The Last Remnant

Minden nem Final Fantasy, de ahhoz hasonló játék
Avatar
Zakks
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2008. máj.. 3. 18:41
Tartózkodási hely: Promise Land
Kapcsolat:

The Last Remnant

Hozzászólás Szerző: Zakks »

Nézegettem a Témákat, de erről senki sem nyitott.
Nah szóval Square Enix adta ki 2008-ban ps3/xbox360-ra, rá egy évre kijött pc-re is nagy örömömre!
Szerintem Pofás kis játék! Square Enix hű maradt FF stílusú játékaihoz, csak azt leszámítva, hogy itt harcban csapatokat kell létre hozni és ha meghal a csapat kapitány akkor szívás van, mert a csapatban megmaradt jelenlévők a maguk fejük után mennek.
Grafika - Nos a grafika az Unreal Technológiájára épül fel, aki jáccott már Unreal Turnmet 3-mal annak felfog tünni a hasonlóságok. 10/8.5
Zene/Hangok - Zenék és a hangok egészen tűrhetőek ezt fölösleges pontozni

Nos kiváncsian várom a véleményeteket!

Avatar
akmal888
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2006. júl.. 15. 19:14
Tartózkodási hely: Valahol Székesfehérváron

Re: The Last Remnant

Hozzászólás Szerző: akmal888 »

Én még pár éve tettem egy próbát vele, de nem sokat játszottam vele, nem jött be, hogy nem tudok konkrét utasítást adni, meg már nem is nagyon emlékszem, de mintha a sztori se jött volna be annyira.

Avatar
Zakks
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2008. máj.. 3. 18:41
Tartózkodási hely: Promise Land
Kapcsolat:

Re: The Last Remnant

Hozzászólás Szerző: Zakks »

akmal888 írta:Én még pár éve tettem egy próbát vele, de nem sokat játszottam vele, nem jött be, hogy nem tudok konkrét utasítást adni, meg már nem is nagyon emlékszem, de mintha a sztori se jött volna be annyira.
Nekem a sztori elment, ha igazán nagy negatívumot említsek az a Főellenség harcok, mivel a főellenség is rendelkezik csapatokkal, persze olyanokkal ami mi csapatunkban van, csak más színnel, vagy apró kis változtatás pl: más fegyver, sisak...stb
Nah persze vannak egyedi Karakterek, de e-Zack-éret általában meg kell csinálni valamilyen küldetés, amit persze ők kérnek - szóval ezzel is csak az időt lehet húzni. Meg amúgy is jelentősebb cuccost nem adnak, talán egy kis pénzt, de pénzre van szükségem akkor elmegyek a guildba és ott nézegetem az ajánlatokat plusz csapat formációt is lehet kapni, ami igazán ''Handy''

kirichan
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011. feb.. 12. 19:30

Re: The Last Remnant

Hozzászólás Szerző: kirichan »

én imádom ezt a játékot :D Igaz még a végére nem jutottam el de mindjárt *.*