Center Saga

Minden nem Final Fantasy, de ahhoz hasonló játék

Szerinted mi a JÓ a Center Sagában?

A szavazás 2007. jún.. 17. 14:31-kor befejeződött.

A történet kezd érdekes lenni.
0
0 szavazat
A szereplők.
9
60%
Harcrendszer!!! Imádok csatázni!
0
0 szavazat
Hát izé... Most semmi sem jut eszembe...
1
7%
Az, hogy van.
5
33%
 
Szavazatok száma: 15

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Hozzászólás Szerző: Arxur »

Mindenkitől bocs.

Mostmár nekem is kifagy ott. :mrgreen: Még ma este ki lesz javítva és fenn lesz.

Avatar
Darten
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2007. ápr.. 13. 21:02
Tartózkodási hely: Ahol sötét van és nincs meleg

Hozzászólás Szerző: Darten »

OFF

Kell nekem "okosakat" mondani, olyankor mindig rákontráznak, és hülyének érzem magam :P

ON

Na de egyébként sejtése sincs senkinek, miért pont a j betűknél dob ki a játék? Önkényes baromsága a mékernek?

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Hozzászólás Szerző: Arxur »

Abban a jelentben két darab "j" is volt, a kifagyós J-ig.

Szóval én már nem találok logikát benne...

OFF

Egyébként meg a Deus Ex Machina, valóban egy eposzi kellék. Jelentése: Isten a gépezetben. Ez általában arra vonatkozik, mikor egy hétköznapi ember segítséget kap egy istentől vagy magasabb hatalommal bíró lénytől.
Majd megtudjátok miért ez a címe.

SZERK.:

A mentéseteket másoljátok ki, mert ha fenn lesz a javító verzió, akkor azzal is menni fog. Csak bele kell majd másolni a mappába.

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Hozzászólás Szerző: Arxur »

Remélem nem lesz szükség 1.2-es verzióra...

Mentéseket bele abba a mappába, ahol az exe is van.

Vigyétek: 9. rész
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Arxur 2007. dec.. 7. 15:02-kor.

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Jahj gyerekek.... Kicsit összefoglalom, amit eddig írtatok, meg elmondom amit én tudok erről.

"Deus ex machina":
Latin eredetű kifejezés, jelentése "isten a gépből". A görög tragédiákból ismert, de egészen a klasszicista francia tragédiáig használatos dramatúrgiai megoldás. A szerző egy olyan váratlan eseménnyel zárja le a cselekményt, ami nem földi (ha úgy tetszik nem feltétlen evilági) hatalom beavatkozásával történik.
(Emelett színházi körökben is használatos technikai megoldás neve, amikor is a színészt egy mechanikus szerkezet segítségével felemelik, majd "beröptetik" a színpadtérbe.)

Avatar
Kaszás
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 865
Csatlakozott: 2007. máj.. 15. 11:36
Tartózkodási hely: Travian 6-os szerever:)

Hozzászólás Szerző: Kaszás »

THX! Működik! (Tőlem +10 pont ezért a szóért: csillagkapu!) :ördög:

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Hozzászólás Szerző: Arxur »

Mi ez a nagy csönd? Mindenkit megettek a Marlborok? :D

Kazsás: elkönyveltem a medálodat. ;)

Avatar
Kaszás
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 865
Csatlakozott: 2007. máj.. 15. 11:36
Tartózkodási hely: Travian 6-os szerever:)

Hozzászólás Szerző: Kaszás »

THX! :ördög:

Lehet, hogy azért van ilyen nagy csönd, mert mindenki az uccsó ellenséget gyepálja! :ver: :bunyó: Talán egy picit nehezebb lett ez most mint eddig, mármint az utolsó gonosz bácsi! :2guns:

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Most miért? Tök könnyű volt az utolsó ellenfél. Csak időigényes, de ha jó taktikád van akkor max csak 3X lesz halál a partyban.

Egybként az én medálomat elkönyvelted Arxur? Még msn-en is bemondtam, de ha akarod elküldöm PÜ-ben, mert emlékszem rá.

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Hozzászólás Szerző: Arxur »

Kult: medál elkönyvelve. ;)

Az uccsó boss meg tényleg nehezebb lett, mint az eddigiek, de hát azért nem akárki volt az ellenség. Nem halhat meg két ütéstől... XD

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Hozzászólás Szerző: Azureus »

Könnyű az utolsó ellenfél? Talán az eredeti játékában.
Valahogy nem érzem könnyűnek, azt, hogy másodpercenkánt ér valamiféle támadás, ami mellé kb. 200 negatív effekt párosul. Ami meg még ennél is jobb, hogy még meg se öltem a klónokat, már visszajöttek. A jövőbe lát vagy mi? Nem kéne visszahívni őket mikor még élnek.

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Azureus: Dragon Fang? azzal egycsapásra megölöd őket. Én azt csináltam, h megdupláztam Zorgi HP-ját, Azureus-szal nyomattam a Flametounge-ot, olffal néha előttem egy Mentolos lehelletet, de egyébként Whit Wind. Arxur szintén gyógyított, Zorgivan pedig addig ütöttem, míg nem lett rajta Tűzfal, aztán hol potiztam vele, hol támadtam. Ja és a Shell sem hasztalan, bár azt én nem túl gyakran használtam.

Avatar
Kaszás
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 865
Csatlakozott: 2007. máj.. 15. 11:36
Tartózkodási hely: Travian 6-os szerever:)

Hozzászólás Szerző: Kaszás »

Azureus! Segítség képpen: A klónok ellen van egy nagyon jó támadásod: Dragon Fang Egyszerre végez mindel csak arra vigyázz, hogy ne süsd el időnap előtt, ha még nem hívta vissza a klónokat addig ne támadj magaddal, várjál míg megidézi őket és akkor süsd el! Amúgy 2. körben még ennél is szemetebb, pedig akkor már egyedűl van! Nekem csak az jött be, ha folyamatosan gyógyítok akivel vagy amivel tudok és csak 1 emberem csépeli. :ördög:

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Hozzászólás Szerző: Azureus »

Dragon Fangozok én amikor csak tudok. De mivel általában alszok/meg vagyok állítva/berserk van rajtam/fejbevertek egy kalapáccsál/le vagyok lassítva/vagy valami más nem sok esélyem van használni. Egyébként idő elött nem nagyon tudom használni, mivel abban a másodpercben visszajönnek, ahogy végeztem velük. Azt reméltem legalább a Fire Breath is jó lesz ha már mindenkit támad.

Avatar
Darten
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2007. ápr.. 13. 21:02
Tartózkodási hely: Ahol sötét van és nincs meleg

Hozzászólás Szerző: Darten »

Hát (csak hogy legyen valami a spoiler előtt :P ), én meg sz*rtam a klónokra, és csépeltem az eredetit. Le is vágtam. Mondjuk volt jó sok Phoenix Down-om, elvertem rájuk az összes pénzem. Meg Ether-ekre.
A problémák akkor akadtak, amikor egyedül volt. Akkor tényleg az van, amit Azu mond - Sokszor esélyed sincs támadni, mert elkezd cséphadarózni, és közben mindenki alszik, vagy átmegy csigába.

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Hozzászólás Szerző: Arxur »

A tűzfal hat ellene? o.O

Ajjaj... Akkor így saját magát kinyírja egy szempillantás alatt...

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Arxur: eléggé ritkán hat rá.

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Hozzászólás Szerző: Azureus »

Ezt komolyan gondoltad Arxur? Az egy dolog, hogy a világ összes státuszát rád tudja rakni, de miért kellt ezt egyzserre hatnak csinálnia másodpercenként? Mikor végre sorra kerül olf és nem KELL White Wind-et használom, akkor se jó semmire a mentolos lehellet, mert azonnal visszaraknak rám minden létező státuszt. És tényleg jó ötlet a Dragon Fang-al megölni mendenkit. Én is szeretném használni, de az elmlt 5 próbálkozásom alatt mindössze egyszer ha támadtam, mert máskor vagy alszom, vagy olyan rohadt lassú, hogy mire sorra kerülnék már hasztor meghaltam.

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Hozzászólás Szerző: Arxur »

Erre csak annyit tudok mondani, hogy "szerencse". :nemangyal: (minden értelemben;) )

És hívd be Sabint. Neki van haste-ja.

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Hozzászólás Szerző: Azureus »

Éljen. Legyőztem a tömeget. NAgyon jól jártam vele. A Haste-el meg nem megyek sokra, ha a szerencse sem segített. Azt értem el vele, hogy többször húztem fel magam azon, hogy "Ezaz, végre támadok. Viszem le a kurzort a Dragon Fang-ra. Jaj, hoppá. Elaltattak, meg leütöttek és felgyújtottak."

Avatar
Darten
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2007. ápr.. 13. 21:02
Tartózkodási hely: Ahol sötét van és nincs meleg

Hozzászólás Szerző: Darten »

A hideg Azureus kiakadt... :twisted:

Avatar
Kaszás
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 865
Csatlakozott: 2007. máj.. 15. 11:36
Tartózkodási hely: Travian 6-os szerever:)

Hozzászólás Szerző: Kaszás »

Azureus! Ezért mondtam, hogy figyelj, hogy mikor használod a Dragon fang-ot, mert ha rádkerül a sor és elhasználod a támadást akkor mire megint betöltődik a csík akkora 5 káros tulajdonság boldog tulajdonosa leszel. Csak akkor támadj amikor a klónokat megidézte, máskor ha rád kerül a sor támadj inkább másik karakterrel és ha visszatérnek a másolatok akkor egyből mehet a DF. :ördög:

Chrono
Lámairtó
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2004. dec.. 29. 2:45
Tartózkodási hely: Szlovákia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Chrono »

Nah...meghaltam már? XD

Avatar
Azureus
Szánalmas entitás
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2005. ápr.. 25. 17:04

Hozzászólás Szerző: Azureus »

Kaszás: Én pedig mondtam, hogy nem tudok nem támadni. Még így is néha el sem jut a kurzor a támadásig és már alszik vagy valami más. Örülök, ha egyszeris támadok.

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Hozzászólás Szerző: Arxur »

Ne foglalkozz ennyire a betegségekkel. Éppen azzal vágd, akivel tudod. Ha sorra kerültél, akkor Dragon Fang. Olf meg én csak töltsünk. Zorgi zúzza szépen Thundara-val és ha valaki meghal egy Főnixxel keltsd fel. Ennyi.