.hack játékok

Minden nem Final Fantasy, de ahhoz hasonló játék
Silverjackal
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2007. máj.. 18. 21:29
Tartózkodási hely: Ahol épp kedvem tartja...

.hack játékok

Hozzászólás Szerző: Silverjackal »

[img::]http://arkania.edforum.net/Graphisme/Ba ... Hack01.jpg[/img]

Szerintem mindenki hallotta már legalább egyszer az életében ezt a címet. A .hack világa egy nagyon modern és aktuális témával foglalkozik, mégpedig az MMORPG-kkel. A .hack sorozatnak nagyon sok része jelent már meg animek és játékok formájában. Mivel én szeretem mind az anime-ekat, mind a játékokat, ezért nagy ötletnek tartom, hogy az anime-ok történetét egy játékban folytathatjuk és a továbbiakban mi magunk is a történet részesei lehetünk, majd egy újabb anime pörgeti tovább az eseményeket.

A sztori maga a The World nevű MMORPG-ben játszódik, ami a legsikeresebb online játék a nem is olyan távoli jövőben (a World mai megfelelője talán a WoW lehetne). Játékosok milliói járják a World szervereit nap, mint nap, mit sem sejtve arról, hogy a World nem is teljesen az, mint aminek látszik. Sok furcsa dolog történik a Worldben és rengeteg kalandnak lehetünk szemtanui, ha megnézzük az anime-okat, illetve még többen vehetünk részt, ha végigjátszuk közben a játékokat.

Azt hiszem, hogy bevezetőnek most megteszi ennyi is. Várom a vélemyényeket a játékokról azoktól, akik már játszottak velük, illetve az anime-okról azoktól, akik már látták őket! Hamarosan jelentkezek majd néhány ismertetővel a játékokról, illetve, ha tehetem, akkor az anime-okról is, hiszen csak így teljes a kép, addig is, hogy ne unjátok halálra magatokat íme egy kis kedvcsináló a legújabb .hack játékokból (sajna pal verzió még nincs, de reméljük, hogy hamarosan kapunk majd):

.hack//G.U. előzetes a See-Saw Obsession című számára vágva... katt ide...

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Hozzászólás Szerző: Arxur »

Nos a .hack-ből nekem csak az animékbe jönnek be. Azok nagyon is. De a játék nekem nagyon uncsi volt és élvezhetetlen. (Itt az első szériára gondolok.)

Bár azok a játékok már elég régiek...

Avatar
Gergő
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 662
Csatlakozott: 2006. dec.. 25. 12:20
Tartózkodási hely: Debrecen

Hozzászólás Szerző: Gergő »

Most látom hogy van egy ilyen topic is :D hát csak ajánlani tudom a hack/G.U. vol. 1. 2. 3. részét!!!! én végigvittem a nyáron mind a hármat szerintem nagyon jó kis játék a történet is egyre durvább szerintem és a végén az utolsó harcok hát azokat soha nem fogom elfelejteni 8)

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Hozzászólás Szerző: Arxur »

Ez az új széria tényleg jobbnak tűnik, de ettől függetlnül nem ruháznék be rá. Majd ha lesz PS3-am, akkor megműtettem a PS2-m és majd úgy talán..

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Najó... most már tényleg... Arxur, elárulnád nekem, hogy a .hack-ből mit néztél meg? Mert rákerestem és találtam egy csomó ova-t meg tv-s sorozatot.
Előre is köszönöm.

****
off vége

Avatar
Arxur
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1497
Csatlakozott: 2005. máj.. 6. 19:32
Tartózkodási hely: Gara és Szeged között

Hozzászólás Szerző: Arxur »

.hack/sign tv sorozat.

Avatar
Zorgika
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 3344
Csatlakozott: 2006. feb.. 11. 21:12
Tartózkodási hely: Jobbra a második csillag és előre reggelig...

Hozzászólás Szerző: Zorgika »

Köszönöm.^^