Final Fantasy (mindenes)

Final Fantasy élmények, kedvenc szereplők, feladványok, relikviák, és minden egyéb
Avatar
mufurcka
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2009. okt.. 20. 10:49
Tartózkodási hely: Érd, a lehetőségek városa...

Re: Final Fantasy (mindenes)

Hozzászólás Szerző: mufurcka »

Igen, én voltam. Köszi :D
Na igen, abban van szpojler rendesen. Tessék bepótolni a lemaradást :D

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Final Fantasy (mindenes)

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Egy ideig én is próbálkoztam hasonlókkal, de megközelítőleg sem sikerült ennyire felfejleszteni a skilljeimet :D
Aztán meg le is töröltem az összes videómat, mert folyton jöttek figyelmeztetések attól a retek jutúbtól hogy törlik, mert jogosulatlanul használtam zenerészleteket aláfestésnek......... :evil:
Két videót le is töröltek, és a harmadikért már bann járt volna, úgyhogy fogtam magam és teljesen lenulláztam a profilomat, hogy szívjanak gázt akkor.

Avatar
mufurcka
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2009. okt.. 20. 10:49
Tartózkodási hely: Érd, a lehetőségek városa...

Re: Final Fantasy (mindenes)

Hozzászólás Szerző: mufurcka »

Én sem vagyok valami termékeny, fél évente egy videót ha csinálok, akkor már sokat mondtam. Túl sok ideig tart, túl sok a pepecs vele, én pedig nagyon türelmetlen vagyok a milliónyi vágáshoz. Viszont maximalista révén pedig nem akarom összecsapni, úgyhogy inkább szívok vele évente egyszer xd
Nekem is jönnek folyton a figyelmeztetések, de újabban úgy oldották meg, hogy telerakosgatták a videókat reklámokkal.

Avatar
Amarevia
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2006. márc.. 28. 7:04
Tartózkodási hely: Central City
Kapcsolat:

Re: Final Fantasy (mindenes)

Hozzászólás Szerző: Amarevia »

Halihó~ Van itt még valaki?
Csak annyit szerettem volna írni, hogy röpke 11 év után az FFXV-nek hála visszatért rajongásom a Final Fantasy játékok iránt. Megvettem magamnak az FFX/X-2 HD Remaster verzióját (ezt is megértük, hogy kijöjjön PC-re), és azt tologatom, de igen lassacskán haladok vele. Ha esetleg valaki tud tippeket adni a játékokkal kapcsolatban, megköszönöm. :wink:

Avatar
tritto
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4926
Csatlakozott: 2006. jún.. 22. 9:49
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Final Fantasy (mindenes)

Hozzászólás Szerző: tritto »

Az őszintét megmondva nem is játszottam még velük, de annak határozottan örülök, hogy visszatért Beléd a lelkesedés :D