Anime - manga üzletek ITTHON!

Sorozatok, olvasnivalók, con-ok
Avatar
Jumbo Cactuar
.:Guardian Force:.
.:Guardian Force:.
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2004. okt.. 25. 5:51
Tartózkodási hely: FFCenter

Anime - manga üzletek ITTHON!

Hozzászólás Szerző: Jumbo Cactuar »

Szeretnéd kezedben fogni kedvenc japán képregényeidet és eredeti DVD-n nézni kedvenc rajzfilmjeidet? Van már rá lehetőség!


TRILLIAN Képregénybolt

BUDAPEST - IX. KERÜLET
Lónyay utca 28. 1093
Tel: 06 1 210 8377

trillian@kepregeny.net

Nyitvatartás:
Hétfõ - Péntek -- 120 - 180
Szombat -- 120 - 140

Anime DVD-k, mangák, képregények, művészeti albumok, figurák, poszterek, kiegészítők, egyenesen Amerikából és Japánból. Innen beszerezhetsz akármit az Amerikai megjelenéssel egyidőben!

COMICSINVEST

Online képregénybolt (üzlethelyiség nélkül), új és régi mangákkal és amerikai képregényekkel, óriási választékkal, kedvező árakkal.

Honlap: www.comicsinvest.hu

(Megj: A Comicsinvest DVD-ket és kiegészítőket nem árul!)

***

Ha bármi kérdésed van, használd ezt a fórumot, vagy keresd a boltokat az elérhetőségeiken.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Jumbo Cactuar 2007. aug.. 7. 9:40-kor.

Avatar
szputnyik
Kitartó fórumozó
Kitartó fórumozó
Hozzászólások: 508
Csatlakozott: 2006. ápr.. 18. 13:15
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: szputnyik »

Egyszerübb ha felmentek a manga.hu azt olvastok mangákat vagy le lehet tölteni egy rakás animét a usteam.hu-n köztük Final Fantasy animét is

Avatar
Emtrexx
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2004. okt.. 26. 6:05
Tartózkodási hely: Notre Dame tornya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Emtrexx »

Tudod, vannak olyan emberek is, akik ha nagyon szeretnek egy mangát vagy animét, szeretnék támogatni annyival azok alkotóit, hogy megveszik eredetiben is az adott mangát / animét. Legalábbis én bízom benne hogy vannak ilyenek.

Avatar
Red13
The Great Warrior
Hozzászólások: 1699
Csatlakozott: 2005. jan.. 23. 17:27
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Red13 »

Emtrexx írta:Tudod, vannak olyan emberek is, akik ha nagyon szeretnek egy mangát vagy animét, szeretnék támogatni annyival azok alkotóit, hogy megveszik eredetiben is az adott mangát / animét. Legalábbis én bízom benne hogy vannak ilyenek.
Én a Fullmeat Alchemist animét venném meg, de mivel 1 rész is 8 ezerbe kerül így felejtős :(

Avatar
Szacsi
Tiszteletbeli tag
Tiszteletbeli tag
Hozzászólások: 2218
Csatlakozott: 2006. feb.. 16. 16:40
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Emtrexx írta:Tudod, vannak olyan emberek is, akik ha nagyon szeretnek egy mangát vagy animét, szeretnék támogatni annyival azok alkotóit, hogy megveszik eredetiben is az adott mangát / animét. Legalábbis én bízom benne hogy vannak ilyenek.
JELEN! :D Már kezd betelni a polcom ^^

Red 13: a DVD-knek elég borsos ára van... Főleg ha egy hosszabb sorozatot akar begyűjteni az ember. Nekem is csak azért van annyi amennyi mert a legtöbbet Lengyelországból hoztam ott meg egy Vampire hunter D kb 2000 Ft-ra jött ki. De azért voltak 6000-ért is O_O


Egyébként:

animebolt.hu
DVD-k, mangák, Ost cd-k, pólók, táskák és egyéb cuccok. Nem a legolcsóbb, az angol mangák 3000 Ft körül mozognak, a németek is, a japánok kicsivel olcsóbbak.
A rendelés egyszerű, fizethetsz utánvétellel, minden fejleményről tájékoztatnak email-ben és 2-3 héten belül kézhez kapod amit kértél. Eddig mindegyik manga, amit tőlük rendeltem, kifogástalan állapotú volt.

comicsinvest.hu Jók az árak, jó a kínálat, személyes átvétel is lehetséges, ha pedig kell valami, azt is beszerzik :)

King Comics Német nyelvű mangák tömkellege a Lurdy ház alsó szintjén, 2000 Ft átlag áron. Amikor legutóbb bementem, voltak angol nyelvűek is, de horrorisztikus áron (több, mint 3000 FT O_O) Sok figura, artbook és magazin is van.

vatera.hu - itt néha vannak animék, mangák, figurák, licitálós oldal.

Pal-chan
Kezdő fórumozó
Kezdő fórumozó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2006. szept.. 4. 10:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pal-chan »

Anime dvd-ket ugyan nem, de angol nyelvű mangákat/artbook-okat én a Bestsellers-től szoktam rendelni. 200-as szorzóval számolnak (egy manga ~2000-2500 Ft) és 4-5 hét alatt meghozzák a rendeléseket Amerikából vagy az Egyesült Királyságból. :)

Budapest, V. ker. Október 6. utca 11.
Tel: 312-1295

http://www.bestsellers.hu

Nyitvatartás:
H-P: 9:00 - 18:30
SZ: 10:00 - 17:00
V: 10:00 - 16:00

Avatar
amy black
Gyakori fórumozó
Gyakori fórumozó
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2008. máj.. 14. 17:28
Tartózkodási hely: Black Mage Village

Re: Anime - manga üzletek ITTHON!

Hozzászólás Szerző: amy black »

http://sakurazaka.hu/
http://www.holdfenyteam.hu/
Rossz hír:King Comics rég megszünt. :?

knzsu8
Vendég fórumozó
Vendég fórumozó
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011. márc.. 3. 0:31

Re: Anime - manga üzletek ITTHON!

Hozzászólás Szerző: knzsu8 »

Sziasztok!

Szeretnék megválni pár mangámtól! :)

Íme a lista:
Nyári srácok 1-2-3
J-Pop 1-2
Bukottak holdja
Princess Ai 1-2-3
Princess Ai: Az Éji Hajnal Prizmája 1
Bizenghast 1
Vörös kert 1
Bolondok aranya 1-2

Mindegyiket csak egyszer vagy max. kétszer olvastam, szóval szép állapotban vannak!
Darabonként 1200 Ft-os áron válnék meg tőlük tekintettel a szép állapotukra (ha kell, szívesen küldök fényképet)! Még az oldaluk sincs megtörve, vigyáztam mindegyikre!

Emellett lenne még pár eladó könyvem. :) Amerikából rendeltünk egy 13 db-ból álló könyvcsomagot. A 13 könyvből igazából csak 7-re volt szükségünk... Szóval a fent maradó 6 könyvet is szeretném értékesíteni!

Ezekről lenne szó:
How to draw manga: Female characters
How to draw manga: Compiling application and practice
How to draw manga: Compiling characters
How to draw manga: Dressing your characters in casual wear
How to draw manga: Martial arts & combat sports
How to draw manga: Illustrating battles

Ezek szintén használtak, de nagyon szép állapotban vannak, ezeknek sincs megtörve még az oldaluk sem! :) Mindegyik angol nyelvű.
3000 Ft-os darabáron eladóak!

Átvételre csak személyesen van lehetőség, Budapesten!
Kérlek segítsetek, hogy a könyveim olyan helyre kerülhessenek, ahol valaki hasznukat tudja venni!
E-mailben tudjátok felvenni velem a kapcsolatot. Ide írjatok, ha kérdésetek van vagy szeretnétek képet látni a könyvekről, mangákról: knzsu8@gmail.com

Zsuzsi