FF8 - Ultimecia - Rinoa

Final Fantasy élmények, kedvenc szereplők, feladványok, relikviák, és minden egyéb

Szerinted lehetséges hogy Ultimecia = Rinoa?

Igen
28
67%
Nem
14
33%
 
Szavazatok száma: 42

X-master
The Satan
Hozzászólások: 1218
Csatlakozott: 2005. márc.. 13. 12:17
Tartózkodási hely: Ott!

FF8 - Ultimecia - Rinoa

Hozzászólás Szerző: X-master »

Nos, igen. Egy külföldi fórumon találtam az elméletet, miszerint Ultimecia nem más, mint Rinoa a jövo˝ben.
Az emellett álló bizonyítékok:
Rinoa az erejének köszönheto˝en sokkal tovább él, mint a többiek. Squall elvesztése nagy fájdalommal töltötte el, hogy ezt a fájdalmat enyhítse, Squall gyu˝ru˝jét (Griever) és saját maga használja fel. Rinoának nagyon fontos volt Squall, talán ennek köszönheto˝, hogy Griever a legero˝sebb GF ("The most powerfull GF.... You shall....Suffer!"). Ám, mint minden GF-nek ennek is volt mellékhatása, azaz a memória fokozatos elvesztése. A végére, már csak annyit tudott, hogy o˝ is egy varázsló (sorceress). Elfelejtette a saján nevét is, emiatt vett fel egy új nevet - Ultimecia. Ultimecia egyetlen egy dolgot tudott a múltjáról, azt, hogy boldog volt. Emiatt akarta egyesíteni az ido˝ket, hogy a múlt boldogsága kisérje o˝t a jelenjében, végig a jövo˝jén.
Még több állítás:
-Rinoa és Ultimecia megjelenése nagyon hasonló
-Ultimecia is rendelkezik a Rinoa által használt Angyali Szárnyakkal (Angel Wings)
-Ultimecia GF-je Griever, ami nem lehetne nála anélkül, hogy valami fu˝zné Squallhoz
-Ultimecia kastélya nagyon közel van ahhoz a helyhez, ahol Squall és Rinoa ígéretet tettek egymásnak
-Ultimecia védo˝inek megvan pár GF a csapatodtól, Rinoa, mint az utolsó túlélo˝, o˝ birtokolta az összes GF-et
-Egy másik GF, szintén a csapattól, a kastély o˝re
-Ultimecia legero˝sebb o˝re az Omega Weapon, ami az Ultima Weapon egyik fejletteb változata. Csak Squall és csapata látta az Ultima Weapont úgy, hogy o˝k túlélték a támadásait



Pár ellenérv, csakhogy ezeket gyorsan kilo˝jem:
-Odine azt mondta, hogy Ultimecia még nem született meg
--> O˝ se tudhatta ezt biztosan, bár nagyon jól ismerte a varázslókat, de még o˝ sem tudhat mindent róluk. Kutatásainak nagy részét Adel-en végezte el

-Ultimeciának elég fura a kiejtése, Rinoáé viszont semmiben sem különbözik a többiekéto˝l
--> Mivel ennyi ideig életben volt, nem kevés az esélye, hogy olyan sérülést szerzett, melynek következményében így beszél élete végéig



Kíváncsi vagyok a ti véleményetekre, esetleg mondjatok mégtöbb bizonyítékot/ellenérvet, majd megpróbálom cáfolni :P

Avatar
Hachier
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2006. máj.. 17. 9:18
Tartózkodási hely: Pest megye
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hachier »

Ultimecia nem született meg, hiszen Rinoa, még Rinoa a sztori szerint. Ha felveszi az Ultimecia nevet, akkor születik majd meg Ultimecia :)

Egy többszörös időhurok keresztpontján van a játék. A hurok szálait vissza lehet gomolyítani a vége-filmből, és a játék utalásaiból. Keress rá a neten, olvastam egy angol cikket txt-ben, amely részletesen taglalja az átalakulást. egy két helyen csak találgatott, de helytállónak tűnt.
ez a cikk kb. azt írta:1. unierzum:
Rinoa varázslónői adottságokkal születik, ötévesen képes megörökölni egy varázslónő minden erejtét
Rinoa ötévesen veszti el az anyját egy autóbalesetben, az apja meghal, árvaházba kerül
Estharban ekkor készül Adel varázslónő a halálra, és az ereje továbbadására
Az esthari katonák Ellonét és Rinoát elviszik az árvaházból Estharba
Estharban Ellonéről megállapítják, hogy képes összefolyatni az időt, Rinoa átveszi Adel erejét.
Az Adel elleni felkelést Laguna győzelemre vezeti, félve, hogy Adel személyiségét is örökölte, Rinoát tőrbe csalják, és gyerekként sztáziscsapdába esik
Évszázadokkal később a sztázisban megőrült Rinoa kiszabadul, felnőve felveszi az Ultimecia nevet
Épít egy gépet, amely nem tudja elég régre visszavinni, de vissza tudja vinni Ellone idejébe aki képes rá, hogy vissza jutassa őt anyja halála elé, hogy azt megakadályozva normális élete lehessen
Visszatér, Ellone összefolyatja az időt, Ultimecia beleavatkozik az autóbalesetbe, de valami hiba csúszik a számításba, az anyja mégis meghal, csak az apja éli túl
A jövő beleavatkozott a múltba, meghasad a világ, létrejön a 2. univerzum

2. univerzum:
Ott ágazik el a valóság, ahol beleavatkoztak.
Rinoa ötévesen elveszti az anyját egy autóbalesetben, de az apja él, és nem kerül árvaházba
Ultimecia ebben a világban olyan jövő, amely saját útján nem lehetséges, hiszen Rinoa nem kerül árvaházba stb.
Mivel Ultimeciának ebben a világban nincs helye, mint jövő nem is létezik a 2. univerzumban, de az 1 beavatkozás után testetlenül átkerült a jelenbe. Ezért elhatározza, hogy mint Adel az 1. univerzumban, átörökíti az erejét, és így fog továbbélni, míg a jövőből majd az eredeti terve szerint visszatérve másodszor már sikerrel jár
Két választása van: Riona és Edea. Edeára esik a választása, mert az ő akarata nem olyan erős, mint Rinoáé, aki Adelt befogadva a saját személyiségét megőrizte, és csak az erejét örökölte.
Edea lassan kezdi elveszteni a saját akaratát Ultimeciával szemben, de rájön, hogy a varázslónő tovább akarja örökíteni magát.
Hogy megakadályozza benne, férjével megalapítják a SeeD-et, amelynek célja Ultimecia elpusztítása.
Az Esthari katonák az árvaházban csak Ellonére találnak rá (Rinoa nincs itt), így a Laguna vezette felkelés Adelt átörökítés nélkül (mivel nem volt kéznél Rinoa) saját testében zárja sztáziscsapdába.
12 év múlva a már felnőtt Squall, Rinoa és a SeeD legyőzi az Edában élő Ultimeciát, aki ekkor Rinoába költözik, és elveszti önmagát, hiszen Rinoa erős annyira, hogy csak az erejét örökölje.
Hogy minden veszélytől megszabaduljanak, a SeeD elpusztítja a sztázisba zárt Adelt.
A SeeD győz, a gonosz megsemmisül, a jövőben még nincs Ultimecia, így ebben az univerzumban nincs újabb időösszefolyatás.
Rinoa és Squall élnek boldogan, amíg meg nem halnak, mint varázslónő és lovagja.
Squall meghal, Rinoa pedig továbbörökíti önmagát, és a távoli jövőben Ultimecia lesz, ismét megépíti a gépet, hogy, időben visszatérve Ellone erejét használja, hogy módot találhasson Squall életének megőrzésére. Összefolyik az idő, a jövő beleavatkozik a múltba, széthasad a világ, létrejön egy harmadik univerzum.
De hiába megy vissza, nem tudja megmenteni Squallt, hiszen, miután Edea legyőzését követően Rinoa befogadja, Ultimecia elveszti a személyiségét és az emlékeit, és nem tesz semmit végül.

3. univerzum:
Újraindul az egész történet.
Adel halála után a SeeD még nem győzött, hiszen van a jövőben Ultimecia, aki beavatkozott a múltba.
Squall, Rinoa és a SeeD előremennek az időben, megölik Ultimeciát.
Visszatérnek. Squall azonban soha nem kerül elő, mert eltéved az összefolyatott időben (vége film). Kiesik a valóságból, és meghal.
Rinoa továbbörökíti önmagát, és a távoli jövőben Ultimecia lesz, összefolyatja az időt, megmenti Squallt, és lehetővé teszi a visszatérését.
Tehát a jövő beleavatkozott múltba. A világ meghasad, létrejön a 4. univerzum.
Ezután feltűnik a fiatal Squall és a fiatal Rinoa, valamint a SeeD, és megölik Ultimeciát

4. univerzum (a játék):
Ott ágazik el a valóság, ahol beleavatkoztak.
Hőseink visszatérnek. Squall is (igaz ő a 3. univerzum Squallja, de ez senki nem tudja).
Rinoával élnek boldogan, mint varázslónő és lovagja, ám Squall újabb halálával beindul egy ördögi kör hiszen innentől azzal, hogy Rinoa Ultimeciaként mindig visszamegy majd az időben, hogy kitaláljon valamit, ami madná Squallnak az örök életet. Eszébe sem jut, hogy önmaga csapdájába kerül, önmaga miatt elveszti az emlékeit, a világ pedig örökre ismételgeti majd a 3. és a 4. univerzumot.

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: FF8 - Ultimecia - Rinoa

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Hű, hát akkor néhány kérdés:
X-master írta:-Rinoa és Ultimecia megjelenése nagyon hasonló
Mint pl miben? :nyomoz:
-Ultimecia GF-je Griever, ami nem lehetne nála anélkül, hogy valami fűzné Squallhoz
Miért is? Squallnak semmi köze Grieverhez (emlékeim szerint) csupán annyi, hogy tudja hogy ő a legerősebb GF ami létezik és van egy őt ábrázoló gyűrűje.

Egyébként az elmélet nem rossz, különösen a szárnyak egyezése miatt.
Jó lenne emlékezni hogy mit is mond pontosan Ultimecia az utolsó harc végén mielőtt legyőzzük. Nincs meg valakinek a szöveg?

Mellesleg nem hiszem hogy ez egy olyan dolog lenne amit a játék készítői titokban eleve belegondoltak volna a sztoriba. Inkább csak egy lehetőség ami akár bele is fért volna, de valószínűleg szükségtelen túlbonyolítás lenne.

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Érdekes feltevések, de sztem 100% hogy így van. Minden egybe esik, passzol is. És ahogy a square-t ismerem :D

Ha már itt tartunk Laguna és Squall kapcsolata?? Szerintetek??

Avatar
Hachier
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2006. máj.. 17. 9:18
Tartózkodási hely: Pest megye
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hachier »

Az elmélet amit olvastam, idézetekkel támogatta alá magát. Azok korrektek voltak. Egy pont volt csak, ami nem volt egészen világos, hogy a 2. univerzum Rinoája miért kezd bele ebben meg akarom menteni Squallt manőverbe. Nekem ez nem volt világos.

Amúgy ha jól emlékszem Rinoa és Ultimecia CGI arcmodellje azonos, csak Ultimecia ki van pingálva, és sötéten vigyorog. :D

Avatar
Hachier
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2006. máj.. 17. 9:18
Tartózkodási hely: Pest megye
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hachier »

Egyébként az Ultimecia=Rinoa-elméletre számtalan bizonyítási lehetőség van, amellyel már előhozakodtak. Egy részük valahol hibádzik, más részük kb. elfogadható. Az Ultimania Guide megjelenése után sokan úgy vették, hogy a vita lezárult, hiszen ha jól tudom, az áll benne, hogy egy varázslónő élettartama csak ugyanolyan hosszú mint egy emberé.

Ez viszont nem stimmel. Amikor egy varázslónő tovább adja az erejét, akkor, ahogy Edea esetében, az új gazdán eluralkodhat a régi személyiség. Tehát nincs akadálya annak, hogy Rinoa valamiféleképp tovább örökíthesse önmagát új hordozószervezetekben, míg végül a végső Ultimecia nem lesz.

Amúgy Ultimecia utolsó szavai azt látszanak igazolni, hogy Rinoának van oka félteni Squallt:
"Reflect on your..." "Childhood..." "Your sensation..." "Your words..." "Your emotions..." "Time..." "It will not wait..."
"No matter..." "...how hard you hold on." "It escapes you..." "And..."


Ha Rinoa valóban tövább örökíti önmagát, Squall azonban meghal, ha megöregszik - ez már egy reális oknak látszik, hogy Ultimeciaként később létre akarja hozni az időösszevonást.

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Hát én most röviden és gyorsan ennyit tudok mondani: :shock: :shock: :shock: :shock:
Azt hiszem, hogy sürgősen elő fogom venni a nyolcat és újra végigjátszom.

Avatar
tritto
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4926
Csatlakozott: 2006. jún.. 22. 9:49
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Hozzászólás Szerző: tritto »

Ezek sztem tök rejtett dolgok, majd lehet, hogy erről fog szólni a film ha készül.

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Érdekes kis teória, de szerintem totál túl van bonyolítva: ilyeneket bárki ki tud találni, aztán meg saját maga visszakövetkezteti. Ahogy olvastam, nem tűnt teljesen tökéletesnek. Egyébként ilyen erővel azt is be lehetne bizonyítani, hogy Rinoa/Ultimecia maga Great Hyne... :roll: Van valami az egészben, de szerintem ez nem ilyen bonyolult.
---
Milyen film készül a 8ból? Én ilyenről nem tudok.
---
Edzenem kell a fantáziámat, mert nem lennék megelégedve magammal, ha mondjuk egy saját játékomban ennél egyszerűbb történet lenne! :wink:
---
Ja, és hol szerepel ebben az, amikor a játék végén Ultimecia átadja az erejét Matronnak? Azon gondolkoztam már, de nem nagyon jöttem rá, hogy is van, mert az esemény létezésére is vannak megcáfoló bizonyítékok a játékban. Ezeket pedig tényleg csak több "párhuzamos univerzum" bevonásával lehet kiiktatni.

Avatar
Hachier
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2006. máj.. 17. 9:18
Tartózkodási hely: Pest megye
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hachier »

olf írta:Ezeket pedig tényleg csak több "párhuzamos univerzum" bevonásával lehet kiiktatni.
Párhuzamos univerziumok mindenképpen vannak, hiszen a játék arról szól, hogy beleavatkoznak a jövőbe/múltba.

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Ezt én is így gondolom, csak ilyesmiben az emberek nem szoktak egyetérteni. :wink:
Nekem ez a meghasadásos dolog nem fekszik, mert én eleve végtelen számú valószínűséget/párhuzamos dimenziót látok. Talán úgy lehet megmagyarázni az ilyesmit, hogy a normális időbeli mozgás az úgy történik, hogy a múlttól ágazik a jövő felé, és minden egyes pillanattal egy másik ágára, egy másik "párhuzamos dimenzióba" torkollik. Az időben való visszahaladás pedig valamiképpen megtöri/összeköti a valószínűségeket/párhuzamos dimenziókat, ezért lehet, hogy egy dimenzió múltja és jövője logikailag nem kapcsolódik egymáshoz.

Avatar
Hachier
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2006. máj.. 17. 9:18
Tartózkodási hely: Pest megye
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hachier »

Igen, jól látod. Ennek egyszerűsített szemlélete az, hogy a teljesülő valóságot tekinti fő szálnak, az idő-beavatkozás miatti változást egy másik szálnak, a többi létező, de nem teljesülő ágat pedig úgy tekinti mintha "nem lennének".

(helyesebb amúgy párhuzamos dimenzió helyett inkább párhuzamos valóságról beszélni. A párhuzamos dimenzió kicsit mást jelent)

De inkább beszéljünk a szépséges Rinoáról... :roll:

Kép

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Douglas Adams állította a párhuzamos dimenziókról (és milyen igaza volt!), hogy:
1. nem párhuzamosak (ugye ez az elágazás elmélet miatt van - egy idő vonal nem egyenesen halad, hanem kígyózik a valószínűségek közt)
2. nem dimenziók (ez is igaz, mert valójában csak egy dimenzión való koordináták)
Rinoáról Adams nem állított semmit, viszont annyit elmondhatok:
1. Ultimecia
2. Nem Ultimecia
Egyebet nemtok elmondani. (Vagy csak időhiányban szenvedek...)

Avatar
Hachier
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2006. máj.. 17. 9:18
Tartózkodási hely: Pest megye
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hachier »

:D Ez nagyon jó!

Visszakanyarodva az eredeti témára: nekem valószínűnek tűnik az azonosság. Novellisztikai szempontból nagyon jó húzás, és semmi nincs, ami ellenérvként szólhatna - tehát helyes. (Hiszen minden értelmezés helyes, amelyet a befogadó állít fel.)

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Hachier írta:Novellisztikai szempontból nagyon jó húzás, és semmi nincs, ami ellenérvként szólhatna - tehát helyes. (Hiszen minden értelmezés helyes, amelyet a befogadó állít fel.)
Igen, és létezik egy másik elmélet is, ami szerint mindig a legegyszerűbb magyarázat a helyes. :P Vagyis sokkal valószínűbb hogy Rinoának és Ultimeciának semmi köze egymáshoz mint az hogy mindenféle párhuzamos világokban transzformálódtak és mittudomén milyen szövevények útján lett egyikből a másik :D

Leglalábbis én nagy FFVIII-rajongó vagyok, de nekem ez az elképzelés egyáltalán nem tetszik. Szerintem épp elég titkos szál az hogy Laguna Squall apja és hogy mindannyian egy árvaházból indultak. Nem kell még az is hogy az egyik főszereplő megegyezzen a főellenséggel. :lalala:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Emtrexx 2006. okt.. 16. 21:53-kor.

X-master
The Satan
Hozzászólások: 1218
Csatlakozott: 2005. márc.. 13. 12:17
Tartózkodási hely: Ott!

Hozzászólás Szerző: X-master »

szerintem jó elmélet és van benne igazság :P
meg kéne kérdezni square-éket, lehet őket is izgatja :D

Avatar
Hachier
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2006. máj.. 17. 9:18
Tartózkodási hely: Pest megye
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hachier »

Igen, és létezik egy másik elmélet is, ami szerint mindig a legegyszerűbb magyarázat a helyes. :P
Erről még nem hallottam. Ez max. a matekban lehet így, de irodalmi műveknél, történeteknél stb. vagy azt mondják, hogy minden olavasat helyes (hermeneutika) vagy azt, hogy mindig a legbonyolultabb az eredeti elképzelés (szellemtörténet).

Én inkább annál maradnék, ami megenged bármi mást is, mintsem annál, ami kizár mindent a saját véleményemen kívül ;)

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Hachier írta:Erről még nem hallottam.
No, utánanéztem. Ez egy "Occam borotvája"-ként emlegetett tézis amit egy középkori gondolkodó talált ki: ha egy jelenségre van két egyformán elfogadható, érvényes magyarázatunk, akkor a kettő közül az egyszerűbb a helyes.

Hát akkor ma is tanultunk valamit :D

Avatar
Hachier
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2006. máj.. 17. 9:18
Tartózkodási hely: Pest megye
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hachier »

De ezek nem jelenségek, hanem emberész kifundálta alkotások. Maradok a tudományos hipotéziseknél... :D :twisted:

Avatar
tritto
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4926
Csatlakozott: 2006. jún.. 22. 9:49
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Hozzászólás Szerző: tritto »

Szerintem meg úgy kell gondolkodni, hogy ne zárjuk ki egyik lehetőséget se.

Avatar
Hachier
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2006. máj.. 17. 9:18
Tartózkodási hely: Pest megye
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hachier »

Igazad van! Ahogy Vátszjájana írta: minden módszer jó, amely örömet okoz :twisted:

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Hozzászólás Szerző: Arxur »

Lehet, hogy csak nekem tűnik úgy, de mintha már valamelyik topicban előkerült volna ez a téma és már alaposan meg is lett vitatva... :?:

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

De, már volt róla szó, de ennyire alaposan azért nem volt kivitázva... :)
Ki kell benneteket ábrándítanom: semelyik megoldás sem helyes! Mindegyik hibás!
"A világban csak hibák léteznek: ha valami jó működik, akkor hibás a hiba." :wink:
---
Én nem szeretem az egyszerű történeteket, és az FF8-é nekem annak tűnik, ergo az FF8 sem kedvencem.
Játszani nagy élmény volt: elsőre. De valahogy nem érzek benne kellő számú fordulatot, rejtett dolgot. Ez az Ultimecia=Rinoa dolog meg olyan, hogy lehet igaz, de akkor sem úgy találták ki a készítők, hogy létrejött a 82. univerzum, amiben Rinoát nem engedték be a bálra, mert kutyával volt, és ezért később szörnyű haragra gerjedt, majd visszament a múltba megölni John Connort és az Úr látá, hogy ez jó.

Mart1031y
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2006. szept.. 24. 7:42
Tartózkodási hely: 2072 Zsámbék

Hozzászólás Szerző: Mart1031y »

Az érveket végigolvasva szerintemi is Rinoa=Ultimecia. Viszont hogy Laguna Squall apja? Ez nekem új? E mellett milyen érvek szólnak? (A párhuzamos valóságokhoz csak annyit, hogy nehéz elképzelni. Valószínüleg a játékban a Squaresoft osok direkt tették bele "Rinoa=Ultimecia???" gondolatot. De nem hinném, hogy ennyire végigondolták volna.)

Avatar
Sabin
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1452
Csatlakozott: 2006. jan.. 18. 18:49
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Sabin »

hát ez elég tömör olvasmány volt :P
dögöljek meg ha elsőre megértem :D