A Final Fantasy játék részei filmekeben???

Final Fantasy élmények, kedvenc szereplők, feladványok, relikviák, és minden egyéb
Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Zid írta:Aki látta a Farkasok szövetségét, az tedhatja, hogy kire gondolok: akinek csak egy keze van, az az ipse jólenne Sephinek, csak nem állna jól neki a francia akcentus :D
Háááááát nem tudom... Szerintem inkább Hojo-nak illene be :?

Chriske: zerintem azt a mozdulatsort kellet volna belerakni amit Cloud olyan sokszor csinál: fej oldalra, váll felvonva, kezek széttárva, azaz a tipikus "hát nemtom mozdulat" XD

Mok
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2006. márc.. 22. 15:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mok »

ja

de sztem mondjuk az ac-ben is lehetett volna több ff7-es utalás :roll:

de az a film már készen van már nem változatanak rajt. Ha viszont csinálnának egy FF8ast, akkor azt olyanra csinálják hogy a FF fanok jobban élvezzék - gondolok itt a Chokobokra,( AZ MIÉRT MARADT KI A 7-BŐL) vagy a szerencsétlenkedő Rajinra meg Fujinra (<- áááá ő is lány :D)

chriske
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2006. ápr.. 2. 10:01
Tartózkodási hely: Sokorópátka/Győr

Hozzászólás Szerző: chriske »

A VIII-at Squall poénjaival lehetne sztem nagyon jól megcsinálni. Gondolok itt a LÁNYokkal kapcsolatos viselkedésére :P
Érdemes lenne tényleg foglalkozniuk vele, elvégre amikor kijött a VIII, minden számítógépes műsorban benne volt egy-egy jelenet belőle. Legkedveltebb a táncjelenet volt, úgy emlékszem.

off:
Amikor a IX végére értem, volt egy hatalmas beszólás: "no cloud, no squall......" , azért itt röhögtem egy nagyot, hogy köze nincs a mondatnak a két szereplőhöz, mégis kapásból lehet asszociálni rájuk.

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

chriske írta: Amikor a IX végére értem, volt egy hatalmas beszólás: "no cloud, no squall......" , azért itt röhögtem egy nagyot, hogy köze nincs a mondatnak a két szereplőhöz, mégis kapásból lehet asszociálni rájuk.
:röhög: :röhög: Hát igen, aki játszott az elöző két résszel, annak azonnal ez ugrik be. :D

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Ami még a film verziókat illeti: mindenképp olyan zenéket kellene belerakni, amik a játékokban is voltak, egy -egy jellegzetes dallam(vagy átirat) sokat dobna a hangulaton. És persze a színvilág is sokat számít...Gondolok itt arra hogy inkább élénk, kicsit telített színek kellenek, bár ha cg filmet veszünk akkor ebből általában nincs hiány :)

Avatar
Sabin
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1452
Csatlakozott: 2006. jan.. 18. 18:49
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Sabin »

alap h egy filmnél ami játékból készült a játék zenéi a film zenéi.na ez így nem igaz,de a FF-eknél ezt kéne!

Avatar
Zizz
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2004. dec.. 3. 19:18
Tartózkodási hely: Érd/Baja
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zizz »

chriske írta: Amikor a IX végére értem, volt egy hatalmas beszólás: "no cloud, no squall......" , azért itt röhögtem egy nagyot, hogy köze nincs a mondatnak a két szereplőhöz, mégis kapásból lehet asszociálni rájuk.
De e mellett a cloud és squall-nak van jelentése is, nem csupán névként értelmezhető.

Mok
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2006. márc.. 22. 15:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mok »

Asszem Nobuo Uematsu oldalán olvastam (leeht hogy nem ott, de ha ott akkor nemtom hogy került oda) azt a Cloud+Squall dolgot, csak már elfelejtettem mi a lényege... na mindegy



A zenés dologhoz annyit hogy tényleg nagyon jó hatás lenne hogyha tényleg a FF játékok zenéit raknák bele, de lehet hogy nem eredetiben hanem egy olyan stílusú frankó rockos - Black Mages es átiratban... AZ lenne az ütös :lol:

Avatar
tidus9
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006. márc.. 18. 14:15
Tartózkodási hely: Hardstyle land
Kapcsolat:

na ezt én is hallottam!

Hozzászólás Szerző: tidus9 »

Húúúú Naon tetszett az ff-k zenéi tényleg egy kis rockos,vagy discosba király lenne

A Cloud + squall témáról meg annyi hogy a jelentésük: Cloud: felhő Squall: Szélvihar

DE EZ KIRÁLY!!! Torrenten most fogom letölteni a 8-at 9-et ps2re mert van!!! megtaláltam a http://www.2torrent.com oldalon

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Emtrexx írta:OFF: Bocsi, ezt egyszerűen nem lehetett kihagyni! :D De ez még nem kibeszélés, a kibeszélés az msn-en megy :P
Jól mondod, öregapám!!! :twisted: :alucard:

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Mok írta: A zenés dologhoz annyit hogy tényleg nagyon jó hatás lenne hogyha tényleg a FF játékok zenéit raknák bele, de lehet hogy nem eredetiben hanem egy olyan stílusú frankó rockos - Black Mages es átiratban... AZ lenne az ütös :lol:
Persze, én sem a régimódi prüntyögésekre gondoltam :P

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Sachi írta:Persze, én sem a régimódi prüntyögésekre gondoltam :P
Mi bajod a jó öreg midivel? :twisted:

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Nekem semmi de akinek a füle hozzászokott a Dolby rendszerhez annak kicsit fájdalmas lenne XD

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Azok akkor ezek szerint nem játszottak még finallal. :D Magyarán meg sem érdemlik azt, hogy megnézzék az esetleges filmeket. Bár abban igazad van, hogy ha csinálnának egy nagyon szinvonalas filmet, akkor nem nagyon menne hozzá a midi. De szerintem magában a játékban elmegy. Nem azt mondom, hogy jó, de azért megvan ezéltal valamiféle hangulata. Mondjuk megesett néha, hogy nagyon az agyamra ment már a prüntyögés és levettem a hangot. :D De én azért türelmes ember vagyok, ezért ritkán esett ez meg.

Avatar
tidus9
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006. márc.. 18. 14:15
Tartózkodási hely: Hardstyle land
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: tidus9 »

JAJA! MIDIBEN visszahozhatná a régi jó nintendók meg segák hangulatát de sztem nem lenne való bele hanem vmi újabba!!!!!

Avatar
Sabin
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1452
Csatlakozott: 2006. jan.. 18. 18:49
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Sabin »

Sachi írta:
Mok írta: A zenés dologhoz annyit hogy tényleg nagyon jó hatás lenne hogyha tényleg a FF játékok zenéit raknák bele, de lehet hogy nem eredetiben hanem egy olyan stílusú frankó rockos - Black Mages es átiratban... AZ lenne az ütös :lol:
Persze, én sem a régimódi prüntyögésekre gondoltam :P
én mondjuk csak azt ismerem el FF-zenének,az ujabb részeké inkább komolyzene,szimfonikus zenének illene be...

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Ez is igaz :wink:

Mok
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2006. márc.. 22. 15:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mok »

Sabin írta:
Sachi írta:
Mok írta: A zenés dologhoz annyit hogy tényleg nagyon jó hatás lenne hogyha tényleg a FF játékok zenéit raknák bele, de lehet hogy nem eredetiben hanem egy olyan stílusú frankó rockos - Black Mages es átiratban... AZ lenne az ütös :lol:
Persze, én sem a régimódi prüntyögésekre gondoltam :P
én mondjuk csak azt ismerem el FF-zenének,az ujabb részeké inkább komolyzene,szimfonikus zenének illene be...
Én sajna nem is hallottam a zenéket 1-6 ig....

Nem is baj hogy szimfonikus, SŐT , nekem pont az is tetszik benne... és a Black Mages meg hihetetlenül durvás, és nagyon jók lettek a régebbi részek zenéi is feldolgozva...

Avatar
Sabin
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1452
Csatlakozott: 2006. jan.. 18. 18:49
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Sabin »

Mok írta:Én sajna nem is hallottam a zenéket 1-6 ig....
Hatalmas hiba! Tehát nem is játszottál az 1-6 ig részekkel?

Mok
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2006. márc.. 22. 15:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mok »

hát ja sry, de nem...

Avatar
kite
Androgün
Hozzászólások: 987
Csatlakozott: 2004. dec.. 2. 22:07
Tartózkodási hely: Zimbabwe

Hozzászólás Szerző: kite »

a kveszt biztos nem kerül megfilmesítésre, max a Kveszt Újratöltve, ami formálódik a kicsi, aljas fejemben XD

a SWI nekem bejött, főleg, hogy a Laruku is csinált bele zenét XD meg valahogy nagyon nagyon szép volt :)
a többit meg nem láttam :)

Avatar
Jumbo Cactuar
.:Guardian Force:.
.:Guardian Force:.
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2004. okt.. 25. 5:51
Tartózkodási hely: FFCenter

Hozzászólás Szerző: Jumbo Cactuar »

A Kvesztes hozzászólásokat egy új, saját témába helyeztem, tessék ott folytatni a csevejt, ide a filmes vélemények jöjjenek :yes:

Avatar
tidus9
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006. márc.. 18. 14:15
Tartózkodási hely: Hardstyle land
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: tidus9 »

úú apám tidus mosolyát hogy csinálnák meg:D:D:röhög:

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

kite írta:na jó, egy Irvine-t én is bevállalnék egy AC-s grafikával.
meg egy Lagunát is :pirul2: na jó, de őt élőben is :wáá:

ez meg azoknak, akik értik:
(én még a kvesztet is megnézném filmen XD
Hermaaaaan, édes kicsi szivem XD :wáá: de mire azt megcsinálnák, az apróbb színváltásokkal, megőrülnének XD)
Lagunát én is beválallnám, akár huzamosabb ideig is. XD

Avatar
szputnyik
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2006. ápr.. 18. 13:15
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: szputnyik »

Emtrexx írta:Én elkezdtem megnézni, de épphogy csak túl sikerült jutnom az első részen. Szerintem elég gyenge :( A későbbi részek illetve évadok lehet hogy jobbak, de nekem elment a kedvem az FF-rajzfilmektől. A Final Fantasy: Legend of Crystal (vagy micsoda) című négyrészest is megnéztem, de az se volt valami hejde :zacsko: Illetve rossznak nem volt rossz, de ezek sajna nem FF-ek, csak a címükben.

Honnan szeded le?


A legend of Croystal az ultra gagyi! Meg még megnéztem a FF anime-t is! SZánalom az egséz!