Final Fantasy VII

Általános beszélgetés megjelent, vagy megjelenés előtt álló Final Fantasy részekről
Avatar
Darten
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2007. ápr.. 13. 21:02
Tartózkodási hely: Ahol sötét van és nincs meleg

Hozzászólás Szerző: Darten »

olf írta:Ezentúl mindenkinek ezzel az idézettel reklámozom majd a hetet! :D


Az Aeris-es résszel :D ?
Kikérem magamnak, szerintem akkor is aranyos lány. Volt. :?

Avatar
Neo Bahamut
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 967
Csatlakozott: 2007. máj.. 13. 22:18
Tartózkodási hely: Gensokyo
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Neo Bahamut »

VALAKI LÉTSZIVES SEGITSEN!!!!
Nos,mivel ugyebár az egész center azthiszi cs a kedvenc játékom,TÉVED
Igy áll ösze az h az FFVII igazibol,csak az a baj h az ultima edition-nal nemtudok játszani(rendesen)
mert vagy befagy,vagy lassu,vagy ien hülye szinek vannak,ha valaki tud segiteni azt oltárira megköszönném!!
Egyébként Nvidia geforce 8600gt-m van,ha ez számitana
kösz előre is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
Amarevia
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2006. márc.. 28. 7:04
Tartózkodási hely: Central City
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amarevia »

Túl új hozzá a géped meg a videokarid!! Vegyél egy régit! :D

Avatar
Neo Bahamut
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 967
Csatlakozott: 2007. máj.. 13. 22:18
Tartózkodási hely: Gensokyo
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Neo Bahamut »

Amarevia írta:Túl új hozzá a géped meg a videokarid!! Vegyél egy régit! :D
Lehet hogy beválna de akkor az ujakkal nem tudok XD
A régimen simán futott :/

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Hozzászólás Szerző: mahdi »

Szerintem tényleg nem hülyeség, már nevetséges összegekért lehet venni régebbi gépeket, amiken elfutnak a király régi gamék! :D És nem kell hozzá eladnod, vagy rituálisan feláldoznod az új gépedet! :wink:

Avatar
Neo Bahamut
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 967
Csatlakozott: 2007. máj.. 13. 22:18
Tartózkodási hely: Gensokyo
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Neo Bahamut »

mahdi írta:Szerintem tényleg nem hülyeség, már nevetséges összegekért lehet venni régebbi gépeket, amiken elfutnak a király régi gamék! :D És nem kell hozzá eladnod, vagy rituálisan feláldoznod az új gépedet! :wink:
ok,kössz :D,egyébként van régi gépem............a Pentium3-mas,azon simán futott,csak 2 gép bedugva? XD

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Hozzászólás Szerző: mahdi »

Nekem egyszerre 3 gép működik álltalában. Az egyiken mennek a töltések, netes dolgok stb, van egy újabb a fejlett progiknak és van egy munkagép, amin írok, zenétszerzek, rpgmakerezek stb... Így mindenre sikerül megoldást találnom.
Mondjuk így a 3 dvd lejátszóval (hogy minek??? :roll: ) ps2-vel, egy tv-vel 3 géppel és egy Hifivel egészen úgy fest a nappalim, mint valami szórakoztató centrum! :mrgreen:

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

mahdi: hol is laksz pontosan? :D

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Hozzászólás Szerző: mahdi »

Csábító hely mi? Egyébként nem olyan szép a helyzet, mint amilyennek tűnik, mert pl. mind a három gépnek van valami baja, nem is kiicsi, talán még a háromból összerakva sem tudnék egy kifogástalanul működőt összerakni! :D
Na de nagyon OFFolunk! Bocsesz BOSS! :D

Owen_eX
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2006. szept.. 7. 21:30
Tartózkodási hely: Beaverfieldmarketplace
Kapcsolat:

Re: Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: Owen_eX »

Akár még a mostani gépeken is simán futtatható az FF7. Legalább is mikor a magyarosítását készítettük, akkor igencsak kitértünk az indítással kapcsolatos kérdésekre... Nézd meg az akkori oldalunk fórumjának FAQ-ját...

http://ff7hun.extra.hu/

vagy a mostani oldalunkat

http://www.hunositokteam.extra.hu

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Re: Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: mahdi »

Na néhány dolgot akkor kifejtek itt, amit az FF8 témánál felvetettem.

FF7 PC debüt: Na igen... Az FF7 PC-s debütálása annyi pénzt hozott a készítőknek a konyhára, hogy náluk is mindjárt a kedvenc résszé vált! :D (Tulajdonképpen TÖBB mint a dupláját adták el, mint a korábbi részeknek) Jó ehhez biztosan kellett a 3d-s megjelenés is (bár ennél a résznél a kockás hóember figurák kissé ....khmmm.... na igen...) de ha jól megnézzük a rélszeket, a 7 egyébként nem nyújt sokkal többet az eddigieknél, annyival meg főleg nem, hogy a legjobb FF rész váljék belőle. Na most azt mindenki maga dönti el ugye, hogy kinek, melyik a legjobb rész, de azért az már túlzás, amit az FF7-tel, és a bőrök lehuzogatásával csinálnak. Rengeteg extra játék, film, anim stb jelenik meg a 7 világában, pedig ha jól belegondolunk ez egy egyszerű, és nem is túl fantáziadús világ, főleg ha szembeállítjuk a 6 vagy a 8 vagy még a 9 világával is. Ha kicsit utána járunk, ez az egész őrület oda vezethető vissza, hogy kétszer háromszor annyi játékos szerette ezt a részt, mint a korábbiakat, ami pedig minek köszönhető? Hát a PC-s megjelenésnek, hisz igy bőven kitágult a befogadók köre, és nem egy rossz FF7 rész lévén, mindenki beleszeretett. Nekem még vannak cikkeim PC-s újságokból, amik az FF7 megjelenését taglalják, és mindenhol azt olvasni, hogy el vannak ájulva a történettől, a karakterektől, a rendszertől stb... De ez minden FF-ben benne van, sőt sokszor sokkal jobban is, de ugye mindíg az első FF rész a legdominánsabb egy ember életében. Amivel először találkozott. Így a PC-s FF generáció 90%-ának persze hogy az FF7 a kedvence, de ha megnézzük, a legtöbben, akik a régebbi részeket is jól ismerik, nem ezt a részt kedvelik a legjobban.
Szóval szerintem ezek elég erős indokok ahhoz, hogy kijelentsem, az FF7 csak a PC-s megjelenésének és annak későbbi hatásainak köszönheti, hogy minden idők legjobb FF részének tartják, sőt, sokszor minden idők legjobb játékának... :roll:

Graf: Nem tudom Emtrexx, nekem spec a 4-5-6 sokkal szebbnek tűnik, mint a hetedik rész. Jó, szépek a festett hátterek, de a figurák a játékban és az animokban is nevetségesek. Egyszerűen nem nagyon lehet őket komolyan venni, még a drámai, kemény részekél sem...
Nekem legalábbis nehezen sikerült.

Sztori: Na most ez megint relatív, de nekem az egész történet úgy ahogy van nem nagyon jött be. Erről nem tudok mit mondani. Sorolhatnám a részleteket egytől százig, de szerintem felesleges, mert aki imádja ezt a részt, az úgyis egyszerűen megcáfol majd mindent. ;)

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Most akartam egy mélyebb hozzászólást írni, de inább nem, mert azzal elindítanák egy lavinát.
A lényeg hülyeséget mondtál ezzel, hogya PC megjelenés miatt lett sikeres a FF7. Nagy baromság.

Amúgy nemtagadom a FF7 a kedvenc játékom minden szempontból. 4-5 éves korom óta játszok konzolokon, de még nemtalálkoztam ilyen jó játékal azóta.

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Szerintem sem túl valószínű hogy a PC-s megjelenés túl sokat lendített volna a dolgon. Több okból sem:

1. A konzolos játékok pc-s átíratai nagyon ritkán sikerülnek jól, és nagyon ritkán népszerűek. Ennek technikai okai is vannak (pl irányítás szokatlansága), de elsősorban a két platform használói közötti eltérés a jelentős. Pl konkrétan emlékszek, hogy a VIII-at folyton szídták PC-s kritikák irányíthatatlansága és a rajtamaradt konzolos jegyek miatt (bár ellenpélda, hogy én magam pl így ismertem meg). Másfelöl pedig ekkor PC-n már nem számítottak újnak az olyan játékok mint pl a Tomb Raider1, ami, akárhogyis nézzük, ingame látványát nézve igencsak szebb, közönségbarátabb, és ugye az is egyértelmű, hogy a számítógépen játszókra elsősorban ez az igény a jellemző

2. Japánban szerintem elenyésző lehet a PC-n játszók száma, pedig egyértelműen Japán a legnagyobb és legfontosabb piac a Square számára. Amikor azt mondják, hogy a VII a legsikeresebb játékuk, akkor nyilván helyi sikerre gondolnak. Tehát még ha észlelhető is volt nagyobb tömegek bevonódása a USA-ban a PC-s megjelenés hatására, aligha miattuk döntöttek a folytatások mellett.

3. Ha valóban sikeresnek és eredményesnek érzékelnék a PC-s megjelenéseket, akkor folytatták volna a hagyományt (Resident Evil is jött ki ekkoriban PC-re, de az sem amiatt lett népszerű). Valamint, létezik egy trend is, miszerint a kilencvenes évek végén felfutóban voltak a számítógépes játékok, manapság viszont egyre többen használnak (ismét) konzolt. Ez is a hátterében lehetett annak a döntésnek, hogy akkoriban megpróbálkoztak a PC-s átírattal (ma meg már nem).

4. Jah és végezetül, az, hogy a VII-ből többet adtak el az addigi részeknél az pedig hivatalos források szerint is azért következett be, mert a PlayStation egy az elődjeinél sokkal jobb, népszerűbb konzol, és ez a rész jött ki először rá, tehát már eleve jobb pozícióból indult.

A VII történetéről: mondtátok arrébb, hogy a VIII története elég gyenge. Hát, nekem meg a VII-tel pont az volt a bajom, hogy túlságosan szétmászik a történet, vagyis túl sok minden van benne. Pl attól a szappanoperába illő fordulattól, amikor Cloud lebénul a Mako-mérgezéstől én már akkor is fogtam a fejem (hogy jézusom-mi-jöhet-még) amikor először játszottam vele, pedig akkor még nem voltam annyira elmélyülve a témában.
Ettől eltekintve viszont én nagyon jónak tartom (de nem a legjobbnak. Illetve ilyen jobb-nemjobb megkülönböztetéseket egy ideje már nem szeretek tenni).

(Bocsi a kisregényért XD)

Avatar
amy black
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2008. máj.. 14. 17:28
Tartózkodási hely: Black Mage Village

Re: Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: amy black »

Neked nem az a bajod a ff7-tel hogy egyböl belevisz a storyban csak a végén tudsz meg mindent.
Számonra az volt a legnagyobb döbbenet amikor sephi kinyiffatotta aerith erre a fordulatra nem is gondoltam abban hittem :játék elején cloud-aerith végén össze jönnek :szerelmesek: erre meg a pamelával jött öszze :| közben sok fordulat törénik cloud se ugy mondja el ahogy van.Azt szeretem a legjobban sephi részeket olyan volt számomra mint egy jó bünügyi játék. :nyomoz: Minden este vártam mikor lesz másnap minél többet megtudjak sephiröl. :hehe:

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Re: Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: mahdi »

Emtrexx írta: 1. A konzolos játékok pc-s átíratai nagyon ritkán sikerülnek jól, és nagyon ritkán népszerűek.
Ez nagyon igaz, de én sem az ujjamból szoptam, amiket írtam. Lapozzatok csak fel korabeli PC-s újságokat (kizárólag PC-vel foglalkozóakat) ahol agyon imádják a játékot minden szempontból, és szinte minden akkori újság értékelése szerint 95 - 97 százalékot kapott, vagy a 10-es skálán 8-10-ig. Szóval igenis nagyon sikeres volt PC-n a játék, szerte a világon, és ugyan fontos a Square számára a japán piac, de konkrét eladási statisztikák számoltak be arról, hogy csak a PC-s megjelenéssel majd másfélszer annyit keresett az alkotógárda és a cég, (valamint a kiadók) mint korábban bármelyik FF résszel.

Red: Én nem azt mondtam, hogy CSAK ennek köszönheti a sikerét a játék, de azt - hogy a te szavaiddal éljek - szintén "hülyeség" lenne gondolni, hogy nem volt KOMOLY szerepe a játék fejlődésében.
Nem mindegy, hogy csak Japán és a konzolos társadalom veszi e meg a játékot, vagy Japán, a konzolos társadalom és a PC-s társadalom. (ami akkoriban még jóval népesebb volt, mint a konzolos...)

És hogy miért nem jött akkor ki minden későbbi rész PC-re? Két oka van, az egyik az FF8 gyatra fogadtatása, holott a kritikusok és a játékújságírók az egekig magasztalták mikor megjelent. A másik, hogy akkortájt kezdett újra előretörni a konzolmánia, egy csomó nagyágyú játéknak és a PSX lassú, de biztos haláltusájának (és ezzel persze a következő generáció hírei felbukkanásának) köszönhetően. Van egy harmadik, de sokszor elhallgatott ok is, mégpedig az EIDOS kiadó vezetésében történt változások, (ők adták ki az FF részeket PC-re) valamint egy konkrét összetűzés a két cég között.

Emtrexx - Sztori: Valami ilyesmi volt az én gondom is a 7 történetével... :roll:

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Re: Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Én a 7-ről nem láttam PC Guru-s kiadás, csak a 8 elemzésben olvastam 99%-ot kapott, míg a 8 89%-ot. A történettel nem érem, hogy mi bajotok van. Mondjuk amikor én játszottam vele, voltam kb 12-13 éves, de nekem nagyon tetszettek benne a fordulatok és a csavarok.
Amikor játszok egy FInal Fantasy-val, mindig kelt bennem egy érzést, az adott rész, amelyiket sem más játék, sem más Final Fantasy nem tud felkeltni bennem újra, hiába keresem. A 7 egy olyan új világot tárt elém, amit semmi másnem tud megadni. Szinte egyből megértettem a harcrendszer lényegét, angolban ugyan volt még mit pótolni, de már csak maga a világ. És most őszintén: kit érdekel a grafika egy régi játéknál, ha a történet elvarázsol? Már a kezdés olyan volt, hogy egy kicsit elhallgattak előlünk valamit és tovább mentünk, hogy megtudjuk, miért csináljuk azt, amit. Volt egy hangulata, ami végig kitartott. Át lehetett érezni jó pár karakter helyezetét. És a zene... Az a toppon. A mái napig az FF7 zenéi a legjobbak, abban van a legtöbb érzelem. A többi résznek is jó, de azokat nem tudom úgy hallgatni, hogy az örökké valóságig. Néhány más részbéli szám ugyan felveheti a versenyt, de korántsem annyi, mint a 7-ben.
A hangulati dologgal kapcsolatban és ez egy kicsit off lesz: az ff8 nem tartja meg a hangulatát. 180 fokos fordulatot vesz a játék a 2-es cd után, és ez nekem nagyon nem jött be történetileg. Volt egy Gardenes rész, amit imádtam, és volt egy iszonyatosan erős sci-fi jelelgű beütése a játék másik felében - mármin játékhoz képest is sok - de ezt gondolom csak Esthar miatt érzem így. Ennek ellenére a 8-at is nagyon szeretem, de nálam a 7 az istenkirály :D


Bocsi, kicsit elengedtem magamat. :oops:

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

kult44 írta:Bocsi, kicsit elengedtem magamat. :oops:
Basszus, ez egy fórum, itt lehet ömlengeni, nem?
---
(A témába inkább nem szólnék bele most, vannak, akikkel egyetértek.)

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Lapozzatok csak fel korabeli PC-s újságokat
Akinek vannak ilyenek (mármint amikben ezekről a részekről írnak), mérhetetlenül hálás lennék ha szkennelne a számunkra :yes: Kiraknánk az oldalra
A hangulati dologgal kapcsolatban és ez egy kicsit off lesz: az ff8 nem tartja meg a hangulatát. 180 fokos fordulatot vesz a játék a 2-es cd után, és ez nekem nagyon nem jött be történetileg.
Jaja, ez teljesen igaz. A Garden-es dolog az egy hangulat, aztán van a hiperszuper Esthar, van az űrbeli sci-fi, elmegyünk kis fantasy faluba is (pl Shumi village), és a végén a gótikus kastély :1eye:

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Re: Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: mahdi »

Hát nekem van egy PC-Zed-em, amiben nemcsak a játék elemzése van, de egy külön kis infóablak is, hogy a többi - köztük több külföldi - újságban milyen értékelést kapott a játék. De sajna nem tudok scannelni.... :cry2:

Kult: Ez valószínűleg azért van így mert neked ez volt az első Final, (vagyis én úgy vettem ki) ami majdnem mindíg mindenkinél rögtön azt jelenti, hogy az lesz a kedvenc. (persze ez sem mindenkinél van így, de ahogy észrevettem ez az álltalános. És ezzel nincs is semmi baj! ;) )

7 és 8 törti: Nekem pont a nagyon drasztikus és hirtelen fordulatok miatt jött be a 8 története, amiből mindíg volt, míg a 7 szétesősebb történetében inkább csak a végén, és akkor mindent bele akartak sűríteni. Lehet hogy engem is lenyűgözött volna, ha 12-13 évesen látom, de nekem a hetedik volt az egyik legkésőbb megpillantott rész, így a 8, és a 9 után már semmivel nem nagyon tudott megfogni. Egy jó FF rész, de semmi más....(nekem és ismétlem: NEKEM! :D)

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Re: Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Igen, nekem valóban ez volt a legelső FF-em. Igazából azt vettem észre, hogyha az ember egy korábbi FF-hez nyúl vissza, úgy, hogy előtte már játszott egy későbbivel, akkor az kevésbé tetszik neki. Én pl a 6-tal vagyok így, nekem az nem jött be annyira.

mahdi: ha odaadod az újságot, akkor beszkenneltetem a barátommal, úgyis kell msot szkennelnem nekem is egy könyvből és akkor ezt is megoldhatom.

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

mahdi írta:majdnem mindíg mindenkinél rögtön azt jelenti, hogy az lesz a kedvenc
Talán csak azoknál jellemző ez, akinek kisebb korában nőtt a szívéhez valamelyik rész.
Én a kilenccel játszottam először, és attól simán a hét a kedvencem.
kult44 írta:azt vettem észre, hogyha az ember egy korábbi FF-hez nyúl vissza, úgy, hogy előtte már játszott egy későbbivel, akkor az kevésbé tetszik neki
Ez csak attól függ, mennyire befogadó az ember egy régebbi résszel szemben. Ha eleve a későbbi rész hangulatát várja el, nem csoda, hogy húzza majd a száját. Szerintem a hat van olyan jó, mint a hét.

Avatar
SavUdvar
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2006. ápr.. 24. 9:28
Tartózkodási hely: Mezőtúr

Re: Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: SavUdvar »

Nekem is a hét a kedvencem a psx-es verzió.
A pc-s verzió meg siralmasan rossz, ugye a zenék ott MIDIK, ami teljesen tacsravágja az egész játékot. Kedvenc zeném az mikor főellenfél ellen harcolunk, de midi hangal szánalmas ki sem adtam volna így. Az én véleményem ugyanis ha egy játékban rossz a zene akkor az egész halálra van itélve.

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Re: Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: mahdi »

FÉLIG OFF: Jah egyébként én is hasonlóképpen vagyok mint te Olf. Nekem sem a 8 volt az első (asszem... :roll: :D ) de mégis az a kedvenc.
Viszont Kult drága, veled nem értek egyet, mert én az újak után kezdtem el a régieket és szerintem a hat a legtökéletesebb, legjobban összerakott FF rész. (hogy mégis miért csak a második a képzeletbeli listámon, azt ne kérdezzétek, nem tudom a 8 végül mivel győzött... :roll: )
Ezenkívül bár a 7 elvileg szebb és persze újabb is, nálam mégis megelőzi a 4 az 5 és a 6 is...
SavUdvar: Egen egen... a zene nagyon-nagyon fontos, nálam is sokszor elsődleges prioritást élvez egy játék "vizsgálata" esetében. ÉS ebben a 7 tényleg erős! ;)
(nah az utolsó mondatom miatt nem vagyok teljesen oFF) :mrgreen:

Avatar
Eve20
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2007. dec.. 28. 23:06
Tartózkodási hely: Midgar? :D

Re: Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: Eve20 »

Számomra is a 6 a legjobban összerakott rész, bár csak a harmadik volt az FF-ek sorában, mégis a 7-est tartom kedvencnek, ami az első volt, és meg nem tudom magyarázni, hogy miért. :D Szerintem tök mindegy, melyik volt az első játéka az embernek, nem attól függ, melyik lesz a favorit, hanem hogy melyik sztorit érzi leginkább a magáénak. Én a 7-be tudtam teljesen beleélni magam. :roll:

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Final Fantasy VII

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Elvileg lesz FF7 remake. Ne kérdezzétek honnan tudom. Tudni én sem tudom, csak lesz. Majd idővel kiderül mikor jelentik be.