Rogue Galaxy

Minden nem Final Fantasy, de ahhoz hasonló játék
Avatar
vadallat
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2006. okt.. 26. 9:46
Tartózkodási hely: bp

.

Hozzászólás Szerző: vadallat »

szia sin. nekem még csak az első licensem van meg ugyhogy nem valószinű hogy ehez van kötve,de a 8.chapterben vettem meg a pumpát,lehet hogy itt automatikusan beadja ahogy irtad. egyébként akihez kell nem egy erős ellenfél.kössz a cristal staff lelőhelyét.

Avatar
sin
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2006. dec.. 24. 0:18
Tartózkodási hely: lőrinci rejtett féltekén

Re: .

Hozzászólás Szerző: sin »

Nem tesz semmit,néha én is bele szoktam nézni a gamefaqs.com-ra(onnan tudom a crystal staff lelöhelyét)nekem eddig a szxr verzioja volt meg de ha minden jól megy akkor mára már meglesz a teljes verzioja igy én is tovább tudok lépni a chapter 8-ra onnantol meg minden megy magátol. :P :P :P :P :P

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Nah, mindjárt sikerül beszereznem a játékot, kíváncsi vagyok rá, hogy milyen :) :nyuszi:

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

...

Hozzászólás Szerző: mahdi »

Vannak, akik azt hozzák fel a játék legfőbb negatívumaként, hogy sokat merít a Star Wars-ból és a Final Fantasy-ból... na de kérdem én, ez hogyan is lehetne negatívum?!

Egyébként én is úgy vagyok vele, hogy izgis, meg látványos, tetszik, de amit a videókból láttam, az alapján a harcrendszer nekem kissé komolytalan, és túlságosan "árkádos" :D ...

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

+ és -

Hozzászólás Szerző: mahdi »

Na kissebbik bátyám éppen tegnap végezte be a Rogue Galaxy-t, így tudok róla közelebbi véleményt mondani.

+ Játékidő: Minden extrával együtt átlagban 80-90 (sőt akár 100) óra körül van, ami nem kevés!
- A harcrendszer nekem nagyon akcióorientált volt, és kicsit ugri-bugris...
+ és - a játék szép, de sajna sok helyen túl egyszerű a terep, és emiatt még nézni is unalmas volt... Ráadásul nekem valahogy alapból nem jött be a járék kinézete, főleg a karaktereké, és főleg a főszereplőé.
+ A történet eléggé fordulatos és mindíg ígér valami újat!
- Csak sokszor láttunk már ilyet...
+ Bogárvadászat és küzdelem! Egy nagyon nagy piros pont a készítőknek!
- De sajna ez is unalmassá válik, egyféle terep, fantáziátlan ellenfelek stb...
+ A hajó és a majdnem kalózhangulat.
- A kalózhangulat igazából nincs is, mert azon kívül, hogy van egy bazi nagy űrben cirkáló többárbócosunk egy kapitánnyal, semmi kalózkodás, vagy ahhoz hasonló nincs benne.
+ Különleges szörnyek, extra Bossok vadászata és a 100-as ranglista. Csak sajnos túl könnyű benne előre lépni...
- Ellenfelek: Az ellenfelek sem kinézetben, sem ötletességben nem ütik meg a mércémet...
+ De baromi sok féle van belőlük
- Nincs túl kevés kombó, és jók a Chrono Triggeres "nemmindegymelyikcsapattagvanveled" kombók, csak sajna unalmas, unalmas, unalmas hosszú távon...
+ De el lehet ezeket kapcsolni, nem mint az FF12-ben!
- Lineáris játékmenet. Hol marad a teljesen szabad, űrben való cirkálás???
+ Az új ruhák szerzése, váltogatása nagy ötlet.
- De ilyen béna ruhákat... :|
+ A szinkron szinte tökéletes! Ritkán látni ilyet. :wink:
- A zene semmilyen, kevés van belőle, és emiatt erre is csak azt tudom mondani: Unalmas... :mrgreen:
+ Star Wars és Final Fantasy elemek keveredése.
- Milliószor elcsépelt apja-fia történet. Ráadásul már az első tíz percben rá lehet jönni arra, amit majd csak kb 60-65 óra játék után nyomnak az arcunkba... - Húúúúú....
+ Bár a karakterek megrajzolási módja nem tetszik - pedig imádom a rajzolt játékokat - az animációk nagyon jó minőségüek, pörgősek, és úgy összességében jó a rendezés.
- A fejlődési rendszer jó, de teljesen logikátlan...
+ A gyár egy nagyon jó ötlet. Hiába a level 5-os srácoknak az extrák mennek a legjobban. (csinálhatnának csak azokból játékot! XD)
- Nem visszanézhető animációk. (tudom, tudom, szinte egyik JRPG-ben sincs a visszajátszásra lehetőség és én ezt sohasem értettem...)
+ Netes vagy haver elleni bogárviadal!
- Túl könnyű főellenfelek, és a nagyobb csaták is inkább jó reflexet kívánnak meg agymunka helyett... :?
+ A kapitány helyettese, a macska karakter! - fogalmam sincs mi a neve...-
- A Biggs and Wedge figura ötletének koppintása... És ez sok más játékot is érint, de ez még csak hogy nem is Square...

Na most ennyit szedtem össze fejből. A + és - jelek szándékosan vannak ugyan annyian, de nekem azért a - oldal volt az erősebb. Nem rossz játék, ne tessék félre érteni, de engem nem tudna sokáig lekötni. :roll: