Legend of Dragoon

Minden nem Final Fantasy, de ahhoz hasonló játék
Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Magvan az 50 stardust, de sztem nem fejlesztem fel magam 40 akráhány szintre, nincs hozzá türelmem, viszont a sárkányszellemeket megpróbálom kinyírni.

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Na megöltem a 4 sárkány szellemet, de a többi hol van?

Garott
Titkos karakter
Hozzászólások: 614
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 20:47
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Garott »

Végigjátszottad már? Ha igen akkor segítek, amúgy nem. Az viszont már kiderült, hogy az egyik az Rose, őt viszont nem tudod lenyomni, lévén, hogy a te csapatodban van.

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Garott írta:Végigjátszottad már? Ha igen akkor segítek, amúgy nem. Az viszont már kiderült, hogy az egyik az Rose, őt viszont nem tudod lenyomni, lévén, hogy a te csapatodban van.
ja a másik meg Zieg lenne, de nem death cityben lesznek?? zöld, regole, divine sárkányok??
Na mind1, én most megakadtam a törvényhozós résznél, ott hogy el kell jutni death citybe. Felmegyek az egyik helyre beütöm nekik a 410-es kódot majd elmegyek a 2. és a 3. helyre és ha ezt megcsinálom elvileglennie kéne egy teleportnak, de nincs ott

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Hozzászólás Szerző: Azureus »

Nemtom már milyen kód, de ha azt kérelmezed akkor ott ahova érkeztél valamit át tudsz kapcsolni. Aztán Mehetsz Mayfil-be.
Mellesleg gyűlölöm a Törvény Várost.
Egyébként melyik szellemeket lehet megölni a tornyokban?

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Azureus írta:Nemtom már milyen kód, de ha azt kérelmezed akkor ott ahova érkeztél valamit át tudsz kapcsolni. Aztán Mehetsz Mayfil-be.
Mellesleg gyűlölöm a Törvény Várost.
Egyébként melyik szellemeket lehet megölni a tornyokban?
Szél, Villám, Föld, víz szférájú szellemeket
3X csináltam meg hogy jöjjön az a *censored* teleport vagy akármi, de semmi :(

Garott
Titkos karakter
Hozzászólások: 614
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 20:47
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Garott »

Ugye már végignyomtad a Law City-t. Mert ugye ott 3 kódot lehet használni. Az első a 659. Ennek a bekapcsolása után nem üldöznek az őrök. Aztán a 703-assal a helyi signet sphere-hez juthatunk, bekapcsol az ide hozó teleport szoba fölötti teleportot. Itt harcok jönnek, majd itt kell engedélyezni a 410-es kódot, ami ott működik, ahol bejöttünk (ahonnan a mágia városából jutottunk). Itt ki kell választani az új várost, és már mehetünk is.

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Garott írta:Ugye már végignyomtad a Law City-t. Mert ugye ott 3 kódot lehet használni. Az első a 659. Ennek a bekapcsolása után nem üldöznek az őrök. Aztán a 703-assal a helyi signet sphere-hez juthatunk, bekapcsol az ide hozó teleport szoba fölötti teleportot. Itt harcok jönnek, majd itt kell engedélyezni a 410-es kódot, ami ott működik, ahol bejöttünk (ahonnan a mágia városából jutottunk). Itt ki kell választani az új várost, és már mehetünk is.
Igen a repülő izé mellett (akivel a világtérképen lehet repülni) jönne az a teleport, de valami olyat ír ki hogy nincs kapcsolat vagy valami ilyesmit

Garott
Titkos karakter
Hozzászólások: 614
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 20:47
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Garott »

Csak a 703-as működik a monster mellett. Amúgy az alatta lévő szobából lehet 410-el továbbjutni!!!!

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Garott írta:Csak a 703-as működik a monster mellett. Amúgy az alatta lévő szobából lehet 410-el továbbjutni!!!!
Ott annyi vagy hogy gó tó Agilis

davaris
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 289
Csatlakozott: 2006. máj.. 7. 17:51
Tartózkodási hely: Felvidék, Nagymácséd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: davaris »

na ezt a gamet majd nekem is ki kell próbálnom, de előgg be kell majd valahonnét szereznem... megnéztem a képeket és naon tetszik a game

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

davaris írta:na ezt a gamet majd nekem is ki kell próbálnom, de előgg be kell majd valahonnét szereznem... megnéztem a képeket és naon tetszik a game
Azonnal szerezd be, hidd el nem fogod megbánni. :D Bezony

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Nah, én beszereztem, és megbántam. :? Ameddig játszottam vele, az kb. 2-3 óra volt, aztán abba kellett hagynom, mert féltem, hogy megöl az unalom. A harcrendszerben alig van lehetőség bármit cselekedni (szóval taktikailag ehem nem nagyon erőltet meg), a zene gagyi (van 1-2 szám gépen, ami tetszik, de amit magából a játékból hallottam, az nagyon tinglitangli volt), a történet meg valahogy nagyon klisésnek tűnik. Mindazonáltal látok esélyt arra, hogyha folytatnám, akkor egyszercsak megtetszene. :roll:

Garott
Titkos karakter
Hozzászólások: 614
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 20:47
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Garott »

Valószínű, még túlságosan az elején vagy. Valószínű még nem tudsz varázsolni, nincs regenerálódó tárgyad. Az hogy a játék története klisés lenne, hát nem tudom hogy akkor mihez tudnám kötni. Szerintem az egyik legkombósabb sztorija van, amivel találkoztam. És ami nekem nagyon tetszett benne, hogy árasztotta magából a klasszikus RPG-s hangulatot. Ilyen például az, hogy rengetegszer előfordul, hogy egy látszólag a történetbe bele nem illő szál (mint egy alküldetés) viszi tovább a sztorit. Erre nem tudok anélkül példát mondani, hogy nem írnám le a történetet, úgyhogy inkább nem is próbálkozom. Ami pedig szintén tetszett, amikor a játék világának történetét mesélik el (ilyen többször is van). Egy kommentátor mondja! (ja igen néhol beszélnek is benne) a történetet, miközben vallási ikonok, falfestmények és könyvoldalak mutatják a mesélt történet "hitelességét". Külön kedvenc videóm, amikor egy 11000 éve volt csatát mutatnak a Dragoonok és a Wingly-k között. Ennél azt hittem, hogy leesek a székemről. Összegezve egy nagyon jó, eredeti ötletre épült RPG, amivel mindenképpen játszani kell.
Olf: amúgy meddig jutottál a sztoriban? Melyik helyszínnél tartasz?

Garott
Titkos karakter
Hozzászólások: 614
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 20:47
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Garott »

Akinek komolyabb információk kellenek, azok nézzék meg a http://konzolrpg.atw.hu/ oldalt. Ma lett megnyitva és a lényege, hogy az ilyesfajta RPG-ket kielemezze. Van fent magyar végigjátszás is és sok infó a játékról.

Avatar
DarkPrince12
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2007. ápr.. 2. 19:14
Tartózkodási hely: Hubuu

Hozzászólás Szerző: DarkPrince12 »

Én annál a résznél tartok ahol megkell (vagy meglehet) ölni 3 sárkányt de,egyszerűen nem bírom csak az elsőt!!

Avatar
Sanyi
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1079
Csatlakozott: 2007. jan.. 29. 22:15
Tartózkodási hely: London

Hozzászólás Szerző: Sanyi »

Jo hogy van ez a topic
egyszerűen kiba***jo az a játék a fő gonosz valami frama azt hiszem nem tetszett a különböző helyek szerintem a végét elrontották
DE persze a végső demo az jo
Nektek mi volt a kedvenc rész
Nekem az első cd-n a mikor Dart megkapja a sárkányt és annak a várnak az ostroma
Meg Rose ésDart vaalamii barlangban vannak és mondja Rose hogy Dart az Dart nem Cig

Chrono
Lámairtó
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2004. dec.. 29. 2:45
Tartózkodási hely: Szlovákia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Chrono »

hmm..asszem ideje leporolni eztet és elölről végigtolni :)

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

sanjó írta:Jo hogy van ez a topic
egyszerűen kiba***jo az a játék a fő gonosz valami frama azt hiszem nem tetszett a különböző helyek szerintem a végét elrontották
DE persze a végső demo az jo
Nektek mi volt a kedvenc rész
Nekem az első cd-n a mikor Dart megkapja a sárkányt és annak a várnak az ostroma
Meg Rose ésDart vaalamii barlangban vannak és mondja Rose hogy Dart az Dart nem Cig
Így van kib.szott jó játék :D Nekem a kedvenc részeim azok amikor a Dart thema megy, az a hősies zene :P

Avatar
Sanyi
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1079
Csatlakozott: 2007. jan.. 29. 22:15
Tartózkodási hely: London

Hozzászólás Szerző: Sanyi »

Kedvenc szereplőm pedig Lavitz kár hogy meghal :x :o :( Albertért fuj

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Nekem is ő volt :( Dart Lavitz Rose ez nagyon nagy csapat :D

Avatar
Sanyi
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1079
Csatlakozott: 2007. jan.. 29. 22:15
Tartózkodási hely: London

Hozzászólás Szerző: Sanyi »

Nekem még Kongol a gigantikus
Vagy te még nnem vitted végig?

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

sanjó írta:Nekem még Kongol a gigantikus
Vagy te még nnem vitted végig?
Hát már párszor végivittem :D Néha ő is benne volt a csapatomba, de egy csöppet nehezek voltak az additonjai, így nemnagyon használtam. Megmár megszoktam Lavitz-ot és Albert szinte ugyanazt tudja a harcban mint ő.

Avatar
Sanyi
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1079
Csatlakozott: 2007. jan.. 29. 22:15
Tartózkodási hely: London

Hozzászólás Szerző: Sanyi »

De azért vicces a vége hogy Kongol fogja Merut

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Nekem az utolsó jelenet nagyon tetszik amikor Dart Lavitz házában van :D na meg amikor újraépítik Selest :D