Játékok PC-re, konzolra az FF stílusában

Minden nem Final Fantasy, de ahhoz hasonló játék
Edgar Figaro
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2005. máj.. 9. 17:40
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edgar Figaro »

A kedvencem a VI a legjobbnak a VII-et tartom
ezenkivül szeretem a V-öt és a IX-et is.A többi részröl a véleményem nem annyira pozitiv...

Chrono
Lámairtó
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2004. dec.. 29. 2:45
Tartózkodási hely: Szlovákia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Chrono »

végül is a legjobb FF-eket felsoroltad :D bár én az V-öt nem szeretem :mean: viszont a IV-et annál inkább :)

Avatar
Zid
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. júl.. 9. 15:54
Tartózkodási hely: Suckron
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zid »

Edgar Figaro írta:A kedvencem a VI a legjobbnak a VII-et tartom
ezenkivül szeretem a V-öt és a IX-et is.A többi részröl a véleményem nem annyira pozitiv...
Nos, gyere minél többet ide, Edgar! |:DD

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Castlevaniát ismeri valaki? A konami legjobb sorozata az MGS mellett.Most játszok a PS-es Simphony of The Night-al.
A játékmenete érdekes kicsit metroid szerü..van egy terület(itt dracula kastélya)szabadon mehetnél bárhová de egyes helyekre csak különbözö tárgyak és képességek birtokaban juthatsz el..
oldalnézetes gyönyörü grafikáju game..a zenéje pedig fantasztikus!
mindenkinek csak ajánlani tudom ennek a régi sorozatnak bármely darabját..kivéve a N64-es Castlevania64-et az valami borzalom &|

Edgar Figaro
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2005. máj.. 9. 17:40
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edgar Figaro »

Bocs ez én voltam..azt hittem bevagyok jelentkezve ~:(
Na mindegy ,Metal Gear Solid név valakinek mond valamit?

Avatar
Zid
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. júl.. 9. 15:54
Tartózkodási hely: Suckron
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zid »

Castlevaniának én az összes részét kiakasztottam még anno SNES-en, MGS-t meg megse kell említeni, ugye Chrono és Auron14? :D

Chrono
Lámairtó
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2004. dec.. 29. 2:45
Tartózkodási hely: Szlovákia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Chrono »

OHOHÓÓÓ.....Mgs? nézd meg az adatlapomon a kedvenc gameket ;)

Csak az a baj hogy nincs PS2őm :( szal a Sneak Eater teljesen kimaradt :( meg a Guns Of Patriot is ki fog :(

a sima mgs-t kinyomtam már párszor és nemrég jutott eszembe hogy PC-r van másik rész is Substance néven, szal most töltöm mint az állat...94,8%on van :) csak az a baj hogy 5 Giga a játék x)

Edgar Figaro
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2005. máj.. 9. 17:40
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edgar Figaro »

pedig eddig nincs arrol hir hogy lesz más konzolra is snake eater..
nemsokára jön a bövitett változata a subsistance komoly online résszel...a guns of the patriots TGS trailert látttad?Elképesztö..
Plusz ami uj MGS az a PSP-s Metal Gear AC!D 1,2..kártyás körökre osztott game-k.....mondjuk a ps2-s részeket én sem ismerem még de ami késik.....addig is GC-n tolom az MGS remake-jét a The Twin Snakes. :)

Chrono
Lámairtó
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2004. dec.. 29. 2:45
Tartózkodási hely: Szlovákia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Chrono »

persze hogy láttam, szemem kettéállt tőle...és ez még csak a kezdet...a twin snakes az eredeti MGS 1+ 2 remakeja GC-re nem?

Edgar Figaro
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2005. máj.. 9. 17:40
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edgar Figaro »

Nem, csak az MGS1 remake-je ..grafikailag van felturbozva plusz egy Ryuhei Kitamura nevü japo rendezö átkoreografálta az átvezetöket(föleg a végén a metal gear vs. Gray Fox lett durva 8) )..emellett még beletették az fps nézetet a függeszkedést és a fém szekrényeket....

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Hé nekem a MGS2 PC-re van vagy 7-8 giga !amazed

Chrono
Lámairtó
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2004. dec.. 29. 2:45
Tartózkodási hely: Szlovákia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Chrono »

jah az installja 8 Giga és egy full DVD (4,7 G) amit le kell szedni.. x)

wáza....amúgy meg ha ezt tudom h neked megvan mentem volna tarjánba kunyerálni és nem szenvedtem volna vele :@

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Tom, hogy régi téma, de az Ocarina of Time az FF-ek mellett az egyik legjobb játék a világon!!! :yes: Kár, hogy elromlott a Nintendo 64-em :( , mer az a játék az, az... Az egyszerűen tökéletes! :notworthy: :notworthy: :notworthy:
A Majora's Mask nem vót meg, csak olvastam róla, és az alapján elég jónak tűnt, csak az Ocarina talán mégis jobb...

MGS: Nekem anno PS-re volt meg az 1, csak akkoriban ugye cseréltem a játékokat, és nem vettem, úgyhogy sajnos már nincs meg... :( Pedig az egy csúcs játék! :yes: (Majdnem olyan jó, mint az Ocarina... :D oké, az Ocarina azér kerekebb talán vagy mi... Á, nem lehet őket összehasonlítani, a maga nemében mindkettő tökéletes.)

shelby
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2005. dec.. 3. 2:45
Tartózkodási hely: Guadalajara / Mexico

Hozzászólás Szerző: shelby »

En jatszottam a metal gear-el es a castlevania-val is.
Oszinten a castlevania-ban voltak dolgok amik nem tetszettek.Amivel viszont a legtobbet jatszom az a tomb rider , resident evil , silent hill , es pc-en age of mithology

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Chrono: jöhettél volna, mert már nincs meg |:DD

Húúú na igen a Resident Evil, régen az első 3 részével kurv@ sokat jáccotam

Avatar
Zid
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. júl.. 9. 15:54
Tartózkodási hely: Suckron
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zid »

Silent Hill egy egetverően jó játék. Kis koromban mindik fostam játék közben, mikor elkezdett recsegni a rádió, full para :D

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Ja, hát a Silent Hill az tényleg jó, mert igen nehéz egy játékot horrorra csinálni, úgy igazán. Szerintem :) .Én még nem játszottam végig őket, az igaz, de amúgy játszottam velük(kölcsönben volt meg), és szuper. Főleg, mikor már elegem volt az óvatoskodásból, fogtam magam, és átmentem gyilok kamikaze harcosba! :devil: :2guns:
Tök jó, hogy ilyen elborultan elvont dolgokat is ki tudnak találni, mint a recsegő rádió! :clapping:

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

[quote=olf]mert igen nehéz egy játékot horrorra csinálni, úgy igazán.[/quote]
Szerintem meg ez embertől függ mert én már néha az ilyen egyszerűbb lopakodós részektől szivinkfartus kapok minimum. Túlságosan beleélem magam a játékba. :rolleyes: :sweatdrop: Inkább csak nézni szeretem az ilyen zombis, lövöldözős játékokat, nem játszani velük, mert akkor nem ijedek meg.

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Az jó tulajdonság, hogy bele tudod élni magad a játékokba :) , így teljesen kizárod a külvilágot, sokkal nagyobb élmény. Én is ilyen vagyok, csak a horrorjátékoknál direkt nem élem bele magam.
Egyik barátom mesélte(akitől kölcsönkaptam a Silent Hill 2-őt),
hogy este tízkor, sötétben egyedül azér ő is be volt fosva a játéktól. Meg még a Doomtól is. A 3-tól, természetesen...

Avatar
Zid
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. júl.. 9. 15:54
Tartózkodási hely: Suckron
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zid »

Horrorjátékokkal csak és kizárólag este szabad és kell játszani, mert akkor van meg a hangulat. Mert ha kinézel az ablakon, nem látod mi van odakint, és bármikor beszállhat egy olyan nagy szárnyas dög, mint ami a SH1 elején beszállt a kávézóba :yes:

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Ja, például.Bár az én ablakom kicsit kicsi lenne egy ekkora dögnek. :) Várjatok csak... :| mi ez a zúgás? Bo)
Öööö... :O Úristen. ez nem lehet! :@
Hívjátok a rendaíéfdíajéfodfípfewÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Köszi Zid most megnyugtattál. :D Inkább maradok a Crash-nél, az FF-nél :) ,a Heroes-nál és az ezekhez hasonló ügyességi, RPG és stratégiai játékoknál.

Chrono
Lámairtó
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2004. dec.. 29. 2:45
Tartózkodási hely: Szlovákia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Chrono »

Nemtom hogy hová írtam de akkro mégegyszer leírom aki nem tudná. én a RE 1,2,3-at összesen 30x akasztottam ki :D

a Silent Hill 1et mai napig nyomom a 2őt is végigtoltam párszor, viszont a 3as és 4es nem támogatja a graf kártyámat :(( :(( :(( :(( :((

szal horror gamek rulz...imádom őket...a doom 3 meg fos...ovodásoknak is lehetne vetíteni éjfélor...ja és a gamestar szavazása alapján a SH3 a 2. leggjobb horror game... :) most volt nemrég a szavazás. (a doom 3 a 3. lett pfffffffffffff |:DD )

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Chrono írta: a doom 3 meg fos...ovodásoknak is lehetne vetíteni éjfélor...ja és a gamestar szavazása alapján a SH3 a 2. leggjobb horror game... :) most volt nemrég a szavazás. (a doom 3 a 3. lett pfffffffffffff |:DD )
A Doomot én sem szeretem, hidd el. Meg általában a mai FPS-ek szerintem szarok(van egy-két kivétel azért). Szal nehogy tévedésbe ess, mer a Doom 3 sztem is fos!

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Jé, nem is tudtam hogy ennyi itt a Silent Hill-es! !amazed Iiiiiiimádom azt a játékot! Csak a 2-ben sajna elakadtam ott ahol az akasztófaköteleket kell huzogatni &|

Lezárt