Az FFCenter szentélye

Final Fantasy élmények, kedvenc szereplők, feladványok, relikviák, és minden egyéb
Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Juj talán ez az eddigi legnehezebb választás :shock: (számomra)
Mindkét GF-et szeretem, mindkettőnek a VIII-ben tetszik a leginkább az idézése, és mindkét GF amiatt a rész miatt tetszik leginkább.
Bár ha jobban belegondolok, Shiva szép még az X-ben is, bár a Diamond dust ott feleannyira sem szép mint a VIII-ban. Bahamut viszont ott is, és az AC-ben is elég csúnya. És én egyébként is szeretem a telet, szóval nekem ez most asszem Shiva lesz :)

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Garott írta:És nézzük az ellenfelét: Shiva. Ki szavazna rá? Hogy veheti fel a verseny a sárkányok királyával a hóemberek királya??? Hisz bárki megszerezheti, sőt van hogy csak simán megkapjuk, hogy használja már valaki. Lehet, hogy eleinte ő tűnik erősnek, de ki használta őt a végén lévő főellenfél ellen? Hisz ő csak egy női fagyi. Ki akarná, hogy egy fagyi védje őt? Hisz még ízt sem lehet választani hozzá. Gondoljatok bele, hogy Shiva teljes hóemberseregével felvonul Bahamut ellen, neki mégis mennyi ideig tartana legyőzni őket? Egy pillanat alatt vége lenne az egész seregnek. Már persze ha ez seregnek hívható.
LOOL. Ez kicsit emlékeztet engem valami "magyar p... valamire". :roll:
---
Úgy látom, én is csatlakozni fogok az utolsó pillanatban szavazók csapatához, bár már most elég jól körvonalazódott bennem, kire fogok szavazni. Mintha megint kicsit polarizált lenne a dolog...
---
Szriccs, úgy látom, a te szemedben már nem lesz több értelmes ötletem. :P Akkor miért is töröm magam azzal, hogy rossz a kastélyod stílusa stb. :lol:
---
Hmm... gondoljatok arra is, miközben szavaztok, hogy hogyan viszonyulnának a jelenlegi védő-jelöltek a korábbi győztesekhez! Már csak azért is, nehogy a végén kikerekedő társulat "cirkuszi" legyen. :wink:

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Hozzászólás Szerző: Azureus »

Nehéz volt dönteni. Egy óriási halra, aki egy bikát tart a hátán vagy egy hatkezű férfi istenre szavazzak?
Alexander után talán a két legjobb idézés. Mindenesetre Bahamutot nagyon imádom és mindig vártam hogy mikor kapom már meg végre, Shiva pedig egyszerűen csak Shiva. És talán rá is szavaztam volna, ha nem látom meg mi lett vele a XIII-ben.
Úgyhogy most Bahamutra szavazok.

X-master
The Satan
Hozzászólások: 1218
Csatlakozott: 2005. márc.. 13. 12:17
Tartózkodási hely: Ott!

Hozzászólás Szerző: X-master »

Nos, én nem sokat hezitáltam a döntéssel, Shiva mindig is a kedven summonjaim közé tartozott, viszont Bahamutba minden részben volt valami, ami felülmúlta Shivát, nem véletlenül lett szinte minden részben a kedvenc summonom, ezért most rá fogok voksolni: Bahamut

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Szerintem én majd kicsit késöbb fogok szavazni! :?

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Miért, mi lett Shivával a XII-ben?? :o

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Hozzászólás Szerző: Azureus »

XIII-ban. És, nos...nehéz bezsélni róla. Transformert csináltak belőle. Motorrá tud változni, amit harc közben "meglovagolhatsz". Ebből sok vicces téma született a GameFAQs-on.

*Dóri*
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2006. dec.. 13. 14:14
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: *Dóri* »

hol lehet szavazni? nem találom :D és ha be akarok lépni az oldalon, akkor oda külön kell regizni? :hát: :nemért:

Avatar
vadallat
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2006. okt.. 26. 9:46
Tartózkodási hely: bp

.

Hozzászólás Szerző: vadallat »

nekem mikor valami nagy segitségre volt szükségem mindig azt hivtam aki duzzad az erőtöl és már a látványa is tiszteletet parancsoló éppen ezért: BAHAMUT -ra szavazok

Avatar
Lionheart
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2006. márc.. 30. 20:55
Tartózkodási hely: Tolna

Hozzászólás Szerző: Lionheart »

Bahamut mert királyul néz ki, és erős is :P

*Dóri*
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2006. dec.. 13. 14:14
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: *Dóri* »

Ezt most komolyan mondjátok hogy ez a szavazás, hogy ide beírom hogy kire szavazok? :D :roll: Akkor azért nem látom sehol.

Hát ha így van, akkor: Shiva!
Bahamutot sosem szerettem :P Shiva meg oylan kecses és nőies és szép 8) Ha nekem lehetne egy aeonom, őt választanám.
Ennél már csak Anima lenne jobb.

Avatar
SavUdvar
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2006. ápr.. 24. 9:28
Tartózkodási hely: Mezőtúr

Hozzászólás Szerző: SavUdvar »

Bahamut-ra szavazok.
Közelebb áll hozzám FFVII-ben eggyik kedvenc Summon-om főleg a NeoBahamut. A 8-ik részben is jól meg van csinálva jön a felhők között villámlik utána megjön és táraz.
Nem mondom, hogy Shiva rossz mert FFX-ben nagyon szeretem, de kissé unalmas ugye a 8-ik részben az elején a 3-as cd-ig szinte egyfolytában azt használjuk és meg lehet unni pl. Na mindeggy ezért esett a választásom Bahamut-ra.
Nem annyira monoton. Remélem jó indok lett ez így.

Ja és a védőbeszédek is jók lettek.

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Ezt most komolyan mondjátok hogy ez a szavazás, hogy ide beírom hogy kire szavazok?
:lol:

Tudod, szegény ember vízzel főz :roll: :D
Lehetett volna automata szavazást is csinálni a fórum tetejére, csak akkor minden egyes alkalommal törölni kellene az előzőt és új válaszlehetőségeket megadni. De ez így most izgalmasabb, pláne mert így Zorginak is van mit csinálnia :D
Transformert csináltak belőle. Motorrá tud változni, amit harc közben "meglovagolhatsz". Ebből sok vicces téma született a GameFAQs-on.
Erről van valami hivatalos kép? Kíváncsi lennék rá. Kimehetne hírbe is.
nehéz bezsélni róla
Azt megértem. Olvasni is elég nehéz volt :(
Shiva meg oylan kecses és nőies és szép
Egyetértek. Jöjjön csak ide nekem Shiva :sunyi: tiétek meg legyen az a rusnya fekete sárkány :ördög:

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Emtrexx írta:...pláne mert így Zorginak is van mit csinálnia :D...
Édes vagy. :mrgreen:
Emtrexx írta:Jöjjön csak ide nekem Shiva :sunyi:...
De arra nem gondoltál, hogy ha ott lenne, akkor megfagynál ott helyben, mire annyit mondhatnál véres-nyállal töltött bendő?

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Hozzászólás Szerző: Arxur »

Zorgika írta:
Emtrexx írta:Jöjjön csak ide nekem Shiva :sunyi:...
De arra nem gondoltál, hogy ha ott lenne, akkor megfagynál ott helyben, mire annyit mondhatnál véres-nyállal töltött bendő?
Szerintem ha mégis csak úgy ott teremne Em előtt, akkor nem épp ez volna az a kifejezés, amit használna... XD

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Hozzászólás Szerző: Azureus »

Emtrexx írta:
Transformert csináltak belőle. Motorrá tud változni, amit harc közben "meglovagolhatsz". Ebből sok vicces téma született a GameFAQs-on.
Erről van valami hivatalos kép? Kíváncsi lennék rá. Kimehetne hírbe is.
http://www.ff-xiii.net -en vannak magazin scan-ek.
Itt van Shiva. De nem árt megnézni a többit is.

Avatar
Gandalf
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2006. ápr.. 10. 10:14
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gandalf »

Mivel a Női nem hez tartozom és Shiva is nő ezért a Jég urnőjére a fagyos hercegnőre Shiva-rá szavazok
kérek minden kit akinő vagy szereti a szép :wink: nőket az szavazon Shivára Köszike :diva:

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Azureus írta:www.ff-xiii.net -en vannak magazin scan-ek.
Itt van Shiva. De nem árt megnézni a többit is.
Szerintem szenzációsan jól néz ki ez az új Shiva. Felőlem aztán mosógéppé is változhat, amíg ilyen jól néz ki :D
Aztán persze lehet hogy mozgóképen nem fog ilyen jól kinézni a dolog.

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Hozzászólás Szerző: Azureus »

Az egy dolog hogy jól néz ki, bár a gigantikus kerék a tarkóján nem túl imponáló, nem nagyon tetszik hogy motor lett belőle.

Avatar
Gandalf
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2006. ápr.. 10. 10:14
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gandalf »

:shock: szerintem is szép Fölegy az FF8-ban mert mindig kéznél volt és nő létére erős a FF9 Ben is tök jolvan meg csinálva föleg a kóronája és a fülbevalója tetszik nagyon szertem is nagyon az egyik kedvenc szörnyem , kárvolt elrontani tök jóvolt meg idézhetö sima szőrnyként is de eza motoros filing hát nemtudom ??????
nekem ez olyan furi :|
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gandalf 2007. jan.. 15. 19:26-kor.

*Dóri*
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2006. dec.. 13. 14:14
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: *Dóri* »

Ezen most olyat röhögtem :röhög: Shiva átváltozik motorrá... berosálok XD ekkora baromságot.

Avatar
Gandalf
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2006. ápr.. 10. 10:14
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gandalf »

:? nekem is ez a véleményem kiváncsivagyok vajon a többi GF böl mitcsinálhatak ??????
:roll:

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Egyszerű: Bahamut helikopterré változik (ennek a X-ben már láthattuk kezdeményeit :lol: ), Ifrit mikrosütővé, és várható még egy elektrosokkoló, egy hajszárító és egy vízforraló is, ezek alteregóját mindenkinek a fantáziájára bízom :lol:

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Hehehee...
Ifrit - kazánház
Siren - tankhajó
Bahamut - dömper
Tonberry King - ööö... Japán?
Alexander - Ő karakter lesz, Sanyesz
Eden - hm... World Trade Center
Doomtrain - ... cseresznyefa
---
Em, megelőztél.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára olf 2007. jan.. 15. 19:38-kor.

*Dóri*
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2006. dec.. 13. 14:14
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: *Dóri* »

Emtrexx írta:Egyszerű: Bahamut helikopterré változik (ennek a X-ben már láthattuk kezdeményeit :lol: ), Ifrit mikrosütővé, és várható még egy elektrosokkoló, egy hajszárító és egy vízforraló is, ezek alteregóját mindenkinek a fantáziájára bízom :lol:
Valefor meg szárnyasbetét lesz :angyal: :P