Mi a kedvenc FF-es szereplőd/zenéd/tárgyad stb?

Final Fantasy élmények, kedvenc szereplők, feladványok, relikviák, és minden egyéb
Avatar
amy black
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2008. máj.. 14. 17:28
Tartózkodási hely: Black Mage Village

Re: Mi a kedvenc FF-es szereplőd/zenéd/tárgyad stb?

Hozzászólás Szerző: amy black »

1. Kedvenc férfi FF-szereplőim: squall,irvine,vivi,orlando(FFT),zell
2. Kedvenc női FF-szereplőim: paine,lulu,fran,rinoa
3. Ha választhatnék, én ez a szereplő szeretnék lenni: lulu.paine
4. Ez a szereplő nem szeretnék lenni semmiképp: kefka
5. Ennek a szereplőnek tetszik a legjobban a szerkója: egyértemüleg paine
6. Kedvenc FF-es zenéim: FFV,VI?vII,VII,ix,x zenéi
7. Kedvenc jelenet vagy kedvenc idézet: nincsen
8. Kedvenc főellenség: edea ,sephiroth,
9. Kedvenc ellenség/szörny: t-rex dinó FF8-ból
10. Kedvenc FF-es tárgyam: chocobo/mog/cactuar plüss,squall (oroszlános)amulet,ff7doc-os amulet 3 fejü kutya.
11. A Spirits Within (A harc szelleme)-ről azt gondolom hogy: :alien:
12. FF-rajongó ismerőseim száma: rajtam kivül senki.

Avatar
Cortez
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2006. szept.. 22. 23:24
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mi a kedvenc FF-es szereplőd/zenéd/tárgyad stb?

Hozzászólás Szerző: Cortez »

Kitöltöm megint, mert két év sok idő...
1. Kedvenc férfi FF-szereplőim Vincent, Cloud, Zack, Tidus, Squall
2. Kedvenc női FF-szereplőim Aeris, Cissnei, Yuna, Rinoa
3. Ha választhatnék, én ez a szereplő szeretnék lenni: Vincent/Zack
4. Ez a szereplő nem szeretnék lenni semmiképp: Rikku, Wakka xD
5. Ennek a szereplőnek tetszik a legjobban a szerkója: Vincent
6. Kedvenc FF-es zenéim: To Zanarkand, Someday the Dream Will End, Suteki da ne, One Winged Angel, The Price of Freedom
7. Kedvenc jelenet vagy kedvenc idézet: Yuna és Tidus a tóban; FFVIII opening és ending; a Crisis Core azon átvezető videója, amiben Angeal és Genesis gyepálja Sephirothot
8. Kedvenc főellenség: Sephiroth a Crisis Core-ban
9. Kedvenc ellenség/szörny: Minerva :twisted:
10. Kedvenc FF-es tárgyam (figura, plakát, póló, ps1/ps2 játék, DVD stb): az ex-barátnőmtől kapott Squall-nyaklánc
11. A Spirits Within (A harc szelleme)-ről azt gondolom hogy: förtelmesen rossz volt. Advent Children forever.
12. FF-rajongó ismerőseim száma: Már 20-on felül :)

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Mi a kedvenc FF-es szereplőd/zenéd/tárgyad stb?

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Nem szereted a "dupla k"-kat ? XD

Avatar
Lev
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2008. aug.. 19. 13:51
Tartózkodási hely: dömdöm

Re: Mi a kedvenc FF-es szereplőd/zenéd/tárgyad stb?

Hozzászólás Szerző: Lev »

Kitöltöm már én is ezt.

1. Kedvenc férfi FF-szereplőim: Balthier, Vaan, Steiner, (páncélcsörgés! ) Quina, (mondjuk ő hímnős elvileg :mrgreen: ) Mustadio

2. Kedvenc FF női szereplőim: Fran, Adelle, Agrias

3. Ha választhatnék, én ez a szereplő szeretnék lenni: Őszintén szólva annyira egyik se...Na jó legyen Vivi, mert tetszik a ruhája meg hogy a fejem egy nagy feketeség lenne két világító pöttyel :mrgreen:

4. Ez a szereplő nem szeretnék lenni semmiképp: Tidus!

5. Ennek a szereplőnek tetszik legjobban a szerkója: Mint már említettem Vivi.

6. Ezek a kedvenc FF-es zenéim: Ez hosszú lesz mert zenéit általában sok FFnek szeretem meg megvan gépemen majdnem összes OST :mrgreen: FFT: Hero's theme FFTA2: Beyond the wasteland, Words put together FF12: Boss Battle, Giza Plains, Secret practice, Rabanastre downtown FF9: Crossing the Knoll, Vivi's theme, The place I'll return to someday, Feel my Blade, Loss of me FF6: Decisive battle, FF5: Clash on the bridge FF7: Main theme, Descendant of Shinobi, Jenova, FF8: The Oath

7. FFT: Germonik Scriptures végigolvasása, FF12: Fran, how old were you again? :mrgreen: FF9: Evil forest úgy egész, Déli kapun való átrepülés, Amikor Zidane Steiner szívatja, Quina barmulásai

8. Kedvenc főellenség: FF9ből Black Waltz #1 #2 #3

9. Kedvenc ellenség/szörny: FF9ből Gimme cat meg Hedgehog pie, FFTA2/FF12: Deadly Nightshade (paradicsom :mrgreen: ) meg Cockatrice vagy mi az, lényeg hogy kövér guruló madár :mrgreen:

10. Kedvec FFes tárgy: Germonik Scriptures FFTből.

11. A Spirits Within (A harc szelleme)-ről azt gondolom hogy: Nem tetszik és egyébként se szeretem 3Ds animációt úgy általában.

12. FF-rajongó ismerőseim száma: Nem nagyon vagyon.

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Re: Mi a kedvenc FF-es szereplőd/zenéd/tárgyad stb?

Hozzászólás Szerző: mahdi »

Nos bár már lassan kezdek én is az öregebb rókák közé tartozni, ezt a Topicot még nem sikerült tematikusan magamévá tennem, így most ez következik. (hisz ezért van itt ez a téma, nem?)


1. Kedvenc férfi FF-szereplőim: Squall, Locke, Laguna, Edgar!, Bartz
Másodsorban: Shadow, Seifer, Setzer, Cecil, Balthier, Zell
2. Kedvenc FF női szereplőim: Quistis, Celes, Edea, Relm, Dagger-Garnet, Rinoa, Faris
3. Ha választhatnék, én ez a szereplő szeretnék lenni: Locke a kalandvágy, a hűség és az örök reménytelenség miatt. Squall a vezetői szellem a bölcsesség és a Gunblade miatt, de legfőképpen Laguna, mert ő mindenben olyan mint én! 8) (érzelmes, hősszerelmes, és újságíró :mrgreen: )
4. Ez a szereplő nem szeretnék lenni semmiképp: Vincent, Tidus, Vaan, Auron
5. Ennek a szereplőnek tetszik legjobban a szerkója: Squall, Locke, Cecil (Dark), Balthier
6. Ezek a kedvenc FF-es zenéim: FF VIII full OST, FF V OST, FF VI OST,
7. Kedvenc jelenet: Vivi a sötét mágusok elveszett városában. (szívszorító) Ugyanígy 9-ből a házassági jelenet :D és persze az előadás is az elején. Ultros megjelenései az FF6-ban,(legnagyobb! :mrgreen: ) FF8 Squall-Rinoa 'nagy' jelenetek, Laguna és a vörös sárkány, FF5 A leg heroikusabb végső küzdelem és végül FFVI, FFX és FFVIII vége...
8. Kedvenc főellenség: Ultros! :D :D :D :mrgreen: (nem kérdés! :D)
9. Kedvenc ellenség/szörny: A nagy visszatérők: Hunbaba, Gilgamesh, Odin, Esper-ek és GF-ek, és persze a Tonberry-k :D
10. Kedvec FFes tárgy: Griever és Locke fejkendője :D (nameg a Timber maniacs összes száma! 8) )
11. A Spirits Within (A harc szelleme)-ről azt gondolom hogy: Semmi bajom vele (a borzalmas AC-nél még azért jobb) de nem is tetszik túlságosan. Langyos víz, egy kis szódával elmegy. (vagy jó sok sörrel... :D)
12. FF-rajongó ismerőseim száma: Ti mindannyian! 8) :)

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Re: Mi a kedvenc FF-es szereplőd/zenéd/tárgyad stb?

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

mahdi írta: Ha választhatnék, én ez a szereplő szeretnék lenni: Locke a kalandvágy, a hűség és az örök reménytelenség miatt. Squall a vezetői szellem a bölcsesség és a Gunblade miatt...
:1eye: ?

Squall-t valahogy továbbra sem bírom megszeretni. Laguna sokkal jobb arc <D

Avatar
Lev
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2008. aug.. 19. 13:51
Tartózkodási hely: dömdöm

Re: Mi a kedvenc FF-es szereplőd/zenéd/tárgyad stb?

Hozzászólás Szerző: Lev »

Én inkább meg tudom érteni ha valaki Squallt szereti mint mondjuk Cloud-ot vagy Tidus-t :mrgreen: De Squall és Laguna között én is Lagunára szavazok.

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Re: Mi a kedvenc FF-es szereplőd/zenéd/tárgyad stb?

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Én Squall párti vagyok ebből a szempontból. Nagyon nem szerettem a Lagunás részeket, de ezt már elmondtam egy párszor :P

Avatar
Lev
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2008. aug.. 19. 13:51
Tartózkodási hely: dömdöm

Re: Mi a kedvenc FF-es szereplőd/zenéd/tárgyad stb?

Hozzászólás Szerző: Lev »

Nekem a Lagunás részekből a Winhilles tetszik leginkább, mert szimpatikus az a hely :mrgreen:

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Re: Mi a kedvenc FF-es szereplőd/zenéd/tárgyad stb?

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Winhill még elmegy, de a többi...Mindig rendezgetnem kellett a GF-eket,utáltam. :fejlecsap:

Avatar
Lev
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2008. aug.. 19. 13:51
Tartózkodási hely: dömdöm

Re: Mi a kedvenc FF-es szereplőd/zenéd/tárgyad stb?

Hozzászólás Szerző: Lev »

Én csak az első Lagunás részt találtam unalmasnak, többi szerintem nem rossz. De GF rendezgetés az mindig nagyon agyrém volt :mrgreen:

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Re: Mi a kedvenc FF-es szereplőd/zenéd/tárgyad stb?

Hozzászólás Szerző: mahdi »

Szacsi írta:
mahdi írta: Ha választhatnék, én ez a szereplő szeretnék lenni: Locke a kalandvágy, a hűség és az örök reménytelenség miatt. Squall a vezetői szellem a bölcsesség és a Gunblade miatt...
:1eye: ?

Squall-t valahogy továbbra sem bírom megszeretni. Laguna sokkal jobb arc <D
Hát igen. Ezért írtam egy sorral lejjeb azt amit. :wink:

Avatar
Bangaa
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2009. jan.. 15. 17:43
Tartózkodási hely: Save Crystal

Re: Mi a kedvenc FF-es szereplőd/zenéd/tárgyad stb?

Hozzászólás Szerző: Bangaa »

1. Kedvenc férfi FF-szereplőim: Auran, Zell, Basch
2. Kedvenc női FF-szereplőim: Yuna, Paine, Lulu, Ashe, Fran
3. Ha választhatnék, én ez a szereplő szeretnék lenni: Auran
4. Ez a szereplő nem szeretnék lenni semmiképp: Selphie, Rinoa. :mrgreen:
5. Ennek a szereplőnek tetszik a legjobban a szerkója: Squall, Fran
6. Kedvenc FF-es zenéim: Több résznek sok helyszíne, nem sorolok. :D
7. Kedvenc jelenet vagy kedvenc idézet (akármelyik játékban vagy filmben): Yuna tánca, GF-ek, Esper-ek megidézése, meg más intrók.... :wink:
8. Kedvenc főellenség: Odin, Cerberus, Wild Marlboro, Ultima, és a továbbiakban erős varázslatokat is használó intelligens főellenségek.
9. Kedvenc ellenség/szörny: Nem igazán van, aktualitása épp attól függ, milyen varázslatot, tárgyat szeretnék lopni, szerezni. :)
10. Kedvenc FF-es tárgyam (figura, plakát, póló, ps1/ps2 játék, DVD stb). Nincs.
11. A Spirits Within (A harc szelleme)-ről azt gondolom hogy:: Nincs erről gondolatom.
12. FF-rajongó ismerőseim száma:: Az ittenieken kívül(már amennyire ismerősök), talán egy van, de nem kifejezetten FF-es, de kedveli a X-et. :mrgreen:

Avatar
nihlatak
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2008. ápr.. 19. 19:07
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Mi a kedvenc FF-es szereplőd/zenéd/tárgyad stb?

Hozzászólás Szerző: nihlatak »

eloszor is elnezest hogy sokadjara ekezet nelkul irok

mielott barki is kritizalna hangsulyoznam hogy csak az elso 6 reszt es FF7CC-t jatszottam vegig na meg a Mystic Quest-et
a sima 7-et a 8-at es a 9-et csak elkezdtem es FF7DC-t is
meg FF7AC-t es FFSW-t lattam
na meg a Dissidia-val is jatszottam jo sokat bar nem igazan latom ertelmet de latvanyosnak tartom

1. Kedvenc férfi FF-szereplőim: Gilgamesh (FF5) igazabol azert kedvenc ferfi szereplom mert nem azert harcol hogy masokat megoljon hanem magaert a harc kedveert
2. Kedvenc női FF-szereplőim: Aeris ot tartom noidealomnak :D
3. Ha választhatnék, én ez a szereplő szeretnék lenni: onmagam FF7 vilagba csoppenve (ha van ra lehetoseg) az elozo pontban leirtak miatt
4. Ez a szereplő nem szeretnék lenni semmiképp: Sephiroth mert o olte meg aeris-t
5. Ennek a szereplőnek tetszik a legjobban a szerkója: Gilgamesh (FF5) mert olyan Szamuraj feelingje van :D
6. Kedvenc FF-es zenéim: eleg sok tetszett de kedvencet nem sikerult valasztani talan FF5-bol az a zene amikor Gilgamesh-el kell harcolni
ezt az oldalt ajanlom figyelmebe az FF zeneket kedveloknek: http://bluelaguna.net/
7. Kedvenc jelenet vagy kedvenc idézet (akármelyik játékban vagy filmben): ezen sokat gondolkoztam de vegulis nem sikerult talalni amivel jatszottam meg amit lattam animet mind tetszett ugy gondolom mindnel megvolt az osszhang
8. Kedvenc főellenség: Omega (FF5) ez volt az elso foellenseg ami feladta nekem a lecket bar lehet csak azert mert a bard enekei kicsit hianyosak voltak sosem felejtem el csak nagyon sokadjara sikerult legyozni :D
Sephiroth (szimpibb lenne ha nem olte volna meg Aeris-t) eleg erdekes karakter a korulmenyek aldozata ugy gondolom a valosagba is sok hasonlo ember volt es az a meglatasom hogy amig SOLDIER volt a Shinranal es sok ember peldakepe addig semmi erzelemrol nem adott jelt logikusan cselekedett de amikor megorult a gyulolet vezerelte (inentol szanalmas lett) es vegulis ez okozta a bukasat amugy szerintem Kefka sokban hasonlit ra vagy inkabb forditva ha jol meggondoljuk az idorendi sorrendet
9. Kedvenc ellenség/szörny: Behemot es kulombozo fajtai szamomra szimpatikus szorny :D
10. Kedvenc FF-es tárgyam (figura, plakát, póló, ps1/ps2 játék, DVD stb). mindet nagyon szeretem mar amit ismerek de a kovetkezok vanak meg eredetibe: FF3 (DS verzio) FF7AC FF7DC
11. A Spirits Within (A harc szelleme)-ről azt gondolom hogy: nagyon jo anime de FF jatekokhoz vagy egyebb FF anime-hez semmi koze
12. FF-rajongó ismerőseim száma: 1 akit meg D2bol ismerek :D vele msn-en szoktam beszelni es ti kedves forumozok :D

Avatar
nihlatak
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2008. ápr.. 19. 19:07
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Mi a kedvenc FF-es szereplőd/zenéd/tárgyad stb?

Hozzászólás Szerző: nihlatak »

a 12-es ponthoz meg anyit tenek hozza hogy kozbe eszembe jutott hogy van 1 szemelyes ff rajongo ismeros is

na es mostmar nem fogom kulon irni de minden valoszinuseg nelkul ekezet nelkul fogok irni ha nem gond

Avatar
Helance100
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2009. okt.. 12. 17:03

Re: Mi a kedvenc FF-es szereplőd/zenéd/tárgyad stb?

Hozzászólás Szerző: Helance100 »

1. Auron, Zidane, Edge, Kuja ( :taps: )
2. Rosa
3. Rosa
4. Squall
5. Edge
6. A Thousand Words, FF main theme, You're not alone
7. " Cecil: I fought him... I hated him... my own brother!
Golbez: You are my Brother." (hogy lehet ilyen röhejes szonkronhagot találni Golbeznek? :D
Nagyon király!)
8. GOLBEZ!!!! :D:D:D :éljenz: KUJAAAAA!!!!!!
9. ......... az ff IV-ben a Giant-ben van egy világoskék sárkány, amit könnyű volt legyőzni és sok exp járt érte...........

Avatar
nihlatak
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2008. ápr.. 19. 19:07
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Mi a kedvenc FF-es szereplőd/zenéd/tárgyad stb?

Hozzászólás Szerző: nihlatak »

Helance100 írta:Golbez: You are my Brother." (hogy lehet ilyen röhejes szonkronhagot találni Golbeznek? :D
Nagyon király!)
ha jol sejtem a ds-es verzioval jatszottal ugye?

Avatar
Helance100
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2009. okt.. 12. 17:03

Re: Mi a kedvenc FF-es szereplőd/zenéd/tárgyad stb?

Hozzászólás Szerző: Helance100 »

Aha.
Még régen elkezdtem a másikat is, de azt akkor a ds-es 3 után nem volt kedvem végigvinni. Persze tudom, hogy azért jobb játék, meg nem kell a grafikán fennakadni, de... hát ez van.
Bár akkor már tudtam, h ki fog jönni ds-re is, és a tesóm mutatott belőle videókat és úgy döntöttem, inkább majd azzal játszom :)

Avatar
nihlatak
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2008. ápr.. 19. 19:07
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Mi a kedvenc FF-es szereplőd/zenéd/tárgyad stb?

Hozzászólás Szerző: nihlatak »

Helance100 írta:Aha.
Még régen elkezdtem a másikat is, de azt akkor a ds-es 3 után nem volt kedvem végigvinni. Persze tudom, hogy azért jobb játék, meg nem kell a grafikán fennakadni, de... hát ez van.
Bár akkor már tudtam, h ki fog jönni ds-re is, és a tesóm mutatott belőle videókat és úgy döntöttem, inkább majd azzal játszom :)
a 3 nem tetszett?
amugy a 3bol es a 4bol is vegigjatszottam a regieket es osszehasonlitva az ujal 3 eseteben az ujba azt nehezmenyeztem hogy olyan gyerekes a grafikaja
a 4nel meg a nagy feju karakterek de a 4be amikor megszolalt a karakter hangja nagyot neztem ugyanis az elso 9 reszbe nem volt beszedhang egyiknel se csak a crisis core-nal de az mas teszta
amugy az elso 7 reszt jatszottam eddig vegig meg a crisis core-t most a dirge of cerberus-t probalom aztan szep sorba a tobbi azert furcsa hogy az 5-nek es a 6nak nem csinaltak felujitott grafikaju valtozatot
egyebkent te ds-el jatszol vagy emulatoral?
ha ds-el akkor eredetibe megvan vagy dstt kartyaval nyomod?
nekem csak a 3 van meg ds-re eredetibe de gondolkozok a 4 beszerzesen is ha esetleg megvan neked elarulnad hogy hol es milyen aron lehet hozza jutni?

Avatar
Helance100
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2009. okt.. 12. 17:03

Re: Mi a kedvenc FF-es szereplőd/zenéd/tárgyad stb?

Hozzászólás Szerző: Helance100 »

Ezek közül csak a ds-esekkel játszottam eredetiben. A 3 tetszett amúgy, azt is nagyon szerettem, jó volt vele játszani, csak kicsit gagyi történet és... krhm-krhm... szereplők szempontjából.
A 4 meg csak simán nagyon nagyon tetszett :D

Avatar
nihlatak
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2008. ápr.. 19. 19:07
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Mi a kedvenc FF-es szereplőd/zenéd/tárgyad stb?

Hozzászólás Szerző: nihlatak »

Helance100 írta:Ezek közül csak a ds-esekkel játszottam eredetiben. A 3 tetszett amúgy, azt is nagyon szerettem, jó volt vele játszani, csak kicsit gagyi történet és... krhm-krhm... szereplők szempontjából.
A 4 meg csak simán nagyon nagyon tetszett :D
nem ertem mi bajod a 3mal szerintem teljesen jo van benne olyan extra amit csak online friend-ekel lehet elerni ez szerintem nagy szivatas mert nekem nincs ilyen
bar a 4 se rossz
az elso 6 reszbol nekem az 5 a kedvencem :D
megjegyeznem hogy a ds viszi a gba jatekokat is ez altal 1-2 es 5-6 is elerheto
de 1-2-bol jobb a psp-s verzio
amugy 4-bol is van gba verzio

Avatar
Helance100
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2009. okt.. 12. 17:03

Re: Mi a kedvenc FF-es szereplőd/zenéd/tárgyad stb?

Hozzászólás Szerző: Helance100 »

Semmi bajom így a 3-mal, de azért tagadhatatlan, hogy a későbbiekhez képest nincs valami jó sztorija

Avatar
nihlatak
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2008. ápr.. 19. 19:07
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Mi a kedvenc FF-es szereplőd/zenéd/tárgyad stb?

Hozzászólás Szerző: nihlatak »

Helance100 írta:Semmi bajom így a 3-mal, de azért tagadhatatlan, hogy a későbbiekhez képest nincs valami jó sztorija
ez relativ amugy nekem a 3 sztorija jobban tetszett mint a 4-e

Avatar
Helance100
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2009. okt.. 12. 17:03

Re: Mi a kedvenc FF-es szereplőd/zenéd/tárgyad stb?

Hozzászólás Szerző: Helance100 »

...
Hogyhogy? :mi:

Avatar
nihlatak
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2008. ápr.. 19. 19:07
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Mi a kedvenc FF-es szereplőd/zenéd/tárgyad stb?

Hozzászólás Szerző: nihlatak »

Helance100 írta:...
Hogyhogy? :mi:
szerintem a 4 tul nyalas de amugy nem rossz
de ettol fuggetlenul a ds-es 4 megvasarlasat is tervezem