Diablo/Diablo2

Minden nem Final Fantasy, de ahhoz hasonló játék
Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

Mikor nekem a magyarítás fent volt Diablon akkor nekem semmi sem működött. Bejött a menü és ennyi magyarvolt, de hiába kattintottam nem történt semmi. Nekem a BattleNet simán megy lehet, hogy a magyarítás a hiba, de ez nem biztos :|

Avatar
Sabin
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1452
Csatlakozott: 2006. jan.. 18. 18:49
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Sabin »

a magyar verzió nem is jó sztem. én az angolt szoktam meg, szal jó ez :D

Avatar
SavUdvar
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2006. ápr.. 24. 9:28
Tartózkodási hely: Mezőtúr

Hozzászólás Szerző: SavUdvar »

Na a magyarosításról annyit, eredeti játékkal megy.
Írottal tudom csak a főmenü jött be. A magyarosítás, amit használok meg teljesen kompatibilis az 1.11 verzióval.
Tehát nem értem. Meg van olyan, hogy Battle.net meg a multyplayer-ben nyitott Battle.net melyik a jobb?

Avatar
tritto
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4926
Csatlakozott: 2006. jún.. 22. 9:49
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Hozzászólás Szerző: tritto »

A battle net a legjobb, mert ott marad a csoport, nem lesz tagcsere.

Avatar
SavUdvar
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2006. ápr.. 24. 9:28
Tartózkodási hely: Mezőtúr

Hozzászólás Szerző: SavUdvar »

Az a baj a Battle.net-en sok a 80-90-es karakter én meg ott feszítek a 17 Druid-al. :D

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Hozzászólás Szerző: Azureus »

Igen azt bírom én is. Egyszer felmentem, bementem egy Low duel-be, gondoltam jól el leszek majd a 30-as nem is tudom már mimmel. Hát ki nem találjátok mit jelent a Battle.net-en a Low Level. Igen, pontosan. Kb. 75-80-at.

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

Mikor én voltam a finn csávónál akkor neki level 70 Nekromanta volt és szinte minden nap a haverjával kinyírta Diablo-t.

Avatar
SavUdvar
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2006. ápr.. 24. 9:28
Tartózkodási hely: Mezőtúr

Hozzászólás Szerző: SavUdvar »

Jó neki én Act2-ben nem tom kinyírni az utolsó főellenséget mindig megvág, de olyan gyorsan hogy gondolkodni sincs időm.

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

Ha jól tudom Act 2ben Duriel a főellenség őt nehéz legyőzni

Avatar
Sabin
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1452
Csatlakozott: 2006. jan.. 18. 18:49
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Sabin »

nekem nem nagyon volt vele problémám. csak folyamatosan kell nyitogatni a teleportokat és ha rosszul állsz visszamész vásárolni majd tovább gyepálod. egy idő után megfekszik

Avatar
tritto
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4926
Csatlakozott: 2006. jún.. 22. 9:49
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Hozzászólás Szerző: tritto »

Meg sok függ attól, hogy milyen karival mész ellen, mert ha varázslónő nekro vagy amazon, akkor egy fokkal könnyebb, de a többivel azé nehezebb, mert ha a közelében maradsz, mindenképpen megfagyaszt, aztán utána már nehezebb a dolog, de ha távol maradsz, simán leszeded.

Avatar
SavUdvar
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2006. ápr.. 24. 9:28
Tartózkodási hely: Mezőtúr

Hozzászólás Szerző: SavUdvar »

Na sikerült legyőznöm.
Meg végig is vittem a játékot, Diablo nem volt túlzottan erős.
Annyi hogy sokáig kellett ölni.

Avatar
tritto
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4926
Csatlakozott: 2006. jún.. 22. 9:49
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Hozzászólás Szerző: tritto »

Jaja, Diablonak az őrzői sztem sokkal erősebb, mint Diablo, főleg a sok Venom Lord, meg a sok Pit Lord azok marha kegyetlenek, a többieket még csak csak le lehet nyomni, de ezekből egy nagyobb csapat jön és mondjuk van köztük speckó az szivacs. (Legalábbis nightmare-en az, utoljára azon játszottam)

Avatar
Axel
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1634
Csatlakozott: 2006. aug.. 11. 12:12
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Axel »

Én nightmare-en nem tudtam kinyírni diablot. A szörnyeket még jó, de diablo már nem ment. Szerintem a Venom Lord nem egy nagy szám. nekromantával bemérgeztem mindenkit és lemészároltam mindet :twisted: :twisted: :twisted: hahah XD

Avatar
tritto
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4926
Csatlakozott: 2006. jún.. 22. 9:49
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Hozzászólás Szerző: tritto »

Hát jah, attól függ, hogy ki az erős ellenfél, hogy milyen karival vagy, és Paladinnal a venom lordokat alig bírom elintézni néha, főleg ha hős jön belőle. De mondjuk a varázslónőcimmel simán kicsináltam őket, ott viszont azok a manaszívó lidércek voltak kemények.

Avatar
redi
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2007. feb.. 27. 12:01
Tartózkodási hely: fonyód

Hozzászólás Szerző: redi »

nekem az amkior a diabot 1 re kelet legyözni menyi szörny volt már ott

Avatar
Caesar
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2007. máj.. 9. 23:13

Hozzászólás Szerző: Caesar »

Én csak az első részét vittem végig mikor a Diablo 2 ben az utolsó világrészen tartottam jó Atyám formatálta a gépét és minden oda veszett!többet nem volt kedvem játszani vele!!!

Avatar
amy black
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2008. máj.. 14. 17:28
Tartózkodási hely: Black Mage Village

Re: Diablo/Diablo2

Hozzászólás Szerző: amy black »

yupé :D emberek lesz diablo 3! :éljenz: :taps: :ördög: :ugrál: :örül: :lalala: :tiszteletem: :imád: :juppi:
Én a lod játszottam.volt nekem lv75 idéző druidám meg lv75 kazim defedaurás act2-böl. sikerült nekem hell szint act2-ig eljutni ott meg csunyán megszivtam. :( közben szg bedöglöt igy mentet d2lod játéknak lötttek. :( Act 5 pálya a legszebb része a játéknak amikor elkezd havazni,megyek a havas pályán. :D miért nem szabad cowkinget megölni?mert meg ölöm csomo stamiapotion gagyi fegyvert kapok.

Nefrit
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 809
Csatlakozott: 2004. okt.. 24. 21:45
Tartózkodási hely: Ahol épp vagyok ;)
Kapcsolat:

Re: Diablo/Diablo2

Hozzászólás Szerző: Nefrit »

amy black írta:yupé :D emberek lesz diablo 3! :éljenz: :taps: :ördög:
Jah, majd vagy 2 év múlva... de várom én is. Ha minden igaz, ebben a részben már sokkal több lesz a küldetés, meg az rpg elem.

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Re: Diablo/Diablo2

Hozzászólás Szerző: mahdi »

Na igen. Láttam belőle egy tucat (nem fake) in game videót, és nagyon nem tűnik rossznak. Sohasem voltam olyan nagy D és D2 fan, de azért egy-kétszer végigtoltam én is az öregeket, és a három egy rakat új kasztot és hangulatelemet (na és persze skillt, rpg elemet, küldetéseket stb... de hát ez a dolga XD) vonultat fel, amiért érdemes lesz nekiülni. (((remélem... :roll: :twisted: )))

- de hogy a történetbe hogy hozzák vissza !!! MÁR MEGINT !!! Diablo bácsit, azt el sem tudom képzelni! :D Mert ha még sokkal korábban játszódna, mint az első két rész, vagyis a Horadrim idejében, amikor először bebörtönözték a három Lordot, akkor az egy nagy ötlet, és izgalmas megoldás lenne. De mivel láttam Decard Caine-t ebben is, még öregebben, erre sajna nincs esély... :?

Nefrit
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 809
Csatlakozott: 2004. okt.. 24. 21:45
Tartózkodási hely: Ahol épp vagyok ;)
Kapcsolat:

Re: Diablo/Diablo2

Hozzászólás Szerző: Nefrit »

Maga a sztori 20 évvel a D2 után játszódik majd. A bemutatott gameplay videó nagyon ottvan, nemsok játék tud már megborzongatni, de ennek sikerült. A grafika is rendkívül hangulatos lesz, és végre sokkal élőbb lesz a világ is.

Diablo-t meg simán visszatudják hozni (és szerintem vissza is fogják). Bár maguk a főgonoszak leggyőzettek a második részben, de csak a testük semmisült meg, mint esszenciák még léteznek. A soulstone-ok kettős szerepűek voltak. Míg a mennyek azt hitték, hogy ezzel bebörtönözhetik a gonoszokat, addig mindez csak egy terv volt, mivel így a 3 főgonosz a kövekbe zárva 'szabadon' járhatott a halandók világában.

A háttér sztori szerint létezik a pokolban egy hely, ahol áll a Hellforge (benne is van a játékban). Itt akartak elkészíteni egy nagyhatalmú démoni kardot, amit a mennyek ereje nem engedhetett, ezért odaküldték Izual-t, Tyrael arkangyal egyik legjobb katonáját. És bár a kard nem készült el, Izual-t megrontották a pokol erői. Izual volt az, aki elárulta a főgonoszoknak, hogyan használhatják a lélekköveket arra, hogy a halandók közt járhassanak. Mindennek célja az volt, hogy minél több tudást szerezzenek meg. Pl. Baal Tal Rasha testébe zárva megszerezte a Horadrim minden tudását. De a végső cél a Worldstone megfertőzése volt, ami 'elzárta' a poklot a halandók világától. Ez ugye meg is történt a 2ik részben. A végső katasztrófát elkerülendő Tyrael elpusztította a Worldstone-t, és hogy ennek milyen következményei lesznek, az majd a 3ik részben fog kiderülni...

És ez az én elképzelésem a folytatásról:
A szétrobbanó (megfertőzött) Worldstone szilánkjai belefúródnak Tyrael testébe, és az ő testében fog alakot ölteni majd a 3 főgonosz. A cinematic trailer végén látni is egy Diablo szerű valamit, aminek 2 kisebb feje is van.

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Re: Diablo/Diablo2

Hozzászólás Szerző: mahdi »

Oké, nem azt mondtam, hogy nem lehet visszahozni a három Lordot, csak azt, hogy kezd szinte már kissé "gagyivá" válni, hogy akármit is teszünk, újra és újra visszajönnek. Biztosan lesz Diablo 4 is :D

Avatar
amy black
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2008. máj.. 14. 17:28
Tartózkodási hely: Black Mage Village

Re: Diablo/Diablo2

Hozzászólás Szerző: amy black »

Diablo 3-ról én azt olvastam:story elején diablo 1-ben meg ismert városban (nem jut eszembe a neve.)fogunk járni ami xx év után nagykereskedelmi kincskereső város lett.Reménykedem druida fog szerepelni a 3-ban.witchdoctor,varázslo/necromata keverék lesz.

Avatar
mahdi
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007. márc.. 25. 16:18
Tartózkodási hely: A Hetedik szarka eldugott sarka

Re: Diablo/Diablo2

Hozzászólás Szerző: mahdi »

A város neve Tristram! :) És az első részben a város zenéje, ami egyébként a kettőben is feltűnik, amikor visszaérünk Tristramba, mindent visz! :D
A Witchdoctor egyébként nagyon nagyon ígéretesnek és hangulatosnak ígérkezik! 8)

Nefrit
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 809
Csatlakozott: 2004. okt.. 24. 21:45
Tartózkodási hely: Ahol épp vagyok ;)
Kapcsolat:

Re: Diablo/Diablo2

Hozzászólás Szerző: Nefrit »

Szerintem keress rá neten a Diablo sztorijára. Ha azt elolvasod, nem fog "gagyinak" tünni a visszatérésük, mivel szépen megvan minden indokolva hogy mi miért és hogy történt. De pl. a főgonoszok egyik célja, hogy minél erősebb testeket szerezzenek meg, mivel azzal ők is sokkal erősebbek lesznek. Lásd Diablo1ben még egy gyerekbe költözött, a 2ben már egy táp harcosba, a 3ban meg...

Egyébként Dio4 nem lesz. Le is írták, hogy ez lesz az utolsó rész. Viszont magán a világon (Sanctuary)terveznek még más játékot. Vagyis ilyesmit mint a diablo, csak más storyval.

Druida sem lesz, mint ahogy Necro se, mivel a Witchdoctor pont ennek a kettőnek a keveréke. Lényeket idéz, mint a druida, és átkokat szór, mint a necro. Sőt, ha minden igaz, a barbáron kívül egy régebbi kaszt se fog visszatérni (max valamelyik kiegészítőben).