FFVIII film?

Final Fantasy élmények, kedvenc szereplők, feladványok, relikviák, és minden egyéb

Szerinted készüljön film a VIII-ból?

Feltétlenül!
37
86%
Felesleges, a játékban lezáródott a történet.
6
14%
 
Szavazatok száma: 43

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Oh, én ezzel nem értek egyet, hogy elsősorban pénz kellene hozzá. Csak mindent okosan kell csinálni, és meglehet oldani meglehetősen alacsony költségvetésből az egészet. És nem a mannát kell várni, hanem utánajárni mindennek. Szépen ha egy helyen nem sikerül, menni a következőre, vagy addig nyaggatni a dolgot, míg nem jön össze.
Mindent csak okosan! XD

Avatar
DaeusEx
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2006. ápr.. 24. 12:23
Tartózkodási hely: dgtlwrld
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DaeusEx »

Jó igazad van, /me meghajol XD
(Csak korán van még logikusan gondolkoznom :D)

Avatar
tidus9
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006. márc.. 18. 14:15
Tartózkodási hely: Hardstyle land
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: tidus9 »

összekell dobni annyi gilt:D

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Szerintem a leghúzósabb jó színészek találása lenne. Legalábbis én nem szállnék be egy majd-mi-magunk-eljátszuk dologba. Minden mást össze lehet gányolni kisebb-nagyobb erőfeszítésekkel, de ha a színész béna, akkor bukott dolog (feltéve ha nem paródiáról van szó).
A technikai feltételek megteremtése egyébként nem lenne gond, én akár több kamerát is tudnék szerezni.

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Nah, igen. Ezt tapasztaltam én is, nagyon sok jelentkező közül a 98% általában teljesen amatőr. :? Meg persze a komolyabb embereket, akik értenek hozzá valamivel meg is kellene nyerni. A technikai résszel szerintem se lenne túl nagy gond, kamerám nekem is és több ismerősömnek is van. Én még talán hangosítót is tudnék szerezni.

Mok
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2006. márc.. 22. 15:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mok »

na nem is aktívkodtam, utána kifolyt a szemem, és elromlott a billentyűzet :P

Avatar
ichimaru gin
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2006. máj.. 21. 17:44
Tartózkodási hely: titok

Hozzászólás Szerző: ichimaru gin »

Nem akarom senkiben rombolni a lelkesedést, de egy saját ff8-al nem lennénk olyan boldogak mintha a sqare-es srácok leülnének asztalaikhoz és elkezdenék kifaragni a ff8-at A.C minőségben. Szal szerény véleményem szerint lehet örömködni meg tervezgetni jó dolog, de egy miliméterrel nem lesz jobb a film mint a star wars fanok filmjei, sőőt final filágot még nehezebb létrehozni hisz még annyira sem létezik mint a star wars világa(a régiekre gondolok, az újjakban már george luc se biztos hogy nem c.g).
A saját rajzfilmel meg az a baj, hogy ha igazán faxárnyasat szeretne az ember akkor ahoz nagyon sok lé és nagyon sok ember és nagyon sok idő és nagyon sok munka és végül a legfontosabb ...nagyon sok Japán kell (tudom az "embert" már mondtam de ők más kategóriába esnek, pozitív értelemben :D ).

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Abban egyetértek hogy nagyon-nagyon nehéz lenne saját filmet készíteni (akár élőszereplős, akár rajz), és hogy a legtöbb elég rossz, de én már láttam rendkívül jó ilyen fan-made filmeket. Legutóbb pl egy Star Wars-filmet, ami félórás volt, és egy jedi nő volt a főszereplő (tehát nem a létező sztorikból merített szereplőket - épp ez tette hihetővé).
Szintén nemrég láttam egy Lobo filmet (ez eredetileg egy képregény, ha jól tudom hivatalos film még soha nem is készült belőle), ami szintén szenzációs lett.
És ha az ember jól választ ezekből a világokból szereplőket, és olyan történetet talál ki hozzá, ami beleépül a hivatalos filmek/játékok/képregény világába, akkor szerintem teljes mértékben elfogadható mű tud születni, amin az ember nem is igazán veszi észre hogy nem hivatalos. Persze, ismétlem, minden 100ból talán 1 ilyen akad.

Tény hogy jókora kihívás :)
(a régiekre gondolok, az újjakban már george luc se biztos hogy nem c.g).
:lol:

Avatar
Sabin
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1452
Csatlakozott: 2006. jan.. 18. 18:49
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Sabin »

és különben is kit érdekel? lényeg h nekünk tetsszen! 8)

Avatar
ichimaru gin
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2006. máj.. 21. 17:44
Tartózkodási hely: titok

Hozzászólás Szerző: ichimaru gin »

sabin, ebben telyesen igazad van.................(de azért mégis inkább a square verzióját látnám szívesebben :D)

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Nah, majd ha egyszer eljutok hálivúúdba, olyan FF8 filmet kaptok, hogy csak úgy zöldül! XD
(Álmodozni szép dolog... :D)

Mok
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2006. márc.. 22. 15:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mok »

Ha én egyszer belelendülök olyan pofont kap a Square vezérelnőkbácsija...

Meg mégegyszer: Nem értem minek van a savazás, mert ki az a botond aki azt mondja hogy ne legyen, ki nem örülne neki.

A történet meg lezáródhatott, de a FF7-ben nem ez volt? Aztán Sephi visszajött, feltámadt, bajok, harcok, és lett egy jó film.. A Remény után halok meg :P

Avatar
SavUdvar
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2006. ápr.. 24. 9:28
Tartózkodási hely: Mezőtúr

Hozzászólás Szerző: SavUdvar »

Nekem is lenne ötletem, hogy a film milyen legyen, de úgy se kérdznek meg.

X-master
The Satan
Hozzászólások: 1218
Csatlakozott: 2005. márc.. 13. 12:17
Tartózkodási hely: Ott!

Hozzászólás Szerző: X-master »

én meg színésznek születtem XD sztem meg kéne csinálni ezt, és bennem is tolonganak az ötletek erről :P

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Akkor szerintem legyen az, hogy ha mindenkinek vége van az iskolai időszaknak, akkor megbeszélni, hogy mitévők legyünk....undzóvájter. :D

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

SavUdvar írta:Nekem is lenne ötletem
X-master írta:bennem is tolonganak az ötletek
No, hát akkor kivele! :) Mégha nem is lesz belőle semmi, álmodozni azért lehet, és kíváncsi vagyok ki milyesmit képzel el.

Avatar
SavUdvar
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2006. ápr.. 24. 9:28
Tartózkodási hely: Mezőtúr

Hozzászólás Szerző: SavUdvar »

És, hogyan kezdjem?

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

"Egyszer volt, hol nem volt...", "Once upon time..." Példának okáért. :wink:

Avatar
SavUdvar
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2006. ápr.. 24. 9:28
Tartózkodási hely: Mezőtúr

Hozzászólás Szerző: SavUdvar »

Nem találnék ki új történetet.
Az eredetit filmesíteném meg. Ugyan úgy kezdeném el, mint a játék kezdődött, de több látvánnyal.
az elején lennének benne ilyen képvillanások, ami majd később benne lesz a filmben.
Leesik az égből a kard és kezdődik a kiképzés. Seifer és Squall, de sokkal hosszabb harc és több látványosság.
4 részben készíteném el a filmet. Eggyenlőre ennyi majd még írok, ha valakit érdekel, de ez az én elméletem így kezdeném el a filmet. Fontos persze azokkal a zenékkel, amik amúgy is benne voltak a játékban.

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Hozzászólás Szerző: Arxur »

Nekem van egy jó ötletem a megvalósításra.

Nem kellenek nekünk sem élő szereplők sem kamerák. Csupán a Sims2-re lesz szükségük.

Ha hiszitek, ha nem léteznek olyan Stúdiók, melyek a Sims2 használva készítenek filmeket. Bármilyen karaktert tervezhetünk benne. Minden helyzetet megteremthetünk benne. És kiváló minőségű videókat készít.

A felvettt jeleneteket pedig tovább szerkeszthetnénk bármilyen programmal. (pl.: Windows Movie Maker) Szinkront is beilleszthetnénk, persze ehhez már színészek kellenek, mégis egyszerűbb. Emtrexxnek pedig biztosan van egy két progija, amivel speciális effekteket nyomhatnánk bele a filmekbe... 8)

Az egyetlen kérdés az: kinek van rajtam kívül Sims2-je...? :|

Chrono
Lámairtó
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2004. dec.. 29. 2:45
Tartózkodási hely: Szlovákia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Chrono »

Nekem van, de inkább nem véleményezem a játékot :)

Mok
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2006. márc.. 22. 15:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mok »

Umm, hát vanni van , csak nincs fent, mert jól ráuntam.

De sztem nem is olyan jó ötlet a simses, nem is olyan rossz. Ha belegondolok, akkor a játékot nem nagyon lehetne sims motorra ültetni, és honnan szereznénk be Squall modelljét?

Nekem is az tetszik legjobban hogy a már kész játékot filmesítenénk, lehet hogy nem lenne nagy szám, de akkor is. Jó és szép és minden, akinek tetszett a FF8 annak a film is tetszene...

Még annyi hogy ha tudnám hogy lehet olyan XIII szerűen (amik látszódnak Em képein) csinálgatni animokat, akkor segítenék, de ha kell és ha tudok akkor segítek bármi is legyen az

AVE FF8, (meg Sztálin)

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Hozzászólás Szerző: Arxur »

Mok írta:Umm, hát vanni van , csak nincs fent, mert jól ráuntam.

De sztem nem is olyan jó ötlet a simses, nem is olyan rossz. Ha belegondolok, akkor a játékot nem nagyon lehetne sims motorra ültetni, és honnan szereznénk be Squall modelljét?
Szinte mindegyik FF-es karakter letölthető a http://www.sims2.com-ról... Nekem szinte meg van összes FFVIII-as karakter. Egyszerű trükökkel pedig meg lehetne oldani, hogy minden úgy látszódjon, ahogyan kell. 8)

Mok
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2006. márc.. 22. 15:29
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mok »

Grrr. Regelni kell? Meg kell eredeti SIMS?(vagy cd kulcs, mert persze hogy nem másolt CD-m van csak az eredeti eltört, a cd kulcs elveszett :angyal: )
én nem találom, valahogy töltsd fel a nyetre, vagy add oda személyesen

Avatar
Amarevia
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2006. márc.. 28. 7:04
Tartózkodási hely: Central City
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amarevia »

szriccs írta:Az egyetlen kérdés az: kinek van rajtam kívül Sims2-je...? :|
Nekem van eredeti! :D És régebben imádtam vele szórakozni, igaz, kb 5 perc után baromi unalmas, de jó kísérletezni, hogy melyik embernek milyen gyereke lesz... :D

De ez szerintem akkor is egy hülye ötlet. Bocs. :? Képtelenség minden helyzetet megteremteni, ami egy FF-ben előfordulhat.