Resident Evil

Mindenféle játék aminek nincs köze szerepjátékokhoz
Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Én is XD Ma akarom elkezdeni profesional módban.

*Dóri*
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2006. dec.. 13. 14:14
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: *Dóri* »

Red13 írta:Én is XD Ma akarom elkezdeni profesional módban.
Az jó nehéz :D Én prof-ban most az 5. chapter elején tartok vhol. a lövöldözős helikopteres résznél, vagy az még a 4. chapter? na mind1 :D de már nagyon rég nem játszottam mert egy ideje ff12őzök, meg resident evil remake-ezek :P 8)

Avatar
SavUdvar
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2006. ápr.. 24. 9:28
Tartózkodási hely: Mezőtúr

Hozzászólás Szerző: SavUdvar »

Ebben igazad van nem egyszerűen nehéz hanem, ....nezéz. Hibázni nem szabad, mert az végzetes lehet.
Meg nekem úgy tűnik, mikor a követ gurítják és menekülsz gyorsabban kell nyomni az X-et. Mindig meghalok ott.

Avatar
tritto
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4928
Csatlakozott: 2006. jún.. 22. 9:49
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Hozzászólás Szerző: tritto »

Az 1ben volt egy olyan rész, ahol annyira spórolni kellett a skúlóval, hogy elfutkostam a zombik melett, mert ugyse kaptak el, aztán csak az erősebb ellenfeleket lőttem le.

Avatar
SavUdvar
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2006. ápr.. 24. 9:28
Tartózkodási hely: Mezőtúr

Hozzászólás Szerző: SavUdvar »

Főleg ha Criss-el mész. Bár nekem az egyben a zombicselezés nem szokott sikerülni, olyankor ha próbálkozom tuti hogy megmarnak és danger.
A resi2-ben könnyebb cselezni a zombikat.

*Dóri*
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2006. dec.. 13. 14:14
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: *Dóri* »

SavUdvar írta:Főleg ha Criss-el mész. Bár nekem az egyben a zombicselezés nem szokott sikerülni, olyankor ha próbálkozom tuti hogy megmarnak és danger.
A resi2-ben könnyebb cselezni a zombikat.
A remake-ben ezért jók a defense item-ek :D Bár ott is érdemes spórolni a lőszerrel, főleg real survivor módban :shock:

Avatar
tritto
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4928
Csatlakozott: 2006. jún.. 22. 9:49
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Hozzászólás Szerző: tritto »

Az 1ben nekem ugy szokott összejönni, hogy elindulok az egyik irányba, akkor a zombi befordul rám, aztán hirtelen megfordítom az irányt, aztán elfutok mellette.

stadler
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2007. márc.. 7. 14:08
Tartózkodási hely: salgótarján/pásztó

Hozzászólás Szerző: stadler »

rezi az jóóó csak a 4 et is hagyhatták volna zombiknak!!így sztem veszített a varázsából de am a legjobb!!

Avatar
Vincent Valentine
A Pokol Angyala
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2006. dec.. 12. 0:26
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Vincent Valentine »

Na néz oda.. izé ide... hogy kerülte el ez a téma eddig a figyelmemet?!! :?
Hmm...
A játszott részek:
Resident Evil 1
Resident Evil: Gun Survival
Resident Evil 2
Resident Evil 3 Nemesis (örök kedvenc)
Resident Evil Code Veronica
Resident Evil 4
:arrow: :arrow:

Avatar
Edea
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2006. júl.. 6. 12:26
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Edea »

Resi Evil 3 és az a csúúúnya NEMESIS (Brrr!!! Emléxem akkoriban ébredtem párszor úgy,hogy levert a veríték) A 4-es is megvan, de már az elején beijedtem tőle :(

Avatar
Sanyi
Megszállott FF-es
Megszállott FF-es
Hozzászólások: 1079
Csatlakozott: 2007. jan.. 29. 22:15
Tartózkodási hely: London

Hozzászólás Szerző: Sanyi »

Ismeritek az OUTBREAKOT (gondolom igen)
elégé szutyok egy játék bár nekem nem jönnek be annyira

Avatar
Vincent Valentine
A Pokol Angyala
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2006. dec.. 12. 0:26
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Vincent Valentine »

Eegen!
Kihagytam a sorozatból az outbrake 1-2.-őt.
Játszottam vele, szép szép, de nem az igazi. :?
Nem lehet játék közben egy fájlt ugy elolvasni, hogy egy-egy élőhalott ne mászna rád". :shock:
Szép a játék, és a fura fegyverkészletről már ne is beszéljünk, a seprűtől a légyirtóig minden megtalálható. Viszont hiányzik belőle az igazi resident evil "feeling".
Az hogy a vírus pedig ha felér 100%ra meghalsz, az kész rémálom.
Eddig nem kellett "időre" játszani egy sorozatot sem. :?
Igaz minden rész végén megvan az az 5 perc, ami elég ahhoz, hogy elmeneküljünk a detonáció előtt...
:arrow: :arrow:

Chrono
Lámairtó
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2004. dec.. 29. 2:45
Tartózkodási hely: Szlovákia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Chrono »

én tegnap kezdtem el a 4et de uninstaláltam is :D és most inkább Hitman: Blood Money-ozok.
Amúgy sztem a 4nek már abszolút nincs RE fílingje.

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Először én is azt hittem, egy darabig azért em is játszottam vele, mert nekem az első 3résznek a stílusa tetszett( előre rendelt háttér, fix kameranézet) Aztán leszedtem a net-ről és máig az egyik kedvenc PS2-es játékom. Sztem hihetetlen nagy hangulata van. Meg mint játék is sztem nagyon megvan csinálva.

Avatar
DarkPrince12
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2007. ápr.. 2. 19:14
Tartózkodási hely: Hubuu

Hozzászólás Szerző: DarkPrince12 »

Szerintem Resi4 a jó!!Nem tudja valaki miért van az hogy PSX nem akarja beolvasni frissen letöltött Resi2-őt?Persze csippelt.Emu meg viszi mint hülye. :? :?

Avatar
kult44
Sorceress
Hozzászólások: 2862
Csatlakozott: 2005. júl.. 12. 10:13
Tartózkodási hely: A Vampire könyveim társaságában
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kult44 »

Akkor biztos az írással vana baj. Nem mindegy hogy hogy írod. Nekem egyszer se sikerült normálisan PS-re cd-t írni. Annyit biztosra tudok, hogy a legalacsonyabb sebességgel kell.

Avatar
SavUdvar
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2006. ápr.. 24. 9:28
Tartózkodási hely: Mezőtúr

Hozzászólás Szerző: SavUdvar »

Van a fájl ugye, ami általában iso. Nero 6-al lehet ezt a legjobban Recorder ott kiválasztod, hogy burn image leveszed a sebességet alacsonyra és máris írhatod én így csináltam és minden játékomat viszi a ps2.

Avatar
DarkPrince12
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2007. ápr.. 2. 19:14
Tartózkodási hely: Hubuu

Hozzászólás Szerző: DarkPrince12 »

Én általában 12x vagy 16x szoktam írni és viszi.Chicago Typewriter nagyon LoL. :D

Szerk:Tehát,nekem Um Jammer Lammy hangja állandóan szaggatottan ment meg utolsó pályát nagyritkán töltöte csak be.Negyed órája újra kiírtam de csak 4x és most viszi a hangot is rendesen és utolsó pályát is betölti fél pillanat alatt.4x írás van mostantál. :D

*Dóri*
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2006. dec.. 13. 14:14
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: *Dóri* »

én ps2 játékot soha nem írok gyorsabban 2xesnél.
amúgy re4ben nemrég szereztem meg a p.r.l. fegyvert, ezzel már kész élvezet a pro fokozaton tolni! 8)

Avatar
Vincent Valentine
A Pokol Angyala
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2006. dec.. 12. 0:26
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Vincent Valentine »

Gyerekek, ez warez! XD Mondjuk nem tudom miért ütöm bele az orrom. :D
Nos bő másfél honap szünet után elővettem a resi 4et. Ada chapter 5. Nem is olyan veszélyes, bő két órás küzdelem után eljutottam Krauserig. Ezt követően szerencsétlen leányzó két rugástól megfekszik. Krauser erős és gyors, nem ugy mint Leon esetében. Ada pedig gyenge. Mármint fizikumra. Hiába ott a sok munició a hiper szuper fegyverrel, 2 útés elől nem térsz ki és annyi.
Meg most a játéknak is. Valószínüleg nem fogom egy jó darabig megint elővenni.
Jah, és akkor pron még nem is probáltam a gamet.
:arrow: :arrow:

*Dóri*
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2006. dec.. 13. 14:14
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: *Dóri* »

Nem vagy elég kitartó szivem :P Milyen hozzáállás ez. Nyomkodd szorgosan az akciógombokat amikor kell és akkor nem fog beléd ütni :) Nekem má oylan gombreflexeim vannak basszus XD :lol: Meg ugye ami köztudott hogy Krauser ellen a kés a legjobb. Adával nem tudom ez mennyire fog működni de egy próbát megér. Az biztos hogy én Adával nem késeltem :roll: De már nem emlékszem. Viszont Saddler, még Krausernél is keményebb lesz.

Avatar
Vincent Valentine
A Pokol Angyala
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2006. dec.. 12. 0:26
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Vincent Valentine »

Kicsim! Nem vagyok elég kitartó? Ropogott a kontroller a kezemben. Ugy nyomkodtam az akciógombot, meg az olmot abba a szerencsétlenbe, de hiába... a reflekszem meg... hát na, 2 sör után nem az igazi. Pihentetem egy kicsit...
:arrow: :arrow:

Avatar
DarkPrince12
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2007. ápr.. 2. 19:14
Tartózkodási hely: Hubuu

Hozzászólás Szerző: DarkPrince12 »

Szerintem gamepaddal tiszta ratyi nyomni.Nekem már fekszik a bilentyűzeten a shiftek az enter,meg a jobb ctrl.Igaz Leonnal annál a résznél mikor Krauserrel csak késeltünk akkor elég sokszor kellet újra kezdeni mert a szövegelésre figyeltem :? Adát (Seperate Ways) trainerrel kilehet vinni 2 óra alatt trainerrel.Haver viszi trainerrel mert én még az alapot se vittem ki.

Szerintem a régi fix kameranézetes Resik ijesztőbbek mint a Resi 4.Resi 4-be olyankor ijedek meg mikor:azthittem mindenkit megöltem mennék be menteni,megállok kicsit plagás falusi vasvillával = fél életem lement,meg még akkor amikor abből az égő hűtőből(???) előjött hirtelen a plagaman. :evil:

Avatar
Leon
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2006. aug.. 19. 22:02
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Leon »

DarkPrince, izlések és pofonok (konzolosoknak, meg túl sok választásuk nincs XD)

Vincent: Kés ott is mindent überel, és Sepába nincs több mód, bár szerintem te is tudod XD

Dóri és Vincent: Sadler kutyafüle (igaz Krau meg Csivava füle XD) Ott is a kés überel mindent, Múltkor végigtoltam, és löttem őt ilypuskával.. Kifogyot a fene (ilypuskás múdszer egyszterü és gyors, csak minimum 20 db ilynak kell lenni, akkor kell meglőni, amikor épp meg akar csapni.) Kifogytam, ahogy már mondtam kb. 18 ilyam volt, de abból 8 rosszkor ment Sadlerba. És hát gondoltam, hogy ez egy késorientált járék is lehetne, megprobáltam késelni. Odamentem késelgettem Épp készült kilőni magából a plágakart, én már elkezdtem mondani a miatyánkot, mert ettől úgyis meghalok, de épp mielött elökte volna magától a kart kinyúvadt XD Olyan 15-20 vágás kelet bele XD.

Avatar
Vincent Valentine
A Pokol Angyala
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2006. dec.. 12. 0:26
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Vincent Valentine »

Leon!
Megvan kivittem!
Semmi extra, csak hamar felhuztam magam. Egyszerü volt.
:arrow: :arrow: