Emulálás

Miért nem indul el a játék, miért nincs hang, miért fagy le? Mindenféle technikai segítség ITT!
Lebrun

Re: Emulálás

Hozzászólás Szerző: Lebrun »

Hogyan lehet emulálni Digimon Data Squad játékot ???????????????????????????Lécci

Avatar
Neo Bahamut
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 967
Csatlakozott: 2007. máj.. 13. 22:18
Tartózkodási hely: Gensokyo
Kapcsolat:

Re: Emulálás

Hozzászólás Szerző: Neo Bahamut »

ePSxe..... :)
Amúgy ha nagyon kell, Itt a link.Minden Bios meg Plugin benne van !

Jaj! Elcsesztem valamit XD valami ismeretlen fájlként jön le. De ha társítod Winrarral, akkor kiadja. Ami benne van,tedd ki 1 külön mappába az asztalra !

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Emulálás

Hozzászólás Szerző: Axel »

Problémám lenne a IX. résszel.
A játék lefagy és elkezd "zakatolni" amikor Village of Daliból felszáll a repülőgép. A Chrono által leírt video és audio plugineket használtam. Ha van megoldás a problémára légyszi írjátok le. :|
Kössz!

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Re: Emulálás

Hozzászólás Szerző: mahdi »

Szerintem a legjobb lenne, ha letöltenéd ezt az emut: (V.1.13)
http://psxemulator.gazaxian.com/
Sokkal jobb az ePSX-nél, és tökéletesen, akadásmentesen megy rajta minden, én is így vittem végig a 9-et.

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Emulálás

Hozzászólás Szerző: Axel »

Köszi szépen a segítséget mahdi! :D :D :D

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Re: Emulálás

Hozzászólás Szerző: mahdi »

Szívesen. Egyébként sikerült?

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Emulálás

Hozzászólás Szerző: Axel »

Ja,ja. Már nem akad be a hang csata közben és az FMV vagy miket is jól adja csak a grafika kicsit rosszabb, mint ePSXe-n.
Kipróbáltam rajta a VII. részt is az viszont nem ment rajta, szal azt ePSXe-vel folytattam. :D
---
Ja, és menteni, hogy lehet ezzel az emuval? Mert ePSXe simán ment, mintha csak PC-n játszanál. Ennél meg folyton a Memory Cardért sír... :x :x :x

Szerk: Minden probléma megoldva! ePSXe-n minden tökéletesen fut. :alien:

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Re: Emulálás

Hozzászólás Szerző: mahdi »

Valaki tudja, hogyan kell NDS emut beállítani, hogy fusson rajta rendesen a Final 3? Nekem csak nagyon akadozva, vagy másik emuval még úgy sem megy... Valakinek ötlet?

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Re: Emulálás

Hozzászólás Szerző: mahdi »

Jah és ha már itt tartunk, kipróbáltam jkét psp emut is, a Sam nevezetűt, a PSPE-t és egy Potemkin nevűt, se semmi eredmény... Debugger ablak, vagy fekete kép... valaki használ ilyen emut? (vagy más PSPset? )

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Emulálás

Hozzászólás Szerző: Axel »

mahdi: No$gba emulátoron minden rendesen fut. Ez az okatató videó segíthet

Szerk: PSP-n futnak PSX-es játékok?

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Re: Emulálás

Hozzászólás Szerző: mahdi »

Axel írta:mahdi: No$gba emulátoron minden rendesen fut. Ez az okatató videó segíthet

Szerk: PSP-n futnak PSX-es játékok?
Köszi, megy is minden, csak sajna kissé akadozik a nagyobb tereknél... hiába állítok be bármilyen sebességet, vagy mást... :cry2: ... Ha de a nagy öreg FF3-mat ilyen szép köntösben látni még így is nagy élmény! :D

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Emulálás

Hozzászólás Szerző: Axel »

mahdi írta:egy Potemkin nevűt, se semmi eredmény... Debugger ablak, vagy fekete kép... valaki használ ilyen emut? (vagy más PSPset? )
Vissza térve erre: 50 Cent Bulletproof-al próbáltam, de nekem sincs semmi eredmény. Debugger ablak, oszt (szoroz) csókolom. Egyébként, jó kis emu lenne eza Potemkin, mert játszik elég sok félét PSP-n kívül (NDS...stb.). Valószínű, hogy ehhez is kell majd valamilyen bios + plugin. Vagy van is...? :roll:

Ajánlom még neked a FF XII Revenant Wings-et is. Fantasztikus animációk vannak benne! Mintha PS2-n néznéd. + ott a IV ami szerintem a legjobb átirat lett, csak sajnos Japán. Próbáld ki azt is.
Tactics A2 is nagyon jó, bár ezeket még csak kóstolgatom, de biztos tetszeni fog Neked is.

Szerk: Elébb kérdeztem, hogy PSP-n futnak-e PSX-es játékok. Igen, vagy nem? Azért kérdezem, mert amikor PSX-es játékokra keresek rá, akkor mindig ez szokott lenni: [PSP/PSX].
Nem tudom elképzelni, hogy az UMD helyére hogyan raksz be egy PSX-es lemezt... Jó lenne, ha mindez igaz lenne (oh micsoda rím), mert az elkövetkezendő napokban érkezik a meg a PSP-m :nyuszi: és örülnék, ha tudnék rajta PSX-es játékokkal játszani. :roll:

:alien: :alien: :alien:

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Re: Emulálás

Hozzászólás Szerző: kult44 »

PSP-n tudtommal csak emulátorral lehet lejátszani PSX játékot, úgy, hogy a játékot magát is felrakod a psp-re

Avatar
Caesar
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2007. máj.. 9. 23:13

Re: Emulálás

Hozzászólás Szerző: Caesar »

Tiszteletem mindenkinek! Én is ugy tudom hogy psp-re kell psx emulátor hogy fussanak a ps1es játékok!!Nekem is ezzel vannak gondjaim letöltöttem a Chrono cross-t psp verzioba csakhogy nem találok hozzá emut ha tud valaki segiteni azt megköszönném!!!!!

Avatar
Caesar
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2007. máj.. 9. 23:13

Re: Emulálás

Hozzászólás Szerző: Caesar »

Meg is van a megoldás ha valakit érdekel!!!!!! :D http://www.youtube.com/watch?v=krumeQkS ... re=related

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Emulálás

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Sziasztok! Lesztedtem az ff9-et ( bár most a 10 el el vagyok, de kell valami utánra 8) ) és 1.5.2-es ePSX-evel megy is, de kicsit homályos a képrenyő.Lehetne tenni valamit azért hogy tisztább/élesebb legyen a kép ? És ha igen akkor mit ? Segítségeteket előre is köszönöm :) SZERK: Néha a hang akad, de ha ujraindítom az emut már semmi baja sincs :arrow:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára akmal888 2008. júl.. 9. 13:10-kor.

Avatar
Neo Bahamut
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 967
Csatlakozott: 2007. máj.. 13. 22:18
Tartózkodási hely: Gensokyo
Kapcsolat:

Re: Emulálás

Hozzászólás Szerző: Neo Bahamut »

akmal888 írta:Sziasztok! Lesztedtem az ff9-et ( bár most a 10 el el vagyok, de kell valami utánra 8) ) és 1.5.2-es ePSX-evel megy is, de kicsit homályos a képrenyő.Lehetne tenni valamit azért hogy tisztább/élesebb legyen a kép ? És ha igen akkor mit ? Segítségeteket előre is köszönöm :) SZERK: Néha a hang akad, de ha ujraindítom az emut már semmi baja sincs :arrow:
Video-nál Configure és állitsd NICE ra az alsó sarokban.Ha nem jó átmek az megnézem :angyal:

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Emulálás

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

OFF Már megjöttél ? :1eye: Valamikor tényleg átjöhetnél... És milyen volt a tábor ? ( na jó, ezt ne itt beszéljük meg XD ) ON

Avatar
Neo Bahamut
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 967
Csatlakozott: 2007. máj.. 13. 22:18
Tartózkodási hely: Gensokyo
Kapcsolat:

Re: Emulálás

Hozzászólás Szerző: Neo Bahamut »

Fasza.XD XD XD XD O F F

De ha jól tom már mükszik.Mármint az Emu..

Havver
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2007. feb.. 17. 10:26

Re: Emulálás

Hozzászólás Szerző: Havver »

Most szeretném kiprobálni az emulálást, és tudtok valami olyan oldalt ahol ezt jol el tudják magyarázni mi az a plugin meg a bios? Vagy ti eltudjátok magyarázni ha nincs ilyen oldal? :)

norbi133

Re: Emulálás

Hozzászólás Szerző: norbi133 »

sziasztok!
a chrono crossal lenne problémám!
az h az intro meg a főmenü new game az megy de amikor kezdenék 1 új játékot akkor vibration on/off és feketeség!
tudnátok segíteni epsxe m van 1.60 as!
és még nintendo ds se megy ahoz nekem 2 emum van desume és no$gba 3 játékot próbáltam egyik se megy:(
mindig kiirja h olvashatatlan a kártya:(
elöre is kössz a segítséget !
csumika

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Emulálás

Hozzászólás Szerző: Axel »

norbi133: ePSXe-vel mi lehet a probléma nem tudom, mert nekem azon minden megy rendesen. Régebbi veziót próbálj hátha jobb. (1.51)

DS emunál használd a No$GBA-t mert az kitűnően működik. Csak be kell állítani.
Oktató videó------->katt

Mart1031y
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2006. szept.. 24. 7:42
Tartózkodási hely: 2072 Zsámbék

Re: Emulálás

Hozzászólás Szerző: Mart1031y »

Emtrexx kérésére: FF X emulálás. Előre leszögezem, erős gép kell hozzá, hogy PS2-őt tudj emulálni. A kétmagos vagy HyperThreading-es proci mindenképpen jelentős előny. Program: http://www.pcsx2.net. A szükséges plugin-ek benne vannak kivétel a biosz file-ok. Ezeket csak ILLEGÁLIS úton lehet beszerezni. Ezekre google-le rá kell keresni, vagy ha nagyon nem megy (lusta vagy) írj egy pm-et. Magukat a beállítások, hogy mi mit csinál, a program oldalán le vannak írva, de aki nem boldogul az angollal, az írjon. A gépem adatai összehasonlítás képpen: Intel Core 2 Dou E4500 2200 MHz, 2*512 Mb dual-ba kötött memória, Ati Radeon HD 2400 XT. Maga a játék nem szaggat nekem (tulajdonképpen végig 30 FPS fölött volt) és a hanggal sincs gond, csak mikor egy FMV megy, akkor a hang szaggat egy-egy pillanatra, de annyira nem zavaró. Kiváncsi vagyok, hogy kinek hogy megy a játék.

norbi133

Re: Emulálás

Hozzászólás Szerző: norbi133 »

kösyke de találtam megoldást!
adripsx el elindult de nem akar nekem menteni:@
tudjátok h hogy kell mert én nem:(
de azért megpróbálom epsxe régebbi verziójával hátha ugy bejön
sziasztok

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Emulálás

Hozzászólás Szerző: Axel »

Norbi: Mentéshez virtuális kártyát kell létrehozni. AndriPSX-el nem tom hogy kell mert azt nem használom, mivel megbízhatatlan.