Baldur's Gate II

Minden nem Final Fantasy, de ahhoz hasonló játék
Nefrit
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 809
Csatlakozott: 2004. okt.. 24. 21:45
Tartózkodási hely: Ahol épp vagyok ;)
Kapcsolat:

Baldur's Gate II

Hozzászólás Szerző: Nefrit »

Eme témában leírhatod a játék során átélt élményeidet, észrevételeidet, esetleges kérdéseidet.
Pl. Ki a kedvenc karaktered, vagy éppen kit utálsz. Melyik a kedvenc helyszíned, zenéd vagy küldetésed a játékban stb.

Avatar
MoonDragon
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1056
Csatlakozott: 2004. nov.. 29. 22:55
Tartózkodási hely: Sopron

Hozzászólás Szerző: MoonDragon »

Na ez is jó ötlet volt Nefrit! :D
Nekem a kedvencem Drizzt úgy magában, de a jáékban a játszható karakterek közül a kedvenceim: Minsc és az "űrhöcsöge" Boo!Valamint Viconia, Jeheira. és Valygar!
A játék története pedig egyszerűen csodálatos volt!Főleg hogy Fraeun nagy hőseivel is lehetett találkozni(pl.:Elminster) :)

sexu
a szent
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2006. jan.. 31. 17:00
Tartózkodási hely: amerika
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sexu »

hély én abszolultz nem ismerem a játékot ugyhogy ha tudtok tegyetek már fel pár screen shotot !!!

Nefrit
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 809
Csatlakozott: 2004. okt.. 24. 21:45
Tartózkodási hely: Ahol épp vagyok ;)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nefrit »

sexu, itt a link a másik oldalamhoz, ami a Baldur's Gate témával foglalkozik. Szkrínsotom az nincs, de a google-ban találsz ezerszámra.

Avatar
MoonDragon
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1056
Csatlakozott: 2004. nov.. 29. 22:55
Tartózkodási hely: Sopron

Hozzászólás Szerző: MoonDragon »

Pedig aki jártas az RPG-ben annak ismerni kell a játékot! :p :p
Ja nekem még a fegyverek leírásánál a kis rajzok tetszettek!néhány nagyon jól sikerült!

Nefrit
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 809
Csatlakozott: 2004. okt.. 24. 21:45
Tartózkodási hely: Ahol épp vagyok ;)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nefrit »

Hoztam egy pár vicces képet, amik felhasználhatóak a játékban karakter portréként. Megtekintésüket, nem csak Baldur kedvelőknek ajánlom :) itt

Avatar
MoonDragon
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1056
Csatlakozott: 2004. nov.. 29. 22:55
Tartózkodási hely: Sopron

Hozzászólás Szerző: MoonDragon »

Jó kis képek! :)
Te csináltad?

Nefrit
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 809
Csatlakozott: 2004. okt.. 24. 21:45
Tartózkodási hely: Ahol épp vagyok ;)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nefrit »

MoonDragon írta:Jó kis képek! :)
Te csináltad?
Szép lenne, ha én ilyeneket tudnék. Mégha Emtrexx rakta volna a linket, jogos lenne a kérdés :)

Avatar
MoonDragon
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1056
Csatlakozott: 2004. nov.. 29. 22:55
Tartózkodási hely: Sopron

Hozzászólás Szerző: MoonDragon »

:) Csak kérdeztem! :D

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Mit tudtok a Plant Sphere röl? Hogy lehet 2. ra is aktiválni, miután már vissza jutottál?

Nefrit
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 809
Csatlakozott: 2004. okt.. 24. 21:45
Tartózkodási hely: Ahol épp vagyok ;)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nefrit »

Hm.. hát ha jól emlékszem, a visszajutás után már nem lehet vele utazgatni, de ez nem 100%.
----------------------------------------------------------------------------------------------

Meg rakok ide pár érdekes képet:
--------------------------------------
Drizzt és csapata klikk
Az én Drizzt karakterem :) klikk
Jarlaxle a játékban klikk
Faerun legnagyobb hősei klikk
És egy kép amit én csináltam klikk

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Hello!!

Szoval valahogy rataltam az oldaladra :) asszem a baldur.hu forumaban irtak... jo kis oldal amugy tetszik naon! :)
lenne egy ket kerdesem eloszor is hogyhogy lemegyek az underdarkba akkor drow elf cuccok kellenek vagy jok a regi cuccaim is?masik meg az hogy drizzt majd be lehet venni a csapatba?
hirtelen ennyi minden jot!

Ákos

Nefrit
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 809
Csatlakozott: 2004. okt.. 24. 21:45
Tartózkodási hely: Ahol épp vagyok ;)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nefrit »

Hello Ákos!

Underdark-ban, használhatod a rendes cuccaid is, de próbáld ki a drow felszereléseket is, megéri :) Fontos, hogy a rendes cuccaidat ne add el!

Drizzt nem áll be személyesen a csapatodba, de a segítségét tudod kérni, Bodhi megfékezésében. Persze nem csak ő, hanem az egész csapat ott lesz majd :)

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég »

koszi mar tul jutottam az underdarkon ugyhogy most mar minden oke meg en is rajottem meg a drizzt es dologra is :) fu most mar csak elkell mennem a vampirtanyaba es megolni a vampirokat meg tobbi ellenseget... nem kedvelem a vampirokat a szint szivas miatt meg a mind flayereket sem... amugy kivancsi vagyok hogy ki melyik npc-ket "älkalmazta" nekem aeria imoen viconai minsc es jaheria van bent es jomagam ami egy ijasz nagyon jo ki karekter foleg a geasen bow-val... amugy a vandor kasztnak nincsen strongholdja mert az ijasz ugye oda tartozik es nem talatam semmit...szoval obarkinek tudja a strongholdjat csinalani?mert en most jelen pillanatban a bard strngholdjat csinalom...

Avatar
MoonDragon
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1056
Csatlakozott: 2004. nov.. 29. 22:55
Tartózkodási hely: Sopron

Hozzászólás Szerző: MoonDragon »

Jómagam kósza voltam, haver meg tolvaj!Így 4 npc-t vehettünk magunk mellé!Akik: Aries, Viconia, Jeheria, Minsc!
Mi kb állandóen ezen felállásal mentünk!

Nefrit
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 809
Csatlakozott: 2004. okt.. 24. 21:45
Tartózkodási hely: Ahol épp vagyok ;)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nefrit »

Én játszottam már szinte minden fajta karakterrel :D Elsőnek Cavalierrel, másodjára meg megcsináltam Drizzt-et (amennyire lehetett), és vele vittem végig.

Az átlag csapatom, Jaheira, Minsc, Aerie, Anomen, Nalia és én. De volt olyan, hogy hosszabb rövidebb időre, mindenkit felvettem. Viconiát is érdemes benntartani végig. Az Underdarkos résznél klassz dolgokat csinál, meg gonosz papként is elég jó dolgokat tud. Edvin is jó kis figura, bár nem bírja sokáig a jó cselekedeteket :D

Az íjász, ha jól emlékszem, a ranger kaszt egy speciális változata, így neki is a ranger strongholdot kéne kapnia. Én a cavalierrel, a fighter strongholdot kaptam.

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég »

az ijasz az vandor kategoriaban van asszem... most az erdei tunde varosban vagyok keresem a moonblade-t de nem talalom merre fele van mert a vegigjatszasban csak annyi van hogy egyelf harcol gy demonnal de mereefele vannak???

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég »

rajottem hogy a penge mar megvan de a sarkanyt az nem talalom :D

Nefrit
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 809
Csatlakozott: 2004. okt.. 24. 21:45
Tartózkodási hely: Ahol épp vagyok ;)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nefrit »

A sárkányt, a térkép baloldali kijáratán kilépve találod.

Garott
Titkos karakter
Hozzászólások: 614
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 20:47
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Garott »

Egyre jobban kezd érdekelni ez a játék. Azt hiszem megszezem valahonnan.

Avatar
MoonDragon
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1056
Csatlakozott: 2004. nov.. 29. 22:55
Tartózkodási hely: Sopron

Hozzászólás Szerző: MoonDragon »

Ajánlatos!Nem kis kaland végig játszani! :D

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Tegnap vegre ijatszottam a jatekot hat nagyon jo kis jatek.most ujra elkezdtem egy magus no-vel :) amugy noi karakterrel is lehet romancolni vagy ez hogy van? :)

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég »

amugy kosz a segitseget!!!akos meg az elozo is en voltam megkene szerezni a TOB-t is...

Nefrit
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 809
Csatlakozott: 2004. okt.. 24. 21:45
Tartózkodási hely: Ahol épp vagyok ;)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nefrit »

Természetesen lehet a női karakterrel is románcot kialakítani. Mondjuk, ha jól tudom, a férfiak közül, csak Anomen hódítható meg, míg a nőknél Jaheira, Aerie, Nalia és Viconia.
Én Viconiával jöttem össze, lett is egy szép sötételf párom :D

A ToB meg feltétlen szerezd be! Érdemes úgy elkezdeni a játékot hogy már telepítve van a kiegészítő, mert így már az elejétől elérhető pár hasznos tárgy.

Avatar
MoonDragon
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1056
Csatlakozott: 2004. nov.. 29. 22:55
Tartózkodási hely: Sopron

Hozzászólás Szerző: MoonDragon »

Így van!Teljesen más végig játszani úgy a játékot h fenn van a TOB!Meg hát a történet folytatása is nagyon jó!
Meg hát nem elhanyagolható tény, hogy ha fenn van a TOB akkor már az alapban is elérhető lesz a torony! 8)