Konzol gépek

Miért nem indul el a játék, miért nincs hang, miért fagy le? Mindenféle technikai segítség ITT!
Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég »

szriccs írta:Gyerekek! :O
Nemrég jártam utána és megtudtan, squarék NDS-re átviszik a régebbi FF részeket! (jelenleg az FF3-n és CC-n dolgoznak.)

Tud valaki valamilyen ellenérvet, hogy ezek után ne az NDS-t vegyem meg? :op
Az FFIII. Remake lesz 3d-ben fog pompázni!
Lesz még emellett GBA-ra IV.,V,VI!!Ezeket természetesen lejátsza a DS.
Emellett rengeteg rpg készül DS-re sokkal több mint PSP-re pl:
Xenosaga I&II ,Tales of DS ,Children of Mana játék is...
De ami a legnagyobb durranás az az ASH!
http://www.jeux-france.com/news12788_as ... mages.html

shelby
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2005. dec.. 3. 2:45
Tartózkodási hely: Guadalajara / Mexico

Hozzászólás Szerző: shelby »

Ami meglepo volt szamomra hogy itt megbuheraljak az osszes PS ,PS2 , XBOX , GAMECUBE , kinyitjak a piacon , es beleraknak egy chip-et.Ugyhogy olvassa a masolt CD-et..
Egyszoval legyen az barmien jatek PC-re vagy amit akarsz megveszed a piacon a masolatot , atszamolva 4 dollarert ami forinban , olyan 800 ft es ha mar meguntad , atcserelik neked egy masik jatekra.
Az en gepem csak eredetit , fogad el , de az eredetit is csereleik, ha mar befejeztem.Vagy veszek masikat , es nem kernek sokat erte . 500-1000 ft kozotti arert adjak. De a mozifilmeket is mar megveszed , mielott a mozikba elkezdik jatszani . 10 dollarert adnak 4 filmet . HIHETETLEN !!!

A redorseg minden hetvegen razziazik , de ekkora varosban ez edes keves....Gondoljatok el egy 100.000 millios orszagban ?

Monjuk en nem is szeretnek masolatot , mert nem ugyanaz a minosege ....
De attol fuggetlenul , amikor idejottem elni teljesen leesett az allam..
A mi kicsiny orszagunkban mar regen nincs ilyesmi...
Most akarom eladni a PS2-met hogy megvegyem a PS3-mat..
Mar az Egyesult Allamokbol hozzak be ide akik kint dolgoznak..Ott mar aruljak.
Itt hivatalosan csak jovo marciusban lesz...

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Én is ilyen csere-berélős boltban akadtam rá a Final Fantasy VII-re. Akkor még nem is ismertem ezt a sorozatot, de mára a kedvenc játékommá vált |:DD

shelby
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2005. dec.. 3. 2:45
Tartózkodási hely: Guadalajara / Mexico

Hozzászólás Szerző: shelby »

Nekem a sogorom mondta: IRTO KLASSZ probald ki.Ugyhogy megvettem az en elso FFX-et.
Es beleszerettem!!!
Eleinte sok kinom volt mert minden angolul van, es az en angolom nem tokeletes.De vegul belejottem , sot az angolom is fejlodott.

davaris
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 289
Csatlakozott: 2006. máj.. 7. 17:51
Tartózkodási hely: Felvidék, Nagymácséd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: davaris »

Nekem van egy PS2 meg egy PC is. a PC-n általában netezek (néha BF2 online) és a PS2-n meg játszani szoktam ha van időm. a PS2-vel nagyon meg vagyok elégedve :)

Avatar
Leon
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2006. aug.. 19. 22:02
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Leon »

Nekem PS-em és PS2-őm van. Sajnálattal közlöm, hogy csak Snes meg NEs emulátorral tudtam FF-ezni, de tervezem az X, X-2 beszerzését TESCOBA olcsón kapni:
FF X: 7599
FF: X-2:7999

Megéri. De láttam helyett, ahol 3000 FT ért lehet FF X-et beszerezni.

:D :D :D :D :D :D :D :D

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Leon írta: Megéri. De láttam helyett, ahol 3000 FT ért lehet FF X-et beszerezni.

:D :D :D :D :D :D :D :D
Hol láttad ezt? Neten? :shock: :shock:

Avatar
killu
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:45

Hozzászólás Szerző: killu »

hasznaltan rohadt olcsok az ien cuccok...es ha nincs semmi baja, rendesen mukodik a dolog akkor tokmind1 hogy 4000el tobbert lehet kapni ugyanilyet csak 3 ujlenyomattal kevesebb van rajta :D
szerintem megeri (tekken tag-ot is igy vettem es semmi problema nincs vele)

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

nekem ps2 meg pc-m van :|

Avatar
killu
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:45

Hozzászólás Szerző: killu »

na es akkor mi ez a fej? mas nem is kell az ffekhez (max gameboy de azzal hagyanak mar...)

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

Chipet honnan lehet szerezni ps2 be :?:
plíz segítsetek :!:

Avatar
killu
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:45

Hozzászólás Szerző: killu »

en asszem szinte barmeik ps2vel kicsit is komolyan foglalozo uzletben...csak a megfelelo embert kell ismerni :twisted: amugy szerintem nem eri meg csipeltetni a geped, de hat mindenki dontse el maga

stadler
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2007. márc.. 7. 14:08
Tartózkodási hely: salgótarján/pásztó

Hozzászólás Szerző: stadler »

tudom ,hülyevagyok de szeretnék beszerezni egy psp-t a tales of sorozatnak nem tudok ellenálni!!de még azt se tudom mivel megy!!! :oops: de az tuti ,h origira nem lessz pénzem kérek valakit magyarázza el nekemm!!kössz

Owen_eX
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2006. szept.. 7. 21:30
Tartózkodási hely: Beaverfieldmarketplace
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Owen_eX »

Remélem nagyjából jó helyre írok... Olyan gondom lenne, hogy sikerült megszereznem egy eredeti amerikai kiadású FF8-at... A próbléma, hogy Amerikábam az NTSC rendszer használatos nálunk meg ugye a PAL... Ezért szegény PS2-őm még csak be sem tudja olvasni a lemezeket...
Én úgy gondoltam, hogy csak a képi megjelenítésben lesz különbség, amit egy átlalakítóval megtudok oldani, de így hogy nem is olvassa be a lemezeket, teljesen tanácstalan lettem...
Tudna esetleg valaki ebben a segítségemre lenni?

Owen_eX
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2006. szept.. 7. 21:30
Tartózkodási hely: Beaverfieldmarketplace
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Owen_eX »

Látom nem sok válasz érkezett a kérdésemre... No nem is lényeg, mert közbe megtudtam, hogy mi az... Chip-eltetni kellene és akkor lejátsza a más régiójú CD-ket DVD-ket... Hát nem tudom... :?
Gondoltam leírom... Hátha valaki mást is érdekel...

Avatar
szputnyik
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2006. ápr.. 18. 13:15
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: szputnyik »

Én meg úgy tudom hogyha ki van chipeltetve akkor már semmilyen cd-t se játszik le...Eredetit se, semmit...csak DVD. Nálam is így van sajnos :x

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Gergő »

Az én gépem ki van chipelve és minden megy rajta DVD filmek másolt, eredeti még ps2-es játékok is mennek és még a ps1 es cdéket is lejátsza...szerintem a chiptől függ...de most lehet hogy hülyeséget mondtam...mondjuk haveromnak is van ps2je és neki régebben chpelték ki és vannak olyan játékok amik neki nem indulnak nekem meg lazán..... :D

Chrono
Lámairtó
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2004. dec.. 29. 2:45
Tartózkodási hely: Szlovákia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Chrono »

Remélem nagyjából jó helyre írok... Olyan gondom lenne, hogy sikerült megszereznem egy eredeti amerikai kiadású FF8-at... A próbléma, hogy Amerikábam az NTSC rendszer használatos nálunk meg ugye a PAL... Ezért szegény PS2-őm még csak be sem tudja olvasni a lemezeket...
Én úgy gondoltam, hogy csak a képi megjelenítésben lesz különbség, amit egy átlalakítóval megtudok oldani, de így hogy nem is olvassa be a lemezeket, teljesen tanácstalan lettem...
Tudna esetleg valaki ebben a segítségemre lenni?
Nem fog menni...épp ezért más a szabvány. Ugyanaz mint a DVD filmek régió kódjánál. Ahogy mondod...chippeltetni kell a gépet...úgy mindent lejáccik. ntsc y pal. a chip jó dolog, ha hozzáértő rakja be...nekem volt chippelve PSone. 2,5 évig jáccottam vele...aztán eladtam....egyszer nem votl vele gond. hátránya annyi h hivatalosan bejelentett szervizhelyeken nem javítják meg a gépedet, ha benne van a mütyür.

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Hozzászólás Szerző: Arxur »

Chrono írta:hátránya annyi h hivatalosan bejelentett szervizhelyeken nem javítják meg a gépedet, ha benne van a mütyür.
Én még hivatalosan bejeletnett szervizzel sem találkoztam. :roll:

Chrono
Lámairtó
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2004. dec.. 29. 2:45
Tartózkodási hely: Szlovákia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Chrono »

Lehet h nálatok nincsen, de nálunk van, asszem 2

Owen_eX
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2006. szept.. 7. 21:30
Tartózkodási hely: Beaverfieldmarketplace
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Owen_eX »

Gondolom mindenki valamilyen szervízbe rakatja be a chipet... Aztán úgy is oda fogja hordani... Ezért gondolom ez nem hártány...
Minden esetre kissé tartok ettől a chippelős dologtól... Főlég ha ezután nem fogja lejátszani a CD-ket...
Vagy szerezzek egy chippelt PS1-et? Lehet az lenne a legjobb... Úgyis sokat FF-ezek :D Tud valaki esetleg ilyet? Na majd szétnézek Vaterán is...
Köszi az eddigi segítségetek...

Garott
Titkos karakter
Hozzászólások: 614
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 20:47
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Garott »

Chipből rengeteg fajta van. Az én egyik ismerősöm is chippeltette a PS-t aminek az lett a következménye, hogy nem tud lejátszani eredeti játékokat, csak másoltat. Van olyan verzió, ami egyes játékoknál túlmelegszik és belülről megolvasztja a gépet, vagy akár meg is gyújtja. Vannak jó verziók is, de én biztos nem kockáztatnám meg, hisz mi van ha nem sikerül? Reklamálsz? Kiröhögnek és elzavarnak, hisz ők olyat nem csinálnak (mármint chippelést).

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Gergő »

Szerintem nem kell félni a chipeléstől... én is hallottam ilyen pletykákat hogy leromlik a grafika meg ezt meg azt nem játsza le...de szerintem nem kell félni tőle főleg Bp.- en. Nekem is felvitték Bp-re és ott chipelték, még fél év garanciát is kaptam ennek egy éve ha nem több már és semmi baja....szerintem csak jó helyre kell vinni. Nem akarom reklámozni de nekem a gépen amikor bekapcsolom akkor megjelenik egy Martixlogó, gondolom ez a neve az üzletnek amelyik chipelte...

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Igen, én is hallottam, hogy nem mind1, hogy hol chipelteted. Én mástól vettem meg a PS2-t már kichipeltetve, és mondta, hogy ő olyan emberrel csináltatta, aki ért is ehhez. Nálam annyi a probléma, hogy PS1-es játékokot nem visz, de ez engem nem zavar, mert a gépem emulátorral jobban futattja a PS1-es játékokat.

mex
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2007. júl.. 5. 15:01
Tartózkodási hely: Balemgarden

Hozzászólás Szerző: mex »

Hello nekem ps2-ömvan de nekem semmi gondom velle.Kivancsipelve és minden futrajta.

Ha valakit érdekel akkor a konzolstudioban kel kicsippelni mert 1-év garival agyák.
Az ára a csipelésnek 10000ft

De megéri nagyon!!! :D