Valkirye Profile 2

Minden nem Final Fantasy, de ahhoz hasonló játék
Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Gergő »

Hali vadallat! elakadtam a 2chapternél :( most nem tom a helyszín neveket) az a lényeg h van az átvezető füves pálya utánna meg ahol van a szélmalom, na és azután a romoknál vagyok elakadva,és ott nem tudok átugrani a save helyhez(ez ott van ahol ugrálni kell fel ,meg ott ahol belehetet verni a falat és fellehetet venni egy új valkürt,karaktert ilyen lovag szerü cuccba volt)na és itt nem tom h kell????,de bejött valami új dolg is valami Fog..... szerüség azt sem értem?????valamilyen effeckt ekhez van köze a fog..... valaminek.
Remélem nem lett nagyon kusza
előre is KÖSZI!!!!!!

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Gergő »

Sikerült megoldani a problémát :D és ráadásul utólag megnéztem h rengeteg baromságot írtam mert chapter3 nál járok és nem szélmalom hanem vizimalom volt ott.Na mind1 :? a játék szerintem isten már alig várom h mindenkinek legyen sepecial attakja tisztára olyanok a speciálok mint régen az ff8ban.Rámegy rázuz egy csomót plusz a végére valami durvintot-durvaság 8) csak még kevés cumóm van :cry2: de rajta vok azon is.

Avatar
vadallat
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2006. okt.. 26. 9:46
Tartózkodási hely: bp

.

Hozzászólás Szerző: vadallat »

Gergő írta:Sikerült megoldani a problémát :D és ráadásul utólag megnéztem h rengeteg baromságot írtam mert chapter3 nál járok és nem szélmalom hanem vizimalom volt ott.Na mind1 :? a játék szerintem isten már alig várom h mindenkinek legyen sepecial attakja tisztára olyanok a speciálok mint régen az ff8ban.Rámegy rázuz egy csomót plusz a végére valami durvintot-durvaság 8) csak még kevés cumóm van :cry2: de rajta vok azon is.
csao gergő. bocsi de egy ideig szabin voltam csak most kezdtem ezért nem jött válasz. spec attacod a fegyverekben lesz,és ha már a 3. chapternél jársz akkor kell hogy legyen ilyen cuccod. holnapra leirom milyen fegyverekben van. ha találsz vagy veszel uj fegyvert annyit nézz meg a tulajdoságainál hogy spec attac ha no nincs ha yes akkor van.

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Gergő »

szia vadallat!semmi baj én is szeretek pihizni :D már van egy pár ilyen fegyverem 8) a 3.chapternél megint elakadtam :( nem tudok most se helyszín neveket sajna de leírom a környéket és szerintem rá fogsz jönni hogy hol lehetek.
Na szóval a sivatagos rész ,ilyen átvezető szerüség és utánna van egy vulkán.Ott vagyok elakadva nem tom h mit kell csinálni :( van a az eleje fele egy láva folyam ott nem lehet átugrani+van egy olyan rész ahol elvileg egy ajtó lenne de ott meg elé van omolva egy ilyen oszlop szerüség, és itt nem tudom hogy merre kéne mennem vagy mit kellene csinálnom vagy mit hagytam ki????kérlek segíts!!előre is köszönöm!!!!

Avatar
vadallat
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2006. okt.. 26. 9:46
Tartózkodási hely: bp

.

Hozzászólás Szerző: vadallat »

szia gergő. az oszlopot ki lehet dönteni,és azon kereszül tudsz az ajtón bemenni. amikor továbbmész lesz egy nagy jégkristály azt szétütöd és befogja fagyasztani a lávafolyamot.elindulsz felfelé a lákihült láván és jön egy boss olyan lv22-24-en már le lehet gyalázni.az elsö alakja nem nehéz de a második mikor átváltotik lávaszörnnyé az már igen. figyelj oda hogy csak akkor mozog nikor te is (az első alakjában is) tehát ha lesebez kicsit arrébb dashols felgyógyitassz és már gyakhatod is.akinek már van spec att fegyvere mindenkinél legyen.ha két hevy lovag van bent könnyebben adja meg a spec támadást.no röviden ennyi,remélem tudtam segiteni.csao.

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Gergő »

Köszi a segítséget sikerült :D csak az oszlop tetejét ütöttem az aljára nem is gondoltam :oops: de sikerült!igaz a lávaszörny kinyírt, de se baj megyek még fejlődni mert a legjobb emberemmel is 18.szinten vagyok.köszi a segítséget még1x :D

Sztivi
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2006. okt.. 1. 22:30
Tartózkodási hely: bp

Hozzászólás Szerző: Sztivi »

a villámos pályán össze kell törni vagy pont hogy nem az üvegtömböket?

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Gergő »

Az a lávaszörny utánni pályán van??mert én is ott járok valahol, ilyen esős pálya szerüség.

Avatar
Gandalf
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2006. ápr.. 10. 10:14
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re:

Hozzászólás Szerző: Gandalf »

Gergő írta:Az a lávaszörny utánni pályán van??mert én is ott járok valahol, ilyen esős pálya szerüség.
hello kedves a láva szőrny után egy el átkozott varázsló csajszit kel jégre tenni egy kőnyv tárban és ezt ajánlom neked előszőr utána menyj az esős pályára de figyelmeg be ajánlok egy titkos erdőt is ahol ősze szedhetsz egy ijász karakter és sok jó cucot de ez a második térképen van ott a vizi világban egy pilip szerü szőrnyet kell kinyirni ha nem találod irj és segittek neked :alucard:

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Valkirye Profile 2

Hozzászólás Szerző: Gergő »

Köszönöm a felkínált segítséget :D jó rég néztem be ide is :D sajnos már nincs nálam a game mert kölcsönbe volt de ha még1x hozzájutok akkor majd írok és elfogadom a segítséget de lehet hogy az is egy év lesz durván :D

Avatar
zitawolf
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2010. jan.. 6. 14:16
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Valkirye Profile 2

Hozzászólás Szerző: zitawolf »

Ez az valkyrie profile profile coventant of plume az ami nds-re van? mert ha igen akkor lenne pár kérdésem.

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Egyébként nem, de lehet van Valkűr DS-re is, viszont kétlem, hogy a jelenlévő Front tagjai válaszolni tudnának vele kapcsolatban. Persze cáfoljon meg, aki de.

Meg van DS-ed? :o