Baldur's Gate II

Minden nem Final Fantasy, de ahhoz hasonló játék
Garott
Titkos karakter
Hozzászólások: 614
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 20:47
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Garott »

Végre sikerült megszereznem, erre számomra jött a nagy pofáncsapás. De nézzük előtte: A karakter alkotás valami fantasztikus. Tényleg D&D, én azt hittem, hogy csak hasonlít, de tényleg az. Annyi minden beállítható a karakteren hogy az hihetetlen. Elindul a játék, ám ekkor jött számomra a probléma. Hirtelen csatlakozik hozzá még egy, majd még egy, végül meg egy negyedik karakter is. Mind más kasztú, van ami kettő is egyszerre. És ekkor jönnek az ellenfelek. Én irányítom a karakterem vidáman, ám ekkor kiderül, hogy a többi karaktert is nekem kell irányítanom. Ennek az ereménye: idekapok, odakapok, meghalok. Akik játszottak már vele azoktól kérdezném: hogy tudnak egyszerre ennyi karaktert irányítani? Én RPG szinten megszoktam, hogy figyelek az emberemre, és a többiek reakciója alapján cselekszek (általában tolvajjal vagyok), ám ha mind nekem kell, egyszerűen nem tudok annyi mindenre figyelni. Neten biztos jó játék, ha mindenki a saját létrehozott emberét viszi, ám így nekem ez kicsit túl összetett.

Avatar
Sabin
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1452
Csatlakozott: 2006. jan.. 18. 18:49
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Sabin »

én általában lepauzézom a space-szel és kiadom h melyik ember mit támadjon,aztán megin space és már irányítottam is mindet egyszerre :D

Ifrit
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2006. márc.. 30. 17:02
Tartózkodási hely: Prometheus X303
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ifrit »

sexu írta:hély én abszolultz nem ismerem a játékot ugyhogy ha tudtok tegyetek már fel pár screen shotot !!!

Kép


Kép