Center Saga

Minden nem Final Fantasy, de ahhoz hasonló játék

Szerinted mi a JÓ a Center Sagában?

A szavazás 2007. jún.. 17. 14:31-kor befejeződött.

A történet kezd érdekes lenni.
0
0 szavazat
A szereplők.
9
60%
Harcrendszer!!! Imádok csatázni!
0
0 szavazat
Hát izé... Most semmi sem jut eszembe...
1
7%
Az, hogy van.
5
33%
 
Szavazatok száma: 15

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Hozzászólás Szerző: Arxur »

Emtrexx: Tárhelyet majd keresünk valahol. Ezen már igazán ne múljon. :roll:

Kult: Hát... Khm... Az a jelenet egyértelműen el lett túlozva, de valóban eléggé naiv vagyok és általában mindenkiről jót szót feltételezni. Majd Emtrexx elmeséli részletesen... Bár most, hogy így belegondolok, akkor ha a valóságban állt volna elő ez a helyzet, akkor azt kéreztem volna meg Azureustól, hogy: "Milyen fiú lenne az ő szobájában". Erős megkérdőjelező hangsúllyal. XD

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Erre már csak annyit tudok mondani, hogy szegény Zorgi. XD

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Na valaki írja már le mik történnek a Lulu-s harc után, mert az biztos hogy mégegyszer nem kezdek neki XD

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Annyi, hogy nem Te leszel benne. :D Meg még egy csomó minden.

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Hozzászólás Szerző: Arxur »

kult44 írta:Erre már csak annyit tudok mondani, hogy szegény Zorgi. XD
Nem kell csodálkozni, hogy miért nem ír ebbe a topicba... XD

Red: Nézz be a kovácshoz...

Avatar
Sabin
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1452
Csatlakozott: 2006. jan.. 18. 18:49
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Sabin »

Na végeztem én is a játékkal, és azt kell mondjam h határozottan nehezebb lett ez a rész (legalábbis számomra). De jó lett ez a rész is, mondjuk Luluval én is küzdöttem :D
És szerintem nem lesz jó úgy h a storyt majd hirtelen lezárod, hanem azt javasolnám, hogy ha időd engedi csinálj minél több részt, minél több szereplővel, hagyd kibontakozni a storyt. Mert a végén a párbeszéd alapján eléggé hosszú történetre lehet számítani...

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Most nem a megszokott tesztelési pontokat használom.
Nehézség: Szriccs, ha még egy ilyet csinálsz, TÉNYLEG nem lesz senki rajtad kívül, aki végigviszi a nehéz módot! Látom, mindenki örült, hogy lehetett fogadózni meg tápolni. Na én nem! Úútálok tápolni! Senki nem képes feladni a biztonságérzetét a reményért, hogy "ezek a csaták mind be voltak tervezve"? Az előző ilyen téren jobban bejött. Inkább rakjál bele három Cloister of Trialst egymás után, mint ezt!
Lulut nehézen baromi nehéz volt legyakni, fel kellett tápolnom egész 12ig, ami sokat dobott a játék hangulatán. (Ledobta egy igazán mély katlanba...)
Kovács: PONT nem árul se Fira Fury ellen semmit...
Vegyesbolt: PONT nem árul Fagyasztás ellen semmit...
Kaktusz: Azureusnak 1 ütés volt... Overkill.
Izélia város (nem, nem jön be a neve): ömm, makeres körökben már nagyon megorroltak volna rád a copy-paste-házakért. De van benne kocsma, ami plusz pont. Kicsit sokat kellett tápolás közben mászkálnom a fogadó és a terep közt. A fogadók nem a városkapu közelében szoktak épülni? :| Szép zöld a fogadótulajdonos haja, a második nap hátulról azt hittem, valami új fórumozó. :P
Sebesség: Még mindig iszonyú lassú. Arxur a következő részbeli "Forgandó szerencse" képessége mellett megtanulhatna tempósan járkálni. A párbeszédek is lassan íródnak ki.
Zene: Kellene valami opening a játéknak, nem? Valami hülye animés stílusú, nem? :P Ha már ending zene is van, meg előzetes is...
Az éccakai téma a "nem fogott meg" és a jó közé esett, az Iseliában hallható zene úgyszintén. A Star Oceanös field zene persze király, meg a főellenségzene is. (Nem az utolsó, hanem a többi.)
Title-screen: Legalább a részben szereplő karikat ráollózhatnád, így túl sivár.
(Valahogy igazzá kell tennem, ami rám jellemzővé válik a végén, nem?)
Brocca: Ez a fegyver valami animében szerepel, vagy saját találmány? Már múltkor is meg akartam jegyezni, hogy a nevének tökre olyan beütése van, mintha öcsém találta volna ki. Ezt ő is megerősítette. Az ő szerzeményei ilyenek: Pétó-sivatag. :roll:
MÁNIA mód: Sejtelmem sincs, mikor lesz már időm, de a másik kettő mód miatt nem tudtam ma 12-zni...
Morpher: Lány v@zze! Azonnal tessék átmorfolni valami elfogadhatóbb alakba! De a róka pöpec, honnan jött az ötlet?
... Ömm, végülis mi dolgom volt nekem Zorgi szobájában? :macska:

Lulu: Egy nap egyszer? Bőven sok lesz az neked, Arxur! :P
---
:tüzel: :2guns: :lulu:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára olf 2007. okt.. 23. 10:23-kor.

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Fira Fury: Tűz pajzs
Fagyasztáshoz gondolom a kék gyűrű jó lesz.

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

kult44 írta:Fira Fury: Tűz pajzs
Fagyasztáshoz gondolom a kék gyűrű jó lesz.
A tűz pajzsot nem lehet Zorgiákra aggatni. Egyikre sem...
A kék gyűrűt használtam, de szerintem a fagyasztás ellen nem ér semmit.

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Mécsoda? :o Riccs: a Lulus harc erősségén módosítottál valamit a tesztváltozatokhoz képest? Mert én 6-7-es szinten, második nekifutásra ugyan, de aránylag könnyen szédszedtem őt :? Szerintem gyakorlatilag semmi sem volt az első rész utolsó ellenfeléhez képest, aki kb háromszor támadt mielőtt egyáltalán bármelyik karakterem is sorra került volna :hát: (bár lehet hogy az meg a tesztváltozatban volt erősebb).
Bváááh, lehet hogy kiszállok a tesztelésből XD

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Az első nehézségi fokozaton tényleg könnyű Lulu. Ott egyből sikerült. Na de nehézen!

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Jaaa, akkor rosszul vittem át az értelmet XD Én a nehéz fokozatokkal nem kínzom magam, nem vagyok mazochista XD
Egyébként:
Morpher: Lány v@zze! Azonnal tessék átmorfolni valami elfogadhatóbb alakba! De a róka pöpec, honnan jött az ötlet?
... Ömm, végülis mi dolgom volt nekem Zorgi szobájában? :macska:
Lulu: Egy nap egyszer? Bőven sok lesz az neked, Arxur!
Ezek jó kérdések :P
Lulu feltűnése nekem is képzavar :? Bár Richárd Lulu-mániáját ismerjük, de azért talán nem ide kellett volna :D
A "Mit keresett ott" kérdés nekem eszembe se jutott, de teljesen jogos :idea:
Az utolsó mondatot meg nem értem mire vonatkozott :nyomoz:

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Nem jogos, hanem költői. :D
Egyébként is kellett valami ürügy.

Chrono
Lámairtó
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2004. dec.. 29. 2:45
Tartózkodási hely: Szlovákia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Chrono »

a gyűrű nagyon is sokat segít. én nem tudtam megverni lulut, de aztán bevásároltam a bótban és elsőre siekerült...és nem tápoltam semennyit...sőt...menekültem minden csatából (kivéve mikor először úton voltam a városba) és a heratlessekkel sem harcoltam. :)

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Én dettó (mármint se Heartless, se táp), de ezt a gyűrűt valamelyik szörny is dobja, vagy valami, nem? Mert nekem volt mire oda kerültem, pedig nem vettem semmi tárgyat

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Asszem a Blue Bomb-ok dobálják, legalábbis én kétszer kaptam és mindkét harcban volt Blue Bomb.

Chrono
Lámairtó
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2004. dec.. 29. 2:45
Tartózkodási hely: Szlovákia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Chrono »

hmm...én nem kaptam ilyet harcban :( :x

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Hehehe...
Ha már ennyire viccesnek tartjátok:
Aki kitalálja, hogy a legutóbbi fiú vendégem mit is csinált pontosan a szobámban, annak 2000 gil üti a markát.
A tippeket (már ha lesz ilyen) privát üzenetben várom.
--Mindenki csak egyszer tippelhet.--

Megjegyzés:
szerintem Lulu helyett valami summon/GF kellett volna.

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Hozzászólás Szerző: Arxur »

1. Hogy miért pont Lulu? Az majd később kiderül. Van rá ok nem kell aggódni. :wink:

2. Olf karaktere meg fiú, nem kell pánikolni.

3. Zorgika ne kössön fogadásokat.

4. a Brocca valóban saját találmány... 8)

5. A nehéz mód "nehéz". Ezért csak elszántaknak ajánlott. :wink:

6. mi is volt még kérdés?

7. Nem fogom lezárni vagy összecsapni a végét. Még bőven van minek történnie... :D

8. Olf azért volt Zorgikánál este, mert át akarta adni az üzenetet, de Zorgi félálomban rosszul reagált a róka látványára.

9. Openingen gondolkodtam, de a képek váltogatása túl lassú lenne egy jobb animés kezdő openinghez... XD

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Már nem azért Riccs, de nekem igen magas az asztrálom és nem pánikolok be akármitől. Még félálomba se.^^

Avatar
olf
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2315
Csatlakozott: 2005. nov.. 4. 23:43
Tartózkodási hely: Nem tartózkodom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olf »

Arxur írta:1. Hogy miért pont Lulu? Az majd később kiderül. Van rá ok nem kell aggódni. :wink:

2. Olf karaktere meg fiú, nem kell pánikolni.

3. Zorgika ne kössön fogadásokat.

4. a Brocca valóban saját találmány... 8)

5. A nehéz mód "nehéz". Ezért csak elszántaknak ajánlott. :wink:

6. mi is volt még kérdés?

7. Nem fogom lezárni vagy összecsapni a végét. Még bőven van minek történnie... :D

8. Olf azért volt Zorgikánál este, mert át akarta adni az üzenetet, de Zorgi félálomban rosszul reagált a róka látványára.

9. Openingen gondolkodtam, de a képek váltogatása túl lassú lenne egy jobb animés kezdő openinghez... XD
1. Tudjuk, hogy van rá okod. :nyelv:

2. HA a következő részben is ilyen "fiú" karakterem lesz, akkor te is kezdhetsz pánikolni.

3. Zorgika miért ne kössön fogadásokat? Ez majdnem olyan találgatás, mint, hogy ki lesz a következő védőjelölt. Majdnem. :P

4. Eredeti, bár nekem egy varázslatos kazettaszalag vagy egy UTP-kábel jobban bejött volna. XD

5. Nekem úgy tűnt, most egy kicsit kiegyensúlyozatlan lett a nehezedés. Értem ezalatt, hogy még a Zorgikákkal kénytelen voltam 12-ig tápolni, a Mánia módon szinte végigszaladtam, semmi nem tudott megállítani. Nagyon könnyű lett, fel is lélegeztem, mert azt hittem, azt már majd nem tudom végigvinni.

6. Vajh szivatnak holnap törin? És hogyan lehet, hogy A 12-ben Quickeninggel egyszer 34-et, másszor 1000-et veszek le? :?:

7. Benne van a nevében, hogy Saga. Ha egy évadnak vége, jön majd a következő, megunásig. Ha mindegyik részben ily "sok" derül ki a történetből, lesz még munkád bőven, Arxur.

8. Még mindig nem értem magamat. Mivel nem sikerült átadnom Zorginak az üzenetet, fogtam magam, és elhatároztam, hogy megkeserítem a fórumozók életét egy egész résznyi felesleges harccal? Azért nem gondolom, hogy ennyire csapongó logikám lenne.

9. Meg lehet azt oldani valahogy, biztos vagyok benne! :wink:

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Hozzászólás Szerző: Arxur »

Ja igen a próbák... Nos tudtam, hogy összecsapott lett az utolsó párbeszéd és éreztem, hogy kimaradt belőle valami... Hát ez...

Szóval elviekben azért voltak csak a próbák, hogy letesztelj engem, hogy méltó vagyok-e megidézni Lulut. Semmi több. De ezt valóban elfelejtettem beleírni. :argh:
És Olf alposan tesztelt... XD

Openingen meg gondolkodom... :roll:

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

No hát. Annyi hibára derült itt fény a játékot kipróbálok hozzászólásai alapján, hogy lehet hogy kénytelen leszek megkurtítani kicsit a hivatalos 85%-os értékelést XD

Chrono
Lámairtó
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2004. dec.. 29. 2:45
Tartózkodási hely: Szlovákia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Chrono »

ja amúgy nekem nem tetszik a zene ami a legelején megy az erdőben...nem illik oda.
+ a item shopnak enyhén tanterem fílingje van.

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Hozzászólás Szerző: Arxur »

Emtrexx írta:No hát. Annyi hibára derült itt fény a játékot kipróbálok hozzászólásai alapján, hogy lehet hogy kénytelen leszek megkurtítani kicsit a hivatalos 85%-os értékelést XD
Milyen uncsi lenne, ha mindenki 100%-ik elégedett lenne, vagy nem mondana semmit? Így legalább tudom min kell javítsak. :roll: