos equipmenttel, akkor lett volna kihívás :D Egyszer szívtam be az Ultimáját, egyébként laza harc volt, Costly Punchcsal agyonvertem xD
Emtrexx írta:Már csak egy kis szereplőket bemutató oldal kellene
Megcsinálom szívesen, már úgyis benne vagyok a témában :D

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Crisis Core Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: Axel »

Cortez írta:Kinézetre cool meg élveztem vele a csatát is, de azt hittem, keményebb ellenfél lesz. Bár lehet, hogy ha nem lvl 88-on esek neki fullos equipmenttel, akkor lett volna kihívás :D Egyszer szívtam be az Ultimáját, egyébként laza harc volt, Costly Punchcsal agyonvertem xD
Én lvl 70 körül mentem neki és nekem is könnyen ment, persze Genji equipmenttel. Hardon már már kicsit izzadtam, de a pulzus még nem volt 120-on. :D
---
Gondolkozom egy végigjátszás írásán. Úgy alakult, hogy lesz időm, mivel a próbáim csak szeptemberben folytatódnak. :cry2:
Egyenlőre csak tervek.

Avatar
Cortez
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2006. szept.. 22. 23:24
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Crisis Core Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: Cortez »

Axel írta:
Cortez írta:Kinézetre cool meg élveztem vele a csatát is, de azt hittem, keményebb ellenfél lesz. Bár lehet, hogy ha nem lvl 88-on esek neki fullos equipmenttel, akkor lett volna kihívás :D Egyszer szívtam be az Ultimáját, egyébként laza harc volt, Costly Punchcsal agyonvertem xD
Én lvl 70 körül mentem neki és nekem is könnyen ment, persze Genji equipmenttel. Hardon már már kicsit izzadtam, de a pulzus még nem volt 120-on. :D
A Genji Shieldet megszerezted? Ha igen, hanyadik próbálkozásra jött össze? :) Nekem relatíve hamar, a Magic Pottal való hatodik találkozásra meglett a cucc (nekem a játék során legtöbbször a Sephiroth DMW-t adta be a modulating phase, a Magic Potnál meg szinte sose ezt rakta be, pedig három kimasterelt Octaslashem volt xD Na, de a lényeg, hogy megszereztem :D)

Elitmokus
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2008. máj.. 19. 18:02

Re: Crisis Core Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: Elitmokus »

Skacok végig vittem a cc-t nagyon állat mindenkinek ajánlom. A végigjátszást ha kell megirom csak szoljatok ha viszont nincs rá 10 jelentkező legalább akk felejtős hogy nekilátok.... A missiokat vigyétek végig tudom ajánlani mert egy csomó rejtett DMW-t csak úgy tudtok kiszedni.

Kicsiii

Re: Crisis Core Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: Kicsiii »

Sziasztok. Van egy kis gondom.. Elvesztem egy barlangban nagyon kijönni nem tudok, mert azt mondja, hogy kulcs kell a kapuhoz ami mögött egy szörny áll és sehol nem találom a kulcsot a hely ahol elvesztem : depths of judgement és itt át tudok menni portal of severance ) légyszives segítsetek, mert már szenvedek. nem találom a kiutat... fontos lenne, mert épp utazóban vagyok és nemsokára nem lesz netem a repülőutat meg psp társaságában tervezem de ha nincs megoldás széttöröm
szóval köszi előre is. sziasztok...

Avatar
Cortez
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2006. szept.. 22. 23:24
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Crisis Core Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: Cortez »

Behemoth Kinget nem kell leverni!!! Egyrészt mert baromi hosszú, és irtó nehéz megszerezni az egyes kulcsokat, másrészt pedig SEMMIFÉLE jó cuccot nem dob, szóval egyszerűen nem éri meg.
Olvasd el Depths of Judgementben a kőbe vésett Loveless prológust, illetve a másik három helyen (Portal of Severance, Oblivion Lake meg asszem Howling Fang a harmadik) lévő, szintén kőtáblára vésett verssorokat, és vedd ki a ládákból a hét matériát (Star, Light, Heaven, Ground, Life, Being, az uccsó nevére nem emlékszem xD), ezeket berakod a Portal of Severance-ban lévő oltárba, és jöhet a játék endingje.

Kicsiii

Re: Crisis Core Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: Kicsiii »

Köszönöm szépen. igyekszem megoldani!!
Üdv

Avatar
zitawolf
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2010. jan.. 6. 14:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Crisis Core Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: zitawolf »

Én meg se keresném rá a kulcsot mert valóban nem érdemes.

Final Fantasy 7 crisis core 4ever

Avatar
SatouHebi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2007. szept.. 3. 11:40
Tartózkodási hely: Destiny Island-en

Re: Crisis Core Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: SatouHebi »

lenne egy fura kérésem hozzátok..
a final fantasy 7 nálam elég korán, a cloud emlékei résznél kalmban nem megy tovább..
eddig mindig netről leszedett mentéssel játszottam végig, de már unom..így nem izgalmas hogy 99es szintű mindenki és fullos..
szoval elszeretném kérni valaki NORMÁL mentését ahol nem irreálisan vannak feltolva hanem az akkor átlagos szintnek megfelelően, és így akkor talán valamennyire saját izé alapján tudnám végigjátszani onnantol
köszi

Avatar
zitawolf
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2010. jan.. 6. 14:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Crisis Core Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: zitawolf »

Milyen nyelven van meg a játék? és hányas szintes mentést kérsz? Megtudnám csinálni az elmentettet, vagy megszerzem. Szóval csak mond és segítek. :D

Avatar
SatouHebi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2007. szept.. 3. 11:40
Tartózkodási hely: Destiny Island-en

Re: Crisis Core Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: SatouHebi »

angol nyelven
hát ott kb olyan ami az akkori állapothoz normális..14-15 talán?
onnan már feltolom őket
ja és pc verzio

Avatar
zitawolf
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2010. jan.. 6. 14:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Crisis Core Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: zitawolf »

Van olyan? Bocs akkor nem tudok segíteni .Nekem csak psp-re van meg. Sajnálom. :(

Avatar
SatouHebi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2007. szept.. 3. 11:40
Tartózkodási hely: Destiny Island-en

Re: Crisis Core Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: SatouHebi »

áh..bocsánat ..tiszta hülye vagyok :(
rossz topicba irtam..dehoogyvan..
én a sima 7es játékra gondoltam de átirom oda

Avatar
zitawolf
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2010. jan.. 6. 14:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Crisis Core Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: zitawolf »

Valaki megtudja nekem konkrétan fogalmazni hogy miért hal meg a Zack? Hogy miért támadja meg a Cissnei a Zacket és hogy miért támadnak egyáltalán rájuk kicsit homályos nekem a vége.

Avatar
SatouHebi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2007. szept.. 3. 11:40
Tartózkodási hely: Destiny Island-en

Re: Crisis Core Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: SatouHebi »

menekülnek clouddal a laborbol és megtámadják a katonák őket útközben..cissnei t nem tudom nem játszottam a játékkal

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Felhomályosítás

Hozzászólás Szerző: olf »

SZPOJLER!!!

Cissnei egy Turk, a Turköket meg ráeresztik Zackékre a végén, mert megszöktek, ami a Shinrának nem jó, ráküldik a Turköket Zackékre, és Cissnei egy Turk. De aztán jószívű meg fangörl és ezért elengedi Zacket. Az egy jó rész.
Zack azért hal meg, mert krónikusan megnő az ólomtartalom a vérében, köszönhetően a másfél testtömegnyi lövedéknek, ami a testébe kerül.

Ja amúgy mikor Zack félig meghal & berakják egy bakta-tartályba, akkor hivatalosan halottnak minősítik és titokban Hojo perverz kísérletekkel szórakoztatja, amiket rajta végez el. Ezt még a Shinra is szégyelli, ezért nem szabad hagynia, hogy Zack újra a közélet részévé válhasson, szavazhasson vagy random csatákat vívhasson többé.

Avatar
zitawolf
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2010. jan.. 6. 14:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Crisis Core Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: zitawolf »

Kösz SatouHebi. Kár hogy nem játszottál vele én azért nem értem mert elég gyenge angol tudásom van , nekem angolul van meg a játék. Ha valaki még tud nekem seíten az légyszives írjon mert annyi miért kérdésem van még.

Avatar
zitawolf
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2010. jan.. 6. 14:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Crisis Core Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: zitawolf »

Kösz olf már értem. Ha sephiroth nem lett volna idegbeteg akkor Zack nem is küzdik megvele és... köszi olf mégegyszer, amúgy elég nehéz ki olvasni amit írsz az elején egy fekete soroknak látszik de ha kijelölöm már is olvasható. Köszi. :D

Avatar
Symbol
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2009. ápr.. 21. 6:31
Tartózkodási hely: Celldömölk,Vas megye,Magyarország

Re: Crisis Core Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: Symbol »

ez itt :arrow: a spoiler veszély miatt van