Dissidia Final Fantasy

Általános beszélgetés megjelent, vagy megjelenés előtt álló Final Fantasy részekről
Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Re: Dissidia Final Fantasy

Hozzászólás Szerző: mahdi »

Egyre jobbnak tűnik ez a Dissidia balhé :D
Na de itt is természetesen Squall és Ultimecia a legnagyobb!!! :D (FF8 Forever! 8) ) De Keffka és Firion is nagyon állat. :)
(vicces, ahogy 1.40-nél Firion azt mondja Zidane-nak, hogy No para! XD - persze ez biztos valami komolyat jelent Japánul, de mindegy :mrgreen: )
- Jah és annak külön örülök, hogy Cloud és Vincent nincs benne! :)

Ha ps3-ra ugye nem is, ps2-re kidobhatnák azért! :D Nagyon jól jönne!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mahdi 2008. szept.. 6. 18:57-kor.

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Dissidia Final Fantasy

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Ultimecia nekem is nagyon tetszik :D Kéne lassan egy psp! (egyébként Zidane-nak mondja, nem Tidusnak )

Avatar
amy black
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2008. máj.. 14. 17:28
Tartózkodási hely: Black Mage Village

Re: Dissidia Final Fantasy

Hozzászólás Szerző: amy black »

terra még most sem tudom hogy fog szerepelni. :fél:

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Re: Dissidia Final Fantasy

Hozzászólás Szerző: mahdi »

Jah tényleg, javítottam! :D Azért felismertem, csak közben pont azon gondolkozhattam, hogy Tidus ruházata hogy lehet még borzalmasabb mint a tízben volt... mert itt sikerült úgy felturbózni :mrgreen: Micsoda gallér...

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Dissidia Final Fantasy

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Nekem semmi bajom sincs Tidussal :) Ellentéttben Vaan-al. Hú de örülök hogy nincs benne 12! Bár mondjuk elég nehéz lenne, már csak elképzelni is a 12 meg az összes többi ff stílusát egy játékban :? A Sephiroth-os harcnál először fel sem ismertem Squall-t, csak igy ahogy mondtad :? Szerintem maradhatott volna rövid hajjal.

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Re: Dissidia Final Fantasy

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Azért Jecht is befigyel :D Bár fő gonosz lesz =(
Ez a játék egyre jobban bejön, amikor Squall harcol Sephivel...

mahdinak igaza van, jó, hogy nincs benne más FF7-es szereplő. Bár mondjuk szerintem még egy Rufus belefért volna :P Akit még nem sajnálok ebből a részből, az Seymour. Elnézést, minden FFX kedvelőtől, stb, de Seymour az egyik legundorítóbb főboss. Egyszerűen fúj XD

Az elején írnak egy Garland-ot. Az a 9-es Garland? O_o

1:40-nél az a csákó nem a 6-ból a tolvaj? (bocsi, mindig elfelejtem a nevét XD) A sapkája nagyon hasonlít rá.

Kefka nagyon el lett találva. De nekem akkor is a bohóc marad XD

És ahogy elnéztem a végét, Ifrit is ott volt, az egyik vihar idézéssel :D

Ki az a szürke hajú, Ultimecia-ra nagyon hasonlító nő?

És az a gallér tényleg érdekes... :mrgreen:

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Re: Dissidia Final Fantasy

Hozzászólás Szerző: mahdi »

- Nem, 1.40-nél Firion, vagy Firionel van, a második rész főszereplője. De egyébként én a legjobban pont Locke-ot hiányolom, a hatodik részből. (ő a "tolvaj" hősszerelmes kincsvadász! 8) :D )
- Csak azért örültem, hogy most a 7 kimaradt, mert már nagyon unom, hogy mindenhol ottvan Cloud meg Vincent, nameg külön címeik is vannak már, úgyhogy csak ne is akarjanak ide furakodni! :D
- Squall régi haja tényleg jobb, de ez még simán tűrhető, és nem ront a karakterén. (egyébként nekem még a KIngdom Hearts 1-es Squall is bejött, igazából mindegy is milyen, csak ő legyen! :mrgreen: )
- Keffkának nagyon örülök, és engem Seymour sem zavarna, mert olyan visszataszító egy alak, hogy őt mindig nagy élvezet seggberugdosni! :twisted: :mrgreen:
- Tidussal nekem sincsa amúgy semmi bajom, azon kívül, hogy egy nagyra nőtt csecsemő, és buta mint a föld... :D Nekem nem jönnek be az ilyen tipikus 21. századi "szárgyerek" karakterek. Meg hasonlónak úgyis ott van Zell, aki legalább király! :D
- Jah és Cecil és Bartz is nagyon hiányoznak nekem a 4-ből meg az 5-ből... :cry2:

Ja, és Kult: Az Ultimecia maga! :D (örülj!!! 8) )

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Dissidia Final Fantasy

Hozzászólás Szerző: Red13 »

kult44 írta:Az elején írnak egy Garland-ot. Az a 9-es Garland? O_o
Nem, az első részből a legelső főellenséd lesz az. Garland marha nagy kardal, tetőtől talpig fekete páncélban, két szarval a sisakján.

Én megnyugodtam, nemtetszik a játék, így nem is fog kelleni egy psp. :D Bár ott a crisis core, de lesz@rom.

Avatar
Lev
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2008. aug.. 19. 13:51
Tartózkodási hely: dömdöm

Re: Dissidia Final Fantasy

Hozzászólás Szerző: Lev »

Kezdtem azt hinni én vagyok az egyetlen akit a Dissida nem hoz lázba :mrgreen: Mondjuk az tetszik hogy régi karakterek kaptak szinkront akiknek nem volt, így lehet hallani miféle hangokat képzeltek nekik anno. Mondjuk Zidanenek én marhára nem ilyet adtam volna :mrgreen:

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Re: Dissidia Final Fantasy

Hozzászólás Szerző: kult44 »

mahdi írta: - Keffkának nagyon örülök, és engem Seymour sem zavarna, mert olyan visszataszító egy alak, hogy őt mindig nagy élvezet seggberugdosni! :twisted: :mrgreen:


Ja, és Kult: Az Ultimecia maga! :D (örülj!!! 8) )
*röhög*

De ott két olyan szürke hajú nő van. Mindkettő Ultimecia?

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Dissidia Final Fantasy

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Az egyik Cloud of Darkness, a FF3-ból az egyik főgonosz.

Amúgy remélem Squall-nak meg Zidanenek nem ilyen hangot képzeltek el. Legalábbis nekem nagyon nem tetszenek.

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Re: Dissidia Final Fantasy

Hozzászólás Szerző: mahdi »

Igen, írják is alul, az első aki 1perc 7-8 másodpercnél jelenik meg, az Ultimecia, a másik valóban Cloud of Darkness. ;)

Hangok: Végül is mindegy, mi úgyis angolul jutunk hozzá. Én imádom a japán hangon és angol felirattal megjelenő játékokat (vagy több választási lehetősséggel, lásd. Odin Sphere és hasonszőrű társai....) de saja ez ritka mint a fehér holló. Az angol szinkronok meg valljuk be, ritkán rosszak, a legtöbb híres, játékokkal és animációs filmekkel, rajzfilmekkel foglalkozó szinkronstúdió Angliában és Amerikában nagy presztizsnek örvend, így híres és profi is. (álltalában... na de biztos erre is van ellenpélda.... nem lehet minden játéknak olyan szinkronja, mint a Grim Fandango-nak :D :D :D)

Avatar
amy black
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2008. máj.. 14. 17:28
Tartózkodási hely: Black Mage Village

Re: Dissidia Final Fantasy

Hozzászólás Szerző: amy black »

angol szinkronokat nem szokták elcseszni.Tidus faterja mióta boss?Nem seymour/yunalesca/nev yenov-nak kéne helyette szerepelni.Végre ff7 mentes game lesz. :1eye:

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Re: Dissidia Final Fantasy

Hozzászólás Szerző: mahdi »

amy black írta:Tidus faterja mióta boss?
Hát azért nekem elég nagy BOSS-nak tűnt az FFX végén, hogy nehezen felejtsem el! :D :mrgreen: :2guns:

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Dissidia Final Fantasy

Hozzászólás Szerző: Red13 »

amy black írta:angol szinkronokat nem szokták elcseszni.Tidus faterja mióta boss?Nem seymour/yunalesca/nev yenov-nak kéne helyette szerepelni.Végre ff7 mentes game lesz. :1eye:
Ott lesz Sephiroth.

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Re: Dissidia Final Fantasy

Hozzászólás Szerző: kult44 »

mahdi írta:
amy black írta:Tidus faterja mióta boss?
Hát azért nekem elég nagy BOSS-nak tűnt az FFX végén, hogy nehezen felejtsem el! :D :mrgreen: :2guns:

Csupán Ő Sin, de ne zavarjon :D

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Re: Dissidia Final Fantasy

Hozzászólás Szerző: mahdi »

Igen, nagy körülményesen én is erre céloztam... :mrgreen:

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Dissidia Final Fantasy

Hozzászólás Szerző: Axel »

Mégtöbb karakter. Böngésszétek át ezt a weblapot. FFVII fanok végül csak megkapták Cloudot...

mahdi: Örülj, van X-Death. :mrgreen:

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Re: Dissidia Final Fantasy

Hozzászólás Szerző: mahdi »

X-Death-nek nagyon örülök! :D (Bár az én verziómban még nem így írták a nevét :) ) De asszem annak túl korán örültem anno, hogy végre kapunk egy Final Fantasy mellékjátékot, amiben nem jelenik meg Cloud! :mrgreen: - erre mégis itt van mr.lerágott csont... :evil:

Avatar
Neo Bahamut
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 967
Csatlakozott: 2007. máj.. 13. 22:18
Tartózkodási hely: Gensokyo
Kapcsolat:

Re: Dissidia Final Fantasy

Hozzászólás Szerző: Neo Bahamut »

Ami minap meglepett.
Oszt társam nagyon PSP-Fan,és szinte egész nap rajta lóg.Megmutattam neki a FF Crysis Core-t,egyből lesz*rozta,de ahogy letöltötte,csak az volt a kedvence :D.
Mondtam ma neki hogy "hey képzeld lesz uj FF,majd adok linket hozzá"
Megkérdezte mi a neve én meg mondtam hogy Dissidia..
Szóval annyira nincs rossz híre az FF-nek! :D

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Re: Dissidia Final Fantasy

Hozzászólás Szerző: mahdi »

Én egy pillanatig sem hittem, hogy az FF-nek rossz híre van... :roll: :D

Avatar
Cortez
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2006. szept.. 22. 23:24
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Dissidia Final Fantasy

Hozzászólás Szerző: Cortez »

Valaki játszik már ezzel kis hazánkban rajtam kívül?
Kölcsönös segítségnyújtásban benne lennék, mert azért a japán írással kicsit hadilábon állok xD
A sztorimódban eddig Tidus és Cloud vonalát vittem végig. Ezek a sztorimódos harcok abból állnak, hogy van öt Odyssey, ezek között van egy-egy kis átvezető videó. Magában az Odysseyben egy sakktábla szerű pályára keveredünk, és lépkednünk kell rajta. Minden lépés levesz egy Destiny pontot (ami fogalmam sincs, hogy mi lehet). Ha ellenfél mellé érünk, akkor harcolunk. A harmadik és az ötödik Odysseyben a tábla végén egy főellenség áll (a harmadikban lévő az elég random, Tidusszal pl. az Emperort kellett lenyomni, Clouddal meg Firiont - valszeg a videóból kiderül, hogy ők ketten miért mennek egymásnak).
Az arcade mód emlékeztet a hagyományos verekedős játékokra, kiválasztjuk a saját karakterünket és az ellenfelünket, aztán lenyomjuk a cuccost. Az irányítás érdekes, meg kell szokni, de egyébként nem zavaró. Csak tudnám, hogy lehet új képességeket aktiválni xD (elvileg a "tápoló" képernyőn lehet új képességeket berakni, amitől erősebbek leszünk).

Avatar
serenity
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2009. feb.. 12. 17:19

Re: Dissidia Final Fantasy

Hozzászólás Szerző: serenity »

Ahogy így meséltek a játékról, elég izgalmas lehet..... Jelenjen már meg angolul :)

Avatar
amy black
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2008. máj.. 14. 17:28
Tartózkodási hely: Black Mage Village

Re: Dissidia Final Fantasy

Hozzászólás Szerző: amy black »

Néhány videókat néztem. nekem olyan közönséges verekedős gamnek látszik. :? :roll:

Avatar
Cortez
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2006. szept.. 22. 23:24
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Dissidia Final Fantasy

Hozzászólás Szerző: Cortez »

amy black írta:Néhány videókat néztem. nekem olyan közönséges verekedős gamnek látszik. :? :roll:
Mivel egy sima fanservice-nek indult, így nem is akar több lenni annál, bár elég sok, számomra új dolgot tettek bele, ami egy sima arcade verekedős játéknál sokkal hosszabb tartó élménnyé varázsolja az egészet.
Egy Dragon Ball Z Budokainál és egy Tekkennél sokkal hosszabb időre le tudott kötni, ami azért nagy szó.