Milyen böngészőt használsz?

Miért nem indul el a játék, miért nincs hang, miért fagy le? Mindenféle technikai segítség ITT!

Milyen böngészőt használsz?

Internet Explorer
18
28%
Netscape / Mozilla / Firefox
28
44%
Mindkettőt használom
15
23%
Opera
3
5%
 
Szavazatok száma: 64

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Milyen böngészőt használsz?

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

kult44 írta:Te is letöltötted a 3.0-át? :) Állítólag sokan kék halált kapnak tőle és fagyogat, de jelenleg én egyiket sem tapasztaltam *kopp-kopp*
Nem, nekem még a kettes van. Épp ezért lepődtem meg, amikor rájöttem erre az eddig általam nem is ismert funkcióra :)

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Re: Milyen böngészőt használsz?

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Nem egészen ebben a topikba tartozik ugyan, de olvastam egy cikket a keresőkről, amiben a Google hatalmának növekedéséről irnak, és arról, hogy amit a Google nem talál meg, azt lassan már úgy vehetjük, hogy nem is létezik.
Ennek kapcsán eszembejutott, hogy megkérdem: ki keresett már rá a saját nevére vagy nickjére, és mit talált? :)

Engem az igazi nevemen és Emtrexxként is első helyen dob ki a Google :mrgreen: Pedig ez utóbbiból külföldön is van több user is, az igazi nevemmel pedig megegyezik egy ismert Linux-könyv irójának neve, de mégis engem rak előbb 8)

Ki mit talál magával kapcsolatban? :nyomoz:

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Re: Milyen böngészőt használsz?

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Oh, igen, erről emlékeim szerint, már beszéltünk régebben is.
Az én nevemet, ha beírom, első találatként ki is dob valamit. Láss csodát, az tényleg én vagyok.
Viszont sajnálattal láttam, hogy lenyúlták a nicknevemet, és alantas célokra használták: egy Angelina Jolie-t éltető magyar fórumon. De ahogy végignéztem a listát, ezt leszámítva, meg még talán egyet, kizárólag ff-fórumos találatokat dob ki.
Jaj neeee!!!!!! A gúgli megtalált engem is!!!!!! :fél:

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: Milyen böngészőt használsz?

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Húúú bakker, én is rákerestem a nevemre és állítólag egy ausztrál humorista :D Peedig tök saját név... :|

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Re: Milyen böngészőt használsz?

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Nekem két külföldi oldalt dob ki, aztán az FFCentert és szinte mindent, ami a nevemhez köthető. Viszont a saját nevemre ha rákeresek...magamról össz-vissz két linket találtam a többi mind totál ismeretlen O_o

Avatar
Amarevia
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2006. márc.. 28. 7:04
Tartózkodási hely: Central City
Kapcsolat:

Re: Milyen böngészőt használsz?

Hozzászólás Szerző: Amarevia »

Lol, ez de poén! Beírtam a felhasználónevemet a Google-be, hát nekem a találatok 95%-a deviantART-os oldal meg ott van az első oldalon ez a fórum is, de vannak egész érdekesek, pl. egy orosz blog oldal (és tényleg én vagyok ott, illetve a rajzaim XD). Ja, meg egy netes ismerősöm blogja. 8D
Hehe, ez olyan aranyos volt --> http://eisengod.deviantart.com/art/BEST ... ?offset=20 - Nem a kép az érdekes, hanem az első komment az oldal tetején. Tök aranyos ez a kiscsaj. Nem gondoltam volna, h ilyen "megtiszteltetésnek" érzi, h beszélgetek vele néha. XD És nem nekem írta, úgyhogy komolyan gondolja. Eee!! :nyuszi: *pirulpirulolvadolvad*